Penktadienis, 2024-05-10, 2:35 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Kaip prižiūrėti savo plaukus?
Kaip prižiūrėti savo plaukus?
ValedyData: Penktadienis, 2010-07-30, 1:08 AM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Jei norite turėti žvilgančius plaukus

Norint išlaikyti natūralų plaukų žvilgesį, reikia “maitinti” juos iš vidaus. Juk natūralaus maisto plaukai gauna per plauko svogūnėlį. Todėl būtina tinkamai maitintis:

Vartokite maistą, kuriame yra gyvulinių baltymų, valgykite džiovintus vaisius, nepamirškite ir maistinės želatinos. Taip par svarbu gauti B grupės vitaminų.

Saugokite plaukus ir galvą nuo saulės kaitros, o žiemą nešiokite kepures ar kitus galvos apdangalus. Tik šitaip apsaugosite plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio.

Kartais pasilepinkite galvos masažu. Šis gerina kraujotaką, o gera kraujotaka teigiamai veikia plaukus, todėl jie tampa žvilgūs ir stiprūs.
Plaukams labai tinka kiaušinio baltymo kaukė, galima naudoti ir kiaušinio trynį. Ištepkite plaukus išplaktu kiaušiniu ir palaikykite apie 20minučių susuktus į rankšluostį, paskui išplaukite.

Po plovimo plaukus būtinai perskalaukite. Galite tam naudoti šviesų alų, actą, citrinos rūgštį, įvairių žolelių nuovirus.
Šviesiaplaukėms plaukus skalauti patartina su citrinos rūgštimi, nes tai padeda išsaugoti gražią šviesią plaukų spalvą.
Šatenės ir brunetės plaukų skalavimui gali naudoti plykytą arbatą arba apynių nuovirą.


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-09-17, 8:51 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau?

Kad ir kaip gaila būtų kiekvieno plaukų milimetro, svarbiausia prieš pradedant auginti plaukus, nukirpti pažeistus jų galus. Išsitrinkusi galvą, stenkitės išsidžiovinti natūraliai, nenaudokite plaukų džiovintuvo. Taip prižiūrimi plaukai galės sveikiau augti.

Esant galimybei, pasirinkite natūralius, ekologiškus šampūnus plaukams. Tokie produktai neturi konservantų, neapsunkina plaukų.

Maistas, tiksliau tinkama mityba, yra vienas svarbiausių veiksnių, norint užsiauginti gražius plaukus. Jūsų maiste turi netrūkti vitaminų, baltymų, ir riebalų. Angliavandenius rinkitės tik tuos, kurie lėčiau pasisavinami: kruopos, daržovės, vaisiai. Atsisakykite saldumynų, kavos, alkoholio. Vartokite vitaminų, papildų, skirtų gražiems plaukams.

Kai plaukai kiek ataugs, nenaudokite stipriai veržiančių gumyčių, segtukų. Per daug įtempti plaukai yra prasčiau aprūpinami visomis medžiagomis, taip stabdomas jų augimas.

Ištrinkusi galvą, plaukus perplaukite vėsiu vandeniu. Taip plauko folikulas yra tarsi “uždaromas” ir neigiami aplinkos veiksniai jį mažiau veikia.

Kiekvieną vakarą išmasažuokite galvos odą, iššukuokite plaukus įvairiomis kryptimis. Tai suaktyvina kraujotaką ir padeda greičiau augti plaukams.

Bananų ir medaus kaukė

Ši kaukė yra veiksminga priemonė, atgaivinanti itin pažeistus plaukus, atpalaiduojanti nervų sistemą.

Prireiks:

- 1 banano,

- 2 šaukštų natūralaus jogurto,

- 2 šaukštelių kviečių gemalų aliejaus,

- 1/4 šaukštelio lecitino,

- 1/8 šaukštelio medaus,

- 2 arbatinių šaukštelių sutirštinto pieno su cukrumi,

- 2-4 lašelių kvapniosios kanangos (ang. ylang ylang) eterinio aliejaus.

Į tirštą, geltoną masę sutrinkite visas sudedamąsias recepto dalis. Ištrinkite galvą. Po to plaukų dažams skirtu šepetėliu ištepkite kauke plaukus iki galiukų, palikdama neliestas šaknis. Apsukite plaukus pašildytu rankšluosčiu ir palikite valandai. Po to plaukus išskalaukite šiltu tekančiu vandeniu ir dar kartą ištrinkite šampūnu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-17, 11:13 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
21 patarimas, kaip prižiūrėti plaukus

1. Kad plaukų atrodytų daugiau, juos gerai išdžiovinkite. Atskiras sruogas prie šaknų supurkškite stiprios fiksacijos laku ir dar kartą išdžiovinkite. Plaukus džiovinkite priešinga kryptimi, nei jie paprastai krinta.

2. Nealinkite plaukų stengdamosi iš jų padaryti tai, kas jiems neskirta. Verčiau atskleiskite tai, ką turite geriausia. Sveiki, žvilgantys plaukai yra gražu, nesvarbu, garbanoti jie ar tiesūs, ilgi ar trumpi.

3. Prieš važiuodami atostogų pavartokite B grupės vitaminų – jie pamaitins ir paruoš jūsų plaukus saulei. Taip pat valgykite maistą, kuriame daug baltymų, pavyzdžiui, vištieną ir riešutus – tai padės atkurti natūralių baltymų balansą.

4. Džiovindamos niekada nešukuokite garbanotų plaukų – nuo to jie tik dar labiau susivels ir praras žvilgesį.

5. Plaukų formavimo priemonę prieš tepdamos sušildykite rankose, nes taip ji bus veiksmingesnė.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-17, 11:14 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
6. Jei neturite laiko išsitrinkti galvos, į šaknis įtrinkite nedidelį kiekį talko miltelių – jie sutrauks riebalus.

7. Paprašykite savo stilisto, kad pamokytų tinkamai džiovinti plaukus. Svarbu priemonės bei įrankiai.

8. Norėdamos tvirtai susirišti uodegėlę naudokite paprastą virvelę: iš pradžių sudrėkinkite ją vandenyje, tada tvirtai suimkite uodegą ir apvyniokite ją virvele. Išdžiūvusi virvelė išsiplės ir uodega neišsileis.

9. Keiskite šampūnus: jei jūsų plaukai dažyti ir ploni, tuomet vieną dieną galvą trinkite šampūnu, skirtu ploniems plaukams, kitą – dažytiems, nes taip išgausite geriausią abiejų šampūnų efektą.

10. Dažytiems plaukams naudokite kondicionierių. Jei jūsų plaukams trūksta gyvybės ir žvilgesio, rinkitės proteinais praturtintą kondicionierių, o norėdami, kad plaukai taptų švelnesni – drėkinamąjį.

11. Niekada nedžiovinkite džiovintuvu labai šlapių plaukų. Leiskite, kad jie natūraliai išdžiūtų beveik 70 proc., jei plaukai garbanoti – net iki 90 proc., ir tik tada imkitės plaukų džiovintuvo.

12. Įsigykite tinkamą plaukų džiovintuvą – salonuose dažniausiai naudojami 3200 vatų džiovintuvai, namuose tiks ir 1800 vatų galingumo.

13. Rankų kremas tinka ištiesinti pasipūtusius ir pažeistus galiukus. Nedidelį kiekį kremo tolygiai paskirstykite rankose ir tepkite ant plaukų galiukų.

14. Nevėluokite pas savo stilistą, nes jis turės mažiau laiko sutvarkyti jūsų plaukus, o skubotas darbas nėra gerai.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-17, 11:15 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
15. Jei norite, kad plaukai nesielektrintų, pirmiausia šiek tiek supurkškite juos švelnios fiksacijos laku, o tada švelniai iššukuokite natūralių šerių šepečiu. Jūsų plaukai atrodys žvilgantys ir nesielektrins.

16. Jei pamatėte moterį, kurios šukuosena jums patinka, paklauskite, kas jos stilistas. Iš pradžių nueikite susišukuoti – jei patiks, užsirašykite kirptis.

17. Jei jums nepatinka nauja šukuosena, pasakykite savo stilistui ir suteikite jam progą pasitaisyti.

18. Kruopščiai išskalaukite plaukus, niekada to nedarykite muiluotame vonios vandenyje.

19. Trumpiems plaukams naudokite maždaug 2 litų monetos dydžio šampūno kiekį. Jei jūsų plaukai siekia pečius naudokite 5 litų monetos dydžio šampūno kiekį. Ilgesniems plaukams reikia dvigubai daugiau šampūno nei trumpiems.

20. Daugelis žmonių mano, kad po baseino reikia naudoti daug kondicionieriaus, bet svarbiausia taisyklė – gerai išskalauti chlorą.

21. Plaukus kirpkite kas keturias savaites – taip palaikysite jų ilgį ir formą.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-17, 11:19 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
5 patarimai kaip prižiūrėti plaukus.
1. Prieš plovimą plaukus reikia gerai iššukuoti – taip išjudinsite nešvarumus, kurie susikaupė ant galvos odos ir plaukų, papildomai bus stimuliuojama kapiliarinė kraujotaka, plaunant plaukai žymiai mažiau susivels.
2. Į skalavimo vandenį galima įpilti levandų acto – vanduo bus minkštesnis, o plaukai ypač žvilgės.
3. Išplovus plaukus šampūnu, svarbu naudoti specialų kondicionierių, kad šukos be pasipriešinimo lengvai slystų plaukais ir nesužeistų raginio sluoksnio. Kartą per tris-keturis plovimus vietoj balzamo ar kondicionieriaus po plovimo naudoti plaukų kaukę, kuri turi didesnę atkuriamųjų medžiagų koncentraciją ir jos poveikis išlieka ilgiau. Dažytus, chemiškai paveiktus, t.y. pažeistus, plaukus reikia ypač puoselėti.
4. Jei plaukai riebūs ties šaknimis, o galiukai sausi, kondicionierių ar kaukę tepkite ne nuo šaknų (maždaug du trečdalius plaukų ilgio).
5. Rūpinkitės savo mityba. Plaukams reikalingi produktai, turintys geležies, cinko, kalcio, magnio, seleno, B grupės vitaminų, jodo. Pabandykite pavartoti riebios žuvies, sojos (pastaroji gerina plaukų augimą). Būtinų riebiųjų rūgščių yra grūduose, riešutuose, alyvuogėse ir avokaduose, linų sėmenyse, moliūgų sėklose. Plaukams reikalingas kvarcas. Šio mineralo rasite ryžiuose, avižose, salotose, šparaguose, svogūnuose, braškėse, kopūstuose, agurkuose, poruose, saulėgrąžose, salieruose, rabarbaruose, kalafioruose ir žalialapėse daržovėse. Norėdami išvengti plaukų riebalavimosi įsitikinkite, kad valgote pakankamai šių produktų: neskaldytų grūdų, riešutų, pieno produktų, kiaušinių, kviečių grūdų gemalų, ankštinių ir lapinių daržovių. Taip pat stenkitės vengti riebaus maisto.

Sveiki plaukai – visada madingi.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-27, 1:57 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nusipirkau šiandien plaukų fluidą,kuris padeda tiesinant, džiovinant plaukus ir padeda nuo plaukų šiaušimosi _liuks_ O man tas svarbiausia,kad plaukai nesišiauštų kai nusikirpsiu karė kirpimą _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2010-09-27, 7:04 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 2:13 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nusipirkau šiandien plaukų fuidą,kuris padeda tiesinant, džiovinant plaukus ir padeda nuo plaukų šiaušimosi O man tas svarbiausia,kad plaukai nesišiauštų kai nusikirpsiu karė kirpimą

na manau galima su įvairiomis priemonėmis sustabdyti jų šiaušimąsį _liuks_ aš retai naudoju džiovintuvą, o jei kartais naudoju visada tepu apsauginį aliejuką _liuks_ _liuks_ o tiesinimui naudojų specialų serumą _liuks_ _liuks_
o šeip nusipirkau specialų Nivea šampūną tieinantį plaukus ir jis tikrai padeda _liuks_ _liuks_
o šeip plaukams stiprinti naudoju šitą produktą _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 2:47 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
dabar labai užsimaniau tiesintuvo,gal žinote kur būtų galima nebrangų įsigyti? miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 4:46 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
dabar labai užsimaniau tiesintuvo,gal žinote kur būtų galima nebrangų įsigyti?

yra jų ir maksimoje _liuks_ , aš turėjau labai geras buvo keramikinis paviršius ir kainavo 25Lt, ir pirkau tokį plonesnį bet krito iš lentynos ir sudužo keramika 12 12 12 tai tada radau ir prieš šventes nusipirkau iš Topo centro kainavo 99, o nusipirkau už 59 _liuks_ _liuks_ _liuks_ gera firma geras tiesintuvas _liuks_ _liuks_ , šeip yra ir plaukų priežiūros parduotuvėse,. bet velniškai brangūs galvoju o šeip maksimoje pasidairyk, nes aš žiūrėjau kad būtų kokybiškesnis, kad ne taip plaukus gadintų _liuks_ _liuks_ mano Babyliss firmos _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-09-27, 7:06 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
dabar labai užsimaniau tiesintuvo,gal žinote kur būtų galima nebrangų įsigyti?

Topo centre būna dažnai akcijos,pasidairyk gal užmatysi _liuks_ Maximoj tai nieko gero manau 10 Mano iš topo centro tai neturiu jokių nusiskundimų,bėje gavau dovanų aš jį _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 7:16 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Topo centre būna dažnai akcijos,pasidairyk gal užmatysi Maximoj tai nieko gero manau Mano iš topo centro tai neturiu jokių nusiskundimų,bėje gavau dovanų aš jį

tikrai aš 2 metus naudoju _liuks_ _liuks_ , nors ir maksimoje yra gerų _liuks_ _liuks_
aš tai čekį gavau nusipirkau tiesintuvą ir feną _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 7:19 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
na reiks pasižiūrėti man tada dėkui už info

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-09-27, 7:55 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
na reiks pasižiūrėti man tada dėkui už info

prašau _liuks_ _liuks_ geras daiktas, nors ir šiek tiek plaukus gadina 10


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-09-28, 7:16 AM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
geras daiktas, nors ir šiek tiek plaukus gadina 10

daug kas gadina su saiku viskas galima


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Plaukai » Kaip prižiūrėti savo plaukus?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024