Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:12 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Dietos-Sveika mityba-Preparatai » Pokalbiai apie svorį, įvairias dietas
Pokalbiai apie svorį, įvairias dietas
ValedyData: Trečiadienis, 2011-05-11, 11:22 AM | Žinutė # 241








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na ir kaip sekasi laikytis dietų miela

Aš laikausi visai normaliai,maniau palūšiu,kad po 18 val nebevalgau,nes visgi visi baliukai,tūsiukai vyskta vakarais,bet žinokit manęs nė kiek netraukia nei alkoholis nei jokie maistai ,kuo labai džiaugiuosi
Užsibrėžiau tikslą iki kitos vasaros bent 10 kg nusikratyt ir aš tą pasieksiu,nors ir lėtais žingsniukais eisiu,bet užtikrintai ,o ir smagu,kad vyras mane labai palaiko tai man dar didesnis paskatinimas atsisakyti savo įprastų saldumynų dozių,ar užkandžiavimų miela


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-05-11, 11:25 AM | Žinutė # 242








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
Užsibrėžiau tikslą iki kitos vasaros bent 10 kg nusikratyt ir aš tą pasieksiu,nors ir lėtais žingsniukais eisiu,bet užtikrintai ,o ir smagu,kad vyras mane labai palaiko tai man dar didesnis paskatinimas atsisakyti savo įprastų saldumynų dozių,ar užkandžiavimų miela

nu va kaip smagu girdėti kai jau pradedi matai kad neblogai sekasi tai nesunku ir laikytis
man sekasi irgi gerai pratimai ryte nuo šešių nebevalgau dar vakarais palakstydavome bet db remontai pas mus tai nelabai lieka laiko na bet neb ogai ir taip yra vienas kelnias jau nešiau siaurintis ir šeip ant daug rūbų jau pastebiu pokyčius


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
ValedyData: Ketvirtadienis, 2011-05-12, 9:46 PM | Žinutė # 243








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
ir šeip ant daug rūbų jau pastebiu pokyčius

Čia pats fainiausias efektas,kai rūbai ima "platėti" na man dar kol kas nieko siaurinti nereikia,bet vistiek džiaugiuosi,kad vyras pastebi jog kažkiek esu aplieknėjusi,nors ir po mm iš visur ir tas kelia nuotaiką ir viską kitką....pvz niekad į pliažus neidavau,o šiand sugalvojom nuvažiuot pasilepint,kol vaikai kas sau (mokykla,darželis),mmmmmmm smagumėlis


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-05-13, 0:13 AM | Žinutė # 244








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
na man dar kol kas nieko siaurinti nereikia,bet vistiek džiaugiuosi,kad vyras pastebi jog kažkiek esu aplieknėjusi,nors ir po mm iš visur ir tas kelia nuotaiką ir viską kitką....pvz niekad į pliažus neidavau,o šiand sugalvojom nuvažiuot pasilepint,kol vaikai kas sau (mokykla,darželis),mmmmmmm smagumėlis

na va kaip smagu o kai šalia esantis pastebi tai laaabai gerai man taip malonu kai mane pagiria kad užpakaliukas sumažėjo 10 juokas maniškis taip sako juokas
Na ką laikomės ir toliau


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2011-05-13, 10:44 AM | Žinutė # 245








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
man taip malonu kai mane pagiria kad užpakaliukas sumažėjo

Kažin kuriai putlesnei tas nepatiktų 10 ,man irgi labai malonu girdėti,kad vyras sako,jog čiut čiut siaurėju

Quote (Laurituke)
Na ką laikomės ir toliau

laikomės laikomės,nes iki kitos vasaros norėsiu eit į bendrą pliažą ,ko dabar sau to neleidžiu,tik į kopas įlindus galiu saulės vonias priiminėti


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-05-13, 2:36 PM | Žinutė # 246








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jum gerai,matosi,pas mane svarstykles rodo 3 kg maziau,bet i 38 dydi niekaip neilendu ,va visa diena nieko nenoriu valgyt,bet vakare turiu sukirst kokia lekste koses,na ir saldumynai mano siplnybe
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-05-13, 4:23 PM | Žinutė # 247








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Valedy)
Kažin kuriai putlesnei tas nepatiktų 10 ,man irgi labai malonu girdėti,kad vyras sako,jog čiut čiut siaurėju

na kažin juokas jaučiu visoms patiktų juokas 10
Quote (Valedy)
laikomės laikomės,nes iki kitos vasaros norėsiu eit į bendrą pliažą ,ko dabar sau to neleidžiu,tik į kopas įlindus galiu saulės vonias priiminėti

sėkmės
Quote (idit)
jum gerai,matosi,pas mane svarstykles rodo 3 kg maziau,bet i 38 dydi niekaip neilendu ,va visa diena nieko nenoriu valgyt,bet vakare turiu sukirst kokia lekste koses,na ir saldumynai mano siplnybe

na va tas būna daug kam kad dieną gali visai nevalgyti,o vakare jau atsidaro šaldytuvas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Dietos-Sveika mityba-Preparatai » Pokalbiai apie svorį, įvairias dietas
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024