Ketvirtadienis, 2024-04-25, 6:09 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Valedy  
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Mada » Batai, bateliai, aukštakulniai, kroksai
Batai, bateliai, aukštakulniai, kroksai
ValedyData: Ketvirtadienis, 2010-08-05, 1:00 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nerida, ką padarei su aukštakulnių tema kokių čia nuprotėjusių žmonių menus rodai

O siaube,net nebūčiau pagalvojusi,kad tokius batus būtų įmanoma avėti,kaip ,kad modeliai juos demonstruoja..o vargšai kūdikiai


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-01-05, 11:11 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kokie batai – tokia tu


Klasikiniai aukštakulniai.
Daugeliui jie iškart asocijuojasi su moteriškumu. Juk net mergaičių svajonių idealas, Pelenė, puotoje avėjo ne ką kita, o aukštakulnes krištolines kurpaites. Tik aukštakulnius pripažįstančios moterys paprastai yra moteriškos ir jausmingos. Jos labiau valdomos emocijų nei proto balso. Tačiau iš esmės moteris, avinti aukštakulnius, išsiskiria ir kitokiomis, ne vien moteriškumui priskiriamomis, ambicijomis. Apsiavusi aukštakulnius ji tampa 5-10 cm. aukštesnė, jos laikysena – taisyklingesnė, aukštakulniai įpareigoja pasitempti, išlaikyti tam tikrą distanciją. Todėl dabar su aukštakulniais vis dažniau siejamas karjeros siekimas, profesinės ambicijos, netgi polinkis dominuoti. Pernelyg aukšti kulnai, ypač jei ir bato padas pastorintas, liudija apie polinkį į vulgarumą.

Aulinukai.
Gana ilgai žemakulniai aulinukai, ypač grubesniu padu, laikyti vyrišku apavu. Tačiau ilgainiui ir jie tapo madingi. Dėvimi prie džinsų ir džemperio padeda sukurti uniseks stilių, o apsiavus juos prie trumpučio sijonėlio ar suknelės galima sukurti netikėtą stilingą derinį, vienu metu dvelkiantį ir moteriškumu, ir kategoriškumu, valdingumu. Aulinukai, pasak psichologų, greičiausiai kelia asociacijas su aistringumu, jėga, galios demonstravimu bei individualumu. Juos mėgstančios moterys dažnai elgiasi neprognozuojamai, mėgsta būti padėties šeimininkėmis, nepaiso arba labai mažai paiso aplinkinių nuomonės. Jos atkakliai siekia užsibrėžto tikslo, yra užsispyrusios ir egocentriškos.

Sportbačiai. Pati praktiškiausia avalynė. Ją mielai renkasi ir stilingi dizaineriškų naujovių ieškantys žmonės, ir tie, kuriems nelabai rūpi jų išvaizda. Ir, žinoma, tie, kuriems sportbačiai – darbinis apavas (sportininkai, treneriai). Be abejo, sportinio stiliaus avalynė iškart siejama su laisvalaikiu. Akivaizdu, kad šio tipo batus renkasi žmonės, teikiantys didelę reikšmę komfortui. Dažniausiai tai, veiklūs, tačiau kiek išsiblaškę žmonės, išsiskiriantys puikiu jumoro jausmu, neretai kompanijos sielos. Jų gyvenime pilna atsitiktinumų ir netikėtumų, jei ne nuotykiai juos, tai jie patys nuotykius susiranda.

Basutės.
Tai jaunatviška avalynė. Smagūs vakarėliai, pasilinksminimai, gamtos romantika – štai kokias asociacijas kelia žaismingai apnuoginti pirštai. Pasąmonėje basutės asocijuojasi su lengvu neįpareigojančiu flirtu ir koketavimu. Moteris, vasarą nuolat avinti basutes, yra moteriška, švelni ir jautri. Skirtingai nei aukštakulnių gerbėjos, ji nesiekia dominuoti, prisitaiko prie įvairiausių aplinkybių, jai mieliau likti šešėlyje. Ji žaisminga, vėjavaikiška, nerūpestinga, ieškanti meilės ir šilumos.

Blauzdas dengiantys batai. Jų būna ir žieminių, ir vasarinių. Juos galima avėti ir prie kelnių, ir prie sijono. Jei moteris mieliausiai renkasi šiuos batelius – akivaizdu, kad ji nori jaustis išskirtinė. Tai subtili asmenybė, labiau intravertė, nei ekstravertė. Ji inteligentiška, kūrybinga, puiki pašnekovė, tačiau savo asmeninį gyvenimą neretai slepi po devyniais užraktais, atsiveria tik labai artimiems žmonėms. Ilgus uždarus batus avinti moteris mėgsta planuoti savo gyvenimą, retai palieka vietos netikėtumams.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2011-01-06, 12:01 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Sportbačiai. Pati praktiškiausia avalynė. Ją mielai renkasi ir stilingi dizaineriškų naujovių ieškantys žmonės, ir tie, kuriems nelabai rūpi jų išvaizda. Ir, žinoma, tie, kuriems sportbačiai – darbinis apavas (sportininkai, treneriai). Be abejo, sportinio stiliaus avalynė iškart siejama su laisvalaikiu. Akivaizdu, kad šio tipo batus renkasi žmonės, teikiantys didelę reikšmę komfortui. Dažniausiai tai, veiklūs, tačiau kiek išsiblaškę žmonės, išsiskiriantys puikiu jumoro jausmu, neretai kompanijos sielos. Jų gyvenime pilna atsitiktinumų ir netikėtumų, jei ne nuotykiai juos, tai jie patys nuotykius susiranda.

va,va maniškis žiemą ne bet kitais sezonais mano mėgstamiausia avalynė _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-01-06, 12:09 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Blauzdas dengiantys batai.

va tokie mane veza _liuks_ ,deja vasara nepatogus
Atsijungęs
IrceData: Ketvirtadienis, 2011-01-06, 12:45 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Laurituke)
,va maniškis žiemą ne bet kitais sezonais mano mėgstamiausia avalynė

ir mano mėgstamiausia avalynė daug vaikštau tai man ypač patinka kedai ir pan.,o aukštakulnių net neturiu 10 ai vasarą tai prieš basutes nieko prieš neturiu,nes su kedais karšta...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-01-06, 5:45 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
va tokie mane veza _liuks_ ,deja vasara nepatogus

Man ir tokie patinka

Quote (Romeniukas)
Klasikiniai aukštakulniai. Daugeliui jie iškart asocijuojasi su moteriškumu. Juk net mergaičių svajonių idealas, Pelenė, puotoje avėjo ne ką kita, o aukštakulnes krištolines kurpaites. Tik aukštakulnius pripažįstančios moterys paprastai yra moteriškos ir jausmingos. Jos labiau valdomos emocijų nei proto balso. Tačiau iš esmės moteris, avinti aukštakulnius, išsiskiria ir kitokiomis, ne vien moteriškumui priskiriamomis, ambicijomis. Apsiavusi aukštakulnius ji tampa 5-10 cm. aukštesnė, jos laikysena – taisyklingesnė, aukštakulniai įpareigoja pasitempti, išlaikyti tam tikrą distanciją. Todėl dabar su aukštakulniais vis dažniau siejamas karjeros siekimas, profesinės ambicijos, netgi polinkis dominuoti. Pernelyg aukšti kulnai, ypač jei ir bato padas pastorintas, liudija apie polinkį į vulgarumą.

Seniau labai mėgdavau,o dabar nebepaeinu juokas juokas

Šiuo metu geriausia aulinukai _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-12-16, 10:23 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Merginos ar kuri turite žieminius crocs galvoju Bliam kaip man jų reikia,jau praktiškai vos nenusipirkau,bet pagalvojau,kad labai gaila beveik 300lt ir jei realiai nėra tokie geri kaip teigiama galvoju Žodžiu susilikiau,bet vistiek aš jų noriu,kadieną varinėti į darbą manau super,kokia jūsų nuomonė apie juos,aišku aš kalbu apie originalius ne apie padielkas.
Ant kojos man nelabai gražiai žiūrisi,bet patogumas atperka liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2011-12-17, 0:30 AM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
jo ant kojos labai gražiai jie man irgi liuks bet kaip nešiojasi nežinau,nors labai daug matau vaikštančių su tokiais gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
iditData: Sekmadienis, 2011-12-18, 1:11 AM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Merginos ar kuri turite žieminius crocs

o cia ne vaikiskas modelis?as saviskiam tokius pirkau ir mokejau 125lt.kol kas kojos neslampa ir yra patenkinti,na o kai bus salciai matysiu ar tikrai geri
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-12-18, 4:28 AM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (idit)
o cia ne vaikiskas modelis?a

tai kad tokie ir vaikiški ir ne yra.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-12-19, 8:29 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
o cia ne vaikiskas modelis?as saviskiam tokius pirkau ir mokejau 125lt.kol kas kojos neslampa ir yra patenkinti,na o kai bus salciai matysiu ar tikrai geri

Yra is vaikams ir suaugusiems liuks manau aš juos pasidovanosiu kalėdų proga,patinka man jie liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-12-19, 9:16 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
o cia ne vaikiskas modelis?as saviskiam tokius pirkau ir mokejau 125lt.kol kas kojos neslampa ir yra patenkinti,na o kai bus salciai matysiu ar tikrai geri

na kaip už 125Lt tai manau apsimoka liuks mes laukiam iš Anglijos krikštomama įdėjo kinderiui liuks
Quote (Romeniukas)
labai gaila beveik 300lt

kad nekainuoja jie tiek 200 su trupučiu liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-12-19, 9:18 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kad nekainuoja jie tiek 200 su trupučiu

270 su trupučiu tai suaplvalinus panašiai ir gaunasi. Šiaip kainos labai svyruoja,kaune vienokios,o Panevėžį babilone vėl kitokios.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-12-19, 9:32 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
270 su trupučiu tai suaplvalinus panašiai ir gaunasi. Šiaip kainos labai svyruoja,kaune vienokios,o Panevėžį babilone vėl kitokios.

na aišku kad skiriasi, bet šeip tai tokie kaip tavo paveiksliuke kainuoja 160 liuks o Panevežyje irgi labai panašei nes savaitgalį buvom kroksų pardei, ten grupiokė dirba, tai draugytė žiūrėjo mergyte savo liuks bet užsisakė iš čia My WebPage seniau tai kai jie tik atsirado kainos kosmines buvo, bet dabar kažkaip pastebėjau kad žymiai atpigo liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-12-19, 9:37 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na aišku kad skiriasi, bet šeip tai tokie kaip tavo paveiksliuke kainuoja 160 o Panevežyje irgi labai panašei nes savaitgalį buvom kroksų pardei, ten grupiokė dirba, tai draugytė žiūrėjo mergyte savo bet užsisakė iš čia My WebPage seniau tai kai jie tik atsirado kainos kosmines buvo, bet dabar kažkaip pastebėjau kad žymiai atpigo

Bet keista kai šitaip skiriasi kainos,toks vaizdas kad ne pilnai originalūs galvoju Nes Kaune firminei jų parduotuvei Megoj sakau 270lt. O kitur tokie pat žymiai pigiau. Kur ikėlei nuorodą tai labai faini liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » BŪKIME GRAŽIOS » Mada » Batai, bateliai, aukštakulniai, kroksai
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024