Penktadienis, 2024-03-29, 9:27 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Vestuvės » Vestuvinis laikraštukas (pasidalinkime informacija ir nuotraukomis...)
Vestuvinis laikraštukas
jurgute435Data: Ketvirtadienis, 2011-06-02, 9:53 AM | Žinutė # 46








[ (LT) ]
Grupė: Removed


Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:





kaip gerai nes seses vestuves bus ir busiu svocia ti noriu pameginti padaryti:)
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2011-06-02, 5:24 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
jurgute435, matau jau lyg esi drauguose parašyk kai būsi miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
neridaData: Antradienis, 2011-08-02, 9:36 PM | Žinutė # 48








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pats priesaikos tekstas gali būti parašytas ranka kaligrafiniu raštu arba atspausdintas kompiuteriu, galima šalia pridėti piešinėlių. Priesaiką galima įrėminti arba įrišti į knygelę “Jaunamartės elementorius”, arba laikraštuką “Mergvakario žinios”, arba susuktas ir sujuostas kaspinu kaip senovinis pergamentas, arba pateiktas kaip laiškas butelyje ir pan.
Tekstas galėtų būti toks:

Aš (vardas, būsima pavardė ar kad ir kokia pavarde besivadinčiau) būdama sveiko proto ir ramios sąžinės, prieš tapdama homo sapiens žmona savo ištikimų draugių akivaizdoje iškilmingai prisiekiu, kad sutelkdama visus savo sugebėjimus laikysiuosi šios priesaikos:

1. Visas iškilsiančias problemas spręsiu su humoru ar bent jo užuomazgom.
2. Gyvensiu pagal šūkį “Žmogus žmogui – žmogus”.
3. Visas mano gyvenimas tebūnie skirtas tarnauti savo ir vyro gerovei.
4. Saugosiu ir gerbsiu save.
5. Gerbsiu ir toliau klausysiu savo draugių.
6. Perduosiu šeimyninio gyvenimo (intymiąją) patirtį savo netekėjusioms draugėms.
7. Stengsiuosi neatsilikti nuo naujausių madų vėjų, žvaigždžių gyvenimo vingių ir kitų mokslinės pažangos momentų.
8. Nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiom draugėm bet kokiais gyvenimo ir meilės klausimais.
9. Informuosiu savo drauges apie numatomus pokyčius savo gyvenime (vaikai, anūkai, vyrai ir t.t.), atsižvelgiant į jų interesus ir pageidavimus.
10. Sieksiu ne tik vyro, bet ir savo gerovės.
11. Būsiu ištikima savo draugėms net ir ištekėjus.
12. Saugosiu, visomis išgalėmis stiprinsiu ir sąžiningai tarnausiu mūsų draugystei ir jos gerovei.
13. Bent vieną dieną per savaitę skirsiu tik sau ir savo malonumams.
14. Visada gražiai rengsiuosi ir gerai atrodysiu, kad vyras į kitas nežiūrėtų:)
15. Visais buities darbais dalinsiuosi su vyru.
16. Jei vyras nedovanos dovanų, pati sau dovanosiu.
17. Visada, visur ir dėl visko būsiu teisi.
18. Tinkamai išnaudosiu vyro pranašumus ir silpnybes.
19. Ir toliau su draugėmis eisiu į vakarėlius, išvykas ir užsiiminėsiu saviveikla.
20. Kai bus liūdna ir nyku, iškart skambinsiu draugėms arba pati ką nors suorganizuosiu.
21. Šventai saugosiu man patikėtas paslaptis (taip pat ir šią) ir net ir verčiama ar gundoma jų neišduosiu.
Jei nepažeisiu šios iškilmingai, laisvai ir garbingai duotos ir krauju pasirašytos priesaikos, tebūnie man leista džiaugtis laimingu šeimyniniu gyvenimu.
Ir tepadeda man Dievas!
Pasirašyti galima raudonu tušinuku arba plunksna su raudonu rašalu, braškių uogiene ar dar kažkuo raudonu:)
Liudininkės

Būsima jaunoji.


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
dEdRAData: Sekmadienis, 2011-08-07, 0:32 AM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo mylimieji
Žinutės: 2761
Apdovanojimai: 47
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Iš interneto, gal kam pravers

PIRŠLIO
TESTAMENTAS


Kadangi apženijau čia tik vieną porą, didžiai kaltas nesu.
Gaila, kad Pakuonio kaime dar daug dailių netekėjusių mergelių lieka. Po savo mirties joms pasilinksminti linksmakotį savo palieku.
Liežuvį, per kurį man budeliai paskelbė mirtį, kaimo pletkininkėms prašau paskirti, kad daugiau pletkavotų ir mane geru žodeliu minavotų.
Iš pilvo būgną padarykit, kad šonkauliais mano mušant jis skleistų didelius garsus ir vi-siems bernams primintų mano kėslus apvesdint juos visus.
Porą oktavų dantų savo muzikantams palieku, kad vietoj
klavišų pakeist galėtų.
Iš ausų lokatorius padirbkite, kad gundančius mergų garsus
gaudytų ir bernams koor-dinates nurodytų.
Iš tų šerių, kur ant plikės styro, padirbinkite šepetį marčiai, kad greičiau susitvarkytų mūsų prišiukšlintą gryčią. Ir jaukioj aplinkoj karštai mylėtų savo vyrą.
Kaliošus gumos fabrikui perduokit, kad į sargius perdirbtų.
Tas dalykas gal padės, kad jau-nimas AIDS nesirgtų.
Drabužius prie bažnyčios sėdintiems ubagams palieku, kad
už mano gerą dūšią maldą su-kalbėtų.
Kepurę, prieš trejus metus pamestą, parduokit iš varžytinių, o pinigus jaunosios tėvukams atiduokit – tegul iškeps už juos skanius pyragus, kai mūsų jaunuosius gandrai užgrius.
Šventą piršlio kraują atiduodu vestuvininkams gailesčiui
nuraminti.
Savo brangiausią, svečiuose man gražiausią piršlienę po
mirties užrašau jaunajam, kad pra-ėjusios nakties vaisius
užaugintų, išauklėtų, su bernais vaikščiotų ir jiems nosis
nušluostyti išmokytų.
Jaunajai palieku visą savo centų lobį, kuris užsiūtas į kapšiukus ir nuo žmonos paslėptas, tris kartus užkeiktas ir užkerėtas. Kai algos pritrūksi, trylika kartų nusispjauk, juodą katę pasi-gauk – ji tau mano lobį atkerės, ir centai lyg pupos byrės – kefyrui ir duonai už-teks.
Visų garbingų dainų ir poetų žodžius apie meilę ir širdį palieku savo žmonai. Kai mano lie-žuvis sustingęs gulės, kai širdis daugiau nespurdės, anų išminčių žodžiai jai manęs neužmiršti padės.
Mušiuosi į krūtinę šią savo gyvenimo valandą paskutinę, ašaras skiedra braukiu. Svarbiau-sią savo tikslą – supiršti jaunuosius – įvykdžiau, todėl iš gyvenimo pasitraukiu ramiausia sąži-ne. Didžiai gailiuosi tik vieną porą supiršęs.
Šį testamentą parašiau savo šviesiam atminimui , jaunų mergelių dideliam nusiminimui, kas be manęs jums vyrus suras. Testamentas įsigalioja iškart po mirties mano, ir prašau esant visiems liudininkams viską išdalinti pagal mano valią. Pasižadu ir po mirties, kad ir velniu pa-virtęs, pabėgęs iš ano svieto pas mergas į lovą įvirtęs padarysiu kietu.
Piršlys


Būk tas, kas esi, bet leisk ir kitiems taip pat būti savimi.
A. Mamontovas
Atsijungęs
vyshnia100Data: Šeštadienis, 2014-02-01, 11:28 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Klaipėda
Naujokas
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O kaip jums video laikraštukas: https://www.youtube.com/watch?v=3mUHlLqJmZU
Atsijungęs
karilekamoData: Sekmadienis, 2022-08-28, 2:49 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 25
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes tai visokių pridėjom ir apie romantiką, ir apie seksą punktelių. vis tiek tai yra aktualu... galima rast internetu gerų pasiūlymų
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Vestuvės » Vestuvinis laikraštukas (pasidalinkime informacija ir nuotraukomis...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024