Šeštadienis, 2024-05-04, 10:43 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Gimtadienis » Dovanos vaikams gimtadienio proga (įvairaus amžiaus vaikams)
Dovanos vaikams gimtadienio proga
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:28 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
bent pas mane tai laikes lygiai 3 val juokas susipyko broliai o tada jau neziuri kas po ranka .o trasoj tai batareikos greit nusesdavo pirkinet arba pamirsdavom arba pinigu vis pagailedavom.

Mes didelę trasą buvome nupirkę,bet ne su mašinomis,o su dviem motociklais valdomi buvo distanciniu,bet gal kokį mėnesį atlaikė tie motociklai ir sulaužė Tai dar kurį laiką tą trasą naudojome,mašinas susidėdavo visas,bet paskui išmečiau
Tai dabar užtat ir mastau ar verta pirkti galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:30 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na as jau nebemastau juokas geriau pasiziuriu su distanciniu kokia masina ir butinai kraunamas batareikas
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:32 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na as jau nebemastau juokas geriau pasiziuriu su distanciniu kokia masina ir butinai kraunamas batareikas

Aš mastau ir nesumastau ką čia nupirkus,kad nesulaužytų per kelias dienas,reikia kokybiško žaislo,bet kokybė brangi Na bus matyt ką čia sugalvosime 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:47 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
paziurek per interneta kas parduoda,esu macius 80cm dydzio o kaina berots buvo 40lt cia su distanciniu.arba kaip mes turim danoco malunsparni tai irgi pardavineja po 20-40lt.na bent musu malunsparnis jau daug isgyveno skrido ir is 2 auksto,mate lietaus ir saules<nei biski nenubluko>ir dar vis skleidzia garsus<net nezinom kur batareikos dedasi>.
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:56 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
paziurek per interneta kas parduoda,esu macius 80cm dydzio o kaina berots buvo 40lt cia su distanciniu.arba kaip mes turim danoco malunsparni tai irgi pardavineja po 20-40lt.na bent musu malunsparnis jau daug isgyveno skrido ir is 2 auksto,mate lietaus ir saulesir dar vis skleidzia garsus.

Pas mus yra tokia parduotuve tite rite,ten žaislai gana kokybiški ir mašinų labai didelis pasirinkimas,tai reikės ten nueiti,nors ten ir trasą pirkome ir tą žaidimą dviratį prie teliko 10 Trasos nebėra,o dviratis dar sveikas,tik nebeidomus juokas

Didžiojo krikšto mama nori nupirkti biliardo stalą,sakau net negalvok,neilgam bus tas stalas,žinau aš juos ką jie darys su tuo stalu


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-11-17, 2:59 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Didžiojo krikšto mama nori nupirkti biliardo stalą,sakau net negalvok,neilgam bus tas stalas,žinau aš juos ką jie darys su tuo stalu

o kaip su vieta?va mes nepirktume vien del vietos stokos.kazkaip susimaciau kuom reiks vaikius nudziugint,ai bet gimtadienis dar toli sugalvosiu iki to laiko
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 3:04 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
o kaip su vieta?va mes nepirktume vien del vietos stokos.kazkaip susimaciau kuom reiks vaikius nudziugint,ai bet gimtadienis dar toli sugalvosiu iki to laiko

Vietos tai per akis jų kambaryje,tik tiek kad žinau,jog ne ilgam jis būtų,sulaužytų lasdas,išmėtytų kamuoliukus,paskui pradėtų muštis su lazdomis,liptų ant to stalo,nu žodžiu ne jiems tokia dovana 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Trečiadienis, 2010-11-17, 3:12 PM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mane panase butu juokas jau dabar sivaizduoju kai 2 musasi su lazdomo trecias bando pataikyt is kamuoliuko
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 3:30 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
pas mane panase butu juokas jau dabar sivaizduoju kai 2 musasi su lazdomo trecias bando pataikyt is kamuoliuko

Taip žinok ir būtų karo stovis,kaip duotų vienas kitam iš tų lazdų juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-11-17, 5:00 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nori nupirkti biliardo stalą,sakau net negalvok,neilgam bus tas stalas,žinau aš juos ką jie darys su tuo stalu

Quote (idit)
o kaip su vieta?

na jo vos ne kaip vaikiška lova tas biliardas juokas juokas juokas bet ir kainuoja taip sakant nemažai, matėm apie 200 galvoju , mes tai kažkada nupirkom mažą biliardo stalą tai kartais pasideda ant stalo ir žaidžia su draugais juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 7:19 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na jo vos ne kaip vaikiška lova tas biliardas juokas juokas juokas bet ir kainuoja taip sakant nemažai, matėm apie 200 galvoju , mes tai kažkada nupirkom mažą biliardo stalą tai kartais pasideda ant stalo ir žaidžia su draugais juokas juokas juokas

Nereikia jokių biliardo stalų,pasakysiu,kad ką nors kitą pirktų


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-11-17, 7:24 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nereikia jokių biliardo stalų,pasakysiu,kad ką nors kitą pirktų

aš tai neatsisakyčiau jei yra kur statyti, tai manau dar ir pati sužaistum _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2010-11-17, 7:47 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aš tai neatsisakyčiau jei yra kur statyti, tai manau dar ir pati sužaistum _liuks_ _liuks_

Nereikia,žinau kas bus su tuo stalu,užsimuš su tom lazdom


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-04-29, 9:41 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ką artėja dovydo 6asis gimtadienis. užsiprašė žogaus voro arba Ratų paspirtuko, tik nežinau ar jis vertas tokių pinigų,kainuoja 120lt tai galvojame ar jis tikrai vertas tokių pinigų vien dėl to,kad su žinomų veikėjų kaip sakant lipdukais,na bet už 20lt tai jau žinome,kad kokybė prasta Bet tokius pinigus mokėti už paspirtuką tai net nežinau galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-04-29, 9:45 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na ką artėja dovydo 6asis gimtadienis. užsiprašė žogaus voro arba Ratų paspirtuko, tik nežinau ar jis vertas tokių pinigų,kainuoja 120lt tai galvojame ar jis tikrai vertas tokių pinigų vien dėl to,kad su žinomų veikėjų kaip sakant lipdukais,na bet už 20lt tai jau žinome,kad kokybė prasta Bet tokius pinigus mokėti už paspirtuką tai net nežinau

vaikai paprasti nupirkit paprasta ir apkijuokit ,jei jiem esme tik herojai,va maniskiai nori dviraciu su min 20 pavaru ir oriniais amortizatoriais<kas cia do velnias nezinau,bet vyras sake kad geri>,na ir firma butu bmx.
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Gimtadienis » Dovanos vaikams gimtadienio proga (įvairaus amžiaus vaikams)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024