Penktadienis, 2024-07-12, 4:10 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Romeniukas  
Vaikų gimtadienio scenarijai
jurgutexData: Ketvirtadienis, 2012-02-16, 8:36 PM | Žinutė # 16
[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1590
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
VAIKŲ GIMTADIENIAI: 3 METŲ VAIKO GIMTADIENIS3-ieji vaikų gimtadieniaiPramogos vaikams

3 metų vaikams labiausiai patiks gimtadienis kažką kopijuojant, dainuojant, žaidžiant su draugais, judant. Svečių-vaikų gali būti iki 5-8. Tokio amžiaus vaikams sudėtinga ilgam koncentruoti dėmesį, klausytis. Gimtadienio trukmė turėtų būti ne ilgesnė nei 1,5 val. Geriausias laikas – po pietų.

Vaikų šventės idėją gali pasufleruoti mėgstama vaiko pasakų knyga, personažas ar animacinis filmukas. Pagal tai galima išpuošti namus. Vaikams patinka superherojai, piratai, princesės.

3 metų vaikams patinka daryti netvarką, viską versti aukštyn kojom. Galima sugalvoti pramogų, susijusių su piešimu pirštais. Žaidimai neturėtų būti sudėtingi. Nepamirškite spalvų!

Vaiko gimtadienio idėjos

„Persiųsk ryšulėlį“: suvyniokite į kelis sluoksnius kokį nors smulkų prizelį, po kiekvienu sluoksniu paslėpdami saldainį, kurį rastų nuvynioję sluoksnį. Susodinkite vaikus ratu ir paleiskite ryšulėlį. Kol muzika groja, vaikai siunčia ryšulėlį iš eilės. Kai muzika sustoja groti, vaikas, pas kurį atsidūrė ryšulėlis, turi nuvynioti vieną sluoksnį, pasiimti ką po juo randa ir perduoti ryšulėlį kitam. Ir t.t. Viduje esantį daiktą laimi tas, kuriam lieka nuvynioti paskutinį sluoksnį. Visiems vaikams reikėtų sudaryti progą nuvynioti sluoksnį ir gauti prizelį, kad neliktų nuskriaustų.
„Jurgeli, meistreli“ – visi vaikai sustoja ratu ir susikabina rankomis. Centre esantis rodo kokį nors judesį, o kiti turi kopijuoti (ploja rankomis, eina antyte, šokinėja į aukštį, uždeda rankas ant galvos, atsisėda ant grindų, sukasi aplink savo ašį ir t.t.).
„Balionų lenktynės“ – žaidimas vaikų gimtadieniui lauke. Duokite vaikams po balioną, nustatykite starto ir finišo liniją ir leiskite lenktyniauti balionais (balionus galima varyti ranka, kad balionai nepaliestų žemės).
„Atsargiai“ – žaidimas gimtadieniui, mokantis reakcijos. Vaikai turi šokinėti po kambarį. Kai pasakote „Atsargiai, lapė“ („Atsargiai, ateina drakonas/piratas/vanagas/šuo“, vaikai turi nustoti šokinėti ir ramiai stovėti, „Pavojus praėjo“ – vaikai vėl gali šokinėti“ arba „Atsargiai, lyja“ ir vaikai turi nustoti šokinėti ir užsidėti rankas ant galvos. „Atsargiai, mėnulis pateka“ ir vaikai turi atsigulti ant grindų ir apsimesti miegantys. „Atsargiai, pietų metas“ ir vaikai turi vaizduoti kad valgo ir t.t.
Galima statyti aukščiausią pilį iš kaladėlių.
Galima gaudyti balionus.

Teminiai vaikų gimtadieniai


1. Vaikų gimtadienis „Automobiliukai“ – gimtadienis berniukams


Vaikų gimtadienio dekoracijos

Stalą su vaišėmis galite pavadinti „Degalų kolonele“ ar net prisegti degalų siurblio nuotrauką. Gėrimus galite pavadinti „Degalai automobiliui“. Pridėliokite žaislinių automobiliukų, ant sienos prikabinkite automobilių nuotraukų. Pridėkite vaiko mėgstamos spalvos balionų.Gimtadienio vaikui pramogos

Vaikai gali važinėti žaislinėmis mašinytėmis, lenktyniauti. Kiekvienas svečias gali atsinešti savo mašinytę. Galite ant didelio lapo popieriaus nupiešti kelius, kliūtis lenktynėms. Drauge galite žiūrėti animacinius filmus su mašinytėmis.2. Vaikų gimtadienis „Balerinos“ – gimtadienis mergaitėms

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Vyraujanti spalva – rožinė ir balta bei šviesiai mėlyna. Balionai, kaspinėliai, staltiesės, konfeti. Aprenkite vaiką balerinos kostiumu. Valgant desertą, uždėkite vaikams ant galvos tiaras. Prisekite balionus prie kėdžių. Galite pridėti pilnas grindis balionų, kuriuose bus labai smagu šokti ir žaisti. Į mergaičių plaukus įsekite gėlių, leiskite pačioms pasidažyti.Gimtadienio vaikui pramogos

Šokiai – išmokykite mergaites paprasto balerinų šokio arba kad visos sustotų ratu, o viena viduryje rodytų balerinos šokio judesius, o kitos kopijuotų.

Mergaitės gali pasigaminti sau klostytus balerinos sijonėlius iš popieriaus, prisisegti kaspinėlius.

Galima suorganizuoti persirengimo konkursą – į didelį krepšį sudėkite sijonėlius, tiaras, batelius, lūpdažius, papuošaliukus ir pan. ir per duotą laiką liepkite mergaitėms apsirengti kaip išmano, kad būtų kuo labiau panašios į tikras balerinas.

Galima dekoruoti papuošalų dėžutes ir rėmelius paveiksliukui, gaminti valgomus papuošalus.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
jurgutexData: Ketvirtadienis, 2012-02-16, 8:38 PM | Žinutė # 17
[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1590
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
VAIKŲ GIMTADIENIAI: GIMTADIENIS 4 METŲ VAIKAMS4-ieji vaikų gimtadieniaiVaikų šventės

4 metų vaikams labai sunku išbūti ramiems ilgesnį laiką, dėl to puikiai tiks aktyvūs žaidimai, lobio paieška, šokiai ir dainavimas. Svečių-vaikų gali būti iki 8-12. Žaidimai vaikams turėtų būti trumpi ir linksmi.Vaiko gimtadienio idėjos

„Kamuoliukai“ – suskirstykite vaikus į dvi komandas ir kiekvienai duokite minkštų spalvotų kamuoliukų, kuriuos jie turi kuo greičiau nunešti ir sudėti į savo komandai skirtą krepšį. Laimi greičiausiai sudėjusi kamuoliukus į krepšį komanda. Vienu metu galima nešti tik po vieną kamuoliuką. Kamuoliukus galima ne tik nunešti, bet ir bandyti mesti iš toli ir pataikyti į krepšį.
„Prisek uodegą“ – labai linksmas žaidimas vaikų gimtadieniui. Nupieškite ar atspausdinkite kokį nors gyvūną (be uodegos)\ir prisekite jo nuotrauką ant sienos. Vaikų užduotis – užrištomis akimis, apsukus 3 kartus, prisegti arba nupiešti uodegą gyvūnui. Laimi tiksliausiai pataikęs vaikas. Galima tokiu būdu prisegti/nupiešti ne tik uodegą, bet ir ausis (asilui), straublį (drambliui) ir pan.
Atminties lavinimas – įdėkite į dėžę kelis daiktus ir uždenkite. Vaiko užduotis – trumpai pamačius daiktus juos įsiminti ir po 1 min. išvardinti arba trumpai pamačius daiktus po 1 min. pasakyti, kurio vieno ar dviejų daiktų trūksta.

Vaikų gimtadieniai pagal tematiką

1. Gimtadienis vaikams „Dinozaurai“

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Galite ant popieriaus ar kartono nupiešti ir iškirpti/išpjauti dideles dinozaurų figūras. Pastatykite juos prie įėjimo su prisegtais balionais. Prikabinkite džiunglių imitacijas – vijoklinius augalus, žalius kaspinus. Iškirpkite ir ant grindų bei prie įėjimo pridėkite milžiniškų dinozauro pėdų.

Naudokite dinozaurų spalvas – žalia, ruda, gelsvai ruda. Galite iškirpti ir pridėlioti palmių. Ant balionų galima išpiešti dinozaurus ar dinozaurų galvas.

Galite sukurti dinozauro urvo imitaciją iš didelių kartono dėžių, prikabinti dinozaurų paveiksliukų, medžių nuotraukų, lapų, kaulų, kiaušinių paveiksliukų.


Gimtadienio vaikui pramogos

Galite paslėpti smėlio dėžėje dinozaurų figūrėles (kartu galite prislapstyti kriauklelių, akmenukų) ir duoti vaikams jų ieškoti, kasti su šaukštais, sieteliais ir pan.

Vaikai gali dekoruoti dinozauro urvą (iš kartono dėžių) arba duoti iš popieriaus iškirpti/suklijuoti dinozauro kiaušinį ir jį išdekoruoti.

Ant stingstančios masės galima padaryti vaikų pėdų ir plaštakų įspaudus.2. Vaikų gimtadienis „Spalvos“

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Nupirkite daugybę spalvotų kreidelių ar flomasterių, spalvingų balionų, kaspinėlių. Kiekvienam daiktui rinkitės skirtingas spalvas: pvz. geltona staltiesė, raudonos servetėlės, mėlyni puodeliai, žalios plastikinės šakutės ir t.t.Gimtadienio vaikui pramogos

Knygelių spalvinimas, juodai baltų nuotraukų spalvinimas. Piešimas ant didžiulio popieriaus lapo arba šaligatvio plytelių.3. Vaikų gimtadienis „Varliukai“

Vaiko gimtadienio dekoracijos

Vyraujanti spalva – žalia. Ant takelio prie durų galite pridėlioti iškirptų didelių žalių lelijos lapų. Papuoškite namus žaliais kaspinėliais, varlyčių nuotraukomis. Galima naudoti augalus, dirbtinius medžius, vijoklinius augalus, išdėliokite su tema susijusius žaislus (plastikines varlytes ir pan.).Gimtadienio vaikui pramogos

Padarykite varliukų lenktynes – du vaikai sėda ant didelių žalių kamuolių ir šokinėdami lenktyniauja.

Nupieškite ar atspausdinkite didelę varlės nuotrauką. Vaikai užrištomis akimis, apsukti 3 kartus turi prisegti ar pripiešti varlei raudoną liežuvį.

Lenktynės lelijos lapais – iškirpkite žalius lelijos lapo formos lapus ir pridėliokite ant grindų. Suskirstykite vaikus į dvi komandas, kad lenktyniautų eidami tik lelijos lapais.

Galite paslėpti namuose keletą plastikinių varlyčių ir liepti vaikams surasti. Surastas varlytes padovanokite atminimui apie gimtadienį.

Dar galima šokinėti kaip varlytėms, organizuoti varlės kurkimo varžybas, plastikinių varlyčių mėtymo ant lelijos lapų (taiklumo) varžybas.4. Vaikų gimtadienis „Fėjos“

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Vyraujančios spalvos – šviesiai violetinė, rožinė, violetinė, mėlyna, kreminė ir sidabrinė ir kt. pastelinės spalvos. Pabarstykite blizgučių ir konfeti ant grindų, taip pat ant atvykstančių svečių. Pakabinkite aliuminio folijos užuolaidas ant įėjimo. Padarykite baldakimą prie stalo, kur bus galima dėti dovanas ir galės žaisti fėjos. Galite pakabinti drugelių ir gelyčių. Prie kėdžių nugarėlių galima prisegti iškirptus sparnelius.

Pakabinkite gėlyčių (tikrų ir popierinių) nuo lubų, pridėkite jų į vazas, paskleiskite ant stalo, lentynų. Išdėliokite su tematika susijusių žaislų, prikabinkite prie jų balionus. Pagaminkite žvaigždžių ir kartono ir apklijuokite jas folija.

Jei gimtadienis vyksta vakare, takelį iki namų galite papuošti žvakutėmis-popieriniais spalvotais žibintais. Gražiai aplinką papuoštų burbulai (burbulų mašina), balionai, kurių viduje įdėti smulkūs papuošaliukai, žaisliukai ir saldumynai.Vaikų gimtadienio veikla

Mažieji gali spalvinti knygeles su fėjomis (jų galima rasti atsispausdinti ir internete).

Galima gaminti fėjų sniego burbulus – į vaikiškus buteliukus sudėti mažas žvaigždutes, širdeles, blizgučius, vandenį, kūdikių aliejų ir mėlynus maistinius dažus ir gausis puikus burbulas, kurio viduje plaukios žvaigždutės, širdelės, blizgučiai.

Galima kurti buteliukus su „fėjų dulkėmis“ – reikės tuščio buteliuko, spalvoto smėlio ir blizgučių. Vaikai pila į buteliukus sluoksniais spalvotą smėlį ir blizgučius ir gali susikurti nuostabią dovaną atminimui.

Galima gaminti valgomus karolius iš vaisių, guminukų, pūstų kviečių.

Galima gaminti fėjų karūnas iš juostelių, gėlyčių ir pan. Taip pat galima tapyti plastikines stiklines – fėjų taures. Galima gaminti fėjų lazdeles su žvaigždėmis.


5. Gimtadienis vaikams „Riteriai“

Ši gimtadienio idėja labiau tiks būriui berniukų, o mergaitėms siūloma anksčiau aprašyta Fėjų idėja.

Vaikų gimtadienio dekoracijos

Raudonas kilimas, nutiestas iki durų, aliuminio folijos užuolaidos ties įėjimu, apšviestas takelis. Balionai ant grindų ir ant lubų.

Galite iškirpti iš kartono skydus, papuošti juos karališka atributika (vaikai galės padėti išpiešti) ir iškabinti juos kambaryje. Surinkite visą reikalingą atributiką – arkliai, drakonai, pilys, kardai, kad namai atrodytų kaip tikra pilis. Prie įėjimo pakabinkite vėliavėlių, kaspinėlių, išdekoruoktie jas vaiko inicialais. Galite pagaminti ir karališkąją vėliavą.Pramogos vaikams

Gimtadienis gali prasidėti riterių įšventinimo (apdovanojimo kardu) ir princesių karūnavimo tiaromis procedūra, kurią atliekant visi paklupdomi. Visiems suteikiamas Sero arba Princesės pavadinimas prie vardo. Trimitas suteiktų daugiau iškilmingumo.

Kita pramoga – pilių gamyba – kiekvienam vaikui duodama tuščia švari skardinė ar dėžutė, kurią jis apklijuoja spalvotu popieriumi, dekoruoja, uždeda vėliavėlę ir gali pavadinti savo „pilimi“. Skydų dekoravimas (gali būti ir valgomi).6. Gimtadienis vaikui „Lėktuvėliai“


Vaikų gimtadienio dekoracijos

Iškirpkite įvairaus dydžio ir formų bei spalvų lėktuvėlių (vaikai padės) ir prisekite prie sienos ir kitų gimtadienio šventės objektų. Galima iškirpti lėktuvėlių iš storesnio popieriaus ir pakabinti nuo lubų, ant medžių, plakatų, lempų ir pan. Įvairiuose aukščiuose.

Taip pat galima pakabinti išlankstytų lėktuvėlių, žaislinių lėktuvėlių ir pripučiamų lėktuvėlių. Jei turite ventiliatorių, galite paleisti silpną srovę ir matysite, kaip lėktuvėliai sukasi.

Prikabinkite ant lubų baltų balionų, priminsiančių debesis.

Spalvas galima rinktis būdingas atitinkamoms oro linijų kompanijoms ir lėktuvams. Galbūt tiks pilka, juoda, mėlyna, sidabrinė. Jei lėktuvai kariniai, kamufliažinės (maskuojančios) spalvos – žalia, juoda, chaki, ruda, geltona.

Sienas taip pat galima papuošti žemėlapiais, juose nubraižyti lėktuvų maršrutus.

Stalą galima papuošti kaip pakilimo taką – su dviem baltom juostom arba/ir lemputėmis šonuose. Arba didžiulį žemėlapį naudoti kaip staltiesę.

Padarykite keletą lėktuvams skirtų ženklų prie įėjimo į namus „Oro uostas“, „4 vartai“, „7 terminalas“, „Jonuko Avialinijos“ ir t.t.Vaiko gimtadienio šventimas

Atvykę vaikai registruojasi, juos pasitinka stiuardesės ir pilotai (suaugę). Galite pažymėti juostelėmis atvykusiųjų „bagažą“, užrašydami vardą, pavardę ir pan.

Tuomet vaikai gali susikurti savo pasus – padarykite vaikų nuotraukas, vaikai turėtų užpildyti informaciją pase: vardą, gimimo datą, lytį, paso pagaminimo datą ir t.t. Jei žaidžiate karinius lėktuvėlius, pase galima įrašyti ir pareigas (pilotas ir kt.).

Dar viena pramoga – lėktuvėlių lankstymas, dekoravimas ir laidymas bei lėktuvėlių lenktynės.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Atsijungęs
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:Kartą užsukęs negali sustoti© 2024