Penktadienis, 2024-03-29, 2:39 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Dovanos artimiesiems
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-12-28, 8:09 PM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Romeniukas)
Na o ką padovanojote jūs savo artimiesiems, na tarkim savo brangiausiajam :)

aš savajam padovonojau vitaminų ir abonentą į savo sporto klubą mirkt mirkt eisim dabar abu mirkt , taip pat draugytėm visokiausių grožių, vienai sagę į plaukus, kitai auskariukus, dar viena labai norėjo kvepalų tai gavo čekį mirkt , šeip daug dovanų buvo apsilankymas Impulse vienkartinis liuks liuks liuks liuks taip pat visoms numezgiau šalikėlius liuks liuks liuks liuks liuks ir dar daug visokiausių gražumynų ir skanumynų liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-12-28, 8:10 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(snieguoliuke)
aš savajam padovonojau vitaminų ir abonentą į savo sporto klubą eisim dabar abu , taip pat draugytėm visokiausių grožių, vienai sagę į plaukus, kitai auskariukus, dar viena labai norėjo kvepalų tai gavo čekį , šeip daug dovanų buvo apsilankymas Impulse vienkartinis taip pat visoms numezgiau šalikėlius ir dar daug visokiausių gražumynų ir skanumynų

liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2012-12-28, 11:09 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
As tai padovanojau saviskiui Braun barzdaskute kokios jam reikejo ir loreal rinkini jautriai vyru odai gerai liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2012-12-29, 7:37 PM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
aš saviškiui padovanojau kvepalus kurių jis laaabai norėjo liuks mamai aliejuką veidui,močiutei veidui kremą,paskui draugei suvenyras,uošvenei lempa (su vašku) vyro tetai žvakė suvenyras,na pas mus tokios praktiškos dovanos būna visada,kas ko nori,ką mėgsta tą ir gauna sypsausi gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2012-12-29, 10:51 PM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
(Laurituke)
aš saviškiui padovanojau kvepalus kurių jis laaabai norėjo mamai aliejuką veidui,močiutei veidui kremą,paskui draugei suvenyras,uošvenei lempa (su vašku) vyro tetai žvakė suvenyras,na pas mus tokios praktiškos dovanos būna visada,kas ko nori,ką mėgsta tą ir gauna

na ir super liuks mes ir uz praktiskas dovanas liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-12-30, 12:57 PM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
(Romeniukas)
na ir super liuks mes ir uz praktiskas dovanas

tokios ir geriausios mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-12-30, 2:19 PM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
(Laurituke)
mamai aliejuką veidui,močiutei veidui kremą,paskui draugei suvenyras,uošvenei lempa (su vašku) vyro tetai žvakė suvenyras,na pas mus tokios praktiškos dovanos būna visada,kas ko nori,ką mėgsta tą ir gauna sypsausi gerai

va ir man labaiusiai patinka dovanoti to, ko nori žmogeliukas liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2014-01-02, 7:43 PM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na ir ka atnese jums kaledu senelis ar geros buvote gerai

as tai gavau viena dovana kuri mane labai suzavejo, esu labai patenkinta ir dabar visada prasysiu tokios dovanos, tai knyga liuks gavau Beatos kepiniu knyga liuks dar gavau du cekius, uz kurios nusipirkau gerus kvepalus, nemazai kosmetikos ir papuosalu liuks liuks liuks is draugiu gavau mielu dovaneliu, tai puodeliai, keksiuku formeles, kvepiancia zvake ir grazia statulele arklio liuks liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2014-01-03, 1:54 PM | Žinutė # 159








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Gavom prieškambario rinkinį, paskui gavau keramikinę keptuvę, kvepalus antonio banderaso, laikrodį draugė iš voketijos parvežė, paskui dovanų kuponai, pinigais, žvakidę, žvakių daug ( dievinu aš jas ) vaikas žaislų krūvą, lego makvyno, paskui futbolo stalą, nynzių daug įvairių... žodžiu visko labai daug ir labai geros dovanos šiais metais liuks liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2014-01-03, 5:36 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote Laurituke ()
Gavom prieškambario rinkinį, paskui gavau keramikinę keptuvę, kvepalus antonio banderaso, laikrodį draugė iš voketijos parvežė, paskui dovanų kuponai, pinigais, žvakidę, žvakių daug ( dievinu aš jas ) vaikas žaislų krūvą, lego makvyno, paskui futbolo stalą, nynzių daug įvairių... žodžiu visko labai daug ir labai geros dovanos šiais metais


nu super tikrai gausios dovanos liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 3:31 PM | Žinutė # 161








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
as tai gavau viena dovana kuri mane labai suzavejo, esu labai patenkinta ir dabar visada prasysiu tokios dovanos, tai knyga liuks gavau Beatos kepiniu knyga liuks dar gavau du cekius, uz kurios nusipirkau gerus kvepalus, nemazai kosmetikos ir papuosalu liuks liuks liuks is draugiu gavau mielu dovaneliu, tai puodeliai, keksiuku formeles, kvepiancia zvake ir grazia statulele arklio

geros dovanėlės gerai gerai o va žinok man knygos irgi baisiai patinka, bet išskyrus Beatos, nežinau net kodėl geda , turiu 2 jos knygas, bet man nei viena nepatinka geda man knyga irgi labai gera dovaną ypaač receptų liuks liuks bet dažniau gaunu čekius iš knygyno, nes buvo taip kad gimtadienio proga gavau vienodas knygas Oliverio juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 3:31 PM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
Gavom prieškambario rinkinį, paskui gavau keramikinę keptuvę, kvepalus antonio banderaso, laikrodį draugė iš voketijos parvežė, paskui dovanų kuponai, pinigais, žvakidę, žvakių daug ( dievinu aš jas ) vaikas žaislų krūvą, lego makvyno, paskui futbolo stalą, nynzių daug įvairių... žodžiu visko labai daug ir labai geros dovanos šiais metais

labai super dovanos liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 3:38 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes gavom irgi kalną dovanų, ypatinkai pasisekė gerai gerai gavom pusės metų šeimos abonentą į kino teatrą mirkt taip pat 3 mėn apsilankym Impulse baseino ir pirčių zonoje, per savaitę galėsim eiti 1 kartą visa šeima mirkt gavau abonentą pusei metų į sporto klubą iš brangiausiojo, taip pat labai gražų vėrinį ir auskariukus mirkt taip pat čekių iš knygyno, iš drogo, vyno gavau į kolekciją, didelius auskarus, vaflinę, aš saviškiui nupirkau pasiskraidymą sklandytuvu ir abonentą į sporto klubą mirkt mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2014-01-06, 8:35 PM | Žinutė # 164








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
geros dovanėlės o va žinok man knygos irgi baisiai patinka, bet išskyrus Beatos, nežinau net kodėl , turiu 2 jos knygas, bet man nei viena nepatinka man knyga irgi labai gera dovaną ypaač receptų bet dažniau gaunu čekius iš knygyno, nes buvo taip kad gimtadienio proga gavau vienodas knygas Oliverio


o man visai patinka Betos, pagal jos recepta darysiu tortuka penktadieniui, zesiu kas gausis, tikrai gera dovana yra knyga arba cekis knygyno liuks liuks liuks o vat man kaip tik Oliverio nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2014-01-06, 8:36 PM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
mes gavom irgi kalną dovanų, ypatinkai pasisekė gavom pusės metų šeimos abonentą į kino teatrą taip pat 3 mėn apsilankym Impulse baseino ir pirčių zonoje, per savaitę galėsim eiti 1 kartą visa šeima gavau abonentą pusei metų į sporto klubą iš brangiausiojo, taip pat labai gražų vėrinį ir auskariukus taip pat čekių iš knygyno, iš drogo, vyno gavau į kolekciją, didelius auskarus, vaflinę, aš saviškiui nupirkau pasiskraidymą sklandytuvu ir abonentą į sporto klubą


super liuks liuks liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024