Pirmadienis, 2024-04-29, 0:17 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Sodas-Daržas-Gėlės » Daržas-daržovės
Daržas-daržovės
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-08, 1:54 PM | Žinutė # 136








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
va salotos pas mus kaip tik labai gerai auga, tokios skanios nepalyginsi su parduotuvinėm

mes šiltnamyje jau baigiam antras suvalgyti, jau galima valgyti ir tas kur vėliausiai pasėjom, o kad skanios tai faktas valgai ir žinai ką valgai _liuks_ , o lauke tai kaip ir viskas sudygę, ridisus tik išsiretinau, o saločikės ir lauke čiki piki _liuks_ tik va manau moloūgus teks praretinti arba kirur pernešti nes labai vienas šalia kito galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
titanikeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 11:28 AM | Žinutė # 137








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na o aš galiu pasigyrti jog jau vakar mažė valgė avietes, ir dar jog jau 2 pomidorai rausta miela

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 8:41 PM | Žinutė # 138








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (titanike)
Na o aš galiu pasigyrti jog jau vakar mažė valgė avietes, ir dar jog jau 2 pomidorai rausta

kaip faina _liuks_
mūsų pomidorai jau irgi sirpsta _liuks_ ant vieno pomidoro užsimezgę 48 pomidorai vieni mažesni kiti didesni, kažin ar visi užaugs juokas juokas ir paprikų kiek prisimezgę _liuks_ _liuks_ o agurkus iš šilknamio jau valgome mačiau lauke jau žydi tai manau už poros savaitėlių prasidės vakavimas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 8:42 PM | Žinutė # 139








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o va avietės mūsų dar žalios 10 nors serbentai jau dauguma sunokę nes visi ant saulės pasodinti vyšnias reikės važiuoti išsiskinti ir kompotą darysių žiemai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
DuckyData: Pirmadienis, 2011-06-27, 8:56 PM | Žinutė # 140








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
yšnias reikės važiuoti išsiskinti ir kompotą darysių žiemai


pas mus tai tie šėtonai paukščiai neleidžia nei paragauti. Kaip pradeda kartu su braškėm tai ir baigia vyšniom liudna vakar jau girdžiu kudakuoja tyliai, išeinu laukant supasi ir lesa dar žalias Paprašė tėtis kad parvežčiau vadinamąją "vazdušką", nes jau neeina susidorot su jais
O pas jumis tokių dalykų nebūna? Čia tokios ilgom uodegom, barods kėkštai, o čia Vilniuj tai pas kaimynus trešnes mačiau varnos lesė... kas per pauščiai šiais laikais nesuprantu. Lestų kokius vabaliukus, muses, tai ne uogų jiems duok


Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 8:59 PM | Žinutė # 141








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
pas mus tai tie šėtonai paukščiai neleidžia nei paragauti. Kaip pradeda kartu su braškėm tai ir baigia vyšniom vakar jau girdžiu kudakuoja tyliai, išeinu laukant supasi ir lesa dar žalias Paprašė tėtis kad parvežčiau vadinamąją "vazdušką", nes jau neeina susidorot su jais
O pas jumis tokių dalykų nebūna? Čia tokios ilgom uodegom, barods kėkštai, o čia Vilniuj tai pas kaimynus trešnes mačiau varnos lesė... kas per pauščiai šiais laikais nesuprantu. Lestų kokius vabaliukus, muses, tai ne uogų jiems duok

būna ir pas mus mums tai kaiminka patarė maršką uždėti tai mes uždėjom ten kažkokią tai nenulesė juokas bet kaip bus su trešnėm tai nežinau gal nelys prie mūsų juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
DuckyData: Pirmadienis, 2011-06-27, 9:03 PM | Žinutė # 142








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Gerai jums, o mes jau viską bandėm ir marškas ir tinklą tiesėm ir kompaktus kabinom - dzin joms beliko šratą į subinę įvaryt - gal tada bijos kažkokios modifikuotos matyt juokas
Beje teta buvo pagavus vieną tokią gudruolę kuri po agro plėvele braškes ėdė ir negalėjo pabėgt, tai nusuko kaklą ir pakabino medyje, tai žinok nebeskrido daugiau nei viena, o pakol jai suko galvą, kitos rėkė nesavu balsu juokas


Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2011-06-27, 9:17 PM | Žinutė # 143








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
pas mus tai tie šėtonai paukščiai neleidžia nei paragauti. Kaip pradeda kartu su braškėm tai ir baigia vyšniom vakar jau girdžiu kudakuoja tyliai, išeinu laukant supasi ir lesa dar žalias Paprašė tėtis kad parvežčiau vadinamąją "vazdušką", nes jau neeina susidorot su jais
O pas jumis tokių dalykų nebūna? Čia tokios ilgom uodegom, barods kėkštai, o čia Vilniuj tai pas kaimynus trešnes mačiau varnos lesė... kas per pauščiai šiais laikais nesuprantu. Lestų kokius vabaliukus, muses, tai ne uogų jiems duok

na pas mus tai tu spoku kolonijos jau renkas.kaimynai medzius apdeja su tinklais,mes kartais su orinuku papyskinam,bet gi nestovesi istisai
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 9:21 PM | Žinutė # 144








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Ducky)
Beje teta buvo pagavus vieną tokią gudruolę kuri po agro plėvele braškes ėdė ir negalėjo pabėgt, tai nusuko kaklą ir pakabino medyje, tai žinok nebeskrido daugiau nei viena, o pakol jai suko galvą, kitos rėkė nesavu balsu juokas

oj geras nu juokas juokas juokas juokiasui iki ašarų juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-06-27, 9:21 PM | Žinutė # 145








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
mes kartais su orinuku papyskinam,bet gi nestovesi istisai

mes va irgi kartais papiškinam


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
titanikeData: Antradienis, 2011-06-28, 2:49 PM | Žinutė # 146








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o va avietės mūsų dar žalios

na o avietės pas mane tai raudonos jau 3 diena mažė valgo vis sako skani braškė juokas mergaitės gal kuri esat auginusios meliona šiltnamyje ? pasisodinau tai žiūriu puse šiltnamio tuoj apraizgys žiedu daug kol kas nieks nesimazga,jis pas mane driekias po žeme gal ji ryšt reik ?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
MettaData: Penktadienis, 2011-07-01, 9:31 PM | Žinutė # 147








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 72
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gal pasikartosiu... duosiu patarimą... kad dažnai nelaistyt daržo ar šiltnamio, reikia žemę apdengti žolėmis...
tai padeda...
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-07-02, 9:43 PM | Žinutė # 148








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (titanike)
Na o aš galiu pasigyrti jog jau vakar mažė valgė avietes, ir dar jog jau 2 pomidorai rausta miela

Maniškiai šiandien tai pat jau valgė avietes _liuks_ Tik mažylis vadina braškėmis juokas

Quote (snieguoliuke)
mačiau lauke jau žydi tai manau už poros savaitėlių prasidės vakavimas

Pas mus ir jau gurkai žydi _liuks_ _liuks_
Jau pas mus yra morkyčių,burokėlių,šiandien praretinau tai gal geriau ir didesni augs _liuks_
_liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2011-07-02, 9:45 PM | Žinutė # 149








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
O svogūnų laiškai pas mus ir kažkokie nupietę kaip Laurituke sakė Daugiagalvės Pas kaimynę dideli gražūs,o pas mus nieko gero,pradžioje dar dar buvo,o dabar tai visai nupiepe 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-07-03, 9:27 AM | Žinutė # 150








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pas mus ir jau gurkai žydi
Jau pas mus yra morkyčių,burokėlių,šiandien praretinau tai gal geriau ir didesni augs

aš jau senokai praretinau _liuks_ _liuks_ bet labai neišretinau nes man morkytės mažesnės skanesnės 10 tas pats ir su burokėliais 10
Quote (Romeniukas)
Maniškiai šiandien tai pat jau valgė avietes Tik mažylis vadina braškėmis

pas mus irgi jau yra, bet kinderis sako man skaniau serbentai, ten daugiau vitamino C juokas juokas juokas o šeip man naminės avietės nelabai, va miško tai pasaka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Sodas-Daržas-Gėlės » Daržas-daržovės
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024