Ketvirtadienis, 2024-04-25, 5:30 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: linuciuxxxx  
Forumas » VIRTUVĖS PASLAPTYS » Šeimininkių pašnekesiai » Kava
Kava
LauritukeData: Penktadienis, 2010-03-12, 8:19 AM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
o aš kavos visai negeriu sok nebent prie progos jai jau ten kur nueini nu geriam kavą tada geriu bet ir tai dažniausiai arbačikę geriu nemėgstu man neskanu nebent vat pas mamą kai nueinu su pienu atsigeriam visai nieko bet ir tai ne dažnai

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
ValedyData: Šeštadienis, 2010-03-13, 0:28 AM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
as deduosi nedideliam puodeli nepilna viena sauksteli cukraus..

Aš lygiai taip pat tiek arbatai tiek kavai dedu vienodai cukraus...o kartais ir jo nededu...nes paprastai turiu kažką saldaus prie kavos...tad lyginu kalorijų balansą


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
danieleData: Trečiadienis, 2010-04-28, 8:35 AM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Šilutė - Dungannon
Forumo mylimieji
Žinutės: 3283
Apdovanojimai: 40
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš be kavos negaliu liudna Jei ryte neatsigeriu skauda galvą,mano mažas spaudimas...O per dieną iki 4 puodelių išgeriu,gal ir per daug,bet arbatos nemėgstu Nebent sakau reikės arbatžoles visikias pradėti gerti, tai nors į naudą bus.. O kava dabar visa pasidarius kažkokia berįšio,nebežinau net kokią pirkti....per paskutinį mėnesį visokias išbandžiau ,bet nei viena GAL REIKĖS PRADĖTI PUPELES PIRKTI IR MALTI galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Saulėtą rytą pamojuokim Saulei, nes ji moteris, Pėdomis paglostykim Žemę, nes ji - moteris.
Nulenkim galvą gyvybei, nes ji - moteris,
Nusišypsokim sau, nes mes - moterys!
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2010-08-13, 11:35 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (daniele)
GAL REIKĖS PRADĖTI PUPELES PIRKTI IR MALTI

Ko gero,kad priprato organizmas prie tos paprastos jau gatavai maltos kavos ir nebe taip reaguoja....
O gal jau perėjai ant kavos pupelių miela kaip efektas,gal jauti,kad tikrą kavą geri ir nebėra be ryšio


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-10-15, 4:37 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dabar atradau labai skanią kavą tai Lavazza 4 _liuks_ labai skani,juodame pakelyje _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-15, 7:19 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kadangi geriu tik aš ir tai su pienu, tai perkam sveriamą ir ten vietoj sumala _liuks_ _liuks_ skonis super, o šeip seniau gerdavau irgi Lavazza tik rausvam pakelį _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-10-16, 9:44 AM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (Romeniukas)
atradau labai skanią kavą tai Lavazza labai skani,juodame pakelyje

Quote (snieguoliuke)
šeip seniau gerdavau irgi Lavazza tik rausvam pakelį

Reiks išbandyti
Mano šūkis,nei dienos be kavos jei neišgeriu iškart galvą spaudžia,nors spaudimas normalus...
Quote (daniele)
be kavos negaliu

Dar viena
Naktį dirbau,tai jau du puodelius įkalus esu 4 gersiu dar,kai pamiegosiu,bet tik puodelį miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-10-16, 12:44 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Irce)
Reiks išbandyti
Mano šūkis,nei dienos be kavos jei neišgeriu iškart galvą spaudžia,nors spaudimas normalus...

juoda man regis stipresnė, o kitokios spalvos silpnesnės, tai jei užmatau kad akcija tai visada nusiperku _liuks_ _liuks_
man irgi žinok gal kažkoks įprotis, kad per dieną reikia išgerti bent puoduką su pienu miela miela bet labai nemėgstu kavos gerti viena


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
IrceData: Šeštadienis, 2010-10-16, 4:02 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 11602
Apdovanojimai: 72
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Quote (snieguoliuke)
juoda man regis stipresnė, o kitokios spalvos silpnesnės

Žinosiu mua
Quote (snieguoliuke)
man irgi žinok gal kažkoks įprotis, kad per dieną reikia išgerti bent puoduką su pienu bet labai nemėgstu kavos gerti viena

Aš geriu juodos 2-3 puodelius,kartais dar su pienu,man nėra skirtumo,geriu ir viena,čia jau priklausomybė


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

MANO DARBELIAI
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-10-17, 7:05 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Irce, aš tai pat negaliu pradėti dienos be kavos puodelio Rytas ne rytas jei kavos neišgeri 4

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-10-17, 7:33 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o abar aš kažkaip geriu kavą su pienu ir medumi _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-12-12, 12:15 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
7 priežastys,kodėl vertėtų išgerti puodelį kavos

1. Mitas, jog kava skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo ir gali sukelti dehidrataciją. Tam, kad taip įvyktų, organizmas turi gauti mažiausiai 550 miligramų kofeino. Puodelyje kavos tėra 100 miligramų šios medžiagos. Vienas puodukas kavos iš ryto nesukels jokių neigiamų organizmo reakcijų, greičiau priešingai – leis pasijusti žvaliau.

2. Kava gali sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų susirgimų tikimybę, be to, šis gėrimas niekaip nesusijęs su infarktu. Hipertonikai, bijodami padidėjusio kraujospūdžio, vengia kavos, tačiau mokslininkai tikina, jog nėra jokio ryšio tarp infarkto atvejų ir kavos vartojimo. Penkiolikos metų tyrimai parodė, kad vienas puodelis kavos sumažino žmonių infarkto tikimybę trečdaliu.

3. Kava mažina riziką susirgti kai kuriomis vėžio formomis. 1980 metais kava buvo paskelbta žalinga, nes, anot kai kurių medikų, šis gėrimas skatino susirgimus skrandžio vėžiu. Tačiau po ilgų metų tyrimų paaiškėjo, jog pati kava nėra kancerogenas ir jokia vėžį sukelianti medžiaga. Skrandžio vėžys dažniausiai atsiranda nuo cigarečių, nes žmonės nevengia užsirūkyti prie puodelio kavos. Ilgamečiai moterų tyrimai taip pat atskleidė, kad nėra jokio ryšio tarp kavos ir krūties vėžio.

4. Tiesa, jog kofeinas šiek tiek mažina kalcio kiekį organizme, todėl medikai įspėja, jog kavos mėgėjai dažniau rizikuoja patirti kaulų lūžius. Tačiau dietologai tvirtina, kad kaulų trapumą lemia ne išgertos kavos kiekis, o tai, jog daugelis žmonių nemėgsta arba vartoja per mažai pieno produktų. Užtenka vos dviejų šaukštų pieno puodeliui kavos, kad visas su šiuo gėrimu prarastas kalcio kiekis grįžtų.

5. Kava žvalina ir gerina nuotaiką – tai mokslininkų įrodytas faktas. Kava mobilizuoja organizmą ir suteikia energijos, padeda susikaupti bei padidina dėmesingumą. Tačiau, kad žmogus taip jaustųsi, kavą reikia vartoti reguliariai ir nedideliais kiekiais. Dviejų puodelių šio gėrimo pakanka, kad sumažėtų tikimybė susirgti depresija. Tačiau medikai įspėja, jog jei žmogus turi psichologinių problemų – nuo kavos jam geriau atsisakyti, nes kofeinas gali padidinti aktyvumą ir agresyvumą.

6. Kava padeda atsikratyti nuovargio po sunkių fizinių krūvių. Tokias išvadas pateikia su sportininkais dirbantys medikai, kurių užduotis yra padėti atletams kuo greičiau atgauti prarastas jėgas. Kava, sumaišyta su įprastiniu sportininkų gėrimu, padeda atstatyti raumenų tonusą dvigubai greičiau nei įprastai. Toks kavos poveikis paaiškinamas paprastai – kofeinas skatina angliavandenių pasisavinimą, o angliavandeniai ir yra pagrindinis raumenų maistas bei organizmo energijos šaltinis.

7. Kava saugo nuo diabeto ir Alzhaimerio ligos. Amerikiečių medikai teigia, jog kofeinas saugo smegenų ląsteles nuo kenksmingo cholesterino poveikio, kuris ir skatina Alzhaimerio ligos atsiradimą. Taip pat tyrimai parodė, kad žmonės, išgeriantys po vieną kavos puodelį per dieną daug rečiau serga diabetu.

Nepaisant visų kavos privalumų, šis gėrimas turi ir trūkumų. Visų pirma, kofeinas sukelia priklausomybę. Taigi jei žmogus įpras gerti kavą, atsisakyti įprasto puodelio kavos bus labai sunku. Tyrimai parodė, kad jau pirmą dieną neišgėrę kavos žmonės jautė stiprius galvos skausmus, jiems sunkiau sekėsi susikaupti.

Tie, kas išgeria daugiau nei aštuonis puodelius kavos per dieną, rizikuoja nevaldyti savo emocijų, tapti agresyviais ir paranojiškais. Dažnai „perdozavus“ kofeino jaučiamas kūno, o ypač rankų drebulys.

Taigi, kaip teigia dietologai ir medikai – kava yra puikus gėrimas, tačiau mėgautis juo reikia saikingai.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-12-12, 1:43 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kava yra puikus gėrimas, tačiau mėgautis juo reikia saikingai

_liuks_ _liuks_ _liuks_
merginos ar pastebėjote kad kava pabrango galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2010-12-12, 10:57 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
merginos ar pastebėjote kad kava pabrango galvoju

jo tikrai kad brangiau gerai kad aš jos negeriu,iš uošvenės žinau apie pabrangimą


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-13, 10:52 AM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
jo tikrai kad brangiau gerai kad aš jos negeriu,iš uošvenės žinau apie pabrangimą

man tai pakelio ilgam užtenka bet va pirkausi ir pastebėjau kad sakyčiau ženkliai kaina padidėjo galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Pirmadienis, 2010-12-13, 10:53 AM
Atsijungęs
Forumas » VIRTUVĖS PASLAPTYS » Šeimininkių pašnekesiai » Kava
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024