Penktadienis, 2024-09-27, 11:18 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: linuciuxxxx  
Mūsų ruoštų patiekalų nuotraukos (galerija)
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:22 PM | Žinutė # 736








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Napaleonas 4



Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2011-04-10, 6:43 PM
Atsijungęs
LAVAData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:23 PM | Žinutė # 737








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sūrio ir mėsos vyniotinis

Ingredientai:
Įdaras:
Malta kiauliena ir jautiena - 500 g
Svogūnas - 1 vnt.
Česnakas - 1 skilt.
Morkos – 2 vnt.
Kiaušiniai - 1 vnt.
Maltos mėsos prieskoniai - žiups.
Pipirai ir druska - žiups.
Pagrindinė dalis:
Fermentinis sūris - 350 g
Kiaušiniai - 5 vnt.
Majonezas - 250 g
Gaminimas:
Sūrį sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti jį su kiaušiniais ir majonezu. Masę gerai išmaišykite, bet neplakti. Į plokščią keturkampę kepimo skardą tiesti kepimo popierių, suvilgyti jį aliejumi, pilti sūrio masę ir tolygiai paskirstyti. Kepti 180 0C orkaitėje apie 20 minučių. Ištraukiam ir paliekam atvėsti. Nulupti ir smulkiai sukapoti česnaką ir svogūną. Nuskutam morką ir smulkiai sutarkuojam. Viską suversti į mėsos faršą, berti maltos mėsos prieskonių, pipirų ir druskos, įmušti kiaušinį. Faršą gerai išmaišykite. Galima svogūną, česnaką ir morką pakepinti aliejuje. Tada nebus palaidas įdaras. Kai sūrio pagrindas atvės, ant jo tolygiai po visą plotą užtepam mėsos įdarą ir susukam. Vyniotinį dėti ant skardos, patiestos kepimo popieriumi, ir kepti 200 laipsnių karščio orkaitėje 40 minučių. Skanaus :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:23 PM | Žinutė # 738








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vakarykščiai suktinukai svečiams su česnakiniu padažu miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2011-04-10, 6:24 PM
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:23 PM | Žinutė # 739








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
zaliaake25, labai ačiū

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:23 PM | Žinutė # 740








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
zaliaake25, ačiū už nuostabų receptuką mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:28 PM | Žinutė # 741








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
žaliaake25

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:28 PM | Žinutė # 742








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zaliaake25)
Ingredientai:
Įdaras:
Malta kiauliena ir jautiena - 500 g
Svogūnas - 1 vnt.
Česnakas - 1 skilt.
Morkos – 2 vnt.
Kiaušiniai - 1 vnt.
Maltos mėsos prieskoniai - žiups.
Pipirai ir druska - žiups.
Pagrindinė dalis:
Fermentinis sūris - 350 g
Kiaušiniai - 5 vnt.
Majonezas - 250 g
Gaminimas:
Sūrį sutarkuoti smulkia tarka, sumaišyti jį su kiaušiniais ir majonezu. Masę gerai išmaišykite, bet neplakti. Į plokščią keturkampę kepimo skardą tiesti kepimo popierių, suvilgyti jį aliejumi, pilti sūrio masę ir tolygiai paskirstyti. Kepti 180 0C orkaitėje apie 20 minučių. Ištraukiam ir paliekam atvėsti. Nulupti ir smulkiai sukapoti česnaką ir svogūną. Nuskutam morką ir smulkiai sutarkuojam. Viską suversti į mėsos faršą, berti maltos mėsos prieskonių, pipirų ir druskos, įmušti kiaušinį. Faršą gerai išmaišykite. Galima svogūną, česnaką ir morką pakepinti aliejuje. Tada nebus palaidas įdaras. Kai sūrio pagrindas atvės, ant jo tolygiai po visą plotą užtepam mėsos įdarą ir susukam. Vyniotinį dėti ant skardos, patiestos kepimo popieriumi, ir kepti 200 laipsnių karščio orkaitėje 40 minučių. Skanaus :)

Bliamba kažin kaip man čia bus,pas mane duinė sena ir nesireguliuoja orkaitė galvoju Dažniausiai man dugnas sudega,kaip čia gudriau sugalvojus galvoju Arba bandyti mikrobangei nustačius reikiamą temperatūrą galvoju Jei galima kepti pyragus ir visa kita mūsų mikrei tai gal ir šis skanėstas iškeps


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LAVAData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:45 PM | Žinutė # 743








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bliamba kažin kaip man čia bus,pas mane duinė sena ir nesireguliuoja orkaitė galvoju Dažniausiai man dugnas sudega,kaip čia gudriau sugalvojus galvoju Arba bandyti mikrobangei nustačius reikiamą temperatūrą galvoju Jei galima kepti pyragus ir visa kita mūsų mikrei tai gal ir šis skanėstas iškeps

tai aišku jeigu pyragus kepi, tai bandyk, pirmiausia tai bandyk iš mažo kiekio, nes nestorai turi būti išklotas sūrio sluoksnis ir nestoras mėsos sluoksnis, nes pas mane mėsos per storas 10
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:46 PM | Žinutė # 744








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Napaleonas 4

Tešlai:700 g miltų
500 g sviesto
1 kiaušinio
4 valg. šaukštų grietinės
žiupsnelio druskos

Ant medinės lentos paberiame miltus, užbarstome druskos, padarome duobutę, supilame grietinę, įmušame kiaušinį, sudedame atšaldyto sviesto gabaliukus ir kapojame tol, kol nelieka sausų miltų. Tada tešlą suspaudžiame į rutuliuką, pridengiame ir atšaldome. Imame po nedidelį tešlos gabaliuką ir kočiojame plonyčius papločius
Kremui:
500 g sviesto
120 g miltų
350 g cukraus
2 kiaušinio trynių
1 stiklinės pieno
1 pakelis vanilinio cukraus

kremui skirtą sviestą išlydome, suberiame miltus ir maišant pakaitiname, kol miltai pradeda gelsti. Atskirai užviriname pieną su cukrumi ir plona srovele stipriai maišant supilame į sviestą su miltais. Nuolat maišant truputį pakaitiname, nukeliame nuo ugnies ir atvėsiname. Tada po vieną įmušame kiaušinio trynius, suberiame vanilinį cukrų ir gerai išplakame, kol kremas tortui pasidaro purus.
Atvėsusius torto papločius pertepame paruoštu kremu, truputį paspaudžiame. Galima vieną paplotį pertepti rūgštesne uogiene (pvz. spanguolių). Torto viršų ir kraštus aptepame kremu ir apibarstome trupiniais. Perteptas tortas Napoleonas išlaikomas per naktį, kad kremas geriau įsigertų į papločius. Skanaus.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:47 PM | Žinutė # 745








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zaliaake25)
tai aišku jeigu pyragus kepi, tai bandyk, pirmiausia tai bandyk iš mažo kiekio, nes nestorai turi būti išklotas sūrio sluoksnis ir nestoras mėsos sluoksnis, nes pas mane mėsos per storas

Reikės pabandyti,ai gerai kuo storiau tuo skaniau O čia sakyk iš tokio kiekio šeima pavalgys 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:47 PM | Žinutė # 746








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Žaliaake25 kepiau iš mažiau produktų miela ir kremą norėjau daryti tokį bet dariau šiek tiek kitokį, dėjau kondesuoto pieno ir sviesto išplakiau ir pertepiau miela , bet kitą kartą darysiu pagal receptuką, nes kremas skystokas gavosi sustingo aišku bet tepti labi sunku buvo 10

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LAVAData: Sekmadienis, 2011-04-10, 6:59 PM | Žinutė # 747








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
Napaleonas 4

aciuuuuu darysiu anwei
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 7:00 PM | Žinutė # 748








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zaliaake25)
aciuuuuu darysiu

prašau skanaus mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 7:01 PM | Žinutė # 749








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pikantiška žuvytė miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LAVAData: Sekmadienis, 2011-04-10, 7:01 PM | Žinutė # 750








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Pakruojis
Forumo senbūviai
Žinutės: 1392
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Reikės pabandyti,ai gerai kuo storiau tuo skaniau O čia sakyk iš tokio kiekio šeima pavalgys 10

is to viso pavalge pas mus 6 suauge, nes dar bulviu buvo ar duonos kas jau ka valgo :) , o kuo storiau tai nera gerai, nes tu jo nesusuksi i vyniotini :( pas mane buvo per storas ir plyso liudna bet skanu buvo
Atsijungęs
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024