Penktadienis, 2024-03-29, 2:02 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex, Romeniukas  
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Dovanos artimiesiems
LauritukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 9:23 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
labai super dovanos

AČIUKA mua
Quote snieguoliuke ()
mes gavom irgi kalną dovanų, ypatinkai pasisekė gerai gerai gavom pusės metų šeimos abonentą į kino teatrą mirkt taip pat 3 mėn apsilankym Impulse baseino ir pirčių zonoje, per savaitę galėsim eiti 1 kartą visa šeima mirkt gavau abonentą pusei metų į sporto klubą iš brangiausiojo, taip pat labai gražų vėrinį ir auskariukus mirkt taip pat čekių iš knygyno, iš drogo, vyno gavau į kolekciją, didelius auskarus, vaflinę, aš saviškiui nupirkau pasiskraidymą sklandytuvu ir abonentą į sporto klubą mirkt mirkt

puikios dovanos liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 9:25 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
gavau abonentą pusei metų į sporto klubą

aš kitą savaitę metinį abonentą gausiu į Impulsą į sporto salę, baseinai, nuo mamuko, kaip laukiu negaliu pradėsiu sportuoti liuks gerai kai mama nedirs su ja varysim, kai dirs aš su drauge gerai labai laukiu gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2014-01-07, 3:08 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote Laurituke ()
aš kitą savaitę metinį abonentą gausiu į Impulsą į sporto salę, baseinai, nuo mamuko, kaip laukiu negaliu pradėsiu sportuoti kai mama nedirs su ja varysim, kai dirs aš su drauge labai laukiu


nu liuks liuks liuks liuks liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 3:20 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
aš kitą savaitę metinį abonentą gausiu į Impulsą į sporto salę, baseinai, nuo mamuko, kaip laukiu negaliu pradėsiu sportuoti liuks gerai kai mama nedirs su ja varysim, kai dirs aš su drauge gerai labai laukiu gerai

o man Impulse nepatinka geda lankė ir maniškis dabar draugai lanko irgi sako nelabai, žmonių beproto daug, sako nueini pasportuoti ilgai lauki kol atsilaisvins koks treniruoklis, sako tada eini pasiplaukiot irgi pilnas baseinas nepatinka mes kažkaip buvom savaitgalį tai irgi užpakalių stumdymas buvo nepatinka mes einam kitur sportuoti o į baseiną ir taip nueinam mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2014-01-07, 5:29 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote snieguoliuke ()
o man Impulse nepatinka geda lankė ir maniškis dabar draugai lanko irgi sako nelabai, žmonių beproto daug, sako nueini pasportuoti ilgai lauki kol atsilaisvins koks treniruoklis, sako tada eini pasiplaukiot irgi pilnas baseinas nepatinka mes kažkaip buvom savaitgalį tai irgi užpakalių stumdymas buvo nepatinka mes einam kitur sportuoti o į baseiną ir taip nueinam

tai einat gal tuo laiku kai būna pats kaip sakoma pikas sypsausi mano mama visada rytais eina ir paprastomis dienomis tai labai liuks nei ten daug žmonių nei ką gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 7:13 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Laurituke ()
tai einat gal tuo laiku kai būna pats kaip sakoma pikas sypsausi mano mama visada rytais eina ir paprastomis dienomis tai labai liuks nei ten daug žmonių nei ką gerai

na žinok pas mus visada pilna žmonių, iki pietų be proto daug bobučių ir senukų, o po pietų jaunesni mirkt ir draugai tai eina po darbo, nes darbas iki 17 val, tai kitu laiku nelabai išeina, ir maniškis eidavop po darbo gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2014-01-07, 7:23 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote snieguoliuke ()
na žinok pas mus visada pilna žmonių, iki pietų be proto daug bobučių ir senukų, o po pietų jaunesni ir draugai tai eina po darbo, nes darbas iki 17 val, tai kitu laiku nelabai išeina, ir maniškis eidavop po darbo


bet tikrai, kai mes buvom tai as dziakuzi sedejau su bobuciu draugija, net tirsta kiek ten ju daug juokas juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 7:28 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote Romeniukas ()
bet tikrai, kai mes buvom tai as dziakuzi sedejau su bobuciu draugija, net tirsta kiek ten ju daug juokas juokas juokas juokas

tikrai dauguma džiakuzėje sėdi, pilna jų ten, siaubekas kažkoks ir prasėdi jaučiu 3 valandas ten juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
edvinasumData: Pirmadienis, 2020-04-20, 2:10 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 81
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš savo draugei ką dovanojau pernai, tai buvo geriausia dovana. Su keltu persikėliau pas ją į Švediją, atšventėm gimtadienį kartu, nes neturėjo galimybės parvykti per Lietuvą per darbus. Kai mane pamatė, apsiverkė.. Na o man irgi du šūviai, ir draugė laiminga, ir aš pakeliavau Švedijoje. https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-svedija
Atsijungęs
tetute987Data: Pirmadienis, 2020-11-30, 1:41 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
As jau ieskausi kaip nusiusti dovaneles artimiesiems, kurie siais metais per Kaledas negales atvykti. Nusiziurejau siramis.lt nes matau, kad pastomatai jau dabar yra perpildyti ir siuntinukai dalinami tiesiai is autobusiuko, tad pries pat sventes ko gero tai bus nebeimanoma siusti tuo budu, reikia vezeju, ne pastomatu
Atsijungęs
userisvienasData: Pirmadienis, 2020-12-14, 3:25 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš jau išrinkau, beliko tik sulaukti dovanoju kvapų ir oro jonizatorius iš biomed.lt Labai praktiška dovana, kam patinka žinoma :)
Atsijungęs
edvinasumData: Šeštadienis, 2021-01-02, 2:54 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 81
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Šiais metais dariau savo rankų darbo dovanas, siunčiau epr express siuntas, kur buvo siuntų draudimas. Dovanos nuvyko saugiai, greitai, draugai buvo labai nustebinti..
Atsijungęs
gabiijokubauskaiteData: Antradienis, 2023-01-24, 10:39 AM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O aš vis nustebinu vyra kokia netikėta dovana iš https://beta.lt/dovanos....s-vyrui ir kaskart stebiu jo žvilgsnį, kai išpakuoja ir pamato ką naujo atradau jam. Visada būna labai laimingas
Atsijungęs
mariuspijunasData: Penktadienis, 2023-08-25, 11:40 AM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 58
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
galim pirkti ir praktiškas dovanas, kur naudoja žmogus,mes pernai užsakėm toną briketų seneliams, geriausia dovana. radom dar gera kaina, pasaka
Atsijungęs
Forumas » ŠVENTĖS » Kalėdos-Naujieji metai » Dovanos artimiesiems (Ką dovanosite šiais metais)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024