Šeštadienis, 2024-05-18, 10:17 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Panevėžiečių forumiukas 2 tema.
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:16 PM | Žinutė # 1276








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (editaspuliuke)
jau ciu kad ilgai nedirbsiu tai db paziurejau darbo birzoi reike 5 siuveju tai 21 kai nueisiu is kart siulys ir atsisakyt negalesiu taigi manau kad man nepavyko darbo birzos apmulkint

O tai tipo atsisakyti negalima galvoju Kiek man teko nueiti ir būvo keletą darbų per prievartą man jų nekišo,sako jeigu nori pasiskamink,paskui siūlė viešuosius darbus ir pati sako negi eisi juokas juokas sakau ne ne 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
editaspuliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:18 PM | Žinutė # 1277








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
kaip tau? kas naujesnio

kas cia bus darbas namai nieko naujo
Quote (Romeniukas)
O tai tipo atsisakyti negalima

girdejau toky varianta jai atsisakai darbo birza pinigu nemoka o cia va reik siuveju as parasius kad tokio darbo noriu ir viskas jauciu neissisuksiu


Atsijungęs
editaspuliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:20 PM | Žinutė # 1278








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
esme tame kad as is darbo birzos po 500 gaunu ir cia dar nelegaliai dirbdama dasidurciau bet va jei prives prie ultimatumu reiks eit

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:24 PM | Žinutė # 1279








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O tai tipo atsisakyti negalima Kiek man teko nueiti ir būvo keletą darbų per prievartą man jų nekišo,sako jeigu nori pasiskamink,paskui siūlė viešuosius darbus ir pati sako negi eisi sakau ne ne

jei atsisakai darbo pasiūlymų tris kartus berods, tau gali nebemokėt pinigų ir net pašalinti iš biržos, todėl net kai siūlo paisemi popieriuką ar ką ten nueini uždeda darbdavys parašą kad buvai ir viskas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:24 PM | Žinutė # 1280








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (editaspuliuke)
girdejau toky varianta jai atsisakai darbo birza pinigu nemoka o cia va reik siuveju as parasius kad tokio darbo noriu ir viskas jauciu neissisuksiu

Čia gal dar nuo tarpininkės priklauso. 10

O gal žėk tau nepasiūlys,bus jau užimtos visos darbo vietos

Bliamba ketvirtadienį ir man į biržą žėk kad tik ir man nepasiūlytų,pas mane tai pat užrašyta pageidaujams darbas siuvėja Dar nenorėčiau dirbti,kol tokią pašalpą moka ir už darželį nereikia mokėti 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Antradienis, 2010-05-11, 6:25 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:26 PM | Žinutė # 1281








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jei man siūlytų darbą siuvėjos sakysiu negaliu ką nors pribursiu,gera mano tarpininkė.

Greičiausiai eisiu į savo buvusią darbovietę nelegaliai padirbti,nes firma atsigauna beproto daug užsakymų,daug darbo tai gali mane pasikviesti _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:27 PM | Žinutė # 1282








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jei atsisakai darbo pasiūlymų tris kartus berods, tau gali nebemokėt pinigų ir net pašalinti iš biržos, todėl net kai siūlo paisemi popieriuką ar ką ten nueini uždeda darbdavys parašą kad buvai ir viskas

Ai tai vieną kartą galima atsisakyti Isivaizduoju kaip skamba žmonės ieško darbo,o čia galvoja kaip nusimuilinti nuo darbo juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
editaspuliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:28 PM | Žinutė # 1283








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
pas mane tai pat užrašyta pageidaujams darbas siuvėja

zinok ir as db kazkaip pagalvojau nes siuveju tai bedarbiu panevezy apie 100 tai gal jau bus uzimtos vietos juokas juokas
Quote (snieguoliuke)
todėl net kai siūlo paisemi popieriuką ar ką ten nueini uždeda darbdavys parašą kad buvai ir viskas

reike sniegolyt priezasty nurodyt nezinau kaip panevezy bet jurbarke karta atsisakeu dirbt vienoi siuvykloi lb ilga istorija ir nutrauke pasalpa man liudna


Atsijungęs
editaspuliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:30 PM | Žinutė # 1284








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nu kai nebuvo to darbo tai nebuvo 3 menesius be darbo prasedejau o db kai susiradau tai pasipyle darbai anwei anwei

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:31 PM | Žinutė # 1285








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ai tai vieną kartą galima atsisakyti Isivaizduoju kaip skamba žmonės ieško darbo,o čia galvoja kaip nusimuilinti nuo darbo

na vadinasi nelabai reikia to darbo jei ž,onės atsisako, kai draugė stovėjo darbo biržoje tai jai į tįelefoną ateidavo žinutė ir ji privalėdavo nueit bent jau pasižiūrėt, nes per kompą mato kam buvo siūlytas darbas ir ar nuėjai ar ne _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:32 PM | Žinutė # 1286








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (editaspuliuke)
zinok ir as db kazkaip pagalvojau nes siuveju tai bedarbiu panevezy apie 100 tai gal jau bus uzimtos vietos

Nenustebčiau jei būtų užimtos 10

Quote (editaspuliuke)
reike sniegolyt priezasty nurodyt nezinau kaip panevezy bet jurbarke karta atsisakeu dirbt vienoi siuvykloi lb ilga istorija ir nutrauke pasalpa man

Aik tu sau kaip griežtai _pikt_ Priežasty sugalvočiau netinkamas darbo laikas valandos,du vaikai ir dar visa ko pribūrčiau. Nu bet man taip negresia,nekiša naglai kokio tai darbo,kad neprisikalbėčiau,ketvirtadienį nueisiu sakys greit į kokį medelyną juokas O man jaukas paskutinė bedarbio pašalpa šį mėnesį,tegul nuima nenumirsiu 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:33 PM | Žinutė # 1287








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (editaspuliuke)
nu kai nebuvo to darbo tai nebuvo 3 menesius be darbo prasedejau o db kai susiradau tai pasipyle darbai

visada taip būna juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-05-11, 6:34 PM | Žinutė # 1288








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na vadinasi nelabai reikia to darbo jei ž,onės atsisako, kai draugė stovėjo darbo biržoje tai jai į tįelefoną ateidavo žinutė ir ji privalėdavo nueit bent jau pasižiūrėt, nes per kompą mato kam buvo siūlytas darbas ir ar nuėjai ar ne

Jei valstybė moka daugiau nei gauni dirbdamas ir uždirbdamas minimumą tai kam tada dirbti reikia naudotis proga 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:35 PM | Žinutė # 1289








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jei valstybė moka daugiau nei gauni dirbdamas ir uždirbdamas minimumą tai kam tada dirbti

tam kad stažas eitų juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
editaspuliukeData: Antradienis, 2010-05-11, 6:38 PM | Žinutė # 1290








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Panevezys
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 549
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Priežasty sugalvočiau netinkamas darbo laikas valandos,du vaikai ir dar visa ko pribūrčiau

pas mane ir buvo toke priezastis netinkamas darbo uzmokestis ir vistiek ateme pinigus liudna
liudna
Quote (snieguoliuke)
kai draugė stovėjo darbo biržoje tai jai į tįelefoną ateidavo žinutė

man tai neateina jokios sms jai buciau bedarbe tai liuks as nieko [ries dirbt bet db bandau nusaut vienu suviu 2 zuikius ir darbo birzos pinigelius gaut ir dar ta ka nelegalei uzkalsiu soku soku


Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Panevėžiečių forumiukas 2 tema. (Plepaliukai apie viską :))
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024