Penktadienis, 2024-04-26, 7:02 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 42 tema (Plepaliukai liejasi laisvai...)
Paplepėkim prie kavos puodelio 42 tema
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 9:58 AM | Žinutė # 1456








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
Žinok pataikiau visiškai netyčia... nuvažiavau vakare į Pavėsį 10čiai minučių kavos atsigert, o pataikiau į nesveiką salsos vakarėlį su tikrais italais, rusiškom milicininkų kepurėm, daug juoko ir šampe (su šokoladu ir vynuogėm beje kaip ir rekomendavai) tai 10 min. prailgo.

geras, kaip norėčiau sok sok sok sok gaila kad pas mus normalaus klubo nėra juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 9:59 AM | Žinutė # 1457








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
Kas pyksta tam ragai dygsta... man taip sako.... o oras tai tikrai niūrus toks...

man tai mano linksmos dienos prasidejo juokas juokas juokas juokas tai manasis sako na ką tai šiandien kaip raganiukė būsi juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
danieleData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:04 AM | Žinutė # 1458








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Šilutė - Dungannon
Forumo mylimieji
Žinutės: 3283
Apdovanojimai: 40
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sindre, snieguoliuke, -sveikutės

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia

Saulėtą rytą pamojuokim Saulei, nes ji moteris, Pėdomis paglostykim Žemę, nes ji - moteris.
Nulenkim galvą gyvybei, nes ji - moteris,
Nusišypsokim sau, nes mes - moterys!
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:06 AM | Žinutė # 1459








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
gaila kad pas mus normalaus klubo nėra

Pavėsis ne klubas, o NAMAI. Namai, kuriuose atėjus, visi žino kad tu mėgsti torrero su dviese salotom ir kroketais, o koks nors petras valgo sriubą su trigubai grietinės, namai, kur gali pasakyt "palikau piniginę, bet įpilk Toreso"... ten jaukuma su į staliukais, o ne klubas... Tai geriausiai vakar mašiną palikau... šiandien buvau persigandus, nes net raktelių neradau. Vežė pupis mani ieškot, atvarom prie pavėsio, žiūriu mano mašiniukas tvarkingai įparkuotas į vidinį rakinamą kiemą juokas juokas savininkas sakė kad aš kažkaip staigiai į taxi įšokau, o jis raktelius rado ant stalo paliktus tai pasirūpino.... juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:06 AM | Žinutė # 1460








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ką mergaitės veiksite? miela
man tai reiktų iki turgaus nulėkti, mėsytės nusipirkt, bet jau buvau mieste tai aptingau juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:07 AM | Žinutė # 1461








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
man tai mano linksmos dienos prasidejo

Mmmmmm pikčiurniukė.... jo būna... man tai dar kai spazmuoja pastoviai nesveikai tai išvis nervas ima. Nelaukiu aš tų dienų ir tų naktų juokas juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:08 AM | Žinutė # 1462








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
Pavėsis ne klubas, o NAMAI. Namai, kuriuose atėjus, visi žino kad tu mėgsti torrero su dviese salotom ir kroketais, o koks nors petras valgo sriubą su trigubai grietinės, namai, kur gali pasakyt "palikau piniginę, bet įpilk Toreso"... ten jaukuma su į staliukais, o ne klubas... Tai geriausiai vakar mašiną palikau... šiandien buvau persigandus, nes net raktelių neradau. Vežė pupis mani ieškot, atvarom prie pavėsio, žiūriu mano mašiniukas tvarkingai įparkuotas į vidinį rakinamą kiemą savininkas sakė kad aš kažkaip staigiai į taxi įšokau, o jis raktelius rado ant stalo paliktus tai pasirūpino....

geras _liuks_ _liuks_ _liuks_ tai va ko tu taip dažnai į Pavėsį leki juokas juokas _liuks_ _liuks_ , o kur jis randas?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:09 AM | Žinutė # 1463








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
Mmmmmm pikčiurniukė.... jo būna... man tai dar kai spazmuoja pastoviai nesveikai tai išvis nervas ima. Nelaukiu aš tų dienų ir tų naktų

manau niekas nelaukia juokas juokas juokas juokas bet aš kaip laikrodukas juokas juokas draugė tai nervinasi kaip nėra taip nėra jau 3 mėn juokas juokas juokas sakau vėjas kai ejai gatve priputė juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:10 AM | Žinutė # 1464








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
man tai reiktų iki turgaus nulėkti, mėsytės nusipirkt, bet jau buvau mieste tai aptingau

tai ko iškart nenusipirkai? :) aš tai išvažiuoju šiandi pas senelius _pikt_ kaip nenoriu.... bet deja yra ne tik noriu nenoriu bet ir reikia :)
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:13 AM | Žinutė # 1465








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
draugė tai nervinasi kaip nėra taip nėra jau 3 mėn

oooo tai gal rimtai sveikint jau reikia... gal ne vėjas gal gandrus skrendančius matė.... juokas juokas šiaip būna nuo streso, nuo dietų visokių kad dingsta.... negerai.... o aš tai laukiu kada man "su priežastim" neateis tos raudonosios juokas juokas juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:22 AM | Žinutė # 1466








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
oooo tai gal rimtai sveikint jau reikia... gal ne vėjas gal gandrus skrendančius matė.... šiaip būna nuo streso, nuo dietų visokių kad dingsta.... negerai.... o aš tai laukiu kada man "su priežastim" neateis tos raudonosios

tai man regis kad nuo streso liudna , bet negerai taip lauki lauki o jų vis nėr ir nėr juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:23 AM | Žinutė # 1467








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Sindre)
bet deja yra ne tik noriu nenoriu bet ir reikia :)

_liuks_ _liuks_ _liuks_ auksiniai žodžiai, aš irgi kartasi nenoriu važiuoti bet reikia miela miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:26 AM | Žinutė # 1468








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
daniele, kur dingai? :)
Atsijungęs
SindreData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:30 AM | Žinutė # 1469








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ten kur galima Laimingai Gyventi
Forumo senbūviai
Žinutės: 1200
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
bet negerai taip lauki lauki o jų vis nėr ir nėr

ot tai yra čia ko laukt juokas juokas juokas pas gydytoją tegu nueina.... siaubekas kaip ir man reiktų, bet man psichologinis diskomfortas, negaliu perlipt per save nors užmušk...
Atsijungęs
MaribellaData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:32 AM | Žinutė # 1470








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ukm
Forumo senbūviai
Žinutės: 1174
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Prisnekejom bendrom jegom stai jau ir 100 puslapiu 10 4 4 4 ka veikinejate? as tai fermoi darbuojuos what

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 42 tema (Plepaliukai liejasi laisvai...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024