Antradienis, 2024-04-30, 10:54 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema. (pleputes vaziuojam toliau...)
Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema.
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:10 PM | Žinutė # 91








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
gulėjome visi vyras gryžes ilsisi mes su Airiduku kartu mažius tėčio labai pasiilgsta

pamenu, kai mūsų mažiukas buvo tai tik tėtis iš darbo tai domsius ant tetės juokas juokas nepaleisdavo juokas ir dabar savaitgaliais visada atbėga į mūsų lova ir apsikabina abu _liuks_ miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:11 PM | Žinutė # 92








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš tai kelinta diena kankinuosi dėl dantų jautrumo Nežinau ar bus gerai jei eisiu valytis akmenų,draugė stomatologė tai pasiūlė nusivalyti akmenis,bet ar nebus ar labiau jautrūs dantys Na žėsiu ką draugė sakys,jei nepakenks tada rytoj valysiuosi.

kas kiek laiko eini valytis akmenų , gal labai dažnai? o šeip naudok pastą jautriems dantims _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Antradienis, 2010-09-07, 8:18 PM
Atsijungęs
almute80Data: Antradienis, 2010-09-07, 8:17 PM | Žinutė # 93








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Kaunas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 47
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O mano vyras is misko po ietu su rgybukais parbego,sake pilnas miskas,nes autobusais atvaziuoja :)

...dideles akys paziurejo i sirdi ir uzpludo keista siluma...
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:19 PM | Žinutė # 94








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (almute80)
O mano vyras is misko po ietu su rgybukais parbego,sake pilnas miskas,nes autobusais atvaziuoja :)

aga žmonių tai labai daug, mes šiandien irgi buvom grybaut _liuks_ , ypač daug žmonių Žaliojoje girioje miela
beje almute80 sveika prisijungusi mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:23 PM | Žinutė # 95








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Tikrai labai faina,šiaip buvome geriausios draugės,ji labai šiltas ir mielas žmogutis dabar lauksiu kada gryš i lietuvą _liuks_

Aš tai darau baltą mišrainę, vyras labai užsinorėjo 10

Aš tai kelinta diena kankinuosi dėl dantų jautrumo Nežinau ar bus gerai jei eisiu valytis akmenų,draugė stomatologė tai pasiūlė nusivalyti akmenis,bet ar nebus ar labiau jautrūs dantys galvoju Na žėsiu ką draugė sakys,jei nepakenks tada rytoj valysiuosi. _liuks_


tikrai labai smagu
nu jo žinok visko gali būti su tuo jautrumu


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:23 PM | Žinutė # 96








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sveikutės, mes šnd ir miške prisigrybavom, normaliai, būtu labai smagu, bet jau susiruoše namo, paklydom, dvi valandas davemes kirtimais, kol kelią atradom, o masiniukas dar už poros kilometrų stovėjo..
rysio kaip tyčia nėra, maniškiui į biržą reikėjo, nespėjom, sėdi susinervines kieme, kavą siurbčioja, ie cigaretes vieną po kitos rūko... liudna
man ir nervas, matysim ryt kaip bus, nes gi dabar net už pavėlavimą išbraukia...
tai va tokios stokelės mūsų fronte, man galvą įsiskaudo, turbūt nuo įtampos...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:25 PM | Žinutė # 97








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
pamenu, kai mūsų mažiukas buvo tai tik tėtis iš darbo tai domsius ant tetės juokas juokas nepaleisdavo juokas ir dabar savaitgaliais visada atbėga į mūsų lova ir apsikabina abu _liuks_ miela

pas mus tas pats tetis į kambarį tai vaikas ant jo ant sprando juokas
blembą reiktų ir mums nuvaryti grybauti tik kad nelabai yra kada,5tad tikriausiai eisime į tūsą vadinąma pasišokti,6tad mažiaus gimtadienį biški švesime tai taip to laiko ir nėra,dar pas mus savaitgalį šiaulių dienos tai daug renginių,koncertai čia p[rie mūsų ežeriuko vyks šale visai smagu turėtų būti kad tik oras geras būtų


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:27 PM | Žinutė # 98








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (vaidabas)
Sveikutės, mes šnd ir miške prisigrybavom, normaliai, būtu labai smagu, bet jau susiruoše namo, paklydom, dvi valandas davemes kirtimais, kol kelią atradom, o masiniukas dar už poros kilometrų stovėjo..

najatau aš vat to labiausiai miške ir bijau
Quote (vaidabas)
man ir nervas, matysim ryt kaip bus, nes gi dabar net už pavėlavimą išbraukia...
tai va tokios stokelės mūsų fronte, man galvą įsiskaudo, turbūt nuo įtampos...

tai po to reikėjo paskambinti pasakyti kame reikalas,nemanau kad išmes dėl vieno neatvykimo


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:34 PM | Žinutė # 99








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
pas mus tas pats tetis į kambarį tai vaikas ant jo ant sprando

pas mus panašiai juokas juokas juokas
Quote (Laurituke)
blembą reiktų ir mums nuvaryti grybauti tik kad nelabai yra kada,5tad tikriausiai eisime į tūsą vadinąma pasišokti,6tad mažiaus gimtadienį biški švesime tai taip to laiko ir nėra,dar pas mus savaitgalį šiaulių dienos tai daug renginių,koncertai čia p[rie mūsų ežeriuko vyks šale visai

na gal kitą savaitę kada nulėksit _liuks_ _liuks_
aš žinau kad renginių daug, kvietė draugai, bet jie pas mus varys į baliuką _liuks_ _liuks_ , šeštadienį tūsas kaip rekiant bus, o sekmadienį pratesimas arba kai kam atsigavimas o be to pas mus miste irgi šventė bus


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:34 PM | Žinutė # 100








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
tai po to reikėjo paskambinti pasakyti kame reikalas,nemanau kad išmes dėl vieno neatvykimo

tai kad jam laikas paskirtas buvo 16.45, ir dirba tik iki 17val...
aij, bus kaip bus, gaila būtu, tik skyrė jam pašalpą bedarbio, planavo kelis mėn pailsėt, namie statybom užsiimt. o jei išbrauks, dar ir ligonių kasoms pusmetį teks mokėt...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:36 PM | Žinutė # 101








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
rysio kaip tyčia nėra, maniškiui į biržą reikėjo, nespėjom, sėdi susinervines kieme, kavą siurbčioja, ie cigaretes vieną po kitos rūko...
man ir nervas, matysim ryt kaip bus, nes gi dabar net už pavėlavimą išbraukia...
tai va tokios stokelės mūsų fronte, man galvą įsiskaudo, turbūt nuo įtampos...

aš kažką girdėjau, tik nenoriu gąsdinti, kad dabar galioja neatvykimo priežastis tik gydytojo pažyma ar kažkas panašaus galvoju , nes labai daug išbraukė iš darbo biržos bent jau Panevėžį galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:37 PM | Žinutė # 102








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
planavo kelis mėn pailsėt, namie statybom užsiimt. o jei išbrauks, dar ir ligonių kasoms pusmetį teks mokėt...

na gal viskas bus gerai, rytoj nueikit, nuneškit saldainių dėžę ir bus _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:41 PM | Žinutė # 103








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na gal viskas bus gerai, rytoj nueikit, nuneškit saldainių dėžę ir bus _liuks_ _liuks_

na matysim, jau dabar belieka laukt...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2010-09-07, 8:43 PM | Žinutė # 104








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
tai kad jam laikas paskirtas buvo 16.45, ir dirba tik iki 17val...

na cia viskas priklausys nuo tos ponios,man ana men buvo stresas kai turejau ateit 2 d o as sugalvojau kad antro tai anradienis juokas ateinu ziu kabinetas uzrakintas,kita diena pasiskambijau,prieme,pasalpos nenutrauke _liuks_ .bet seip jau sake del 1 d sakes _pikt_ gal ir taviskio bus normali
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-09-07, 8:45 PM | Žinutė # 105








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (vaidabas)
tai kad jam laikas paskirtas buvo 16.45, ir dirba tik iki 17val...
aij, bus kaip bus, gaila būtu, tik skyrė jam pašalpą bedarbio, planavo kelis mėn pailsėt, namie statybom užsiimt. o jei išbrauks, dar ir ligonių kasoms pusmetį teks mokėt...

jo su tom ligonių kasomis tai nieko gero dabar,nu gal nieko viskas gal gerai bus miela
Quote (idit)
na cia viskas priklausys nuo tos ponios,man ana men buvo stresas kai turejau ateit 2 d o as sugalvojau kad antro tai anradienis juokas ateinu ziu kabinetas uzrakintas,kita diena pasiskambijau,prieme,pasalpos nenutrauke _liuks_ .bet seip jau sake del 1 d sakes _pikt_ gal ir taviskio bus normali

tai va priklauso labai nuo tos konsultantės jai žmogiška tai supras ir bus viskas gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema. (pleputes vaziuojam toliau...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024