Penktadienis, 2024-04-26, 9:31 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema. (pleputes vaziuojam toliau...)
Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema.
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 6:24 PM | Žinutė # 1426








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
kiek aš supratau tai dainavo tuos pačius žodžius pagal skirtingo tempo muziką 10

mm... juokas
Quote (snieguoliuke)
lekiu iki draugės mokinsiu ryžius virti juokas juokas

nu va yra kas nemoka juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-10-05, 6:53 PM | Žinutė # 1427








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
ką jis čia nori parodyti?

cia kopijavo ta begemoteli, ar kaip ten ji, kur dainuoja Gummi Gummi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 7:08 PM | Žinutė # 1428








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu va yra kas nemoka

moka bet tik pakeliuose juokas juokas kažkada matė kai vyriau tai labai skanu buvo jai palaidi tai paprašė kad parodyčiau kaip juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:01 PM | Žinutė # 1429








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (vaidabas)
cia kopijavo ta begemoteli, ar kaip ten ji, kur dainuoja Gummi Gummi

aaa...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:16 PM | Žinutė # 1430








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ar yra vakarojančių plepsių 4 miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
NikuteaData: Antradienis, 2010-10-05, 10:32 PM | Žinutė # 1431








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2388
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Laba vakariuką visoms, kurių šiandien dar nemačiau Pripliurpėt gerokai čia
Ačiū visoms mergaitėms už sėkmę
Na va, buvau šiandien pasibandyti, tai mokėmės virti kavą iš aparato juokas Pamokė dirbti su klientų registravimu ir restorano užsakymų apmokėjimų programa. Susakė daug informacijos, liepė pasigalvoti per ryt ir ketvirtadienį pranešti, ateinu ar ne. Su manim kartu nori dar vieną administratorę priimt, kad būtume 4, nes 2 jau dirba, kad galėtumėm keistis ir dirbti kas ketvirtą parą. Tik dirbti jau tenka ne tik administratore, t.y. ne tik svečius registruoti, bet ir aptarnauti restorane klientą, paduoti pusryčius viešbučio gyventojams, kai nėra lankytojų, padėti kambarinei gal pakeisti patalynę, pasitvarkyti ar dar ką. Gerai tiek, kad viuešbutis mažas gan, tik 10 kambarių, sakė dabar ant žiemos klientų kiek sumažėjo palyginus su vasara. Tai per mėnesį gaunasi 7-8 dirbamos paros. Nuo 9 ryto iki kito ryto 9. O jei nėra kokią dieną viešbutyje gyventojų, tai galima 9 vakaro važiuoti namo užrakinus viską. Atlyginimas 1000Lt, važinėjimo išlaidas (tarpmiestinių autikų talonus ar benzą) apmoka atskirai, plius tau į rankas dar arbata už aptarnavimą restorane ir papildomas darbo valandas kokioj didesnėj šventėj, pvz. vestuvėse, krikštynose. Ir tiek. Tik nemažai išmokt, meniu, dar apie vynus, nes vyno rūsys yra, tai reik apie vynus biškiuką žinot 10 Galvoju bandysiu. Neturiu, ką prarasti galvoju Nepatiks, galiu išeiti. O juolab dabar sedėt namie su socialine pašalpa tokia...


Atsijungęs
NikuteaData: Antradienis, 2010-10-05, 10:33 PM | Žinutė # 1432








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2388
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
snieguoliuke, yra yra 10

Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:33 PM | Žinutė # 1433








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na ar yra vakarojančių plepsių

na va, visus suguldziau, vyra arbatytem apstaciau, dabar galiu pavakarot..., bet jauciu neilgai, reiks prisiverst anksciau gult eit, ryt ryte vesiu krikstasuni teisiu laikyt..ech kad tik pasisektu, jau vairuotoja tureciau uztikrintai, is po kokiu baliu juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:35 PM | Žinutė # 1434








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
labas Nikutea, kaip smagu jog pasiseke..aisku pabandyk

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
NikuteaData: Antradienis, 2010-10-05, 10:36 PM | Žinutė # 1435








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2388
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
ryt ryte vesiu krikstasuni teisiu laikyt..ech kad tik pasisektu, jau vairuotoja tureciau uztikrintai, is po kokiu baliu

juokas juokas juokas Sėkmės krikštasūniui Ot bus vargšas vaikas juokas Atsimenu, kai tik aš teises išsilaikiau juokas Paskui negalėjau atsidžiaugt, kai brolis išsilaikė, baigės mano vargai juokas


Atsijungęs
NikuteaData: Antradienis, 2010-10-05, 10:39 PM | Žinutė # 1436








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2388
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
labas Nikutea, kaip smagu jog pasiseke..aisku pabandyk

vaidabas, galvoju ir aš, mėginsiu, blogiau nebus 10 O mano vyriškis nuo lapkričio mėn išvažiuoja iki gruodžio vidurio į Daniją šiek tiek padirbti sezonui, tai tuo labiau vienai sedėt namie, geriau bandysiu dirbti miela


Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:40 PM | Žinutė # 1437








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Nikutea)
Laba vakariuką visoms, kurių šiandien dar nemačiau Pripliurpėt gerokai čia
Ačiū visoms mergaitėms už sėkmę
Na va, buvau šiandien pasibandyti, tai mokėmės virti kavą iš aparato juokas Pamokė dirbti su klientų registravimu ir restorano užsakymų apmokėjimų programa. Susakė daug informacijos, liepė pasigalvoti per ryt ir ketvirtadienį pranešti, ateinu ar ne. Su manim kartu nori dar vieną administratorę priimt, kad būtume 4, nes 2 jau dirba, kad galėtumėm keistis ir dirbti kas ketvirtą parą. Tik dirbti jau tenka ne tik administratore, t.y. ne tik svečius registruoti, bet ir aptarnauti restorane klientą, paduoti pusryčius viešbučio gyventojams, kai nėra lankytojų, padėti kambarinei gal pakeisti patalynę, pasitvarkyti ar dar ką. Gerai tiek, kad viuešbutis mažas gan, tik 10 kambarių, sakė dabar ant žiemos klientų kiek sumažėjo palyginus su vasara. Tai per mėnesį gaunasi 7-8 dirbamos paros. Nuo 9 ryto iki kito ryto 9. O jei nėra kokią dieną viešbutyje gyventojų, tai galima 9 vakaro važiuoti namo užrakinus viską. Atlyginimas 1000Lt, važinėjimo išlaidas (tarpmiestinių autikų talonus ar benzą) apmoka atskirai, plius tau į rankas dar arbata už aptarnavimą restorane ir papildomas darbo valandas kokioj didesnėj šventėj, pvz. vestuvėse, krikštynose. Ir tiek. Tik nemažai išmokt, meniu, dar apie vynus, nes vyno rūsys yra, tai reik apie vynus biškiuką žinot 10 Galvoju bandysiu. Neturiu, ką prarasti galvoju Nepatiks, galiu išeiti. O juolab dabar sedėt namie su socialine pašalpa tokia...

eik tu visai neblogai aišku eik juk per galvą niekas neduos nepatiks išeisi,tuo labiau kad apmoka kelionę nereikia iš savęs manau tikrai gan gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:41 PM | Žinutė # 1438








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (vaidabas)
na va, visus suguldziau, vyra arbatytem apstaciau, dabar galiu pavakarot..., bet jauciu neilgai, reiks prisiverst anksciau gult eit, ryt ryte vesiu krikstasuni teisiu laikyt..ech kad tik pasisektu, jau vairuotoja tureciau uztikrintai, is po kokiu baliu juokas

o jis pas tave gyvena?kada pas mamą varysi? miela
Quote (Nikutea)
iki gruodžio vidurio į Daniją šiek tiek padirbti sezonui, tai tuo labiau vienai sedėt namie, geriau bandysiu dirbti miela

tai aišku bus veikla labai gerai _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
NikuteaData: Antradienis, 2010-10-05, 10:49 PM | Žinutė # 1439








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Nuotaikos šypsniukas:

Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2388
Apdovanojimai: 9
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
eik tu visai neblogai aišku eik juk per galvą niekas neduos nepatiks išeisi,tuo labiau kad apmoka kelionę nereikia iš savęs manau tikrai gan gerai

Mėginsiu 10 Kolektyve visos jaunos panikės, direktorius ir jo žmona ta mūsų vadybininkė tokie gan neblogi žmogiukai pasirodė. Mūsų viešbutyje ir bus apie 10 moteriškių su vadybininke, virėja, kambarine, mini spa centriuko darbuotojom, tai sakė bus kartais, kad eisim moterytės kartais kai laisva bus į tą spa centriuką pačios atsipalaiduoti su vyno taure juokas Tai manau neblogai. Galvoju, jei dar kokią mašinikę paprastą nusipirkus važinėt išvis būtų liuks, nes nuo manęs automobiliu būtų 15min kelio. Ir jei nėra lankytojų vakare parvažiuoti būtų kitaip, negu ant Kelmės plento autiko laukti. O ir žiemą per tokius šalčius būtų šilčiau 10


Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-10-05, 10:50 PM | Žinutė # 1440








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Nikutea)
Galvoju bandysiu. Neturiu, ką prarasti Nepatiks, galiu išeiti. O juolab dabar sedėt namie su socialine pašalpa tokia...

mua mua mua na va pagaliau pasisekė sveikinimai dideliausi, aišku kad pabandyk _liuks_ _liuks_ , aš kai pabaigiau mokslus irgi sukau galvą kaip čia darbą rasiu, kas mane ims be patirties bet pasisekė _liuks_ _liuks_ tai va dabar jair kito drąsiai galiu eiti ieškot, patirtis yra tai ir tu bandyk _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ šaunuolė mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 47 tema. (pleputes vaziuojam toliau...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024