Sekmadienis, 2024-05-19, 12:20 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 49 tema. (Plepėkime toliau.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 49 tema.
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-11-19, 9:09 PM | Žinutė # 1351








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
drauge sake dabar jau pajuto, kad is rimto skris

o draugė pirmą kartą skris miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-11-19, 9:10 PM | Žinutė # 1352








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na taip, tik va tokiam, kaip broliui, sunku ką išrinkt.. galvoju
paauglys, pats jau dirba, kompus ir tel maino vos ne kaip koines..tai va saldainiu, bankuchena ir lašinuku tai butinai, bet ką daugiau... galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-11-19, 9:11 PM | Žinutė # 1353








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
bankuchena ir lašinuku

jaučiu laukiamiausios lauktuvės _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2010-11-19, 9:12 PM | Žinutė # 1354








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

o draugė pirmą kartą skris

taip, ir išvis, ji dvidešimt metų ženota, ir per tą laiką, niekur nėra išvažiavus, nes daržai, gyvuliai...
jūros ji tiek metų nematė, tai dabar nuvešiu prie vandenyno miela atsipusim..papramogausim, apsipirksim


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-11-19, 9:54 PM | Žinutė # 1355








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
taip, ir išvis, ji dvidešimt metų ženota, ir per tą laiką, niekur nėra išvažiavus, nes daržai, gyvuliai...
jūros ji tiek metų nematė, tai dabar nuvešiu prie vandenyno atsipusim..papramogausim, apsipirksim

kaip smagu, jaučiu draugė labai nekantrauja, kaip faina atsipūsti nuo rutinos ir kasdieninių darbų _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 12:57 PM | Žinutė # 1356








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas mielosios 4 4 , na va savaitgalis ir baigėsi miela anwei ką nuveikėte per jį miela miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:18 PM | Žinutė # 1357








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
snieguoliuke, sveikute gryšta panos namo juokas mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
DoveFotoData: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:24 PM | Žinutė # 1358








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kaunas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1543
Apdovanojimai: 6
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
labas mielosios

Sveikutes 4
aš trumpasm, po poros valandų dar užsuksiu, nes dbr vyrui pc užleidžiu
Atsijungęs
jurgiux28Data: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:30 PM | Žinutė # 1359








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
ooo !!!! laba diena..man atroda cia pataikiau.. 77

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:31 PM | Žinutė # 1360








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
jurgiux28, wow ką aš matau sveikute saulyte užsukusi kaip pasiilgau taves mua anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
jurgiux28Data: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:36 PM | Žinutė # 1361








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
laba...oj patykek kol atkasiua savo logina..ir jurgute jungiaus senuoju paskui pradejau ieskot per narius savo logino..tai ziuriu kad jurgiux28 juokas labuka Laurytuke.As ir pasiilgau ..nu ziurim ka turim..biski grybauju cia..100metu be siu metu nebuvus..gerai kad faceboke imetei..as visai primirsus buvau.. 10

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:38 PM | Žinutė # 1362








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (jurgiux28)
aba...oj patykek kol atkasiua savo logina..ir jurgute jungiaus senuoju paskui pradejau ieskot per narius savo logino..tai ziuriu kad jurgiux28 juokas labuka Laurytuke.As ir pasiilgau ..nu ziurim ka turim..biski grybauju cia..100metu be siu metu nebuvus..gerai kad faceboke imetei..as visai primirsus buvau.. 10


nu va dabar prisiminei tai užsuk jau dažniau mua kaip gyvenat?nedirbi?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
jurgiux28Data: Sekmadienis, 2010-11-21, 1:49 PM | Žinutė # 1363








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
labas ,ne nedirbu..Paula man NUO RUGSEJO VIDURIO SERGA..UZKNISA JAU ,KAIP PRADEJOM EIT I TA NURSERY TAIP I PRASIDEJO IS LLYGU ISBIRIST NEINA..APGYJAM ATRODA NUVEDE I TA MURSERY IR VEL PO 3 DIENU TAS PATS SLOGA DIDZIAUSIAUSE..KOSYJ,TEMEPRT..TAI NUO RUGSEJO VIDURIO ANT ANTYBIOTYKU..PAGERIAM KURSa 1 sav ,1 savaite negeriam ir vel tiek isiserga kad antybiotyku vel geriam..tai va vakar baigem antybiotykus dar ji kosyja ,man,nevedziua i ta nursery nuo preito ketvirtad..daba nezinau ar sia savaie vest ar nevest..butu gerai kad iki galo pasveiktu,nes ausytej infekcija jau buva sioj savaitej ausy skaudejo,.temeprt 38.7 iena sikt atsiprasant nesikeikaint ...o tos bobos is mokiklos atsivelko sako va vaikas gerai atroda vesk arbe ismesim is mokiklos..jo jo paklausiua nuvedziau ir dar daugaiu susirgom..te zaidze su vandeniu ja apipile slapiaparsivedziua..nu va ir serguliojam..kosyja taip baisia ..nu chesty infecion gydytoj vis sako.ir raso antybiotykus..as Laurytuke NEDIRBU NEZINAU KAIP cia kas gal i mokikla isitrynsiu kur Paula vedu ju klasej padesiu vaikus zziuret..uzsipildziua forma isiunciua tai laukiu...tos bibos is mokiklos man pasiule jei nieko neveikiu savnore eit su vaikais zaist..ir savo Paula pasiziuresiu ir aprengisu i lauka ,o te isleidz neparengtus vaikus..o TU su VYRUKU I ANGLUS zadi lekt,.ANE/.?

Atsijungęs
virginijakData: Sekmadienis, 2010-11-21, 4:04 PM | Žinutė # 1364








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
svekos mergaičiukės, pasidariau kavytės ir prisėdau pasižiūrėt kas naujo...
kažkaip paplepėjimui laiko truksta, prieš Kalėdas darbymetis su Ps prasidėjo, o dar visokių "pribanbasų" prisisigalvojau namams...


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 4:06 PM | Žinutė # 1365








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (jurgiux28)
labas ,ne nedirbu..Paula man NUO RUGSEJO VIDURIO SERGA..UZKNISA JAU ,KAIP PRADEJOM EIT I TA NURSERY TAIP I PRASIDEJO IS LLYGU ISBIRIST NEINA..APGYJAM ATRODA NUVEDE I TA MURSERY IR VEL PO 3 DIENU TAS PATS SLOGA DIDZIAUSIAUSE..KOSYJ,TEMEPRT..TAI NUO RUGSEJO VIDURIO ANT ANTYBIOTYKU..PAGERIAM KURSa 1 sav ,1 savaite negeriam ir vel tiek isiserga kad antybiotyku vel geriam..tai va vakar baigem antybiotykus dar ji kosyja ,man,nevedziua i ta nursery nuo preito ketvirtad..daba nezinau ar sia savaie vest ar nevest..butu gerai kad iki galo pasveiktu,nes ausytej infekcija jau buva sioj savaitej ausy skaudejo,.temeprt 38.7 iena sikt atsiprasant nesikeikaint ...o tos bobos is mokiklos atsivelko sako va vaikas gerai atroda vesk arbe ismesim is mokiklos..jo jo paklausiua nuvedziau ir dar daugaiu susirgom..te zaidze su vandeniu ja apipile slapiaparsivedziua..nu va ir serguliojam..kosyja taip baisia ..nu chesty infecion gydytoj vis sako.ir raso antybiotykus..as Laurytuke NEDIRBU NEZINAU KAIP cia kas gal i mokikla isitrynsiu kur Paula vedu ju klasej padesiu vaikus zziuret..uzsipildziua forma isiunciua tai laukiu...tos bibos is mokiklos man pasiule jei nieko neveikiu savnore eit su vaikais zaist..ir savo Paula pasiziuresiu ir aprengisu i lauka ,o te isleidz neparengtus vaikus..o TU su VYRUKU I ANGLUS zadi lekt,.ANE/.?

nu va kad įsisirgote nuo antibijotikių vargšiukėnusilpo jau
sveikatytės jums bet ten ir mokytojos vaikas nepasveikes ir turi vesti nesamonė kažkokia
jo planuojam bet tik po naujų žiūrėsime kaip čia viskas susiklostys


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 49 tema. (Plepėkime toliau.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024