Šeštadienis, 2024-05-04, 10:50 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkime prie kavos puodelio 54 tema (Pleputės,plepam toliau ...)
Paplepėkime prie kavos puodelio 54 tema
iditData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:23 PM | Žinutė # 1351








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vyras dar nežada oficialiai dirbti Manau situacija,aišku už darželį reikės pakloti vėl 300lt soc negausiu kažkur 2 mėnesius,o ką uždirbsiu neužteks net už butą ir darželį sumokėti Ai užteks pasiskaičiavau

na kazkaip idomiai jus skaiciujat arba as nuo gyvenimo atsokus galvoju kiek daba turi but del soc apie 300 ant galvos?tai jei tu negausi 1200 vadinas lieka visos socialines pasalpos.negi taip plika zmogu 3 men.paliks?
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:23 PM | Žinutė # 1352








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vijole1972)
nenešių, nes lyg ir konkursas kažkoks mačiau vyksta tai nešiu tenai

_liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Vyras dar nežada oficialiai dirbti Manau situacija,aišku už darželį reikės pakloti vėl 300lt soc negausiu kažkur 2 mėnesius,o ką uždirbsiu neužteks net už butą ir darželį sumokėti Ai užteks pasiskaičiavau

na aš kalbu kai pradės oficialiai dirbti, nes kad nebūtų taip jog dirba neoficialiai o darba pasiūlo darbą o jis atsisako ir užtenka vieno atsisakymo ir meta iš darbo biržos , tipo rodyklius gerina juokas juokas juokas va tada tai nelabai gerai būtų galvoju bet aišku kol nedirba dar tai neaktualu _liuks_
o šeip ar žino taviškis kad dabar deda baudas kai pagauna dirbantį nelegalą (ypač statybose ir visa kas su ja susija) ne tik savininkui deda bet ir pačiam darbuotojui galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:24 PM | Žinutė # 1353








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
ne kur dėsies, valgysi juokas

Na jau ne,šimtas metų man tie blynai,geriau jau tada vafliai juokas juokas Pas mane darbe pietūs visada būna kavytė ir sumuštinukai arba saldi varškė _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:25 PM | Žinutė # 1354








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na kazkaip idomiai jus skaiciujat arba as nuo gyvenimo atsokus galvoju kiek daba turi but del soc apie 300 ant galvos?tai jei tu negausi 1200 vadinas lieka visos socialines pasalpos.negi taip plika zmogu 3 men.paliks?

O ką tu galvoji kad jiems įdomu


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:25 PM | Žinutė # 1355








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
tai jei tu negausi 1200 vadinas lieka visos socialines pasalpos.negi taip plika zmogu 3 men.paliks?

ne jei ji gaus minimumą tai jį reikia atiti iš 1200 ir lieka 400Lt na nes skaičiuoja ne kiek į rankas gauni man rodos o kiek ant popieriaus ir tą skirtumą moką tik miela pažįstamai buvo 6 Lt viršyjęs atlyginimas, tai susitarė su darbdaviais kad numažintų algą _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:27 PM | Žinutė # 1356








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kažin ar rytoj ir pas mus darbe nebus kad visi pietaus vien tik blynais Aš tai jau tikrai ne,nemėgstu aš tų blynų

o mes sakėm simboliškai paminėsim lietuvių šventę _liuks_ _liuks_ man skanu maži blyneliai su braškėmis


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:27 PM | Žinutė # 1357








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na nes skaičiuoja ne kiek į rankas gauni man rodos o kiek ant popieriaus ir tą skirtumą moką tik pažįstamai buvo 6 Lt viršyjęs atlyginimas, tai susitarė su darbdaviais kad numažintų

ne ne, kiek į rankas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:28 PM | Žinutė # 1358








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
negi taip plika zmogu 3 men.paliks?

man atrodo kad vienam mėnesiui , kol gauni algą tada jie vėl perskaičiuoja miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:28 PM | Žinutė # 1359








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O ką tu galvoji kad jiems įdomu

na jei logiskai mastant tai skaiciuoja uz praejusius 3 men tai kaip gali nemoket,kol daeis tie 3 men kai dirbi tai i vel turi moket galvoju jei neisnesa pajamos.cia manu kuo daugiau lendi jiem i akis tuo daugaiu pasieki,ypac jei istatymu atsispauzdinus ant lapu kruva turi
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:30 PM | Žinutė # 1360








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na jei logiskai mastant tai skaiciuoja uz praejusius 3 men tai kaip gali nemoket,kol daeis tie 3 men kai dirbi tai i vel turi moket jei neisnesa pajamos.cia manu kuo daugiau lendi jiem i akis tuo daugaiu pasieki,ypac jei istatymu atsispauzdinus ant lapu kruva turi

na kiek žinau yra taip gauni gauni tą socialinę o kai įsidarbina kuris nors šeimos narys privalo pranešti į socialinį nes jeigu nepraneši jie mato kad dirbi tai visai nutraukti mokėjimą gali ( nes sąlygas sugrieštino ), ir tada tau sustabdo iki kol tu gausi pirmą algą tada pagal ją suskaičiuoja šeimos pajamas ir jei jos neviršyja normos moka skirtumą kuris priklauso _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:31 PM | Žinutė # 1361








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
ne jei ji gaus minimumą tai jį reikia atiti iš 1200 ir lieka 400Lt na nes skaičiuoja ne kiek į rankas gauni man rodos o kiek ant popieriaus ir tą skirtumą moką tik miela pažįstamai buvo 6 Lt viršyjęs atlyginimas, tai susitarė su darbdaviais kad numažintų algą _liuks_

Tai taip skaičiuoja nuo to ką į rankas gauni.

Quote (snieguoliuke)
man atrodo kad vienam mėnesiui , kol gauni algą tada jie vėl perskaičiuoja miela

Bet visą laiką reikėdavo pristatyti 3 mėnesių pajams,nu čia nebent kaiop perskaičiavimui gal ir vieno užtenka mėnesio.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:32 PM | Žinutė # 1362








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na kiek žinau yra taip gauni gauni tą socialinę o kai įsidarbina kuris nors šeimos narys privalo pranešti į socialinį nes jeigu nepraneši jie mato kad dirbi tai visai nutraukti mokėjimą gali ( nes sąlygas sugrieštino ), ir tada tau sustabdo iki kol tu gausi pirmą algą tada pagal ją suskaičiuoja šeimos pajamas ir jei jos neviršyja normos moka skirtumą kuris priklauso

nezinau-nesiginciju.tik va del 3 men abejoju
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:32 PM | Žinutė # 1363








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
ne ne, kiek į rankas

na nežinau tikliai tada iek į rna tai logiška jei jūs gaudavot 1260Lt o tu gausi minimumą (670 berods ) tada tau dar socialinę turėtų mokėti beveik 600 miela , kai vyras įsidarbins legaliai vėl perskaičiuos _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
vijole1972Data: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:32 PM | Žinutė # 1364








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na jei logiskai mastant tai skaiciuoja uz praejusius 3 men tai kaip gali nemoket,kol daeis tie 3 men kai dirbi tai i vel turi moket jei neisnesa pajamos.cia manu kuo daugiau lendi jiem i akis tuo daugaiu pasieki,ypac jei istatymu atsispauzdinus ant lapu kruva turi

visiškai teisingai jie skaičiuoja už praėjusius tris mėnesius ir visiškai teisingai pasakei, kad pas juos einant reikia įstatymus atsispausdinti ir visą tą krūvą nusinešti galvoju galvoju galvoju




FACEBOOK
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-03-07, 9:34 PM | Žinutė # 1365








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na jei logiskai mastant tai skaiciuoja uz praejusius 3 men tai kaip gali nemoket,kol daeis tie 3 men kai dirbi tai i vel turi moket galvoju jei neisnesa pajamos.cia manu kuo daugiau lendi jiem i akis tuo daugaiu pasieki,ypac jei istatymu atsispauzdinus ant lapu kruva turi

Nepadės nei įstatymų krūvos,bardakas ten įdomus iš dalies. kaip čia žiauriai pas mus buvo su moksleive,ji už gerą mokymasi gavo 100lt premiją ir dėl šios premijos jos šeima viršijo pajamas ir nutraukė visą pašalpą Nu baisu kitaip nežinau ką pasakyti su tokiais įstatymais


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkime prie kavos puodelio 54 tema (Pleputės,plepam toliau ...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024