Ketvirtadienis, 2024-04-18, 7:06 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema (Plepaliukai tesiasi toliau ......)
Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 8:12 PM | Žinutė # 1441








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (OriNta)
Ech, dovanos dovanėlės..Ir aš nubėgusi buvau į maximą, žaislų žiūrėjau dar liko keletą nupirkti ir bus viskas jau supirkta
Didžiajai dukrytei noriu nupirkti žaislinį kompiuteriuką, bet jei tik žiūriu su LT kalba ir kaina žymiai didesnė Nežinau ar rasiu pigesnį variantą, bet didžiosios jau sena svajonė..Reikės dar paieškoti savaitgalį..

žinok super dovana, kinderiui mes berods 5 m gimtadieniu ar kalėdoms pirkom lietuvių kalba pirkom su nuolaida tai gavosi apie 110 berods geda bet super daiktas, maniškis ir dabar mokosi anglu ten, ir skaiciuoti ir rasyti ir mokytis, tik va ekranas galėtų būti didesnis, bet gerai LAVA sako, reikia pagalvoti, kad nebūtų numestas į kampą, bet je labai nori, tai gal ir nenumes mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Trečiadienis, 2011-12-07, 8:49 PM | Žinutė # 1442








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
aha kompiuteriuka geriau dovanoti kai vaikas susivokia ka su juo ka daryti.geriausiai nuo 5 -6metu.nes mes ir maniskiai turim nupirke tai va sulauzytas jau juokas juokas juokas kazka padare kazkas nebeveikia juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 9:46 PM | Žinutė # 1443








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sveikutes, na atsliukinau ir as cia, lovoj guledama, nes mano dienos mane nugalabyt baigia verkia
as jauciu neislauksiu kitu metu,po sav vaziuosiu ligoninet,ir sakysiu tegu operuoja,nes nebeimanoma,kojos sutrauktos meslungiu,sveikatos nulis, kazka padarau ir einu prigult...
tai va,stokeles pas mane nekokios,gerai,kad mergaites nemazos,ryt i Vicy parka lekia,tai pacios viska ruosias,maista dedas..
kas del kalediniu,nezinau,telefonus uzsakiau kelis is kinijos,tikiuos iki nauju ateis, didzioji isskris anglijon,..net nezinau,sakau gal ir kitiem bilietus prigriebt..,bet mamai bus jau sunku,kai toks pulkas suleks, aij, na kazka sugalvosim


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 9:55 PM | Žinutė # 1444








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Vai2ske)
Sveikutes, na atsliukinau ir as cia, lovoj guledama, nes mano dienos mane nugalabyt baigia verkia
as jauciu neislauksiu kitu metu,po sav vaziuosiu ligoninet,ir sakysiu tegu operuoja,nes nebeimanoma,kojos sutrauktos meslungiu,sveikatos nulis, kazka padarau ir einu prigult...
tai va,stokeles pas mane nekokios,gerai,kad mergaites nemazos,ryt i Vicy parka lekia,tai pacios viska ruosias,maista dedas..
kas del kalediniu,nezinau,telefonus uzsakiau kelis is kinijos,tikiuos iki nauju ateis, didzioji isskris anglijon,..net nezinau,sakau gal ir kitiem bilietus prigriebt..,bet mamai bus jau sunku,kai toks pulkas suleks, aij, na kazka sugalvosim

laba oho kaip čia tave taip surietė,ir visada taip?nuo ko čia tau užeina šitaip?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:01 PM | Žinutė # 1445








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
laba oho kaip čia tave taip surietė,ir visada taip?nuo ko čia tau užeina šitaip?

na vis nuo tu zaizdu, matai,kad praejus kiek metu po gimdymu,dabar tepamate jog gimda buvo plysus, na zodziu, vis laukiu planines operacijos,buvau sulaukus,bet uzdegima rado,atidejo,dabar onkocitologinis nepatiko,darys is naujo,jo atsakymu vel laukt,taip ir tesias pasaka be galo
matau jog be pakisiuko,nieko nebus..


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:19 PM | Žinutė # 1446








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Vai2ske)
na vis nuo tu zaizdu, matai,kad praejus kiek metu po gimdymu,dabar tepamate jog gimda buvo plysus, na zodziu, vis laukiu planines operacijos,buvau sulaukus,bet uzdegima rado,atidejo,dabar onkocitologinis nepatiko,darys is naujo,jo atsakymu vel laukt,taip ir tesias pasaka be galo
matau jog be pakisiuko,nieko nebus..

vajėj matai kaip čia laikykis aš su tavim


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2011-12-07, 10:56 PM | Žinutė # 1447








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
vajėj matai kaip čia laikykis aš su tavim

aciu pupa kaip nors,isikapstysiu....


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
virginijakData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 8:17 AM | Žinutė # 1448








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sveikutės mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
LauritukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 7:12 PM | Žinutė # 1449








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Sveikos merginos kokia ramuma ką veikinėjate>? sypsausi aš parsivežiau naujų rūbelių tai šnd visą dieną darbavausi paveikslavau,rašiau kainas mirkt gero vakariuko mua
Quote (Vai2ske)
aciu pupa



Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 8:50 PM | Žinutė # 1450








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Vai2ske, laikykis mua mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 8:51 PM | Žinutė # 1451








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
Sveikos merginos kokia ramuma ką veikinėjate>? sypsausi aš parsivežiau naujų rūbelių tai šnd visą dieną darbavausi paveikslavau,rašiau kainas mirkt gero vakariuko mua

ką tik po baseino, tai visa išsitaškius :) :) reikės pasižiūrėti drabužėliu gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:09 PM | Žinutė # 1452








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na va kinderis jau miega, perrašė Laišką Kalėdų seneliui liuks galės laukti atsakymo mirkt
gal kas su arbatyte prisijungs gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:16 PM | Žinutė # 1453








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas ,as jungiuos mirkt mano brangenybe negryz tai turiu bent iki 12val panaktinet
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:19 PM | Žinutė # 1454








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
labas ,as jungiuos mirkt mano brangenybe negryz tai turiu bent iki 12val panaktinet

maniškis irgi darbuojasi tai irgi naktinėju mirkt kaip tavo bernužėliai gyvena idit mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:24 PM | Žinutė # 1455








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jie visda gerai,jiem ir mokslai labai gerai tik man taip neatrodo juokas ,bet seip normaliai.pagaliau ramybe namuose su vyru galvojom kad vaikinam kai uzleism visa antra auksta jau bus ramybe ,bet nei velnio nemoka jie zaist be musu vis kas 5 min atleke pasukaut,o mazylis isgudrino net nakti pas mus ateiti,nors sakem kad neleism geda
na o kas pas tave geresio kai taviskiui mokslai?
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema (Plepaliukai tesiasi toliau ......)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024