Antradienis, 2024-04-16, 1:31 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema (Plepaliukai tesiasi toliau ......)
Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:32 PM | Žinutė # 1456








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
jie visda gerai,jiem ir mokslai labai gerai tik man taip neatrodo juokas ,bet seip normaliai.pagaliau ramybe namuose su vyru galvojom kad vaikinam kai uzleism visa antra auksta jau bus ramybe ,bet nei velnio nemoka jie zaist be musu vis kas 5 min atleke pasukaut,o mazylis isgudrino net nakti pas mus ateiti,nors sakem kad neleism geda
na o kas pas tave geresio kai taviskiui mokslai?

ot tas tavo mažylis juokas juokas juokas pasiilgsta tėvelių ir ateina, negi išmesit iš lovos juokas juokas juokas o maniškiui gerai mokslai gerai, užimtas bernužėlis , panelę jau turi, teko garbė susipažinti šiandien nes eglutę darėm klasėj, tai martelė saldainiais pavaišino juokas juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:39 PM | Žinutė # 1457








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vau kaip fainei juokas ,maniskai tai neturi kol kas nes tera 1-pirmoke,1-antroke ir 1-trecioke,bet kaip maniskiai sako nei vienos grazios sypsausi
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:46 PM | Žinutė # 1458








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
vau kaip fainei juokas ,maniskai tai neturi kol kas nes tera 1-pirmoke,1-antroke ir 1-trecioke,bet kaip maniskiai sako nei vienos grazios sypsausi

na matai nepasisekė juokas o pas mus 15 mergaičių juokas juokas juokas o berniukų tik 9 juokas juokas juokas tai jiems pasisekė juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:48 PM | Žinutė # 1459








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jop,bet kazkaip pas mus visada buvo mergaiciu maziau nei vaikinu,atsimenu lopsi buvo visa grupe 10 bernu,o 4paneles padave tik i darzeli
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:51 PM | Žinutė # 1460








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
jop,bet kazkaip pas mus visada buvo mergaiciu maziau nei vaikinu,atsimenu lopsi buvo visa grupe 10 bernu,o 4paneles padave tik i darzeli

na mergaitėms pasisekė juokas juokas juokas na einu užsikaisiu dar arbatos kad geriau miegociau liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Ketvirtadienis, 2011-12-08, 10:54 PM | Žinutė # 1461








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tau gerai as tai luzineju,o pas mus rusy vel baseinas,reik laukt kokios 12val ir varysiu isjungt,nes nakti tai tikrai nesikelsiu
Atsijungęs
virginijakData: Penktadienis, 2011-12-09, 9:07 AM | Žinutė # 1462








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Sveikutės mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
Vai2skeData: Penktadienis, 2011-12-09, 9:28 AM | Žinutė # 1463








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Labukas mua

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-12-09, 9:33 AM | Žinutė # 1464








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Labas rytas sveiki sveiki

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-12-09, 10:16 AM | Žinutė # 1465








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labas,o pas mus jau ziema liuks ,bet vejas nenormalus buvau lauke palikus patalyne dziuti ir rubu dziovykle tai nakti po kaimynus slampinejau ir rinkau
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2011-12-09, 10:25 AM | Žinutė # 1466








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
kava kava laba rytuka galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2011-12-09, 10:28 AM | Žinutė # 1467








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
pas mus jokios ziemos nera.tik didelis vejas.kazkodel galvoju kad vakarop gali atpusti koki snieguti.sianidne pas mus miesto egles iziebimas.tai gal vakare nuvesim mazaja.mano vyras pas broli isvaziavo padeti.padeda vandentieki tiesti i namus.pirmai pamatus liejo.nes brolis stato vietoj kamaors tevams nameliuka is blokeliu.nes jis ta nama nori griauti kita ir statytis sau.va taip ir gyvenam mes.sveikos esam.tik as primadieni guluos vel i klinikas.isims jau stentus pagaliau ir ramybe liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
PearlData: Penktadienis, 2011-12-09, 1:51 PM | Žinutė # 1468








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 315
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Laba gražuolės mirkt
Vėjas lauke siaubingas, tai sėdime namuose, niekur nosies nekišam geda Darau valgyti
Quote (LAVA)
Orinta 101 karta pagalvok ir pergalvok, nes musiskes buvo super duper svajone, kuri paliesta 1 karta ir numesta i kampa siuo metu, vat ir 200 lt kaip i gera vieta

Tu teisi, dėl reikalingumo aš irgi labai bijau, kad noras didelis, bet va kai gaus ar ilgai džiaugsis nauju ir svarbiausia ar saugos? galvoju
Dar iki Kalėdų laiko yra, pasižvalgysim su vyru akcijinių variantų ir matysime. :)
Quote (snieguoliuke)
žinok super dovana, kinderiui mes berods 5 m gimtadieniu ar kalėdoms pirkom lietuvių kalba pirkom su nuolaida tai gavosi apie 110 berods geda bet super daiktas, maniškis ir dabar mokosi anglu ten, ir skaiciuoti ir rasyti ir mokytis, tik va ekranas galėtų būti didesnis, bet gerai LAVA sako, reikia pagalvoti, kad nebūtų numestas į kampą, bet je labai nori, tai gal ir nenumes mirkt

Mano didžioji kitais metais sulauks 7m., tai kaip ir tinkamas amžius, (ne tokia jau ir mažutė) tik va juk yra namuose ir mažesnių vaikų, nes kas vienam reikalinga, kitiems irgi baisiausiai reikia(tuomet pešasi kol bėdų nepridaro), o daiktas nepigus, nesinorėtų kad greitai sulaužytų geda sypsausi
Quote (Vai2ske)
na vis nuo tu zaizdu, matai,kad praejus kiek metu po gimdymu,dabar tepamate jog gimda buvo plysus, na zodziu, vis laukiu planines operacijos,buvau sulaukus,bet uzdegima rado,atidejo,dabar onkocitologinis nepatiko,darys is naujo,jo atsakymu vel laukt,taip ir tesias pasaka be galo
matau jog be pakisiuko,nieko nebus..

Sveikatytės tau, nėra baisiau skausmus kęsti, laikykis
Atsijungęs
PearlData: Penktadienis, 2011-12-09, 1:58 PM | Žinutė # 1469








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 315
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
pas mus jokios ziemos nera.tik didelis vejas.

Pas mus lygiai tas pats, net nemalonu nepatinka
Atsijungęs
LauritukeData: Penktadienis, 2011-12-09, 4:11 PM | Žinutė # 1470








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
labukas ko dar nemačiau sveiki aš ką tik prgryžau draugė paskambino sako atvaryk nagus priauginsiu vėl pradėjo tuo užsiimti tai variau man kaip tik tos vestuvės gale mėn tai kaip tik tiks labai gerai o jau orelis siaubas vėjas didžiausias sniegas sninga visą dieną stipriai nu tikra žiema tik galėtų vėjo tokio nebūti nepatinka gerai ką veikinėjate?

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 62- tema (Plepaliukai tesiasi toliau ......)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024