Trečiadienis, 2024-05-15, 3:47 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 63-tema. (plepėkime toliau......)
Paplepėkim prie kavos puodelio 63-tema.
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 5:56 PM | Žinutė # 1381








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Žiūriu kalbate apie mokyklas ir darželius,rytoj mūms į darželį,tai kažin vesti ar ne,reiks gal auklėtojai pasiskambinti. galvoju

tai manau darželiai tai dirba, atsimenu kažkada kai labai dideli šalčiai buvo tai dirbo, nes vaikų nėra kur palikjti, o va mokykloje kitaip kažkaip, bet aišku jei tau darbas tai vesk, tegu pratinasi prie darželio liuks o taviškis rudenį jau paruošiamukas bus


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 5:57 PM | Žinutė # 1382








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va kugelis iškeptas, eisim vakarieniauti liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-01-31, 5:58 PM | Žinutė # 1383








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
sveikute,aišku pasiskambink ir bus aišku
nuo ko tas pilvas kas tau db?

Bet realiai pati Auklėtoja sakė jei arti namų galite atvesti dar kai prieš kelias dienas kalbėjome dėl galimų šalčių,žodžiu bus matyt,nes darželis arti namų.

o ko skauda tai nežinau,net ir nugarą laužia,velniai žino nuo ko čia. Gal nebe viena juokas Bet kad simptomai ne tokie juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-01-31, 5:59 PM | Žinutė # 1384








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o taviškis rudenį jau paruošiamukas bus

Aga jau paruošiamukas bus liuks Net keista kažkaip,man dar jis toks mažučiukas atrodo anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 6:11 PM | Žinutė # 1385








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aga jau paruošiamukas bus liuks Net keista kažkaip,man dar jis toks mažučiukas atrodo anwei

na nieko, pamatysi jau pirmokas ne už kalnų, reikės į mokyklą lydėti, liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2012-01-31, 6:19 PM | Žinutė # 1386








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na nieko, pamatysi jau pirmokas ne už kalnų, reikės į mokyklą lydėti,

o va man jau greit pradet juos islydet reiks, nepastebejau, o jau desimtokei reikia simtadieniui ruostis


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 6:21 PM | Žinutė # 1387








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Vai2ske)
o va man jau greit pradet juos islydet reiks, nepastebejau, o jau desimtokei reikia simtadieniui ruostis

o jaučiu dar prisimeni, kaip į pirmą klasę lydėjau, o dabar šimtadienis tada išleistuvės tada studentaut pradės mirkt , mes vakar nuotraukas žiūrinėjom, tai atrodo dar toks mažas buvo, o dabar jau visas bernas geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Antradienis, 2012-01-31, 6:28 PM | Žinutė # 1388








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o jaučiu dar prisimeni, kaip į pirmą klasę lydėjau, o dabar šimtadienis tada išleistuvės tada studentaut pradės , mes vakar nuotraukas žiūrinėjom, tai atrodo dar toks mažas

aga, ir prisimenu kai vos neapsiasarojau pirma pamoka klausydama..,
siaip labai gera pirmoji mokytoja, aukletojo dar savo nepakviete sventen, bet ta mokytoja pirma.., man kaip grazu, kai jie po pamoku, ar kada, nusiperka pyraga ir eina i pradines, visi prie arbatos pasedi, apie viska pasisneka


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 7:42 PM | Žinutė # 1389








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Vai2ske)
aga, ir prisimenu kai vos neapsiasarojau pirma pamoka klausydama..,
siaip labai gera pirmoji mokytoja, aukletojo dar savo nepakviete sventen, bet ta mokytoja pirma.., man kaip grazu, kai jie po pamoku, ar kada, nusiperka pyraga ir eina i pradines, visi prie arbatos pasedi, apie viska pasisneka

super, kad tokie santykiai išlikę liuks liuks vadinasi super mokytoja jei vaikai taip myli mirkt mūsų bernužėlis tai pas savo auklėtoją dažnai nueina, nuvažiuojam ir mes į svečius, arbatos atsigeriam, labai smagu kai tokie santykiai liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-01-31, 8:25 PM | Žinutė # 1390








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš su čiobrelių arbata pas jus Reiks eit bernužėlį maudyti ir ankščiau guldyti miegoti,ryte įsivaizduoju kaip bus sunku keltis. geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Antradienis, 2012-01-31, 9:34 PM | Žinutė # 1391








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Reiks eit bernužėlį maudyti ir ankščiau guldyti miegoti,ryte įsivaizduoju kaip bus sunku keltis.

nu jo db atpratęs sunkiau bus sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 10:14 PM | Žinutė # 1392








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na yra plepučių mirkt kinderis į lovą nuėjo, kažin kiek šalčio bus rytoj ryte geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-01-31, 10:19 PM | Žinutė # 1393








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šiandien brangiausiasis darbe kontrabandininkus prigavo juokas juokas juokas juokas nuvažiavo patikrinti namo, nes gavo iškvietimą kad elektrą vagia, nuvažiavo, sako na kažkokie įtartini pasirodė, sako neleidžia naman sako tiksliai vagia nepatinka nepatinka bet ten pasirodo nuomininkai kažkokie buvo atvažiavo savininkas, sako manasis na leidi neleidi vidun, tas taip nenoriai įsileido, sako na kas yra sakyk, tas sakė mykia mykia, sako ne su elektra tai viskas pas mus gerai, matai aš sako cigaretes kontrabandines pardavinėju juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas sakė praeitą savaitę pagavo juos tai dabar atsargūs, tai siūlė cigarečių, bet mes nerūkom juokas juokas juokas juokas bet sakė draugam paims ryt beveik už dyką juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-02-01, 9:58 AM | Žinutė # 1394








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Labas rytas sveiki Na Deivydukas jau darželyje,patenkintas vaikinukas, buvo nemažai vaikų liuks Šiandien palikome tik iki pietų žėsim kaip jam seksis naujoje aplinkoje,šią savaitę visai dienai dar nepaliksime,jei viskas bus gerai tai nuo kitos savaitės jau eis visai dienai liuks Bet drąsus vaikinukas, visi vaikai jau stovėjo prie durų eiti į valgyklėlę pusryčiauti,tai jis drąsiai prie vaikų pats priėjo atsistojo ir padavė auklėtojai ranką tipo einam ko laukiat juokas juokas juokas Auklėtoja net pasimetė,kad toks drąsus vaikas. anwei

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2012-02-01, 10:00 AM | Žinutė # 1395








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš tai šianakt be miego,skaudėjo visą naktį pilvą kažkokie bliam sąrėmiai po galais verkia

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 63-tema. (plepėkime toliau......)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024