Ketvirtadienis, 2024-04-25, 7:36 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema.
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 3:21 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
laba.as atidirbau dvi dienas seniunijoje :D nes socialine gaunu...ir plius dabar vandens nera nuo ryto kazkur avarija...jetau greit ir mano gimse..laukiu ir nelaukiu :d kavyne uzsisakiau liepos menesiui nes dauguma gris tik liepa...noriu asigirti nusipikrom pagaliua tinklelius virtuveje ir balkone vartomas durys- tinkleli.tai gan pigiai.dabar patenkinti galim sedeti vakare ir joks uodas neiskris

Nu va kaip smagu dabar saugus nuo uodu liuks liuks liuks Kaip tau su teisemis? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 5:56 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ir orelis šiandien iki pietų dar visai nieko, bet dabar nepatinka nepatinka

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 5:57 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Kaip tau su teisemis?

liko vaziavimas regitroje.bet bijau..tai antradieni dar pasiemiau vaziavima i kauna.ir po to bandysiu kada vaziuoti.sako man geriausiai vaziuot menesio gale, tada jei zino kiek praleist :D


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 5:58 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
laba.as atidirbau dvi dienas seniunijoje :D nes socialine gaunu...ir plius dabar vandens nera nuo ryto kazkur avarija...jetau greit ir mano gimse..laukiu ir nelaukiu :d kavyne uzsisakiau liepos menesiui nes dauguma gris tik liepa...noriu asigirti nusipikrom pagaliua tinklelius virtuveje ir balkone vartomas durys- tinkleli.tai gan pigiai.dabar patenkinti galim sedeti vakare ir joks uodas neiskris

pas jus atidirbinėja už pašalpas kiek supratau, žinok ir pas mus sprendžiasi, tas klausias, aš tai visom 4 už, kad tie kurie gauna socialinę nors porą dienų eitu patvarkyti miesto, o tvarkyti tikrai yra kur gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 5:58 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
liko vaziavimas regitroje.bet bijau..tai antradieni dar pasiemiau vaziavima i kauna.ir po to bandysiu kada vaziuoti.sako man geriausiai vaziuot menesio gale, tada jei zino kiek praleist :D

viskas bus gerai nebijok mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:01 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šiandien kineriui paskutin diena mokykloj, bet rytoj dar eis, nes sakė mokytoja kad pirmūnas, tai klasėje sakė dabar 5 pirmūnai liuks liuks o ryt direktorė visus pirmūnus apdovanos mirkt mirkt tai sako kažin ką padovanos juokas juokas juokas juokas o kitą savaitę tai stovykla mokykloje liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:41 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
labutis mamytės :) :) vau kaip pas jus čia faina ir gera pabūti tik va laiko nelabai yra kada prisėsti prie pc. geda
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:50 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sypsenele)
abutis mamytės :) :) vau kaip pas jus čia faina ir gera pabūti tik va laiko nelabai yra kada prisėsti prie pc. geda

labukas mirkt kaip tau sekasi? kas naujesnio pas tave? mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:53 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na sekasi tai puikiai juokas juokas na kaip cia pasakius kas naujo pas mane - turiu antra leliuka berniukas gime.. ale tik va negaliu ideti foto nes pamirsau logina galvoju galvoju galvoju galvoju o ir zinutes negaliu issiusti lauritukei kazkodel
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 6:53 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oj daug turiu ka jums papasakot- verda pas mane gyvenimas kaip reikalas gerai gerai gerai gerai gerai gerai
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 7:00 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sypsenele)
na sekasi tai puikiai juokas juokas na kaip cia pasakius kas naujo pas mane - turiu antra leliuka berniukas gime.. ale tik va negaliu ideti foto nes pamirsau logina galvoju galvoju galvoju galvoju o ir zinutes negaliu issiusti lauritukei kazkodel

ir dar mergytę kiek pamenu turi ane mirkt kokio amžiaus jau tavo bernužėlis mirkt
Quote (sypsenele)
oj daug turiu ka jums papasakot- verda pas mane gyvenimas kaip reikalas gerai gerai gerai gerai gerai gerai

na ir super liuks liuks liuks svarbu kad viskas gerai mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 7:04 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
ir dar mergytę kiek pamenu turi ane
aha turiu dabar jau poryte liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks mažulei bus 5ю o berniukui kita mėn. bus jau 2 metukai mirkt
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 7:11 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (sypsenele)
aha turiu dabar jau poryte liuks liuks liuks liuks liuks liuks liuks mažulei bus 5ю o berniukui kita mėn. bus jau 2 metukai mirkt

oj koks didelis jau berniukas mirkt mirkt o kaip tau paciai sekasi, dirbi, ar dar motinystes atostogose mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 7:17 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oj dirbu- mažiukai mana eina į darželius turi savo grupes. jau šie matai pas juos baigti nuo rytojaus jau vasara jiems atostogos liuks liuks vyresnelė eina į peledžiuku grupe o mažiukas į nykštukų. oj pamiršau pasakyti savo berniuko vardą- Dominykas- gimė prieš joninės 23 diena. darė man cezari ir antra
Atsijungęs
sypseneleData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 7:20 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
gal žinai kodėl aš negaliu siusti kad ir tau pm??? galvoju
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024