Ketvirtadienis, 2024-03-28, 11:25 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Archive - read only
Forum moderator: Laurituke  
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema.
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 5:54 PM | Žinutė # 1471








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
esinešioja man iš turgaus iš babilono parduotuvių, sakau gal reikia iš interneto kokius užsisakyti, esu mačiusi neblogų,bet vėl kokia rizika galvoju

iš turgaus man irgi nesinešioja visiškai nepatinka nepatinka nepatinka o šeip jei batai iš odos tai super liuks bet ir kaina padoresnių be 300 nelabai nusipirksi geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-02, 6:03 PM | Žinutė # 1472








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
iš turgaus man irgi nesinešioja visiškai o šeip jei batai iš odos tai super bet ir kaina padoresnių be 300 nelabai nusipirksi

Oj žinau kai būna ir už 300lt nieko gero, va tada tai žiauriai gaila pinigų nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-02, 6:04 PM | Žinutė # 1473








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na orelis tai tikrai nekoks dulksna tokia tai kokį pažymį instruktorius parašė su kokia mašina važinėji o tai tokiu oru croksai labai geri arba guminukai

Parašė 7 juokas kaip važiuojant 4 kartą manau labai neblogai liuks Juokėsi jis iš tų pažimių sako čia tik formalumas nekreipk dėmėsio. Su hiundai varinėju fainas mašiniukas baltas kaip nuotaka juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:12 PM | Žinutė # 1474








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Parašė 7 juokas kaip važiuojant 4 kartą manau labai neblogai liuks Juokėsi jis iš tų pažimių sako čia tik formalumas nekreipk dėmėsio. Su hiundai varinėju fainas mašiniukas baltas kaip nuotaka juokas

jo tie pažymiai tik šeip juokas juokas juokas juokas na jo ten Hiundajus ir golfai mirkt o kaip teorijos egzaminas mirkt koks pas jus laikymo principas, pas mus pamenu tai buvo reikėjo iš pradžių kelis kartus suirnkti su ta programa 93 procentus ( neužskaitydavo jei tik vieną kartą surenki 93, nes sakydavo gal tik seip pasisekė juokas juokas juokas ) ir tada jei kelis kartus suringdavai leisdavo laikyti egzaminą mirkt įvesdavai asmens kodą dar lyg ir kažką nes kiek supratau duomenys į Regitr` keliauja, nors pamenu kai regitroj laikiau tai kai nuėjau susimokėti sako na va matau mokyklinis iš pirmo kart sako gal ir čia pasiseks juokas juokas juokas juokas kažkaip dabar sakė pasikeitė tie mokykliniai teorijos, atseit tik vieną kartą per dieną gali laikyti, mes kai laikėm tai dar vienas kolega laikė gal 4 kartus ir vistiek neisšlaikė juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:14 PM | Žinutė # 1475








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Oj žinau kai būna ir už 300lt nieko gero, va tada tai žiauriai gaila pinigų nepatinka

na gaila, bet kartais tikrai yra geri, o va šeip internete nerizikuočiau pirkti bent jau batų, nes norisi apžiūrėti, apčiupinėti mirkt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-02, 6:15 PM | Žinutė # 1476








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kaip teorijos egzaminas koks pas jus laikymo principas, pas mus pamenu tai buvo reikėjo iš pradžių kelis kartus suirnkti su ta programa 93 procentus ( neužskaitydavo jei tik vieną kartą surenki 93, nes sakydavo gal tik seip pasisekė

Jo pas mus toks pat principas iš pirmo karto sako gal per babutę juokas Nežinau ar rytoj laikysiu, jaučiuosi nepasiruošusi, kam laikyti jei žinau kad reiks perlaikyti. Reikia man dar laiko. Ir instruktorius man pritaria,sako jei jautiesi nepasiruošusi nelaikyk.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Antradienis, 2012-10-02, 6:16 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-02, 6:17 PM | Žinutė # 1477








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na gaila, bet kartais tikrai yra geri, o va šeip internete nerizikuočiau pirkti bent jau batų, nes norisi apžiūrėti, apčiupinėti

Tai pasakyk kur rasti mieste gražius, gerus, kokybiškus batus :)


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:24 PM | Žinutė # 1478








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jo pas mus toks pat principas iš pirmo karto sako gal per babutę juokas Nežinau ar rytoj laikysiu, jaučiuosi nepasiruošusi, kam laikyti jei žinau kad reiks perlaikyti. Reikia man dar laiko. Ir instruktorius man pritaria,sako jei jautiesi nepasiruošusi nelaikyk.

bet žinok su sava grupe laikyti šiek tiek lengvaiu, o paskui jei daug išsilaikys liksi viena, pradės lankyti kita grupė ir tempsis tempsis geda pažįstamam taip buvo, kažkaip nesilaikė su visais paskui bandė neišėjo niekaip, ir visus važinėjimus pravažiavo reikia jau ir praktinį važinėjimo laikyt o negali nes teorijos dar neišsilaikęs tai jau gal daugiau nei pusę metų tai sakė gal ir nebesilaikysiu juokas juokas juokas juokas o tu tuos 93 jau surinkai kad prileistų prie teorijos mirkt kaimynas mūsų tai ten pat Mene laikėsi tai tuos reikiamus procentus susirinko kai eidava kažkaip po pietų prie kompo pasedėt ir paskui iškart ėjo teorijos laikyt mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:25 PM | Žinutė # 1479








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai pasakyk kur rasti mieste gražius, gerus, kokybiškus batus :)

step stop liuks liuks Viva batuose irgi neblogų yra manau visose parduotuvėse yra tiek gerų ir kokybiškų tiek ir š.... nepatinka nepatinka nepatinka


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:28 PM | Žinutė # 1480








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man tai prisiminus teorijos egzaminą tokia nostalgija apima juokas juokas juokas juokas juokas Romeniukas, o kas tau sunkiausia iš teorijos mirkt man tai techninė dalis kosmosos, dabar tai jau pasikausčius bet anksčiau tai juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:29 PM | Žinutė # 1481








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kur merginos sulindusios :) :) :) pas mus vėl lynoti pradeda nepatinka nepatinka

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-10-02, 6:33 PM | Žinutė # 1482








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet žinok su sava grupe laikyti šiek tiek lengvaiu, o paskui jei daug išsilaikys liksi viena, pradės lankyti kita grupė ir tempsis tempsis pažįstamam taip buvo, kažkaip nesilaikė su visais paskui bandė neišėjo niekaip, ir visus važinėjimus pravažiavo reikia jau ir praktinį važinėjimo laikyt o negali nes teorijos dar neišsilaikęs tai jau gal daugiau nei pusę metų tai sakė gal ir nebesilaikysiu o tu tuos 93 jau surinkai kad prileistų prie teorijos kaimynas mūsų tai ten pat Mene laikėsi tai tuos reikiamus procentus susirinko kai eidava kažkaip po pietų prie kompo pasedėt ir paskui iškart ėjo teorijos laikyt

As dar drąsiai turiu kokią savaitę laiko kol važiavimai, instruktorius sakę idealu būtų jei aš teroriją išsilaikyčiau iki kokio 10 kažkur važiavimo, o man dar bus tik 5 važiavimas,. Del laikymo kartu su savo grupe, kiek žinau ne aš viena rytoj nelaikysiu, ir šiaip kažkur pusę tikrai iš pirmo karto neišlaikys jei ne daugiau. Nesurenku aš tų 93 procentų, toli gražu, daugiausia 80 procentų verkia


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:42 PM | Žinutė # 1483








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
As dar drąsiai turiu kokią savaitę laiko kol važiavimai, instruktorius sakę idealu būtų jei aš teroriją išsilaikyčiau iki kokio 10 kažkur važiavimo, o man dar bus tik 5 važiavimas,. Del laikymo kartu su savo grupe, kiek žinau ne aš viena rytoj nelaikysiu, ir šiaip kažkur pusę tikrai iš pirmo karto neišlaikys jei ne daugiau. Nesurenku aš tų 93 procentų, toli gražu, daugiausia 80 procentų verkia

idealiausiai jaučiu jei išsilaikytum ir būtum susikoncentravus tik į važiavimus liuks liuks liuks taigi tai džiaugeisi kad visada išlaikai, tai kaip čia tau nebesiseka geda bet tada jau nebegalėsit ateiti kada norėsit reikės tartis, nes pradės lankyti kita grupė, bent jau pas mus taip būdavo kiek pamenu, kas neišlaikė iš pirmo karto tai ateidavo kada būdavo laisvi kompai ir kai dėstytojas galėdavo geda na šeip kažin kaip dabar reikia Noele paklausti ji neseniai laikė teoriją :) o gražiausiai tai būdavo kai sakykim kelis kartus surenki po 93 ar daugiau, tada eini laikyti egzo ir neišlaikai ir surenki kokį 80, tai liepdavo vel su ta programa surinkti 93 kad galėtum kitą diną laikyti egzaminą juokas juokas juokas tai viena mergina ėjo ėjo ir ėjo juokas juokas juokas juokas nes kažkaip grieštai ima visos tos mokyklos teoriją nes jei regitroj neišlaikai iš pirmo karto tai krenta mokyklos balas geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:44 PM | Žinutė # 1484








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nesurenku aš tų 93 procentų, toli gražu, daugiausia 80 procentų verkia

Romeniukas, o tu bandei mokykloj tuos balus rinkti mirkt ar namuose ten su visokiais autogido ar autopliuso programomis geda
o kaip tau patiko pirmosios pagalbos kursai, nenualpai , ar nebijai kraujo geda geda man tai buvo negera pasidarę juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-10-02, 6:54 PM | Žinutė # 1485








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na einu jaučiu greitai užmaišysiu obuolių pyragą uždėsiu kepti , bus ryte su arbata pusryčiams mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » UŽRAKINTOS TEMOS » Archyvas-Įvairių temų » Paplepėkim prie kavos puodelio 65 -tema. (Jubiliejinė tema.)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024