Ketvirtadienis, 2024-03-28, 5:30 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Kiek laiko nėštumas? (Kelintas mėnuo?)
Kiek laiko nėštumas?
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:38 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
cia tu teisi svarbiausia sveikas kleckas o daugiau neesme

liuks gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 2:49 PM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aš jau mažiau imu į galvą dėl lyties, kai nueinu pas sese ir matau koks fainulis Pijus, tai jau ir pati noriu berniuko koks skirtumas kokia lytis pagalvojus, vistiek vaikas, laukiamas ir planuotas

aišku, kas bus tas anwei anwei anwei gerai ir berniukas anwei anwei anwei anwei
Romeniukas, o jūs planavot , ar gavosi vėl netyčiukas anwei anwei sako netyčiukai būna patys mylimiausi mua mua mua


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 5:28 PM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas, o jūs planavot , ar gavosi vėl netyčiukas sako netyčiukai būna patys mylimiausi

Aišku planavome ir abu labai norėjome liuks Pas mane Deivydas netyčiukas anwei


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:38 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Aišku planavome ir abu labai norėjome

na ir greiti jūs mirkt :mirkt: mirkt tie metai tai tau turiningi liuks ir skyrybos ir nauja meilė ir dar naujas kinderiukas anwei :anwei: , bet aš įsivaizduoju, kaip tavo draugas norėjo, vaikiuko, jug pirmas ir dar sūnus liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:39 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:40 PM | Žinutė # 170








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
katcia, o tau visai nebedaug liko laukti anwei anwei anwei anwei nebijai gimdymo geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:40 PM | Žinutė # 171








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na ir greiti jūs tie metai tai tau turiningi ir skyrybos ir nauja meilė ir dar naujas kinderiukas , bet aš įsivaizduoju, kaip tavo draugas norėjo, vaikiuko, jug pirmas ir dar sūnus bet man sunku būti kai tėtis toli na aišku grįžta bet vistiek ne tas pats kaip kartu gyventi ir džiaugtis viskuo kartu

Gal ir greiti yra kaip turi būti gerai Ruslanas žiauriai norėjo vaiko, kai sužinojo labai džiaugėsi Dabar toli, toliau žėsim kaip čia bus, jis toli dėl mūsų,kad mūms ir tam pačiam mažiausiam leliukui nieko netrūktų liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:41 PM | Žinutė # 172








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Šiandien buvome pas gydytoją, viskas gerai, pilvukas auga puikiai

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:47 PM | Žinutė # 173








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gal ir greiti yra kaip turi būti gerai Ruslanas žiauriai norėjo vaiko, kai sužinojo labai džiaugėsi Dabar toli, toliau žėsim kaip čia bus, jis toli dėl mūsų,kad mūms ir tam pačiam mažiausiam leliukui nieko netrūktų liuks

na tai aišku kai yra taip yra liuks liuks bet vistiek kažkaip norisi būti kartu anwei anwei anwei anwei anwei na tai aišku, jei čia nėra darbo tai tada belieka užsienis gerai betjei gerą darbą turėjo kaune ar vertėjo mesti, bet pinigų, kartais pinigai neatperka buvimo kartu o ypač vaikučiams anwei anwei anwei mano draugytės vyras išvažiavęs į Angliją sūneliui 6mėn matosi kas trys mėnesius po porą savaičių kartais dažniau tai Matukas net neprisileidžia tėvelio nes manau paprasčiausiai nepažįsta verkia verkia verkia draugytė irgi pergyvena sako geriau lietuvoj dirbt, yra tėvai padėtų ir būtų su šeima bet jis dar neapsisprendžia, sunku manau o ypač kai vaikiukas dar paaugs verkia verkia verkia


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:47 PM | Žinutė # 174








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Šiandien buvome pas gydytoją, viskas gerai, pilvukas auga puikiai

liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:50 PM | Žinutė # 175








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
katcia, o tau visai nebedaug liko laukti anwei anwei anwei anwei nebijai gimdymo geda

noriu, kad tik greiciau jau, nes jau darosi po truputi sunku geda o del gimdymo bandau save nuteikt geraja linkme ir apie baisybes negalvot, nes su pirmu buvo sunkus gimdymas.. tai tikiuos su antru viskas bus kitaip galvoju


Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:51 PM | Žinutė # 176








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Šiandien buvome pas gydytoją, viskas gerai, pilvukas auga puikiai

dziugu kad viskas gerai liuks liuks taip ir toliau gerai liuks


Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 7:52 PM | Žinutė # 177








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
noriu, kad tik greiciau jau, nes jau darosi po truputi sunku geda o del gimdymo bandau save nuteikt geraja linkme ir apie baisybes negalvot, nes su pirmu buvo sunkus gimdymas.. tai tikiuos su antru viskas bus kitaip galvoju

aišku viskas bus gerai, pamatysi mua mua mua įsivaizduoju jau puškuoji kaip meškutė anwei anwei mes draugytė taip vadinam sako tuoj ridensiuos kaip bačkutė juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:03 PM | Žinutė # 178








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai aišku kai yra taip yra bet vistiek kažkaip norisi būti kartu na tai aišku, jei čia nėra darbo tai tada belieka užsienis betjei gerą darbą turėjo kaune ar vertėjo mesti, bet pinigų, kartais pinigai neatperka buvimo kartu o ypač vaikučiams mano draugytės vyras išvažiavęs į Angliją sūneliui 6mėn matosi kas trys mėnesius po porą savaičių kartais dažniau tai Matukas net neprisileidžia tėvelio nes manau paprasčiausiai nepažįsta draugytė irgi pergyvena sako geriau lietuvoj dirbt, yra tėvai padėtų ir būtų su šeima bet jis dar neapsisprendžia, sunku manau o ypač kai vaikiukas dar paaugs

Oj čia Kaune aišku turėjo gerą darbą, bet jetau nepalyginsi ką galima čia LT užsidirbti ir ten, čia LT kažkur pusę metų reikia dirbti kad gaut tokią algą, tai čia jau kekvienos šeimos reikalas ką rinktis. Pas mus jis negryžinės tik kas 3 mėnesius,o kas mėnėsį, ir per žiemą bus LT. Kol kas mūms tinka taip kaip yra.

Quote (katcia)
dziugu kad viskas gerai taip ir toliau


gerai mirkt

Quote (katcia)
noriu, kad tik greiciau jau, nes jau darosi po truputi sunku o del gimdymo bandau save nuteikt geraja linkme ir apie baisybes negalvot, nes su pirmu buvo sunkus gimdymas.. tai tikiuos su antru viskas bus kitaip

Oj mažute žinau koks tai jausmas ir kaip jau norisi kuo greičiau. Pas mane abu gimdymai buvo sunkūs, bet kažkaip kol kas dar negalvoju apie tai kas manęs laukia, kokie skausmai, man viską atperka ta euforiją kai jau po visko gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:05 PM | Žinutė # 179








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Oj čia Kaune aišku turėjo gerą darbą, bet jetau nepalyginsi ką galima čia LT užsidirbti ir ten, čia LT kažkur pusę metų reikia dirbti kad gaut tokią algą, tai čia jau kekvienos šeimos reikalas ką rinktis. Pas mus jis negryžinės tik kas 3 mėnesius,o kas mėnėsį, ir per žiemą bus LT. Kol kas mūms tinka taip kaip yra.

tai aišku, jei gerai taip tai gerai liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
katciaData: Ketvirtadienis, 2012-09-27, 8:12 PM | Žinutė # 180








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
aišku viskas bus gerai, pamatysi mua mua mua įsivaizduoju jau puškuoji kaip meškutė anwei anwei mes draugytė taip vadinam sako tuoj ridensiuos kaip bačkutė

na dar nesijauciu tokia stora juokas juokas bet vistiek jau pilvas maiso kojas susidet taip kaip noriu juokas juokas kol kas priaugau 9kg, tai tikiuos labai daug ir nepriaugt per likusi pusantro menesiuko juokas juokas o jei ka, teks mankstos programyte kokia daryt juokas juokas

Quote (Romeniukas)
Oj mažute žinau koks tai jausmas ir kaip jau norisi kuo greičiau. Pas mane abu gimdymai buvo sunkūs, bet kažkaip kol kas dar negalvoju apie tai kas manęs laukia, kokie skausmai, man viską atperka ta euforiją kai jau po visko

va cia tai pritariu, kai jau po visko, tai dzin ir gali dziaugtis savo aukseliu gerai gerai


Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Laukiamės vaikelio » Kiek laiko nėštumas? (Kelintas mėnuo?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024