Penktadienis, 2024-04-26, 8:21 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Koks buvo jūsų gimdymas? (Gimdymo istorija...)
Koks buvo jūsų gimdymas?
jurgiux28Data: Pirmadienis, 2008-08-04, 1:34 PM | Žinutė # 46








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
Quote (begedia)
o man viskas buwo taip... turejau gimdyti liepos 6... bet birzelio 20 puse 5h ryte nubego wandenys...nuwaziavau i ligonine atsidarymas buwo tik 1cm tad 10h ryte suleido skatinamuosius, kai prasidejo saremiai neistweriau skausmo tad suleido epidiura....taip man skatinamuosius leido iki 4h dienos kol pradejau rekti is skausmo...tada jau liepe stumti... bet del nuskausminamuju suleistu per welai as net koju nepajudinau kai ji nukrito nuo atloso... nu kai liepe stumti,man wisiskai nesigawo....tad atejusi akusere mano stumimo metu is wisu jegu man spaude pilwa...nu mano mergaite gime 16h 10min...bet buwau labai daug kirpta,nes gawosi greitas gimdymas.... ir dar neskaitant ju kaltes kad mate kad kaklelis beweik pilnai atsidares wistiek leido nuskausminamuosius nuo kuriu as is wis beweik nieko nejutau gimdymo metu...bet dar ir tik po gimdymo mane iswadino bloga mama kad tipo apsimetinejau kad nieko nejauciau kada man stumti

TAIGI NUO EPDIRO KAI PADADARO NEBEAUTI SAREMIU KAIP GALI STUMT kaaaa AS SU EPIDIURU PAATI GIMDZIAU ,IR ZINAU KAIP KAS IR BE TO NEI SAREMIU NEBJAUCIUA NIEKO APLAMAI TIK SAKO KADA STUMT KAI PASAKO AS NESPEJU IR VSIO,TAI MAN SU VACUMMU ISTRAUKE.BUCIAU PATI NEPAGIMDZIUS ,BE O 2 SYKIUS VIRKSTELE BUVA APISSUKUS APLINK KAKLA,..NIU MANO GIMDYMAS IR NE KOKS 3 LASELINES PRIKABINTOS BUVA,DUJAS KVEPAVAU EPIDIURA DARE NU VISKA DARE..PALATOJ SUBEGO 5=6 ZMONES TE ANESTOLAGAS BUVA SKYRIAUS DAKTARE 2AKUSERES DAR TE ,KUR SIUVA KAZKOKIE DU BUVO BOBA IR VYRAS KAZKOKS NEGRAS ..NIU BET VSKAS GERAI BAIGES ,GIMDYME IR MANO VYRAS NUO PAT PRADZIU IKI GALO BUVA,GIMDZIUA ILGAI15VAL KKAZKUR VARGAU VA KOL SUMASTE TRAUKT SU SIURBLIUKU KAI PAMATE KAD NEBTURIU JEGU IR KAD VAAIKIUKUI GALI BLOGAI BAIGTIS..CIA ANGLIJOJ CEZARI RETAI KADA DARO..




Paskutinį kartą redaguota jurgute - Pirmadienis, 2008-08-04, 1:35 PM
Atsijungęs
jurgiux28Data: Pirmadienis, 2008-08-04, 1:37 PM | Žinutė # 47








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
IR DAR NIEKAS NESAKE KAD BLOGA MAM IR T.T. VISA GIMDYMA NE VIENO BLOGO ZODZIO NEGIRDEJAU,TIK SUDEJUODAVAU AR SUREKDAVAU TUOJ KLAUSDAVO KAS AR JEI KA MAN DARYDAVO AS NUO TU SAREMIU SAUKIUA VERKAIU ,TUOJ TIK GIREDADAVAU SORRY DARLING,!!! IR KLAUSDAVO AR VISKAS GERAI,...

Atsijungęs
benituxData: Pirmadienis, 2008-08-04, 3:40 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2219
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
oho begedia, nu ir daktarai

Atsijungęs
vitka31Data: Pirmadienis, 2008-08-04, 8:25 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 465
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (jurgute)
o man viskas buwo taip... turejau gimdyti liepos 6... bet birzelio 20 puse 5h ryte nubego wandenys...nuwaziavau i ligonine atsidarymas buwo tik 1cm tad 10h ryte suleido skatinamuosius, kai prasidejo saremiai neistweriau skausmo tad suleido epidiura....taip man skatinamuosius leido iki 4h dienos kol pradejau rekti is skausmo...tada jau liepe stumti... bet del nuskausminamuju suleistu per welai as net koju nepajudinau kai ji nukrito nuo atloso... nu kai liepe stumti,man wisiskai nesigawo....tad atejusi akusere mano stumimo metu is wisu jegu man spaude pilwa...nu mano mergaite gime 16h 10min...bet buwau labai daug kirpta,nes gawosi greitas gimdymas.... ir dar neskaitant ju kaltes kad mate kad kaklelis beweik pilnai atsidares wistiek leido nuskausminamuosius nuo kuriu as is wis beweik nieko nejutau gimdymo metu...bet dar ir tik po gimdymo mane iswadino bloga mama kad tipo apsimetinejau kad nieko nejauciau kada man stumti

bet jau tikrai ir daktarai bekomentaru help kvailas


Atsijungęs
begediaData: Antradienis, 2008-08-05, 5:24 AM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 14
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
jurgute tai tau gerai...nors malonus daktarai pasitaike... geras o tau pilwo nespaude? pas mane tai daktare pilva spaude(tai jausmas tikrai nemalonus, skausmas nerealus) o akusere liepeper sarimius stumti(kuriu as nejutau) ir poto dar pati susiuwo... gerai kad nors pogimdyviniam skyriuj lb malonios akuseres budawo...vis ateidawo klausdawo ar nieko nereikia padeti... tik iejusios i palata ingute vadindavo.... o kaip jus dawem kam nors pinigu is gyditoju? :$ :$ >( baisu beto manajai irgi virkstele du kartus buwo apsisukusi.. taipridusus biski buwo...nu bet nieko vistiek 9 balus gawom... sumusam pirmavieta bravo

Atsijungęs
iditData: Antradienis, 2008-08-05, 11:14 AM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
niekam niekada nesu davusi.esu labai pries tokius dalykus.
Atsijungęs
sandraData: Antradienis, 2008-08-05, 1:32 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Nežinomas
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 21
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na taip mane operavo or daviau lt gydytojui ir anestiozologui. bebebe

as
Atsijungęs
begediaData: Antradienis, 2008-08-05, 2:24 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 14
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as gal ir buciau dawus, bet.... kai taip ivyko...net aciu nepasakyciau

Atsijungęs
jurgiux28Data: Antradienis, 2008-08-05, 5:16 PM | Žinutė # 54








[ (GB) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:UnitedKingdom
Forumo mylimieji
Žinutės: 5386
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Plepučių,pleputė
Quote (begedia)
geras o tau pilwo nespaude? pas mane tai daktare pilva spaude(tai jausmas tikrai nemalonus, skausmas nerealus) o akusere liepeper sarimius stumti(kuriu as nejutau) ir poto dar pati susiuwo... gerai kad nors pogimdyviniam skyriuj lb malonios akuseres budawo...vis ateidawo klausdawo ar nieko nereikia padeti... tik iejusios i palata ingute vadindavo.... o kaip jus dawem kam nors pinigu is gyditoju? :$ :$ >( baisu beto manajai irgi virkstele du kartus buwo apsisukusi.. taipridusus biski buwo...nu bet nieko vistiek 9 balus gawom... sumusam pirmavieta bravo

nu TIESA SAKANT AGLIJOJ KYSIU NIEKAS NEDUODA IR BE TO KAD IR DUOTUM NIEKAS NEIMS,AS SOKOLADOLIETUVISKO ISEINANAT IS LIGONNES DAVIUA IR TAI IS ANTRO KARTO PAAEME PPADEJAU ANT STALO R PALIKAU SAKAU PASIVAIKSINKITE CIA IS MUSU SALIES..,AAS TIK PARA POGIMDYMO TEBUVAU LIGONINEJ.NES MANE APZIUREJO IR MANO DUKRYTE SAKO JEI NORESIT GALITE VYKT RYTOJ NAMO TIK SIANAKT TURIR NAKVOT CIA..IR MAN PILVO NIEKAS NESPAUDE,TIK ANT PILVO TE N KAZKOKS DIRZAS UZDETAS BUVO IR PAJUNGTAS ANT APARATO TAI PAGAL TA APRATA EKUSERES MATE KAD SAREMIAI JAU PAREINA TADA LIEPE STUMT,NIU BET KOL MAN DASUSDAVO PER SKAUSMUS IR NESPEDVAU NEI STUMT NEI KA NEI TU SAREMIU AS NEJUTAU,SIAIP LABAI MALONIOS AKUSERES IR DAKTARAI,TIK KAI SIUVO TAI BAJERIS BUVO DAKTARE KAZKOKIA PRADEJO SIUT SU JA VYRISKIS BUVO ZIUREJO IR PADEJO JAI TEN KAZI KA JA KAZKUR ISVIETE TAI TAS VYRISKIS TESE SIUVIMA TAI SIUVO KOKIA VAL TAS VYRYSKIS JIS PAGAL MANE NESENAI PRADEJAS DIRBT...


Atsijungęs
benituxData: Trečiadienis, 2008-08-06, 9:42 AM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2219
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
niekam niekada nesu davusi.esu labai pries tokius dalykus.

aš esu davusi :$


Atsijungęs
romatamasData: Šeštadienis, 2008-08-09, 7:25 PM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 226
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pirma gimdziau gan ilgai, bet istveriau viska be jokiu vaistu, ryte apie 9 prakirpo vandenis, o po pirmos jau turejau dukra, kazin kaip dabar bus karsta

Atsijungęs
benituxData: Trečiadienis, 2008-08-13, 4:32 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2219
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
dabar galėsi lygint abu nėštumus ir gimdymus sumusam

Atsijungęs
@-lion-@Data: Trečiadienis, 2008-08-13, 5:21 PM | Žinutė # 58








[ (IE) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 405
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mane ir labai faina akusere buvo.mes su ja nebuvom susitarusios,ji visa savo darba gerai padare ir be pinigu,tik po gimdimo jau poto vyras pasake gal as jai pinigeliu duodiu kaip padeka,tai akusere pasake jam uz ka jus duodat juk cia mano darbas,as nieko tokio nepadariau,bet vistiek paeme

Atsijungęs
romatamasData: Ketvirtadienis, 2008-08-14, 7:10 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 226
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va merginos pagimdziau, vakar maza mergyte, ir taip tikejausi kad su antru bus lengvas gimdymas, bet deja teko visa nakti kankintis, tik gerai kad plysimu nebuvo sumusam

Atsijungęs
vitka31Data: Ketvirtadienis, 2008-08-14, 8:52 PM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 465
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (romatamas)
na va merginos pagimdziau, vakar maza mergyte, ir taip tikejausi kad su antru bus lengvas gimdymas, bet deja teko visa nakti kankintis, tik gerai kad plysimu nebuvo

balionai bravo :crying-baby- sveikinu labai 2: flowers jega new042 seima stork2 svenciam svente tau vakas dar viena mergytė jahuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Koks buvo jūsų gimdymas? (Gimdymo istorija...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024