Ketvirtadienis, 2024-03-28, 10:45 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Tėvelio dalyvavimas gimdyme (Lengviau gimdyti kai vyras šalia ar ne?)
Tėvelio dalyvavimas gimdyme
LauritukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 6:18 PM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
nužudykite mane nebegaliu jis išėjo iš palatos,jam bloga pasidarė,bet paskui vėl atėjo miela

vajatau juokas na vyrai nėra tokie stiprūs kaip mes juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 6:28 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
vajatau juokas na vyrai nėra tokie stiprūs kaip mes juokas

Tai greičiausiai,kai pradėjau nuo savęs plėšti degonies kaukę ir rėkti nužudykite mane,tada jau jam nervai neatlaikė


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 7:05 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
jo mes pamenu net apsiverkėm abu

mes irgi miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2011-02-08, 8:45 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ar reikalingas vyras gimdant?

Argumentai tų, kurios gimdė vienos.

1)diskomforto jausmas.

Daugelis sako, kad tokioje delikačioje situacijoje vyro buvimas jas tik glumintų. Jos nenorėtų rodyti savo emocijų, skausmo ar baimės. Ir apskritai yra įpratusios , kad vyras visada jas matytų „aukštumoje“: gražias ir džiugias, o ne tokioje „įdomioje“ padėtyje.

2)Nusistovėjusios tradicijos.

Na, ką čia ir pridursi? Daugelis mūsų mamų, močiučių, pažįstamų ir t.t. gimdė vienos, stebint tik medicinos personalui.

3)Gimimo paslaptis.
Tai tikriausiai labiausiai jaudinantis ir romantiškas argumentas. Kalbama apie motinos ryšį su vaiku. Tad atrodytų logiška, kad gimimo paslaptis – tai tik jų dviejų reikalas..

.na, dar ir akušerės.

4)Seksualinis poros gyvenimas.
Dažniausias negatyvių pasisakymų,komentuojančių vyro dalyvavimą gimdyme,teiginys,kad vyras praranda seksualinį domėjimąsi moterimi. Aš pati , padėjusi ranką ant širdies, galiu pasakyti, kad tokius pasakojimus girdėjau tik iš tų, kurios gimdė vienos (be vyro). Jei tikrai yra „nukentėjusių“ dėl patrauklumo sumažėjimo, prašau jūsų – parašykite mums apie tai. Tai bus neįkainojama medžiaga.


5)Aš galiu ir pati!

Logiška. Taip, yra savarankiškų moterų. Galų gale mes juk nereikalaujame vyrų kartu atlikti „gamtinių reikalų“. Yra tokių gimdyvių, kurios didžiuojasi savo savarankiškumu. Kodėl gi ne?

Argumentai už gimdymą kartu.

1)Baimė būti vienai.
Sutikite, pagimdyti vaiką – tai ne į parduotuvę nulėkti.Gimdančią moterį visą užvaldęs jaudulys ir nerimas ne tiek dėl savęs, kiek dėl mažylio, ateinančio į šį pasaulį.. Vienos bijo skausmo, kitos grubumo ir nekorektiško personalo elgesio, trečios paprasčiausiai nori būti įsistikinusios, kad visas tas ilgas valandas kartu bus artimas žmogus, „suinteresuotas“ laiminga baigtimi.


2)Solidarumo jausmas.

Yra ir tokių argumentų: „kartu pradėjome, dabar kartu ir gimdome“. Norisi, kad vyras matytų, kaip sunkiai pasaulį išvysta nauja gyvybė, kad pajaustų ir išgyventų viską kartu. Paimtų tą mažą kamuolėlį į rankas, išgirstų pirmąjį verksmą, pažvelgtų į vaiko akis...


3)Išsaugoti „istorinius“ įvykius.

Yra tokių šeimų, kurios visą procesą trokšta užfiksuoti video ir fotojuostoje. Perkirpti bambagyslę tvirta vyriška ranka, net paimti kūdikį iš akušerės rankų. Ką gi, negi tėvas neturi teisės?

4)“Ekstrymas“
Kartą aš tapau liudininke , kai vyras primygtinai reikalavo gimdyti kartu, aiškindamas „ padidėjusio adrenalino“troškuliu. Jis norėjo viską pamatyti savo akimis.Tai kaip šokimas su parašiutu ( tai irgi vienas iš jo argumentų).

5)Tradicijos.
Mūsų gyvenimo sąlygos labai įvairios. Pasaulyje pastebima bendro gimdymo tendencija ( kartais išauganti į madą). Daug susižavėjimo, teigiamų atsiliepimų. Taigi, kažkam norisi irgi taip pat pasielgti. Kodėl gi ne? Tai turi paklausą. Todėl šią paslaugą siūlo ir mūsų gimdymo namai.


Pabandykime prisiminti istoriją. Juk mūsų prosenelių laikais visos gimdyvės gimdydavo tik namuose. Juk namuose ir sienos padeda: šalia yra vyras, mama, auklė ir t.t. Ne namuose gimdydavo tik tos, kurios išvis namų neturėjo.
O ir dabar yra labai daug gimdymo namuose šalininkų ir nematau čia nieko nenatūralaus. Kitas klausimas: ar namuose galimas komplikuotas gimdymas, tačiau tai jau kito straipsnio tema.

Vaikai turi teisę gyventi apsupti meilės. Meilė nepriklauso nuo to , gimdėte jūs kartu ar atskirai. Negi tėtis, kuris perkirpo bambagyslę, kažkuo blogesnis už tą, kuris su nerimu namuose laukė skambučio? Juk tėvystė nesibaigia gimimo dieną, o tik prasideda!

Pažiūrėkite į savo mažylius. Pažiūrėkite į savo mylimus vyrus. Jūs tai padarėte – davėte pradžią naujai gyvybei. Laimės jums. O gimdymo klausimą spręskite patys ir nieko niekam neįrodinėkite – tai tik jūsų sprendimas!


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Antradienis, 2011-02-08, 8:46 PM
Atsijungęs
dru-gelisData: Sekmadienis, 2012-02-05, 3:02 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikutes :) mano vyras dalyvavo abiejuose gimdymuose ir man tai buvo didziule parama (moraliskai)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-02-05, 4:59 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (dru-gelis)
man tai buvo didziule parama (moraliskai)

liuks MAN IRGI liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-09, 2:16 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
reikalingas vyras, ir siuo gimdymu bus su mumis kartu gerai

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2012-09-09, 2:19 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
reikalingas vyras, ir siuo gimdymu bus su mumis kartu gerai

liuks taip ir turi būti liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2012-09-09, 2:23 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
taip ir turi būti

gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
edvinasumData: Trečiadienis, 2024-02-28, 12:31 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 81
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vaikas abiejų kūrinys, turi dalyvauti abu. pats buvau, nerealiausias jausmas... tik už. manau emociškai dar ir labai prisidedi prie žmonos, labai gerai. gerai, kad internetu galima palaikyti vienas kitą
Atsijungęs
Forumas » MES LAUKIAMĖS-GIMDYMAS-PO GIMDYMO » Gimdymas-Po gimdymo » Tėvelio dalyvavimas gimdyme (Lengviau gimdyti kai vyras šalia ar ne?)
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024