Ketvirtadienis, 2024-04-25, 11:33 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Kiek pinigų pravalgome?
iditData: Trečiadienis, 2011-06-01, 10:18 AM | Žinutė # 106








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Sakai labai mazai yra kas ir maziau isleidzia.

na jus gi nieko negaunat.man lengva sakyt kad 20 lt i savaite,bet perku tik batona ir sausainius.salyginai viska gaunu arba is gautu produktu pasigaminu.
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 12:31 PM | Žinutė # 107








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
na jus gi nieko negaunat.man lengva sakyt kad 20 lt i savaite,bet perku tik batona ir sausainius.salyginai viska gaunu arba is gautu produktu pasigaminu.

Na taip mes viska perkame,kaimo neturime,dabar yra darziukas,bet kiek gi ten tu darzoviu,ziemai nelabai ka prisikaupsi,agurkiuku truputi,burokeliu,sparaginiu. Kopustus gal dar pasisesime,ai dar morkyciu turetu buti nemazai. Bet siaip daugiausiai isleidziame maistui. Daug valgome,gaminu ne mazais kiekiais juokas :juokas:


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Trečiadienis, 2011-06-01, 12:33 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-01, 3:39 PM | Žinutė # 108








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
salyginai viska gaunu arba is gautu produktu pasigaminu.

na inok mes irgi perkam tik mėsytę , daržovių neperkame tai labai labai susitaupo _liuks_ bet va jei kas mesytės duotų _liuks_ _liuks_ _liuks_ o šeip labai retai perkame dešreles, namuose daromės, sakom ir taip tų E daug, tai nors šiek tiek pamažinti juokas
Quote (Romeniukas)
Kopustus gal dar pasisesime

jau kopūstai turėjo būti pasodinti, ankstyvieji jau tuoj galvas suks juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-01, 3:40 PM | Žinutė # 109








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o šeip manau gerai kai pasiskaičiuoji, kiek pravalgai, tada matai kur dingsta pinigai juokas , nes šeip nesinori visų pinigų pravalgyti, norisi ir pakeliauti ir mokesčiai ir rūbai miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 6:23 PM | Žinutė # 110








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jau kopūstai turėjo būti pasodinti, ankstyvieji jau tuoj galvas suks juokas

O mūms bus gerai ir vėlivieji juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
DuckyData: Trečiadienis, 2011-06-01, 7:05 PM | Žinutė # 111








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na jus gi nieko negaunat.man lengva sakyt kad 20 lt i savaite,bet perku tik batona ir sausainius


gal aš kažko nesuprantu, bet kaip galima išleisti 20 lt per savaitę? Atrodo išeinam į pardą, tai tik vien ant pieno, duonos, batono, kiaušinių 20lt nėra, o juk tokie pagrindiniai produktai per savaitę ne kartą perkami... jau nekalbu apie mėsą...


Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 7:09 PM | Žinutė # 112








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Ducky)
gal aš kažko nesuprantu, bet kaip galima išleisti 20 lt per savaitę? Atrodo išeinam į pardą, tai tik vien ant pieno, duonos, batono, kiaušinių 20lt nėra, o juk tokie pagrindiniai produktai per savaitę ne kartą perkami... jau nekalbu apie mėsą...

Tai vat būten,man ir tai pat atrodo,kad savaitei kad ir 100lt yra labai mazai,kekvieną dieną eini į parduotuvę,nes produktai naudojami,jie baigiasi,vis kažką reikia pirkti,o viskas ganėtinai brangu,truputi to ano ir žiūri,kad koks 50lt,o nieko gudro nenusipirkai. Ir už 20lt aš nemoku pagaminti pietų ar vakarienės,jei kalbam apie tai,kad viską reikia nusipirkti. galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 7:10 PM | Žinutė # 113








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Ducky)
gal aš kažko nesuprantu, bet kaip galima išleisti 20 lt per savaitę? Atrodo išeinam į pardą, tai tik vien ant pieno, duonos, batono, kiaušinių 20lt nėra, o juk tokie pagrindiniai produktai per savaitę ne kartą perkami... jau nekalbu apie mėsą...

Matai idit viską gauna jei nereikia nieko pirkti,o kaip mūms tai nėra ką ir kalbėti apie tokią sumą


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
DuckyData: Trečiadienis, 2011-06-01, 7:41 PM | Žinutė # 114








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai vat būten,man ir tai pat atrodo,kad savaitei kad ir 100lt yra labai mazai,kekvieną dieną eini į parduotuvę,nes produktai naudojami,jie baigiasi,vis kažką reikia pirkti,o viskas ganėtinai brangu,truputi to ano ir žiūri,kad koks 50lt,o nieko gudro nenusipirkai. Ir už 20lt aš nemoku pagaminti pietų ar vakarienės,jei kalbam apie tai,kad viską reikia nusipirkti.

Quote (Romeniukas)
Matai idit viską gauna jei nereikia nieko pirkti,o kaip mūms tai nėra ką ir kalbėti apie tokią sumą

suprantama...
mes tryse šeimoj, tai grynai visi pinigai žiemą mokesčiams, maistui, pagrindinėms buities prekėms ir mašinai ir viskas, daugiau niekam nesigauna. nevaikštom nei po restoranus, nei perkamės rūbų dažnai (jei tik labai reikia), va taip ir vegetuojam. Dar ačiū Dievui sodas yra, kur savo daržovės. o jei dar ir daržoves reiktų pirktis, tai visai šakės būtų ai kai pagalvoji nėr gyvenimo Lietuvoj. Bėgsim su MB iš čia tikiuosi jau greit...


Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 7:49 PM | Žinutė # 115








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Ducky)
suprantama...
mes tryse šeimoj, tai grynai visi pinigai žiemą mokesčiams, maistui, pagrindinėms buities prekėms ir mašinai ir viskas, daugiau niekam nesigauna. nevaikštom nei po restoranus, nei perkamės rūbų dažnai (jei tik labai reikia), va taip ir vegetuojam. Dar ačiū Dievui sodas yra, kur savo daržovės. o jei dar ir daržoves reiktų pirktis, tai visai šakės būtų ai kai pagalvoji nėr gyvenimo Lietuvoj. Bėgsim su MB iš čia tikiuosi jau greit...

Pilnai tave suprantu,pas mus panaši situaciją,būna kai gali daugiu leisti vaikams kažką nupirkti,sau ar šeimai,bet šiaip pagrindas yra mokesčiai,maistas,mašina. Mes visai jau galvojame apie gyvenimą ne tai kad kaime,o kokioj kaip sodyboj,netoli miesto,augintis daugiau daržovių. Brnagios palyginus daržovės,priklauso koks metų laikas, pas mus 4 asmenų šeima ir net nežinau kaip kitose šeimose,bet mes asmeniškai daug valgome,vyras dirba fizišką darbą,tai jau nepavalgidinsi su kokais dviem kotletukais ir trimis bulvitėmis su salotomis,reikia džjam daug daugiau. O ką kalbėti kai tokia brangi mės, omėsą mes mėgstame,visi mėsaėdžiai esame. 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-01, 8:50 PM | Žinutė # 116








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O mūms bus gerai ir vėlivieji

kad jau reikėjo ir juos pasodinti nes nebegausi sodinukų juokas juokas
Quote (Ducky)
gal aš kažko nesuprantu, bet kaip galima išleisti 20 lt per savaitę? Atrodo išeinam į pardą, tai tik vien ant pieno, duonos, batono, kiaušinių 20lt nėra, o juk tokie pagrindiniai produktai per savaitę ne kartą perkami... jau nekalbu apie mėsą...

kai daug ką turi ir nereikia pirkti, manau labai gerai kad tik 20 Lt užtenką savaitei, kaip idit sako pienui ir batonui


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-01, 8:53 PM | Žinutė # 117








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
suprantama...
mes tryse šeimoj, tai grynai visi pinigai žiemą mokesčiams, maistui, pagrindinėms buities prekėms ir mašinai ir viskas, daugiau niekam nesigauna. nevaikštom nei po restoranus, nei perkamės rūbų dažnai (jei tik labai reikia), va taip ir vegetuojam. Dar ačiū Dievui sodas yra, kur savo daržovės. o jei dar ir daržoves reiktų pirktis, tai visai šakės būtų ai kai pagalvoji nėr gyvenimo Lietuvoj. Bėgsim su MB iš čia tikiuosi jau greit...

mes žinok irgi tryse gyvenam, tai mano atlyginimo užtenka maistui ir mokesčiams pilnai dar kartais ir lieka, o jau brangiausiojo alga atseikiajama į banką (juodai dienai ), padedam šiek tiek į vaiko sąskaitėlę, lieka pramogoms, mašinoms, kelis kartus apsilankom kavinėse, ir vaikui, na aišku rūbams, nbet dažnai perku su nuodaidomis, tai nėra labai brangu, kinderiui atsiunčia iš Angliojos tai taip ir kažkiek susitaupo miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 8:57 PM | Žinutė # 118








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
kad jau reikėjo ir juos pasodinti nes nebegausi sodinukų juokas juokas

Kas tau sakė,kad nebegausiu juokas juokas juokas Gausiu atveš man iš kaimo,bent jau žadėjo. 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-06-01, 8:59 PM | Žinutė # 119








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Pilnai tave suprantu,pas mus panaši situaciją,būna kai gali daugiu leisti vaikams kažką nupirkti,sau ar šeimai,bet šiaip pagrindas yra mokesčiai,maistas,mašina. Mes visai jau galvojame apie gyvenimą ne tai kad kaime,o kokioj kaip sodyboj,netoli miesto,augintis daugiau daržovių. Brnagios palyginus daržovės,priklauso koks metų laikas, pas mus 4 asmenų šeima ir net nežinau kaip kitose šeimose,bet mes asmeniškai daug valgome,vyras dirba fizišką darbą,tai jau nepavalgidinsi su kokais dviem kotletukais ir trimis bulvitėmis su salotomis,reikia džjam daug daugiau. O ką kalbėti kai tokia brangi mės, omėsą mes mėgstame,visi mėsaėdžiai esame.

na tai jei norit gyventi reikia pirmiausiai pagalvoti iš kur gauti pinuigėlių sodybai, nes netoli miesto kainos kosminės, jei visi pinigėliai išeina maistui ir mokesčiams, galvoju galvoju nes kuo toliau tuo daugiau manau viskas brangs siaubas kažkoks, na žinok maniškis irgi pavalgo, o jei 2 kotletai yra didumo kaip kai kieno ketruri tai maniškiui užtenka juokas juokas nes šeip jis dirba irgi fiziskai ir dar po darbo dirba, tai pavalgyti reikia o dar kai megėjas deserčiuko kokio, tai tik spėk suktis juokas juokas ,


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Trečiadienis, 2011-06-01, 9:01 PM | Žinutė # 120








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai jei norit gyventi reikia pirmiausiai pagalvoti iš kur gauti pinuigėlių sodybai, nes netoli miesto kainos kosminės, jei visi pinigėliai išeina maistui ir mokesčiams, galvoju galvoju n

Jei ką tai namo dalį su sklypu turime. Net minčių tokių nebūtų,iš kur pas mus tokie pinigai sodybai

Nenukrypkime tik nuo temos eilinį kartą.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024