Penktadienis, 2024-04-26, 0:53 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Kiek pinigų pravalgome?
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:22 PM | Žinutė # 76








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vasario mėn maistui išleidome apie 450 Lt _liuks_ _liuks_ kove irgi manau neturėtume daug išleisti, nes bulvių nusipirkome po 0,90cnt porą maišų, svogųnų o 1Lt iš draugės tėvelių nes jie ūkininkai, tai manau daug kas susitaupysm dar žadam pusę kiaulės pirkti _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:37 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
vasario mėn maistui išleidome apie 450 Lt _liuks_ _liuks_ kove irgi manau neturėtume daug išleisti, nes bulvių nusipirkome po 0,90cnt porą maišų, svogųnų o 1Lt iš draugės tėvelių nes jie ūkininkai, tai manau daug kas susitaupysm dar žadam pusę kiaulės pirkti _liuks_ _liuks_

Jėtau atrodo gamini visokius skanėstus beveik kekvieną dieną ir tiek nedaug išleidžiate _liuks_ Mes net neskačiavome


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:39 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jėtau atrodo gamini visokius skanėstus beveik kekvieną dieną ir tiek nedaug išleidžiate Mes net neskačiavome

tai kad tie skanėstai labai pigūs, o rusys dar pilnas visokių gėrybių ir uogienių ir obolienių ir agurkų, pomidorų ir dar kameroje nemažai _liuks_ o kas būna akcija nusiperki miltų kelis pakelius ir galimi į sveikatą _liuks_ _liuks_ _liuks_ aš net pati nustebau kad tiek nedaug _liuks_ o kaip manasis sako su tokia šeiminike tai ir už 10Lt pavalgytume ir dar deserto gautume juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:45 PM | Žinutė # 79








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai kad tie skanėstai labai pigūs, o rusys dar pilnas visokių gėrybių ir uogienių ir obolienių ir agurkų, pomidorų ir dar kameroje nemažai _liuks_ o kas būna akcija nusiperki miltų kelis pakelius ir galimi į sveikatą _liuks_ _liuks_ _liuks_ aš net pati nustebau kad tiek nedaug _liuks_ o kaip manasis sako su tokia šeiminike tai ir už 10Lt pavalgytume ir dar deserto gautume juokas juokas juokas

A tai jūms labai daug kas atsimeta,mes ir sakėme šiais metais priaiuogausime nors kiek pasiruošime žiemai,nes žiemą ne kas būna jei nieko neturi ir viską reikia pirkti,išsileidžia labai daug,o dar kai taip kainos kyla tai visai košmaras


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:46 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
A tai jūms labai daug kas atsimeta,mes ir sakėme šiais metais priaiuogausime nors kiek pasiruošime žiemai,nes žiemą ne kas būna jei nieko neturi ir viską reikia pirkti,išsileidžia labai daug,o dar kai taip kainos kyla tai visai košmaras

aišku atsimeta _liuks_ mes senokai taip darome, agurkų prisivakuoju nereikia pirkti ir t.t. o jei dirbsi tai nelabai bus kada uogauti juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 2:58 PM | Žinutė # 81








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
aišku atsimeta _liuks_ mes senokai taip darome, agurkų prisivakuoju nereikia pirkti ir t.t. o jei dirbsi tai nelabai bus kada uogauti juokas juokas juokas

Bus to laiko savaitgaliai būna,šiaip kokių nedarbo dienų,uogienių tikrai reikia _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:02 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bus to laiko savaitgaliai būna,šiaip kokių nedarbo dienų,uogienių tikrai reikia

tikrai reikia aviečiauti tai mes patys nuvažiuojam o mėlyniauti reikia vietas žinoti tai turim tokią mergaitękuri eina su tėveliais mėlyniauti tai mums parduoda po 4Lt už 1l, tai prisiperkam, o braškes iš ūkininko perkam _liuks_ _liuks_ o obuolių pilnas sodas ir agrastų šiemet bus ir serbentų _liuks_ _liuks_ va planuojam šiemet ir bulves sodint, kažin kaip seksis juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 3:21 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
O mes pas močiutę bandysim šiemet patys pasitrešti žemę ir pasisodinti kokių ridisėlių,salotų,svogūnų,česnakų ir burokėlių sakėm su uošvenę darysim daržiuke tvarką juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 7:16 PM | Žinutė # 84








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mes pas močiutę bandysim šiemet patys pasitrešti žemę ir pasisodinti kokių ridisėlių,salotų,svogūnų,česnakų ir burokėlių sakėm su uošvenę darysim daržiuke tvarką

šeip iš rudens geriau reikėjo patręšti _liuks_ na mes sakėm šilknamyje vėl pasisodinsim agurką ir pomidorų bei paprikų _liuks_ o agurkų sode po plevele jau kas man sekasi tai agurkus augint juokas juokas juokas net sodo kaimynei aš sodinau juos nes jai neišdygo juokas juokas juokas o ir vakavau nei vieno nenušovė _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 10:21 PM | Žinutė # 85








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kovo mėn parduotuvėse ir šeip maistui išleista 430 Lt _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-10, 10:24 PM | Žinutė # 86








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mes nebeskaičiuojame

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 10:26 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes nebeskaičiuojame

o mes kažkaip visada prieš naujus kai pradėjau biudžetą suvedinėti tai labai įdomu ir matai kur keliauja pinigų, ir kur pamažinti kur padidinti miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-04-10, 10:27 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ir taip maždaug žinome,kad daugiausiai išeina ant maisto sakiau mesiu valgyti,vistiek į kūna neina tai kam tą maistą gadinti

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-04-10, 10:34 PM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ir taip maždaug žinome,kad daugiausiai išeina ant maisto sakiau mesiu valgyti,vistiek į kūna neina tai kam tą maistą gadinti

na mes kai pradėjom skaičiuoti smagiau kai lieka vis daugiau laisvų pinigų _liuks_ _liuks_ na tai mesk tada bet ir taip sakai kad gli kelias dienas nevalgyti, tai nevalgyk visai juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-05-27, 9:05 PM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes išleidome panašiai kaip praeitą mėnesį nes buvo šventės 10 bet kitą mėn manau bus žymiai mažaiu, nes bus savų bulvių, daržovės savos _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kiek pinigų pravalgome?
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024