Ketvirtadienis, 2024-03-28, 8:21 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai? (Pasidalinkim mintimis...)
Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai?
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 10:35 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Ducky)
aš nuo gimimo iki 18 metų buvau drausta kaupiamuoju draudimu ir visai buvo faina gauti visus pinigėlius, o vėliau persivedžiau į terminuotą indėlį ir palūkanas mokėjo :) beje nei karto nereikėjo išmokėti man išmokos už nelaimingą įvykį ar pan :)
savo vaikučius būsimus irgi taip drausčiau :)

Net nežinau kiek pasidomėjau,tai tas kaupiamasis draudimas nėra taip gerai,kaip atrodo,sako,kad ne kaži ką ir beatgauni,o sumoki daug daugiau. na nežinau aš vis dar domiuosi šiuo klausimu.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 10:38 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Ikeliu pasisakymą apie kaupiamajį draudimą,tai net nežinau kaip čia galvoti galvoju Reikia dar pasidomėti rimčiau šiais reikalais.

Pernai apdraudziau kaupiamuoju ir gyvybes draudimu. Kaupiamuoju - dabar gailiuosi, nes pinigai tiesiog akyse nuverteja! Na ir ka, sumoku po 1 tukst litu i metus, ir kas is to? Tipo, po 20 metu tures vaikas studijoms. Tik siandien 20 tukst litu atrodo daug. Paversk eurais. Gausis 5 tukst su trupuciu. Infliacija, kainu augimas.. Man atrodo, kad siandien yra geriausia nupirkti sklypuka ir vaikui jo pilnametystes proga ta sklypuka ir padovanoti. Na, gal nevykes pavyzdyz, bet kazka panasaus jei padarysit, tai nesigailesit.
O siaip tie kaupiamieji draudimai - tai tik draudimo bendroviu finansavimas.
o dabar ka? Jei noriu nutraukti kaupimo sutarti, tai turiu dovanoti ta 1 tukst litu, kuriuos jau imokejau draudimo bendrovei. Arba laukti 20 metu, kol pasibaigs ta sutartis. Greiciausiai lauksiu tuos 20 metu. Idomu, kas liks is to tukstantuko...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
DuckyData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 10:55 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Net nežinau kiek pasidomėjau,tai tas kaupiamasis draudimas nėra taip gerai,kaip atrodo,sako,kad ne kaži ką ir beatgauni,o sumoki daug daugiau. na nežinau aš vis dar domiuosi šiuo klausimu.

nu matai gal ir teisybę sakai, nekažką ir aš gavau, nors tėvai kiekvieną mėn po 80lt mokėjo, bet kažkiek vis vien susidarė, užteko susimokėti už bakalaurą, kai reikėdavo mokėt, nusipirkau fotiką gerą, mobiliaką ir dar liko tų pinigėlių pirmiems magistro metams. Tai manau pradžiai, t.y. mokslams tikrai užteks :) Be to kaip sakiau iš palūkanų dar turėjau, kai padėjau terminuotą indėlį, nors ir ne tokios didelės bet savom išlaidom, pvz dovanom prieš kalėdas būdavo, tai mano nuomone, visai gerai tėvai padarė :) jau geriau negu nieko. Nors čia toj Lietuvoj niekada teisybės nerasi ir visi bandys nusukt...


Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-05-06, 9:54 AM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Ducky)
aš nuo gimimo iki 18 metų buvau drausta kaupiamuoju draudimu ir visai buvo faina gauti visus pinigėlius, o vėliau persivedžiau į terminuotą indėlį ir palūkanas mokėjo :) beje nei karto nereikėjo išmokėti man išmokos už nelaimingą įvykį ar pan :)
savo vaikučius būsimus irgi taip drausčiau :)

_liuks_ _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Net nežinau kiek pasidomėjau,tai tas kaupiamasis draudimas nėra taip gerai,kaip atrodo,sako,kad ne kaži ką ir beatgauni,o sumoki daug daugiau. na nežinau aš vis dar domiuosi šiuo klausimu.

na žiūrint kokiai sumai draudiesi ir kokias įmokas reikia mokėti, ir norint kad jis nors šiek tiek atsipirktų, reikia būti pasiryžusiems visą gyvenimą tai yra iki 18m mokėti kiekvieną mėnesį įmoką, nes jei nemokėsi viskas nuplauks, ir mes apsiskaičiavom, kad mokant po 50Lt tikrai apsimoka ir išlošime ant 3tūkst, aišku tie 12000 tūkstančių po tiek metų manau nebus labai daug bet manau tai yra nors šis tas vaikui _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-05-06, 9:58 AM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ikeliu pasisakymą apie kaupiamajį draudimą,tai net nežinau kaip čia galvoti Reikia dar pasidomėti rimčiau šiais reikalais.
Pernai apdraudziau kaupiamuoju ir gyvybes draudimu. Kaupiamuoju - dabar gailiuosi, nes pinigai tiesiog akyse nuverteja! Na ir ka, sumoku po 1 tukst litu i metus, ir kas is to? Tipo, po 20 metu tures vaikas studijoms. Tik siandien 20 tukst litu atrodo daug. Paversk eurais. Gausis 5 tukst su trupuciu. Infliacija, kainu augimas.. Man atrodo, kad siandien yra geriausia nupirkti sklypuka ir vaikui jo pilnametystes proga ta sklypuka ir padovanoti. Na, gal nevykes pavyzdyz, bet kazka panasaus jei padarysit, tai nesigailesit.
O siaip tie kaupiamieji draudimai - tai tik draudimo bendroviu finansavimas.
o dabar ka? Jei noriu nutraukti kaupimo sutarti, tai turiu dovanoti ta 1 tukst litu, kuriuos jau imokejau draudimo bendrovei. Arba laukti 20 metu, kol pasibaigs ta sutartis. Greiciausiai lauksiu tuos 20 metu. Idomu, kas liks is to tukstantuko...

bet manau kad ir keli tūkstančiai litų vaiko ateičiai yra labai svarbūs, nei kad jis neturėtų nieko, manau kad daug kam galima sakyti o kam reiki, čia sakykim ir kam pirkti mašiną jei ji po 5metų ji bus sena,


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-05-06, 10:03 AM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
manau kad kupiamasis draudimas geriau nei paprastas _liuks_ ir manu svarbiausias yra pasiskaičiuoti, ar nepermokėsi, bet neįsivaizduoju kaip galima permokėti, nes jug kiekvienais metais atgauni dalį savo sumokėtų pinigų _liuks_ o šeip nežinai kas gyvenime gali atsitikti, kokia nelaimė pavyzdžiui vaikas susilaužys koją ar ranką, ir tada jau bus per vėlu , aišku mes tai draudėm ne dėl to kad gali ką susilaužyti bet kad tapęs pilnamečiu turėtų pinigėlių nesvarbu kad jie gal po 12m nebus labai daug bet kažkiek bus, _liuks_ ir bent jau mokslų pradžiai ar dar kam turės, o vaiko ateičiai reikia kažkaip taupyti, jug labai sunku padėti kad ir po 50Lt kiekvieną mėnesį, o čia nuskaičiuoja ir tų pinigų nesimato bet nors šiek tiek esi apsidraudęs _liuks_ aš kažkaip irgi buvau labai nusistačius prieš visokius draudimus, bet esu dabar visom 4 už, _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-05-06, 5:48 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūms močiutė padovanos vaikams draudimą nuo nelaimingų atsitikimų _liuks_ _liuks_ _liuks_ Jau seniau ėjo apie tai kalba,bet vis užsimiršdavo,o dabar kai paklausė ko reikia dovanų,tai pati prisiminė,kad žadėjo abiems vaikams draudimą. _liuks_ _liuks_ _liuks_ Prie draudimo gaus dar truputi pinigėlių,už kuriuos pats išsirinks sau dovaną

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-05-06, 7:08 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mūms močiutė padovanos vaikams draudimą nuo nelaimingų atsitikimų Jau seniau ėjo apie tai kalba,bet vis užsimiršdavo,o dabar kai paklausė ko reikia dovanų,tai pati prisiminė,kad žadėjo abiems vaikams draudimą.

bet čia tikriausiai 1metams _liuks_ nes jie ne kaupiamieji ir šeip geri, bet jei nieko "neatsitinka" gaila pinigėlių 10 bet kai ne pati drausi tai jokio skirtumo, kitiems metams galėsit patys apdrausti _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-05-06, 9:05 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
bet čia tikriausiai 1metams _liuks_ nes jie ne kaupiamieji ir šeip geri, bet jei nieko "neatsitinka" gaila pinigėlių 10 bet kai ne pati drausi tai jokio skirtumo, kitiems metams galėsit patys apdrausti _liuks_

Nežinau dar kol kas,o kodėl tik vieneriems metams? galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
LauritukeData: Šeštadienis, 2011-05-07, 0:11 AM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Nežinau dar kol kas,o kodėl tik vieneriems metams? galvoju

Yra jų visokių ne tik vieniems metams pasidomėkit


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-05-07, 10:28 AM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nežinau dar kol kas,o kodėl tik vieneriems metams?

Quote (Laurituke)
Yra jų visokių ne tik vieniems metams pasidomėkit

dažniausiai nuo nelaimingų atsitikimų ir traumų, jei tas draudimas yra ne kaupiamasis tai jis yra 1 metams, ta prasme kiekvienais metais reikia mokėti tam tikrą sumą miela , mes apsidraudę nuo nelaimingų atsitikimų, traumų ir t.t. bet mūsų kaupiamasis ir mes mokam kiekvieną mėnesį ir sulaukus18 atgausime pinigus, bet tik nežinau ar 6m dar draudžia kaupiamuoju, nes kažkur skaičiau kad draudžia nuo 1m iki 3m galvoju mes apdraudėm 3m.
tai tu pasiklausk uošvienės koks draudimas ir viskas bus aišku, manau kad nuo nelaimingų atsitikimų apdraudžia 1, o paskui kiekvienais metais darai įmoka bet jei jis nekaupiamasis tai tų pinigėlių neatgausit, nebet kažkokią dalį atgaus kas apdraudė per pajamų deklaravimą miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-02-09, 10:36 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Na va kinderio sąskaitoje sukaupta beveik 2000Lt atėjo popieriai iš draudimo liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
rugi@geleData: Penktadienis, 2012-02-10, 11:27 AM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Marijmapolė
Forumo senbūviai
Žinutės: 1355
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mūsų abu apdarausti, kai sueis 18 m. atiims kiekvienas po 5 000 eurų. O seip dar meta į taupyklę taupom visi, vat nuo gimimo rinkom vis po pora litų ir vyresneliui lovą pirkom bet jau cia pries 3 metus.Maziukui ir lovelę pirksim jau net i taupykle netelpa pinigeliai juokas
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2012-02-10, 12:52 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (rugi@gele)
Mūsų abu apdarausti, kai sueis 18 m. atiims kiekvienas po 5 000 eurų. O seip dar meta į taupyklę taupom visi, vat nuo gimimo rinkom vis po pora litų ir vyresneliui lovą pirkom bet jau cia pries 3 metus.Maziukui ir lovelę pirksim jau net i taupykle netelpa pinigeliai juokas

na ir mes kaupiamuoju draudimu apdraudę, draudėm nes didelė akcija buvo tai net nepermokesim o už tuos 50Lt kur mokam už draudimą nieko daug ir nenusipirksi, o čia vaikas bent mokslams ar mašinai turės liuks ir šeip va reikėjo siūti kojytę, gavom pinigėliu liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
dru-gelisData: Antradienis, 2012-04-10, 8:33 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Joniškis
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 100
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mes taip pat vyresnėlį esam apdraudę kaupiamuoju iki 18 metų, sakau turės mokslams kuo susimokėti, nes jaučiu, kol priaugs iki studijavimo tai viskas bus mokama, o tada jau sunkokai... mažyle ir galvoju drausti, nes kitaip neina taupyti juokas
Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai? (Pasidalinkim mintimis...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024