Ketvirtadienis, 2024-04-25, 11:26 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai? (Pasidalinkim mintimis...)
Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai?
titanikeData: Penktadienis, 2010-03-26, 12:42 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš manau, čia yra kiekvienos šeimos reikalas, kokią formą pasirinkti manau, kad draudimo privalumas tas, kad galima ir iš mokesčių susigražinti . O be to yra ir apsauga...Ką apie tai manote ? Kokius būdus jūs esate pasirinkusios ?

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
titanikeData: Šeštadienis, 2010-03-27, 9:14 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kėdainiai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1691
Apdovanojimai: 18
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nejau niekas netaupot savo vaikiukams ? galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-03-27, 10:20 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Taupėmė kol gaudavome vaikų pinigėlius,o dabar reikės iš savų kažką galvoti 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2010-03-27, 10:23 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
mes ir pradzioj taupem, bet paskui nusprendem kad gana, nuvertejo viskas, kazkaip keliu draugu vaiku mirtys, priverte susimastyt, , kad gyvenimas trapus, duokim dziauktis vaikyste, jaunyste ir ttt

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-03-27, 10:34 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
mes ir pradzioj taupem, bet paskui nusprendem kad gana, nuvertejo viskas, kazkaip keliu draugu vaiku mirtys, priverte susimastyt, , kad gyvenimas trapus, duokim dziauktis vaikyste, jaunyste ir ttt

Net nefaina girdėti tokius dalykus,čia kaip ir su draudimais,kaip sakoma apdrausk vaiką ir sulauksi nelaimės liudna liudna mes iki šiol vis planuojame apdrausti vaikus,bet taivis tik planai 10 o kas liečia vaikų taupymo pinigėlius ateičiai,tai čia taip slidu,kad kažin ar verta,viskas keičiasi kas metus,kas iš to kad tu taupysi metų metus ir tie vaikai nieko negaus. liudna kas pas mus darosi,tai nėra kuom stebėtis. liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-03-28, 2:10 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na mes tai vaiką apdraudė, miela tikimės kad nenutiks nieko blogo bet va šiokia tokia pinigėliu suma bus kai sulauks pilnametystės _liuks_ , dar kas antrą mėnesį įnešam keletą litų į jo sąskaitą, nepo daug bet nors po truputį, kad bent jau mokslams būtų _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-03-29, 4:43 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na mes tai vaiką apdraudė, miela tikimės kad nenutiks nieko blogo bet va šiokia tokia pinigėliu suma bus kai sulauks pilnametystės _liuks_ , dar kas antrą mėnesį įnešam keletą litų į jo sąskaitą, nepo daug bet nors po truputį, kad bent jau mokslams būtų _liuks_

kažin kaip ten bus kol vaikas sulauks pilnametystės galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-03-29, 4:47 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
kažin kaip ten bus kol vaikas sulauks pilnametystės

na vistiek pinigėlių bus kažkiek, o tai jei dabar mokslai tiek kainuoja, tai kas bus toliau liudna liudna , o šeip tai mes visi apsidraudėm, nes vyro darbas pavojingas, šeip darbe apdraustas, bet su akcija draudėmės visi 3, tai nebrangiai gaunasi, o dar ir kiekvienais metais dalį sumoketo draudimo susigrąžint _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-03-29, 4:47 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šeip dar mes taip pagalvojom neduok Dieve kokia nelaimė, o va ir bus pinigėlių galvoju

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2011-05-01, 4:17 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gal galite pasakyti kirk jūs mokate už vaikų draudimą? galvoju Ar mokate periodiškai kas mėnesį ar kas metus,kokią sumą ir koks draudimas pas jus? galvoju Mes norime drausti abu vaikus,tai reikia kažkaip išsirinkti geriausią variantą galvoju

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2011-05-01, 6:49 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gal galite pasakyti kirk jūs mokate už vaikų draudimą? Ar mokate periodiškai kas mėnesį ar kas metus,kokią sumą ir koks draudimas pas jus? Mes norime drausti abu vaikus,tai reikia kažkaip išsirinkti geriausią variantą

mes draudžiame Bonum Publikum ar Avivoj, nepamenu 10 , draudžiame nuo 3m, draudimas yra iki 18m, nuo traumų ir kai kurių ligų, šeip už tą draudimą reikia mokėti po 150Lt per mėnesį, iki 18m, bet kadangi mes apsidraudę visi tai vaiko draudimas mums kainuoja po 50Lt kas mėnesį, mes buvo kažkokia akcija kai draudžiasi visa šeima _liuks_ , o šeip visokiausių draudimų yra reikia mokėti nepertraukiant, manau kad nelabaatsipirks, nes per metus išeina po 600Lt, bet vis geriau nei nieko _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
vaidaData: Trečiadienis, 2011-05-04, 8:31 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Šiauliai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1927
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as ir galvoju vaikui siek tiek pinigeliu padeti ir drausti kokiu kaupiamu draudimu

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 6:17 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaida)
as ir galvoju vaikui siek tiek pinigeliu padeti ir drausti kokiu kaupiamu draudimu

Neapsimoka drausti kaupiamuoju draudimu Na bet čia kekvieno asmeninis reikalas 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 8:35 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Neapsimoka drausti kaupiamuoju draudimu Na bet čia kekvieno asmeninis reikalas

o kodėl tu tip teigi, manau kad tai priklauso nuo draudimo galvoju galvoju mūsų yra kaupimasis _liuks_ mokam po 50 Lt per mėnesį iki 18 m sumokėsim 9000Lt, kiekvienais metis per mokesčių deklaravimą atsimam dalį kurią permokam, o kai vaikui sueis 18 jis gaus 12000Lt, manau tikrai gera pradžia bus mokslams _liuks_ _liuks_ , aišku jei būtume mokėję pilną kainą už draudimą tai gal nelabai apsimokėtų, bet manau draudimas leidži nors šiek tiek pasirūpinti vaiko ateitimi _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
DuckyData: Ketvirtadienis, 2011-05-05, 10:16 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 302
Apdovanojimai: 2
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
aš nuo gimimo iki 18 metų buvau drausta kaupiamuoju draudimu ir visai buvo faina gauti visus pinigėlius, o vėliau persivedžiau į terminuotą indėlį ir palūkanas mokėjo :) beje nei karto nereikėjo išmokėti man išmokos už nelaimingą įvykį ar pan :)
savo vaikučius būsimus irgi taip drausčiau :)


Atsijungęs
Forumas » MŪSŲ NAMAI » Piniginė-Parduotuvės-Nuolaidos » Kaip taupote pinigus vaikų ateičiai? (Pasidalinkim mintimis...)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024