Penktadienis, 2024-05-03, 6:30 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2013-05-25, 12:46 PM | Žinutė # 346








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Esme tokia,kad su mokslais problemu nera, puikiai skaito, graziai raso ir siaip kaip Mokytoja sako imlus ir gabus vaikas, aplamai sako neesu turetjusi tokios klases labai gabis ir darbstus vaikai, bet va tas TINGINYS kisa koja... ne noras mokytis, jei butu noras tai manau puikiai sektusi. Tikiuosi antroje klaseje bus didesnis noras mokytis ir dometis mokslu. gerai

daugeliui vaikų nėra noro mokytis :) :) ir kuo tolyn tuo manau tas tinginys bus didesnis Romeniukas aš čia turiu omeny apskritai vaikus, nes kažkaip ir mūsų aplinkoje nemažai vaikučių kur mokslai neįdomūs, į mokyklą eina kaip į kokį kaleimą, bet aš sakau gal vaikams trūksta stiprios motyvacijos, gal mokytojos nemotyvuoja ar bala žino kodėl taip yra, aš kažkaip manau kad kaip tik vaikams iki kokios 3 klasės turėtų būti labai įdomu mokytis, o vėliau prasideda paauglystė ir mokslai lieka nuošaly juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2013-05-25, 12:53 PM | Žinutė # 347








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
et manau ne tame esme pirmune ne pirmune, svarbu vaikui patiktu eiti i mokykla, stengtusi mokytis, netingetu. gerai

žinok manau bet kuriam vaikui labai širdelę paglosto kai už kokį test gauną auksčiausią įvertinimą, arba kai gauna geltoną spalvą o ne tarkim raudoną, labai džiugina vaikučius tokie įvertinimai, aišku yra vaikų dzin, ir jiems jokio skirtumo koks rezultatas, nes mokytis net neįdomu, va yra pas mus naujokas, tai vien raudonos pasjį, o jam kaip mokytoja sako dzin galvoju galvoju bet blogiausia tai kad ir mamai jo dzin, net nesistengia jam padėti, namų darbai pastoviai neruošiami, pastoviqi po pamokų berniukas, o motinai dzin nepatinka nepatinka o kas liečia pirmūnas, tai pas mus klasėje yra daug vaikų kurie labai gerai mokosi ir pagal mosklą drąsiai būtų pirmūnais bet... kaip mokytoja sako pirmūnas yra ne tik tas vaikas kuris gerai mokosi, bet ir vaiko elgesys, jo bendravimas su klasės draugais, elgesys per pamokas ir pertraukas ir t.t. gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2013-05-25, 12:55 PM | Žinutė # 348








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (virginijak)
Mano dičkė ir rugsėjį į pirmą klasę keliaus... :) . pagrindus ir turi... skaito labai neblogai ( aš taip gal kokioj 3-4 klasėj tik skaičiau), bet tai ir mano nuopelnas, nes stengiamės kiekvieną dieną po truputį paskaityt - verst neverčiu, bet stengiuosi, kad įgytų įprotį skaityt. Bibliotekoje užsirašė, tai dabar imam iš ten knygas ir skaitom... viskas kitas ir gerai ir skaičiuoja ir rašo... ji žingeidi, paklusni.. tik šiek tiek nerimauju, kad nepasimestų naujam kolektyve, nes ji jautroka, jai reikia paskatinimo, palaikymo... bet tikiuosi, kad viskas bus gerai... liuks :)

šaunuolė mamytė liuks liuks liuks manau tikrai pirmokams yra lengviau pirmoje klasėje kai turi skaitymo pagrindus gerai gerai gerai gerai viskas bus gerai manau, apsipras naujam kolektyve, o gal ir darželio draugų bus, tai išvis bus super liuks liuks liuks svarbu dukrytei mokytoja patiktų o tada viskas manau bus gerai liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-05-25, 1:34 PM | Žinutė # 349








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
daugeliui vaikų nėra noro mokytis ir kuo tolyn tuo manau tas tinginys bus didesnis Romeniukas aš čia turiu omeny apskritai vaikus, nes kažkaip ir mūsų aplinkoje nemažai vaikučių kur mokslai neįdomūs, į mokyklą eina kaip į kokį kaleimą, bet aš sakau gal vaikams trūksta stiprios motyvacijos, gal mokytojos nemotyvuoja ar bala žino kodėl taip yra, aš kažkaip manau kad kaip tik vaikams iki kokios 3 klasės turėtų būti labai įdomu mokytis, o vėliau prasideda paauglystė ir mokslai lieka nuošaly


Man atrodo pradisese klasese o juo labiau pirmokeliams per daug orentuotasi i pasiekimus... neduok dieve gauni prastesni bala tai vaikas pareina nosi nukabines, atrodo kad tik balai mokantis yra svarbu... Jei vakui nesiseka gauti vien tik gerus balus tai tikiu,kad nera noro mokytis, nes turi buti pirmunas, gauti vien tik geltonos spalvos lipdukus... per daug reikalaujama is vaiku...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-05-25, 1:37 PM | Žinutė # 350








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

žinok manau bet kuriam vaikui labai širdelę paglosto kai už kokį test gauną auksčiausią įvertinimą, arba kai gauna geltoną spalvą o ne tarkim raudoną, labai džiugina vaikučius tokie įvertinimai


va per tuos tokios ivertinimus per daug sureiksmintus taip ir buna kad vaikas nenori eiti imokykla, dziaugiasi aisku vaikas kai gauna geltona, bet as jau kuris laikas pastebejau kad per daug sureiksminamas ivertinimas,o ne kiek mokslo pats dalykas,. zodziu as pilnai suprantu savo vaika, kai pamatau kikek uzduota namu darbu tai man plaukai siausiasi, vaikas atbuna pamokose, pareina anmo dar ilgiausiai sedi daro namu darbus... nesamone kazkokia...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-05-25, 2:38 PM | Žinutė # 351








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Zodziu siaip ne taip mokslo metai praktiskai baigti, dabar tik sventes. Antradieni pektaklio premjera, Treciadieni klasės mokiniai yra pakviesti dalyvauti Paskutinio skambučio šventėje J. Balčikonio gimnazijoje, ketvirtadienį) eina į kino filmą, o po filmo keliauja į Cido areną (repeticija). Penktadienį - Vaikystės šventė. liuks liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-05-27, 3:54 PM | Žinutė # 352








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Man atrodo pradisese klasese o juo labiau pirmokeliams per daug orentuotasi i pasiekimus... neduok dieve gauni prastesni bala tai vaikas pareina nosi nukabines, atrodo kad tik balai mokantis yra svarbu... Jei vakui nesiseka gauti vien tik gerus balus tai tikiu,kad nera noro mokytis, nes turi buti pirmunas, gauti vien tik geltonos spalvos lipdukus... per daug reikalaujama is vaiku...

Quote (Romeniukas)
va per tuos tokios ivertinimus per daug sureiksmintus taip ir buna kad vaikas nenori eiti imokykla, dziaugiasi aisku vaikas kai gauna geltona, bet as jau kuris laikas pastebejau kad per daug sureiksminamas ivertinimas,o ne kiek mokslo pats dalykas,. zodziu as pilnai suprantu savo vaika,

tai manyčiau ir gerai, kai vaikas turi į ką orantuotis, visi manau nori gauti gerą spalvytę, o jei nebus tokių vertinimų tai sedės vieni ir kaip sakant bimbalą muš per pamoką ir dabar nemažai tokių vaikų, kurie nei stengiasi, nei mokytojos klauso o kai gauna įvertinimą tada pyksta geda o manau visos mokytojos jei matosi kad vaikas stengiasi ir skatina geresne spalva mirkt aš tai iš vis norėčiau kad nuo kokios 3 klasės būtų jau pažymiai gerai gerai o dabar tik nuo 5 klasės :) o kas liečia kitokią spalvą, tai jei gauna ne tokią kokios tikisi jis dar labiau stengiasi , aišku ypač pirmokėliui norint gerai mokytis tikrai neužtenka to ko jam spėja išaiškinti mokytoja ir namuose vaikučiams reikia padėti ir skatinti ir t.t.ir tada iškart matosi rezultatai ir pačiam vaikui iškart yra lengviau liuks nes pirmose klasėse daug informacijos ir daug naujovių ir reikia gerai jas įsisavinti mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-05-27, 3:58 PM | Žinutė # 353








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kai pamatau kikek uzduota namu darbu tai man plaukai siausiasi, vaikas atbuna pamokose, pareina anmo dar ilgiausiai sedi daro namu darbus... nesamone kazkokia...

Romeniukas jokiam pirmokui ir antrokui NĖRA JOKIŲ NAMŲ DARBŲ, jų tiesiog negali būti mirkt mirkt nes mokytojos negali užduoti, o jei vaikas yra šiek tiek lėtesnis ir nepabaigia kažko klasėje ar tiesiog nespėja su kitais, tai va to ko nespėja ir privalo namuose padaryti gerai ir čia tikrai ne namų darbai mirkt pas mus klasėje yra du berniukai, kurie pastoviai plepa pamokų metų, kol kiti dirba tai ir nieko nespėja padaryti tai nešasi namo, tai per susirinkimą paskė mokytojai kad daug namų darbų, bet kai mokytoja išaiškino kaip yra iš tikrųjų , tai dar jaučiu ir vėlnių gavo berniukai geda geda o tuo labaiu pirmokams, atrodo ir taip greitai daro viską bet va jei nespėja su visais taip ir gaunasi tie vadinami namų darbai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-05-27, 4:00 PM | Žinutė # 354








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus mokykloje spalvų savaitė liuks liuks trečiadienį išvažiuojam į kelionę, jau beveik visų dalykų įvertinimai išvesti, žodžiu vaikai pradeda ilsėtis liuks liuks liuks dar kitą savaitę pas mus mokykloje vyks stovykla vėl nusimato kelionės ir pramogos, bet iš klasės bus kviečiami tik 12 vaikų, sakė mokytoja žiūrės pagal elgesį ir kvies vaikučius kurie gauna nemokamą maitinimą gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-05-27, 4:39 PM | Žinutė # 355








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Romeniukas jokiam pirmokui ir antrokui NĖRA JOKIŲ NAMŲ DARBŲ, jų tiesiog negali būti n


pas mus yra namu darbai, mes pasiraseme,jog sutinkame kad uzduotu namu darbus. Na tie namu darbai tokie, kad namuose pabaigia tai ko nespejo per pamoka, ta prasme pamoka per trumpa ir ne viska suspeja padaryti tai pabaigia namuose. Uzduotys uzduodamos visiems ne tik tiems kas kazko nespeja pabaigti... Mes sutikome,kad uzduotu ir namuose.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2013-05-27, 4:40 PM | Žinutė # 356








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Na ka mokslo metai kaip ir baigti. Dovydas dar savaitele birzelio menesi lankys mokykloje stovykla DRAUGYSTE gerai ten vyks uzsiemimai, zaidimai, sportas ir panasiai liuks

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-28, 10:15 PM | Žinutė # 357








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
pas mus yra namu darbai, mes pasiraseme,jog sutinkame kad uzduotu namu darbus. Na tie namu darbai tokie, kad namuose pabaigia tai ko nespejo per pamoka, ta prasme pamoka per trumpa ir ne viska suspeja padaryti tai pabaigia namuose. Uzduotys uzduodamos visiems ne tik tiems kas kazko nespeja pabaigti... Mes sutikome,kad uzduotu ir namuose.

tai čia nesiskaito kaip namų darbai mirkt daug kur taip yra liuks liuks
Quote (Romeniukas)
Na ka mokslo metai kaip ir baigti. Dovydas dar savaitele birzelio menesi lankys mokykloje stovykla DRAUGYSTE gerai ten vyks uzsiemimai, zaidimai, sportas ir panasiai liuks

tikrai taip mirkt mirkt mums jau irgi visi dalykai išvesti, pamokos nebevyksta visokie užsiėmimai mokykloje tik gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-28, 10:16 PM | Žinutė # 358








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o mes nežinau kaip čia spėsim viską, nes kinderiui nuo birželio futbolo treniruotės vyks rytais, bet jam savaitę stovykla bus, kaip gi jis be futbolo visą savaitę ištvers juokas juokas juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2013-05-28, 10:17 PM | Žinutė # 359








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mes ryt išvažiuojam į ekskursiją gerai gerai aplankysim Trakus Kernavę liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-30, 9:13 PM | Žinutė # 360








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
iš mūsų klasės 3 vaikučiai gavo pakvietimus rytoj atvykti į Vilnių, kur bus apdovanojami Kengūros laimėtojai :) bet kažkaip nebus laiko jiems važiuoti, tai greičiausiai atsiųs diplomus, jau kinderis ir vietą paruosęs kur kabins savo auksinį diplomą juokas juokas juokas juokas juokas o rytoj pas mus mokykloje bus apdovanojimųir išleistuvių diena, bus apdovanojami pirmūnai, taip pat klasių džentelmenai, damos, draugiškiausi vaikai ir t.t. gerai gerai o vėliau į Cido areną keliaus, bet kinderiui varžybos rytoj geda geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024