Sekmadienis, 2024-05-05, 10:16 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-05-16, 9:44 PM | Žinutė # 331








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

na ta prasme kokius šokius šoka


Tautinius :)

Quote (snieguoliuke)
čia gal Cido arenoje per vaikų dieną vyks


jei gerai supratau tai taip gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2013-05-20, 6:55 PM | Žinutė # 332








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
šiandien mūsų mokykla užėmė antrą vietą tarpmokyklinėse pirmokų-antrokų futbolo varžybose liuks liuks Domsius buvo išrinktas kapitonu, ir kaip mokytoja sakė vadovavo paradui, įmušė 8 įvarčius, ir tapo naudingiausiu ir geriausiu žaidėju liuks liuks taip pat gavo ir tėveliams dovaną bilietus į filmą liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-23, 8:47 PM | Žinutė # 333








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pas mus mokykloje ryt šeimos sporto šventė liuks liuks liuks liuks mokinukams ir į mokyklą nereikia, ateiti tik į šventę gerai gerai gerai

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2013-05-23, 8:50 PM | Žinutė # 334








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
Pas mus mokykloje ryt šeimos sporto šventė mokinukams ir į mokyklą nereikia, ateiti tik į šventę


pas mus bus antradieni mokykloje seimos svente gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-23, 8:52 PM | Žinutė # 335








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
pas mus bus antradieni mokykloje seimos svente gerai

pas mus kitą savaitęį ekskursiją daug kas važiuoja, tai nusprendė penktadienį daryti gerai gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2013-05-23, 8:53 PM | Žinutė # 336








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kaip kitiems mokinukams sekasi mirkt mirkt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
noeleData: Ketvirtadienis, 2013-05-23, 10:37 PM | Žinutė # 337








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
kad ner ka cia girtis juokas dar nei pirmoke nie pirmune juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-05-24, 8:16 AM | Žinutė # 338








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
kad ner ka cia girtis dar nei pirmoke nie pirmune


na pas mane bus antrokas bet ir nei pirmunas nei ka juokas juokas juokas Va isleisiu dar viena i mokykla kazin kaip jam seksis gerai Noele jusu Klaudija jau rugseji i mokykla?


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
noeleData: Penktadienis, 2013-05-24, 8:59 AM | Žinutė # 339








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:kedainiai
Forumo mylimieji
Žinutės: 10021
Apdovanojimai: 21
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą Plepučių,pleputė
Quote (Romeniukas)
Noele jusu Klaudija jau rugseji i mokykla?

aha siandien darzeli isleistuves. nuo rudens zigiuos jau I pirma klase.pas logopede daugiau eiti nebereikes jai.sake labia gerai girdi garsus, jau skaityt pradeda pirmai paraidziui dabar bando jau skemenuoti, gaunas gerai.aisku raso skaiciuoja. nu zodziu bus kazkas is os juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-05-24, 12:36 PM | Žinutė # 340








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
kad ner ka cia girtis juokas dar nei pirmoke nie pirmune juokas

tai palauk pradės eiti į pirmą klasę ir pamatysi, manau bus pirmūnė liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-05-24, 12:37 PM | Žinutė # 341








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (noele)
aha siandien darzeli isleistuves. nuo rudens zigiuos jau I pirma klase.pas logopede daugiau eiti nebereikes jai.sake labia gerai girdi garsus, jau skaityt pradeda pirmai paraidziui dabar bando jau skemenuoti, gaunas gerai.aisku raso skaiciuoja. nu zodziu bus kazkas is os juokas

na pirma pradžia mokyklai tikrai yra liuks liuks manau seksis puikiai jai anwei anwei anwei anwei dar iki rugsėjo daug laiko išmoks dar ir skaityti puikiai ir bus labai lengva pirmoje klasėje liuks liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2013-05-24, 12:42 PM | Žinutė # 342








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na pas mane bus antrokas bet ir nei pirmunas nei ka juokas juokas juokas Va isleisiu dar viena i mokykla kazin kaip jam seksis

na bus matyt kaip seksis :) :) :) :) :)
o kas liečia pirmūnus tai manau daug kas nuo pačio vaiko priklauso, jei jam neįdomu mokytis ir kažko naujo išmokti nėra tos motyvacijos tai niekada ir nebus pirmūnas, svarbu kad bent per vidurį laikytųsį nei jau jau iki kokios trečios klasės vaikui nesiseka mokslai ir net nerodo noro, tai manyčiau labai sunku bus toliau geda geda geda geda aišku daug kas priklauso nuo mokytojos kaip jos užveda vaikus, ir nuo tėvų bet manau svarbiausia ateinant į pirmą klasę turėtį pagrindus, kad nebūtų problemų su skaitymu ar rašymų, nes reikalavimai iš vaikučių tai ojojoi geda geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-05-24, 12:57 PM | Žinutė # 343








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na bus matyt kaip seksis
o kas liečia pirmūnus tai manau daug kas nuo pačio vaiko priklauso, jei jam neįdomu mokytis ir kažko naujo išmokti nėra tos motyvacijos tai niekada ir nebus pirmūnas, svarbu kad bent per vidurį laikytųsį nei jau jau iki kokios trečios klasės vaikui nesiseka mokslai ir net nerodo noro, tai manyčiau labai sunku bus toliau aišku daug kas priklauso nuo mokytojos kaip jos užveda vaikus, ir nuo tėvų bet manau svarbiausia ateinant į pirmą klasę turėtį pagrindus, kad nebūtų problemų su skaitymu ar rašymų, nes reikalavimai iš vaikučių tai ojojoi


Esme tokia,kad su mokslais problemu nera, puikiai skaito, graziai raso ir siaip kaip Mokytoja sako imlus ir gabus vaikas, aplamai sako neesu turetjusi tokios klases labai gabis ir darbstus vaikai, bet va tas TINGINYS kisa koja... ne noras mokytis, jei butu noras tai manau puikiai sektusi. Tikiuosi antroje klaseje bus didesnis noras mokytis ir dometis mokslu. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2013-05-24, 1:00 PM | Žinutė # 344








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (noele)
aha siandien darzeli isleistuves. nuo rudens zigiuos jau I pirma klase.pas logopede daugiau eiti nebereikes jai.sake labia gerai girdi garsus, jau skaityt pradeda pirmai paraidziui dabar bando jau skemenuoti, gaunas gerai.aisku raso skaiciuoja. nu zodziu bus kazkas is os


viskas bus gerai, gera pas jus mergaite manau kad jei puikiai skesis ir gal net pirmune bus liuks liuks liuks bet manau ne tame esme pirmune ne pirmune, svarbu vaikui patiktu eiti i mokykla, stengtusi mokytis, netingetu. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
virginijakData: Penktadienis, 2013-05-24, 1:28 PM | Žinutė # 345








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 8213
Apdovanojimai: 63
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mano dičkė ir rugsėjį į pirmą klasę keliaus... :) . pagrindus ir turi... skaito labai neblogai ( aš taip gal kokioj 3-4 klasėj tik skaičiau), bet tai ir mano nuopelnas, nes stengiamės kiekvieną dieną po truputį paskaityt - verst neverčiu, bet stengiuosi, kad įgytų įprotį skaityt. Bibliotekoje užsirašė, tai dabar imam iš ten knygas ir skaitom... viskas kitas ir gerai ir skaičiuoja ir rašo... ji žingeidi, paklusni.. tik šiek tiek nerimauju, kad nepasimestų naujam kolektyve, nes ji jautroka, jai reikia paskatinimo, palaikymo... bet tikiuosi, kad viskas bus gerai... liuks :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš http://forum.materinstvo.ru/index.php?showforum=223 http://www.forum.fotowedding.ru/, http: / / lenagold.ru, http://photoshablon.ru/, http://allday.ru/, https://www.google.lt/imghp?hl=lt&tab=wi Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Mokyklos » Vaikų džiaugsmai ir vargai mokykloje (Paplepėkim...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024