Šeštadienis, 2024-05-18, 11:23 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Šventės darželiuose (Įvairios šventės ir kostiumai...)
Šventės darželiuose
iditData: Pirmadienis, 2010-11-22, 1:28 PM | Žinutė # 151








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
va ir as siandien suzinojau kad susirinkimas bus gruodzio pradzioj,vaikai pasirodys ka ismoko,o paskui jau aukletoja mus palikt pasitart.tai nelaukiu to pinigu surinkimo
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-11-22, 1:58 PM | Žinutė # 152








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
va ir as siandien suzinojau kad susirinkimas bus gruodzio pradzioj,vaikai pasirodys ka ismoko,o paskui jau aukletoja mus palikt pasitart.tai nelaukiu to pinigu surinkimo

O kas laukia tų pinigėlių rinkimo juokas Atrodo jau ir namie bus išlaidų nemažai,dovanos ir visa kita,o čia dar ir darželyje reikia pasipurtyti,kai vienas vaikas tai dar ne taip ir daug,bet kai du ir daugiau tai jau susideda nemažai. 10 O mūms tai visai negana to kalėdos,paskui vėl mažylio gimtadienis,ir į darželį nešti tortą ir namie daryti stalą,žodžiu tik spėk varstyti piniginę


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-11-22, 3:12 PM | Žinutė # 153








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
va ir as siandien suzinojau kad susirinkimas bus gruodzio pradzioj,vaikai pasirodys ka ismoko,o paskui jau aukletoja mus palikt pasitart.tai nelaukiu to pinigu surinkimo

kai pas mus buvo susirinkimas tai kai prasidėjo nuo 5 iki 20 val juokas juokas juokas juokas su mokytojom susipažinom, paskui buvo bendras viso darželio, o jau paskui likom tik tėveliai mūsų grupės miela miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-11-22, 3:13 PM | Žinutė # 154








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O mūms tai visai negana to kalėdos,paskui vėl mažylio gimtadienis,ir į darželį nešti tortą ir namie daryti stalą,žodžiu tik spėk varstyti piniginę

na nieko nepadarysi, kad per šventes gimė pas mus ruduo labai išlaidingas būna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
sypseneleData: Pirmadienis, 2010-12-06, 0:34 AM | Žinutė # 155








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
va ir as siandien suzinojau kad susirinkimas bus gruodzio pradzioj,vaikai pasirodys ka ismoko,o paskui jau aukletoja mus palikt pasitart.tai nelaukiu to pinigu surinkimo
na va o aš tai dar nžn kada sužinosiu kada bus susirinkimas gal tikiuosi ryt sužinosiu kada bus susirinkimas tevelių ir papliurpsim apie kaledų švente ateinančia. nors kai pirma karta darželyje tai kažkaip keista net.
Atsijungęs
sypseneleData: Pirmadienis, 2010-12-06, 0:36 AM | Žinutė # 156








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:elektrenai
Forumo senbūviai
Žinutės: 1049
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na nieko nepadarysi, kad per šventes gimė pas mus ruduo labai išlaidingas būna

na tai taip nieko jau nepadarysi kai per šventes gimsta. na o mes pavyzdžiui gimeme prieš jonines juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas juokas čia mažiausias gimes tokia didžia dieną juokas
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 11:39 AM | Žinutė # 157








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pas mus tai nuspręsta,kad eisime į kalėdinį spektaklį,o dėl dovanėlių susitarsime trečiadienį,bus advento pasisedėjimas ar kažkas tokio, o po jo gupėje ir nuspręsime dėl dovanėlių,auklėtoja sakė,kad dauguma mamyčių nori tik saldainių,o dovanėlės namuose 10 Ai man tai gerai iir saldainiai,suprantu ir mamas,nes pas mus nemažai vaikų kurie lanko darželį po tris,tai sunku gal tėveliams visiems supirkti dovanas namuose ir dar darželyje mestis kokiems 2-3 vaikams. Tai nežinau kaip čia bus,aš tai pasiūlysiu bent jau po kokią lavinančią knygutę dar prie saldainių,kad ir tos kur po 10lt su mike pukuotuku pagal amžių yra užduotėlės _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
zuikaData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:08 PM | Žinutė # 158








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:......
Forumo mylimieji
Žinutės: 3559
Apdovanojimai: 26
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Reikia patarimo,gal galit pasiūlit kaip būtu galima aprenkti vaiką pingvinu? darželi dukra bus pingvinuku per kalėdine švente..
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:17 PM | Žinutė # 159








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zuika)
Reikia patarimo,gal galit pasiūlit kaip būtu galima aprenkti vaiką pingvinu? darželi dukra bus pingvinuku per kalėdine švente..

zuika, net neįsivaizduoju,bet reikia paieškoti intere info


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:18 PM | Žinutė # 160








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gal bent jau įdėja kils,čia pingvino kostiumas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:20 PM | Žinutė # 161








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Zuika ikeliu pvz gal kuo pravers 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:23 PM | Žinutė # 162








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (zuika)
darželi dukra bus pingvinuku per kalėdine švente..

va o mūsų bernužėlis dar su 2 draugais bus nykštukais ir šoks nykštukų šokį miela miela
Quote (Romeniukas)
Pas mus tai nuspręsta,kad eisime į kalėdinį spektaklį,o dėl dovanėlių susitarsime trečiadienį,bus advento pasisedėjimas ar kažkas tokio, o po jo gupėje ir nuspręsime dėl dovanėlių,auklėtoja sakė,kad dauguma mamyčių nori tik saldainių,o dovanėlės namuose Ai man tai gerai iir saldainiai,suprantu ir mamas,nes pas mus nemažai vaikų kurie lanko darželį po tris,tai sunku gal tėveliams visiems supirkti dovanas namuose ir dar darželyje mestis kokiems 2-3 vaikams. Tai nežinau kaip čia bus,aš tai pasiūlysiu bent jau po kokią lavinančią knygutę dar prie saldainių,kad ir tos kur po 10lt su mike pukuotuku pagal amžių yra užduotėlės

o tai senelio nebus galvoju galvoju į tą spektaklį eis dauguma darželių eisim ir mes _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:47 PM | Žinutė # 163








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
va o mūsų bernužėlis dar su 2 draugais bus nykštukais ir šoks nykštukų šokį miela miela

Mes praitais metais būvome nykštukais _liuks_ :_liuks_: O šiais metais nieko nevaidins,o eis į kalėdinį spektaklį _liuks_

Quote (snieguoliuke)
o tai senelio nebus galvoju galvoju į tą spektaklį eis dauguma darželių eisim ir mes _liuks_ _liuks_

Bus kalėdų senelis tik nežinau kur,ar tame spektaklyje ar darželyje,rytoj tiksliau sužinosiu,nes 17 val pas Dovydą susirnkimas,o trečiadienį pas Deivydą po advento vakaro bus susirinkimas,tada viską tiksliai žinosiu 10

O kad ir nebūtų jokio skirtumo,svarbu namie bus ir atneš dovanų _liuks_ :_liuks_:


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Pirmadienis, 2010-12-06, 10:49 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:58 PM | Žinutė # 164








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes praitais metais būvome nykštukais _liuks_ O šiais metais nieko nevaidins,o eis į kalėdinį spektaklį

mūsiškiai ir šiemet vaidins, o spekaklin irgi eis _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
O kad ir nebūtų jokio skirtumo,svarbu namie bus ir atneš dovanų _liuks_

na vaikams manau kad tik daugiau būtų tų senelių, manasis tai laukai ir darželyje ir namie, ir darbovietėje juokas juokas juokas ir šeštadienį buvom susitike mieste su kalėdų seneliu


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-12-07, 9:30 AM | Žinutė # 165








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va dovanos vaikams jau nupirktos liko tik saldainiai _liuks_ _liuks_ _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Šventės darželiuose (Įvairios šventės ir kostiumai...)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024