Šeštadienis, 2024-04-20, 1:46 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Sergantys vaikučiai grupėje (vesti ar nevesti?)
Sergantys vaikučiai grupėje
iditData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:39 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mane irgi teko vest ir man kostincius,bet be temperaturos.buvo mano vaikiai ir vejaraupiais visa grupe uzkrete.nei aukletojos nei sesele nei tevai nesupratom kodel vaikai isberti,kaltinom vienbalsai uodus. juokas
Atsijungęs
katciaData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:42 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Pabaisa)
o ,kad vaiką palikt kažkam,tikrąja ta žodžio prasme neturiu kam ,mano giminės toli,o draugės savo rūpesčiais užsikasusios ir savus vaikus augina...tad..kas beliktų,tik daržas,kur su sloga tikrai vesčiau vaiką daržan Niu dabar apmėtykit mane akmenim

Pilnai ir tave suprantu ir akmenim neapmetysiu, nes darzeli daug mamu, kurios neturi kur palikti savo vaika tad veda i darzeli... as netgi slogos ir netraktuoju kaip didelio blogio... bet as kalbejau apie rimtesnius dalykus, kaip kosulys, temperatura ir panasiai... turejau atveji kai mama vaika i darzeli atvede su 38 temperatura, ir naglai akis draske, kad mano vaikas sveikas... tai ar tai zmogiska?... galvoju


Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:46 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
katcia, oho..kokia cia mama...o as nei slogos nei kosulio neskaitau liga...einant i darzeli vaikuciai kosti ir sloguoja vos ne visa ziemos sezona istisai
Atsijungęs
laurintareData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:50 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
vaika i darzeli atvede su 38 temperatura, ir naglai akis draske, kad mano vaikas sveikas... tai ar tai zmogiska?... galvoju

Cia jau negerai,as tikrai nevesciau,jei ir dirbciau,ar padet kur netureciau... liudna
Quote (Atile)
o as nei slogos nei kosulio neskaitau liga

Na smarkiai kostincio nevesciau irgi,nes gali prisideti plauciu uzdegimas ar kas.Na as kadangi savo vaika zinau,tai as jauciu intuityviai kada galima vesti,o kada jau reikia pas daktarus lankytis miela


Atsijungęs
ValedyData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:51 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
turejau atveji kai mama vaika i darzeli atvede su 38 temperatura, ir naglai akis draske, kad mano vaikas sveikas... tai ar tai zmogiska?...

Nu joooo,mamka
Oi ne ne,aš jau su tempa nesu nuvedus vaiko...bet vėlgi nžn kaip elgčiausi tokiu atveju jei eičiau darban ir ne kokioj biudžetinėj įstaigoj,o pas privatininką(kuris netoleruotų tokių dažnų biuletenių),bet ačiū D manieji retokai serga(3 x tfu)...nu žodžiu galim čia diskutuot ir diskutuot


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
katciaData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:54 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Atile, cia kaip kas i kosuli reaguoja... siaip as nepritariu kad vaikucius leistu kostincius i darzeli, bet cia as is aukletojos puses kalbu... tad prasau ant manes nepykti 10 10 10

Atsijungęs
ValedyData: Pirmadienis, 2009-11-16, 5:59 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
tad prasau ant manes nepykti

net minčių tokių nėra


Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
AtileData: Pirmadienis, 2009-11-16, 6:06 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
katcia, as labai dziaugiuosi kad cia yra tos profesijos atsoviu mua

Quote (laurintare)
Na smarkiai kostincio nevesciau irgi,

smarkiai tai aisku, bet daznai jie pakosti...va pas maniski pries pora saviciu visa grupe iskrito su laringitu...bus tu ligu ir nieko cia nepadarysi

Atsijungęs
katciaData: Pirmadienis, 2009-11-16, 6:22 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Tai cia zinoma kad nieko nepadarysi... liudna sirgo vaikai ir sirgs... liudna

Atsijungęs
ValedyData: Pirmadienis, 2009-11-16, 7:44 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Aš tai tokios nuomonės,kad geriau lai darželį lankydamas vaikas daugiau paserga (na to ,kad nebūtų būtų visai liuks,bet...),kad susipažintų su kuo daugiau visokių virusukių,bakterijų ir jas paskui geriau toleruotų,nei ,kad vaikas kai pradeda lankyt mokyklą ir va tada nusiima nuo pamokų,vat tada man rodos didesnė bėda,kad paskui pasivyt tai reikia kursą.

Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2010-12-06, 10:57 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš asmeniškai už tai,kad vaikai nlankytų darželių su ŽALIA sloga ir BRONHITINIU kosuliu O tokių yra daug,ir sloguojančių ir kosančių labai negražiai, bet mamos atveda. Prieš einant į grupę išpučia nosį,kad nešnopuotų ir viso gero Jei tokių mamų mažiau būtų,tai ir vaikai darželyje mažiau sirgtų _liuks_

Kodėl kai mano vaikas sloguoja aš jo nevedu į darželį? Dėl to,kad gali ir kiti užsikrėsti,dėl to,kad nesmagu prieš auklėtojas ir priš kitus tėvus kai tavo vaikas apsisnargėjęs.

BEt kodėl kito tėvai veda savo vaikus SLOGUOJANČIUS-KOSINČIUS? tai reiškia,kad jiems kitų vaikai visiškai nerūpi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 11:01 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Valedy)
kad vaikas kai pradeda lankyt mokyklą ir va tada nusiima nuo pamokų,vat tada man rodos didesnė bėda,kad paskui pasivyt tai reikia kursą.

_liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Aš asmeniškai už tai,kad vaikai nlankytų darželių su ŽALIA sloga ir BRONHITINIU kosuliu O tokių yra daug,ir sloguojančių ir kosančių labai negražiai, bet mamos atveda. Prieš einant į grupę išpučia nosį,kad nešnopuotų ir viso gero Jei tokių mamų mažiau būtų,tai ir vaikai darželyje mažiau sirgtų

na manau iš dalies taip , bet jei vaikas linkęs sirgti ir pavyzdžiui jam užtenka kad kitas grupėje nusičiaudo ir jis užsikrečia galvoju galvoju galvoju bet tikrai taip yra tokių mamų kurios veda ir ves sergančius galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2010-12-06, 11:06 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kodėl kai mano vaikas sloguoja aš jo nevedu į darželį? Dėl to,kad gali ir kiti užsikrėsti,dėl to,kad nesmagu prieš auklėtojas ir priš kitus tėvus kai tavo vaikas apsisnargėjęs.

Quote (Romeniukas)
BEt kodėl kito tėvai veda savo vaikus SLOGUOJANČIUS-KOSINČIUS? tai reiškia,kad jiems kitų vaikai visiškai nerūpi.

romeniukai nesakyk taip kategoriškai, nors aš irgi nevedu jei atsiranda kokia sloga ar kas, bet tai būna labai labai retai, ir tikrai matau grupėje daug sloguojančių vaikų bet NEGALIMA TAIP KATEGORIŠKAI TEIGTI KAD JIEMS NERŪPI JŲ VAIKAI ARBA KITI O PRIEŽASTIS manau labai paprasta aišku ne pas visus bet šeis laikais manau pagrindinė, o jeigu vaiko nėra kam palikti, jei sakykim mama išsiskyrusi augina vieną vaiką ir dirba, o nėra kas su vaiku pabūna o jis tik sloguoja kur tada jį dėti????? tau lengva kalbėti jug tu turi laisvo laiko daug kadangi nei vienas iš jūsų nedirbat, tai galit vaikus namuose palaikyti o kas jei nėra kur dėti, o dėl paprasčiausios slogos biletenio jug niekas neduoda galvoju galvoju
aš nepateisinų tik tų mamų kurios nedirbdamos o tik sedėdamos namuose sugeba sergančius vaikus vesti į darželį, nes jis paprasčiausiai joms trugdo galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2010-12-07, 0:51 AM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Nejuokink su tais dirbantys nedirbantys.
Niekas kategoriškai neteigia,nemaišyk visko į vieną krūvą gerai? žinau ką reiškia sergantis vaikas ir truputi sloguojantis ir sukosintis vaikas,ne šiandien esu gimusi ir ne dvi dienas vaikus auginu.

Kas liečia žmonės dirba,ar vieniša mama augina, aš kai dirbau siuvėja,dirbau daug ir gana sunkai,o uždirbdvau vos kokius 300lt per mėnesį,nes ištisai prabūdavau ant biletenio,dvi savaites dirbu,dvi savaites būnu ant biletenio, aišku ir vyras dirbo ir močiutė ir teta, niekam nebuvo kas galėtų vaiką pažiūrėti,tai tas pats liečia ir vienišas mamas,kurios neturi kur ir kam paliti vaiko, bet tai ne priežastis vesti vaiko su žaliu snargliu kuris jau rodo ligą į darželį ir nešiotu virusą
Tai išeina,kad darbas svarbiau,gerai vėliau dirbau reklamoje,ten ir labai dažnai buvau ant biletenio,juokdavosi iš manęs bendradarbiai,sakydavo gausi nors vieną mėnesį pilną atlyginimą? sakydavau nežinau kap vaikai man pasakys

Niekada nevesdavau vaikų vaikų apsisnarglėjusių, stipriai kosinčių,negaudavau atlyginimo,bet nevesdvau.

Ir čia nepasiteisinimas aš auginu viena vaiką nėra kur palikti,yra bileteniai,savaime aišku suprantu ir tokius atvejų kai žmonės dirba tokiose darbovietėse kur biletėniai tas pats kas atleidimas iš darbo,bet kodėl turi grupėje dar kokie 15 vaikų susirgti nuo vieno vaiko? kad ir ne visi bet dauguma,va tokia ir situacija.


Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Romeniukas - Antradienis, 2010-12-07, 0:58 AM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-12-07, 9:16 AM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Niekas kategoriškai neteigia,nemaišyk visko į vieną krūvą gerai

kaip tai neteikia, tai kad tu taip teigi juokas juokas juokas
Quote (Romeniukas)
BEt kodėl kito tėvai veda savo vaikus SLOGUOJANČIUS-KOSINČIUS? tai reiškia,kad jiems kitų vaikai visiškai nerūpi.

Quote (Romeniukas)
Kas liečia žmonės dirba,ar vieniša mama augina, aš kai dirbau siuvėja,dirbau daug ir gana sunkai,o uždirbdvau vos kokius 300lt per mėnesį,nes ištisai prabūdavau ant biletenio,dvi savaites dirbu,dvi savaites būnu ant biletenio, aišku ir vyras dirbo ir močiutė ir teta, niekam nebuvo kas galėtų vaiką pažiūrėti,tai tas pats liečia ir vienišas mamas,kurios neturi kur ir kam paliti vaiko, bet tai ne priežastis vesti vaiko su žaliu snargliu kuris jau rodo ligą į darželį ir nešiotu virusą

tai aš nekalbu kai jau rimtai sergantis vaikas kai tu sakai su žaliu snargliu, bet tu tai ne viena, sakai uždirbdavai 300Lt bet ir vyras uždirba, o ką daryti kai vyro sakykim nėra ir 2 vaikai, o darbe negali imti biletenio kaip išgyventi už 300Lt galvoju aš tikrai nepateisinu, kai jau vaikas nenustoja kosėti ir liūliuotis tada jau manau niekas nepateisina miela
Quote (Romeniukas)
Ir čia nepasiteisinimas aš auginu viena vaiką nėra kur palikti,yra bileteniai,savaime aišku suprantu ir tokius atvejų kai žmonės dirba tokiose darbovietėse kur biletėniai tas pats kas atleidimas iš darbo,bet kodėl turi grupėje dar kokie 15 vaikų susirgti nuo vieno vaiko? kad ir ne visi bet dauguma,va tokia ir situacija.

tai va o jei liktų be darbo ką tada daryti, aišku jai jau serga vaikas tai reikia imti bet jei tik truputi pakoso tai kažkaip, nors dėl to grupės apkrėtimo, jei vaikas nelinkęs sirgti tai ir tikrai neužkrės vaiko, o va kurio imunitetas silpnesnis tada jau nekas galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Sergantys vaikučiai grupėje (vesti ar nevesti?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024