Penktadienis, 2024-03-29, 5:35 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Sergantys vaikučiai grupėje (vesti ar nevesti?)
Sergantys vaikučiai grupėje
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:39 AM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pas mus darželyje įsigaliojo nauja tvarka _liuks_ _liuks_ jei vaikas koso ar jam bėga nosytė, auklėtoja turi teisę jo nepriimti į grupę _liuks_ _liuks_ kad neužkrėstų kitų vaikų ir tai veikia _liuks_

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:42 AM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
jei vaikas koso ar jam bėga nosytė, auklėtoja turi teisę jo nepriimti į grupę _liuks_ _liuks_ kad neužkrėstų kitų vaikų ir tai veikia

nu įdomiai tik dabar taip padaryta,pas mus jau taip senai kaip einam nuo dvejų metų taip ir yra . galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:45 AM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
nu įdomiai tik dabar taip padaryta,pas mus jau taip senai kaip einam nuo dvejų metų taip ir yra . galvoju

Pas mus šiaip ir nepriima,bet žinai vaikas ateina nuo ryto nekoso,slogytės nesimato,tai atrodo sveikas,o vėliau pasimato,kad vaikas koso išeina į kiemą ir slogytė pamato,kad bėga,tada iškart pasako tėvams,betn jau aš tai į tai reaguoju ir vaikų nebevedu į darželį,bet yra tokių tėvelių kurie vistiek veda,nors auklėtoja pasako,kad jūsų vaikas labai negražiai koso,tai mama atneša pažymą iš gydytojo,kad vaikas gali lankyti darželį,ir viskas,Auklėtoja bejėgė.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:46 AM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu įdomiai tik dabar taip padaryta,pas mus jau taip senai kaip einam nuo dvejų metų taip ir yra .

pas mus taip buvo bet neoficiailiai 10 , bet dabar padar4, kad jei vaikas sloguoja ar koso tai auklėtoja turi teisę jo nepriimti į grupę, kad neužkrėstų kitų, o pas mus mieste visur veda ir sergančius ir dar sugeba su temperatūrą viką atvesti


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:48 AM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
kad bėga,tada iškart pasako tėvams,betn jau aš tai į tai reaguoju ir vaikų nebevedu į darželį,bet yra tokių tėvelių kurie vistiek veda,nors auklėtoja pasako,kad jūsų vaikas labai negražiai koso,tai mama atneša pažymą iš gydytojo,kad vaikas gali lankyti darželį,ir viskas,Auklėtoja bejėgė.

tikrai yra tokių tėvų manau jų pilna ir svarbiausia dažniausiai tokie tėvai turi visas galimybes kad viks būtų nmuose, nes nedirba bet kad tik nereiktų būti namuose veda juos į darželį


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:54 AM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Aš kad ir nedirbanti būvau ilgą laiką,bet niekada nevedžiau vaikų į darželį sergančių. 10 Kad ir daba darbas,atrodo vos mėnesį išdirbau,tikrai nesinori imti biletenio,reikia dirbti,bet ką padarysi jei jau apsirgo,reikia tai reikia. O Mamų yra visokių nieko čia nepadarysi.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-04-04, 8:56 AM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kad ir daba darbas,atrodo vos mėnesį išdirbau,tikrai nesinori imti biletenio,reikia dirbti,bet ką padarysi jei jau apsirgo,reikia tai reikia. O Mamų yra visokių nieko čia nepadarysi.

na aišku nieko nepadarysi , jei jau susirgo tai susirgo, niekas nuo to neapsaugotas miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Sergantys vaikučiai grupėje (vesti ar nevesti?)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024