Šeštadienis, 2024-04-27, 3:53 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Išleistuvės darželyje
Išleistuvės darželyje
vijole1972Data: Pirmadienis, 2011-01-10, 6:59 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
snieguoliuke, žinok ir aš komitetui priklausau, bet kol kas dar nieko nesumasčiau ir kažkaip dar niekas nieko nekalba (nors prie to aš jau pripratus) galvoju galvoju galvoju



FACEBOOK
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 7:12 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vijole1972)
snieguoliuke, žinok ir aš komitetui priklausau, bet kol kas dar nieko nesumasčiau ir kažkaip dar niekas nieko nekalba (nors prie to aš jau pripratus)

na pas mus kažkaip tėveliai nelaukia paskutinės minutės, nors yra keletas, o šeip jau prieš gerą mėnesį pinigėliai ir už dovanas buvo sunešti, kad nereiktų paskutinę dieną rinkti, tai labai tikiuosi kad ir šikart taip bus miela
o Jūs planuojat važiuoti kur miela aš tai kažkaip galvoju kad būtų smagu išvažiuoti kur neformalioje aplinkoje pasibūti, nes tėveliai draugiški ir sukalbami miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
vijole1972Data: Pirmadienis, 2011-01-10, 7:24 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na kol kas tai tikrai jokiu minčiu dar nėra, aš net nežinau kaip tėvai norės, o be to jau esu tiek nusvilus nagus su tokiais dalykais su vyriausiąją kai reikėjo išleistuves daryti, nes buvo tikrai siaubinga kai iš visos grupės į išleistuves susirinkome tik tryse net auklėtojos nebuvo 12 12 tai nebežinau ar dar verta ką nors sakyti



FACEBOOK
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 7:39 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vijole1972)
nes buvo tikrai siaubinga kai iš visos grupės į išleistuves susirinkome tik tryse net auklėtojos nebuvo tai nebežinau ar dar verta ką nors sakyti

na pas mus kokių 12 tėvelių tikrai susirinktų miela miela ir auklėtoja mūsų superinė tikrai dalyvautų _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
lileData: Pirmadienis, 2011-01-10, 8:38 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:ukmergė
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 450
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kaip jus anksti pradedat, pas mus darželi dar niekas nieko net neužsimena

ir dar pas mus priešmokyklinukas moko kita auklėtoja, nors vaikui gal ir bus sunku šiemet naujas, rugsėji vėl nauja


Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-01-10, 8:42 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (lile)
o kaip jus anksti pradedat, pas mus darželi dar niekas nieko net neužsimena

ir dar pas mus priešmokyklinukas moko kita auklėtoja, nors vaikui gal ir bus sunku šiemet naujas, rugsėji vėl nauja


Pas mu ta pati situacija,priešmokiklinukų bus kita auklėtoja, mokykloje vėl nauja,tikrai nelabai gerai vaikams tokia auklėtojų kaita. bet ką padarysi,apsipras ir manau viskas bus gerai,greit vaikai adaptuojasi ir pripranta,pradžia tik visada sunki būna.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-01-10, 8:43 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Man tai truputi nesamonė,tipo išleistuvės išėjimas į priešmokiklinė grupę,paskui vėl išleistuvės į mokyklą

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-01-10, 8:44 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vijole1972)
kai iš visos grupės į išleistuves susirinkome tik tryse net auklėtojos nebuvo 12 12 tai nebežinau ar dar verta ką nors sakyti

Aš net neisivaizduoju kaip pas mus bus tos vadinamos išleistuvės į paruošiamą grupę,užknisa mane šitaip,bet ką padarysi,nesamonė ir tiek.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 8:48 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (lile)
ir dar pas mus priešmokyklinukas moko kita auklėtoja, nors vaikui gal ir bus sunku šiemet naujas, rugsėji vėl nauja

va va čia kokia nesąmonė
Quote (Romeniukas)
padarysi,apsipras ir manau viskas bus gerai,greit vaikai adaptuojasi ir pripranta,pradžia tik visada sunki būna.

nespės priprast ir vėl kita juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Man tai truputi nesamonė,tipo išleistuvės išėjimas į priešmokiklinė grupę,paskui vėl išleistuvės į mokyklą

išleistuvės yra kai išleidžia į mokyklą miela , o ne į kitą grupę, bent jau aš taip manau, jug nedaromos išleistuvės 1,2,3 klasėj daromos4, kai baigiasi pradinė _liuks_
pasiklausinėk kaip kitose grupėse ar darė ar ne o gal tai būna paprasčiausiais atsisveikinimas su auklėtoja, tai tada būna ne išleistuvės miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
vijole1972Data: Pirmadienis, 2011-01-10, 9:06 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:ukmergė
Forumo ištikimieji
Žinutės: 2066
Apdovanojimai: 31
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
snieguoliuke, pas mus ir gi priešmokyklinukus moko buten tam pasiruošusi auklėtoja, tai gi skaitosi nauja auklėtoja tik pas mus su ja dirba ir prieš tai buvusi auklėtoja galvoju



FACEBOOK
Atsijungęs
RomeniukasData: Pirmadienis, 2011-01-10, 9:08 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vijole1972)
snieguoliuke, pas mus ir gi priešmokyklinukus moko buten tam pasiruošusi auklėtoja, tai gi skaitosi nauja auklėtoja tik pas mus su ja dirba ir prieš tai buvusi auklėtoja galvoju

Tai pas mus ir tas pats, o matai pas juos Auklėtoja paruošta ir priešmokiklinukus mokinti


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 9:20 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vijole1972)
snieguoliuke, pas mus ir gi priešmokyklinukus moko buten tam pasiruošusi auklėtoja, tai gi skaitosi nauja auklėtoja tik pas mus su ja dirba ir prieš tai buvusi auklėtoja

na taip mūsų darželyje yra tik berods viena auklėtoja kuri neruošia paruošiamuką, o visos kitos kaip pasiema po lopšio taip ir išleidžia į mokyklą miela miela , manau ka labai gerai nes jaus per 3metus puikiai pažįstą vaikus ir žino kur pasitempti reikia miela
Quote (Romeniukas)
matai pas juos Auklėtoja paruošta ir priešmokiklinukus mokinti

visos auklėtojos išskyrus vieną kuri neseniai dirba miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2011-01-10, 9:23 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai pas mus ir tas pats, o matai pas juos Auklėtoja paruošta ir priešmokiklinukus mokinti

tai priklauso nuo to, ar konkreti auklėtoja turi atitinkamą kvalifikaciją ruošti priešmokyklinę grupę. Vadinasi pas mus auklėtojos yra labai jau kvalifikuotos juokas juokas , o šeip yra darželiuose kad ir kita paima o kuri turi kvalifikaciją pasilieka miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-05-04, 6:22 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
mūsų išleistuvės gegužės 30

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2011-05-07, 5:23 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va išrinkom šiandien skambaliukus vaikučiams, liko išgraviruoti, ir dar dovanas vaikams nupirkti _liuks_ tortas jau užsakytas o visa kita manau suspėsim _liuks_
mergaitės o po kiek jūs metėtės išleistuvėms miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Darželiai » Išleistuvės darželyje
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024