Šeštadienis, 2024-07-27, 8:25 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Išleistuvės darželyje
PearlData: Penktadienis, 2011-10-07, 8:30 AM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Aktyvus dalyvis
Žinutės: 315
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labutis, man irgi jau dabar aktuali ši temutė, nes dukrytė baigs kitamet priešmokyklinę grupę ir keliaus į darželį.Todėl jau dabar su tėveliais aptarinėsime kaip paminėti išleistuves vaikučiams geda
Atsijungęs
laurintareData: Pirmadienis, 2012-05-21, 10:24 PM | Žinutė # 32








[ (LV) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Gal kas siemet turite priesmokyklinuka ar priesmokyklinuke?Va mano dukryte geguzes 30d.baigia.Kosmaras kokie buvo planai,o pasirodo snipstas gaunasi,nes dauguma nededa pinigeliu.Tai kaip ir liksime be isleistuviu,nelabai ir gaila,nes nepazystu as daugumos teveliu.Pasidalinkite savo nuotaikomis gal kam tai aktualu.

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 9:55 AM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
laurintare, Mūsų vaikinukas tai pat gegužės 30D. baigia darželį. Na pas mus renka po 50lt. Viks programa salėje,vaikai savo programą parodys, paskui bus personažai kurie linksmins vaikus ir ant galo baliukas grupėje, nieko mandro paprastai.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 9:58 AM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kai pas mus praktiškai svetima auklėtoja tai man kažkaip nulis emocijų tos išleistuvės, Dovydas ir dar dauguma vaikų net nemėgsta tos auklėtojos kai perėjo į priešmokiklinukų grupę,tai vaikams bus džiaugsmas,kad atsisveikins su ne kokia Auklėtoja. geda

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
laurintareData: Antradienis, 2012-05-22, 5:30 PM | Žinutė # 35








[ (LV) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Romeniukas, kaip nesmagu,kad nemegsta vaikai aukletojos galvoju Na mes dejomes po 100lt,nes zada pavazineti su elektromobiliais,o kur konkreciai vaziuosime dar neaisku,o planavo visai kitur,i Vinetu kaima vaziuoti,sake ten faina programa vaikams yra,bet nebegavo vietu. nepatinka Ai sakau greiciau viskas praeitu ir tada jau rami galva sypsausi

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 5:36 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (laurintare)
Romeniukas, kaip nesmagu,kad nemegsta vaikai aukletojos Na mes dejomes po 100lt,nes zada pavazineti su elektromobiliais,o kur konkreciai vaziuosime dar neaisku,o planavo visai kitur,i Vinetu kaima vaziuoti,sake ten faina programa vaikams yra,bet nebegavo vietu. Ai sakau greiciau viskas praeitu ir tada jau rami galva

GLOGAI YRA TAS,KAD AUKLĖTOJA ŠI NAUJA TA PRASME PRIEŠMOKIKLINUKŲ,O BUVO LABAI GERA KOL NEPASIKEITĖ. GERAI,KAD JAU KAIP SAKANT BAIGĖSI DARŽELIS DAR GERA SAVAITĖ IR VISKAS. TAI IR IŠLEISTUVĖS KAIP SUPRANTU BUS GANA KUKLIOS,JAUČIU DAUGUMAI TĖVELIŲ ŠI AUKLĖTOJA NEPATIKO. nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:30 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
Gal kas siemet turite priesmokyklinuka ar priesmokyklinuke?Va mano dukryte geguzes 30d.baigia.Kosmaras kokie buvo planai,o pasirodo snipstas gaunasi,nes dauguma nededa pinigeliu.Tai kaip ir liksime be isleistuviu,nelabai ir gaila,nes nepazystu as daugumos teveliu.Pasidalinkite savo nuotaikomis gal kam tai aktualu.

oj kaip gaila geda geda kažkaip smagu tos išleistuvės vaikams, nes paskui išsiskiria su draugais, aišku ne su visais, bet smagu visiems pasibūti liuks liuks mes pernai ka šventėme jei gerai pamenu dėjomės po 70Lt, pirkom vaikams enciklopedijas kuriose pasidarė auklėtoja ir direktorė, taip pat vaikai gavo diplomus, kad pasiruošę eiti į pirmą klasę liuks , pirkom didelį didelį tortą, auklėtojai dovaną, pirmai auklėtojai, šeimininkutei , užsakinėjom skambaliukus gėlių daug užsakėm, bet kažkaip viskas gavosi labai pigiai, nes ir gėlės už savikaina ir varpeliai liuks , o šeip buvo oficiali dalis, buvom paissamdę fotografą, kuris ir filmavo, o po programos važiavom švęsti už miesto, buvom bendrai nupirkę vaikiško šampaniuko, dešrelių kas galėjo ir ką norėjo dar atsivežė iš maisto ir į namus grįžom po vidurnakčio, vaikučiams smagu buvo šokti prie laužo, dar buvom visokių žaidimų sugalvoję, na žodžiu vaikams manau ir tėvams tikrai buvo smagu o važiavo tiek visi tėvai, tiek vaikai liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:32 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
GLOGAI YRA TAS,KAD AUKLĖTOJA ŠI NAUJA TA PRASME PRIEŠMOKIKLINUKŲ,O BUVO LABAI GERA KOL NEPASIKEITĖ. GERAI,KAD JAU KAIP SAKANT BAIGĖSI DARŽELIS DAR GERA SAVAITĖ IR VISKAS. TAI IR IŠLEISTUVĖS KAIP SUPRANTU BUS GANA KUKLIOS,JAUČIU DAUGUMAI TĖVELIŲ ŠI AUKLĖTOJA NEPATIKO. nepatinka

nekokia nekokia ta auklėtoja, draugytės darugės mergytė eina su tavo sūneliu, tai sakė net skaityti vaikų nemokino, netgi raidžiu, sakė žodžiu beveik nieko, tai sako oj vargsim mokykloje nepatinka nepatinka nepatinka nepatinka bet tada nežinau kodėl tokias auklėtojas laiko darbe? geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 10:35 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nekokia nekokia ta auklėtoja, draugytės darugės mergytė eina su tavo sūneliu, tai sakė net skaityti vaikų nemokino, netgi raidžiu, sakė žodžiu beveik nieko, tai sako oj vargsim mokykloje bet tada nežinau kodėl tokias auklėtojas laiko darbe?

Mes jos net praktiškai nepažystame,nes ji darbą pradeda nuo 8 ryto iki 15 ar 16 val tai tėvai kurie kaip ir beveik visi dirba nuo 8 iki 5 auklėtojos visai nemato jokio bendravimo išskyrus tik telefonu,nu žodžiu nieko gero ir vaikai ja visiškai nepatenkinti,dėl to ir išleistuvės manau daugumai ne tik tėvelių bet ir vaikų nėra jau tokia didelė šventė,nebent dėl to,kad atsisveikins su negera auklėtoja.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:36 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Mes jos net praktiškai nepažystame,nes ji darbą pradeda nuo 8 ryto iki 15 ar 16 val tai tėvai kurie kaip ir beveik visi dirba nuo 8 iki 5 auklėtojos visai nemato jokio bendravimo išskyrus tik telefonu,nu žodžiu nieko gero ir vaikai ja visiškai nepatenkinti,dėl to ir išleistuvės manau daugumai ne tik tėvelių bet ir vaikų nėra jau tokia didelė šventė,nebent dėl to,kad atsisveikins su negera auklėtoja.

o tai kas su vaiskais būna jei ji dirba iki 16 val geda įdomiai čia taip, na bet atsiliepimai tikrai nekokie apie ją, bet ką padarysi, sunku vaikučiams bus, bet gal kai kuriems labai gera, kas ten žino geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 10:38 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o tai kas su vaiskais būna jei ji dirba iki 16 val įdomiai čia taip, na bet atsiliepimai tikrai nekokie apie ją, bet ką padarysi, sunku vaikučiams bus, bet gal kai kuriems labai gera, kas ten žino

Na tai kita auklėtoja kaip ten vadinasi budinti ar kaip žodžiu nesamonė visiška kai perėjo į priešmokiklinę grupę ir keitėsi auklėtoja nepatinka


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:41 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na tai kita auklėtoja kaip ten vadinasi budinti ar kaip žodžiu nesamonė visiška kai perėjo į priešmokiklinę grupę ir keitėsi auklėtoja nepatinka

o ko tada kažin tėveliai nereiškia priekaištų, jug tikrai mato kad vaikai neruošiami geda geda va ir iš mūsų buvusios grupės kur mergaitė nieko nesimokė tokia ožkytė buvo, tai sakė mokytoja teks jai kartoti antrą klasę, tai mama sakė bandys keisti mokyklą, bet programa jug ta pati geda geda

o šeip išleistuvės manau vaikučiams liks kaip paskutinis prisiminimas apie darželį liuks liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-05-22, 10:43 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o ko tada kažin tėveliai nereiškia priekaištų, jug tikrai mato kad vaikai neruošiami

Pieštaravo ir dar kaip kad niekas negali susitikti su auklėtoja tai po kurio laiko kaip supratau kažką pakeitė,nes kai aš atėjau pasiimti vaiko apie 16val tai ją ir radau tada praktiškai pirmą kartą pasikalbėjome apie vaiką. Yra kaip yra esmė kad jau viskas baigta. tikėkimės,kad mokykloje bus gera Mokytoja liuks


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-05-22, 10:48 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
tikėkimės,kad mokykloje bus gera Mokytoja liuks

tai netrukus ir susipažis vaikučiai zuikio mokyklėlei liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
laurintareData: Antradienis, 2012-05-22, 11:19 PM | Žinutė # 45








[ (LV) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
snieguoliuke, kaip smagu,noreciau ir as,taip graziai atsvesti galvoju ,bet jauciu,kad bus nuobodu nepatinka Na pagyvensim,pamatysim pasidalinsiu yspudziais po isleistuviu :)
Romeniukas, tikiuosi,kad ir jus smagiai pasisedesit,svarbu vaikai o ne aukletoja,cia juk ju svente mirkt


Atsijungęs
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024