Sekmadienis, 2024-04-28, 11:42 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Forum moderator: noele  
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Mėgstamiausias užsiėmimas laisvalaikiu?
Mėgstamiausias užsiėmimas laisvalaikiu?
zigmanteiData: Trečiadienis, 2019-12-18, 10:58 AM | Žinutė # 136








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labiausiai smagu, kad kažkoks laisvalaikio užsiėmimas tampa jau beveik ir verslu :D aš visai pamažu pradėjau domėtis modelinu, bandžiau daryti sau, po to artimiems dovanų, kol laikui bėgant pradėjau gauti užsakymų. Gerai, kai hobis dar ir pinigų atneša :) supratau, kad rimta patapo, kai ir dežutes su logotipu savo darbams užsakinėt pradėjau :) kartais reikia tik labai norėt, o kartais ir netyčia gaunasi, netikėtai :)
O dar negaliu gyvent be knygų, kasdien bent po truputi reikia!
Atsijungęs
baronas989Data: Antradienis, 2020-08-04, 4:21 PM | Žinutė # 137








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 7
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Skaitau knygas!! Pastaruoju metu įnikau į Joe Dispenza knygas rašo išsilavinęs žmogus, bet nenuobodžiai ir temos apie kurias jis rašo yra super tai stengiuos visas jo knygas perskaityt per šiuos metus.
Atsijungęs
saules918Data: Antradienis, 2020-10-27, 2:58 PM | Žinutė # 138








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 27
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveikos! :) Neseniai panaršiau po kompiuterį ir radau labai smagių nuotraukų, tai nusprendžiau, jog norėčiau jas įamžinti savo namuose ir padaryti, kaip interjero detalę. anwei Suvedus internete paveikslai ant drobės internetu radau tai, ko man ir reikia! Dabar namai atrodai jaukiai! sypsausi
Atsijungęs
snmkzjvdbData: Trečiadienis, 2021-03-24, 4:52 PM | Žinutė # 139








[ (UA) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Helovinas Beje, aš pats pradėjau galvoti apie savo interneto svetainės sukūrimą - kodėl gi nesukūrus savo internetinio kazino. Matau, kad ši tema įgauna pagreitį, o paklausa kasmet auga. Aš jau esu užsikabinęs, groju beveik kiekvieną vakarą. Kodėl gi ne? Taigi jūs tikrai galite atsitraukti nuo matricos, kurioje aš esu. Ir pasinerk į naują matricą :) Neseniai ieškojau kažko naujo ir nusprendžiau skaitykite daugiau apie Betsafe Atrodė, kad ši įmonė yra Lietuvos krepšinio lygos ir Lietuvos krepšinio rinktinės rėmėja. O čia galima ne tik žaisti kazino, bet ir lažintis už sportą.

Paskutinį kartą redaguota snmkzjvdb - Trečiadienis, 2021-03-24, 5:23 PM
Atsijungęs
snmkzjvdbData: Ketvirtadienis, 2021-03-25, 10:36 AM | Žinutė # 140








[ (RU) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Geras palinkėjimas, teisingas, net sakyčiau. Dabar yra žvejybos sezonas, todėl galite eiti medžioti auksinių žuvelių. Jei pasiseks, turėsite ne tik nemokamų sukimų, bet ir aukso, be to, ko tik žmonės ten nori :) Bet jei rimtai, paprastai tokios premijos skiriamos už registraciją ar pirmąjį įnašą grynaisiais pinigais. Be to, tai taip pat gali padidinti indėlį tam tikru procentu. Apskritai viskas priklauso nuo kazino. Ateikite pamatyti įvairių variantų kazinozaidimai24.com/ . Yra sąrašas geriausių kazino ir kas suteikia kokias premijas.
Atsijungęs
tetute987Data: Šeštadienis, 2021-03-27, 7:34 PM | Žinutė # 141








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 146
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mėgstamiausias užsiėmimas - vaikščioti. Atsipalaiduoji nuo visų minčių, pasimankštini ir atrodo įgauni energijos. Labai džiaugiuosi, kad turiu šunį, kurį reikia vedžioti, tad vaikštau bet kokiu oru, o Vilnius tikrai neišvaikštomas, tad maršruto niekad neptritrūksta.
Atsijungęs
anaanuteleData: Pirmadienis, 2021-06-28, 1:45 PM | Žinutė # 142








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 6
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveiki, mano kaip ir daugumos moterų mėgstama veikla yra apsipirkimas, deja dėl įvesto karantino tradicinis apsipirkinėjimas nebuvo įmanomas, bet, kaip sakoma nėra to blogo, kas neišeitų į gerą ir per tą laikotarpį atradau daugybę internetinių parduotuvių, pvz. drabužiai moterims apie kurias niekuomet nebūčiau sužinojusi jeigu apsipirkinėčiau tik fizinėse parduotuvėse. liuks
Atsijungęs
laisve010Data: Trečiadienis, 2022-02-02, 7:28 PM | Žinutė # 143








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 6
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labai mėgstu užsiimti įvairiais rankdarbiais ir skaityti knygas. Gaila tik, kad to laisvo laiko nedaug tai ieškau knygų rekomandacijų, kurias būtų verta paskaityti, nes jau gaila pirkti naujas ir padėti į šoną, nes nesudomino. Neseniai išgirdau nuostabių atsiliepimų apie Dr. Joe Dispenza knygas (https://www.perkuknyga.lt/autorius/dr-joe-dispenza) ir norėčiau sužinoti, kam teko skaityti, kokie atsiliepimai, kurią labiausiai verta skaityti?

Paskutinį kartą redaguota laisve010 - Trečiadienis, 2022-02-02, 7:36 PM
Atsijungęs
tadasdatuleData: Pirmadienis, 2022-02-14, 2:58 PM | Žinutė # 144








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kadangi darbas ir šeima, labiausiai dominuojantis aspektai gyvenime, tad bandau šiuos dalykus derinti taip, jog na su šeima mėgstame savaitgalį praleistį aktyviai. Šiaip labai rekomenduočiau užsukti pas https://noriupramogauti.lt/, organizuoja renginius puikiai, būtent čia su savo šeima ir darbo kolektyvu dalyvavome šeimyniniuose, F1 lenktynių varžybose. Emocijų buvo labai daug tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Tad manau, toks aktyvus laisvalaikio praleidimas tik pamalonina kiekvieno širdelę. Labai rekomenduoju savo laisvalaikį leisti aktyviai. :)
Atsijungęs
ratsivetaData: Penktadienis, 2022-03-18, 4:19 PM | Žinutė # 145








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Labiausiai kas patinka tai online apsipirkimas, visai šviežiai užmačiau tokią svetainę https://www.homehome.lt/ labai neblogų smulkmenų yra, gal ir jums pravers :)
Atsijungęs
grarita270Data: Sekmadienis, 2022-08-21, 0:41 AM | Žinutė # 146








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 32
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pradėjau domėtis klipukų kūrimu, nes draugas pradėjo dirbti toje srityje https://www.tilis.lt/paslaug....-gamyba atrodo darbas lyg laisvalaikis, kuriam negresia rutina.
Atsijungęs
kastonaszz1Data: Antradienis, 2022-11-08, 3:36 PM | Žinutė # 147








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Nuskambės gal kiek keistai, bet aš laisvalaikiu labai mėgstu vaikščioti po drabužių ir akesuarų parduotuves. Mano piniginės tai nedžiugina, bet, kadangi domiuosi mada, mėgstu lankytis parduotuvėse (nesvarbu fizinėse ar internetinėse) ir stebėti, kas madinga šį sezoną. Dabar labai pasinešiau ant papuošalų, tai https://www.fzone.lt/ praktiškai sėdžiu kiekvieną dieną :D
Atsijungęs
superbeniukasData: Trečiadienis, 2022-11-16, 9:13 AM | Žinutė # 148








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Mes su žmona puikiausiai atostogaujame ir laisvalaikiu užsimame daržu ir dekoratyviniais augalais. Tai yra malonumas visos širdies, kartais netgi vaikai mums padeda. Gal atsirastų iš jūsų čia esančių, kas panašia veikla šiuo metu užsiėma ir galėtų man parekomenduoti iš kokių šaltinių jus perkate augalus. Nes šiuo metu sunku yra nupirkti augalus ne už kosminę kainą, nes aš kol kas perku iš https://www.e-shop.zaliasisrojus.lt/ bet gal jus turite kitų pasiūlymų? :D

Paskutinį kartą redaguota superbeniukas - Trečiadienis, 2022-11-16, 10:04 AM
Atsijungęs
majkajonevilisData: Antradienis, 2023-05-02, 9:42 AM | Žinutė # 149








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 10
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O mano naujasis laisvalaikis - išsirinti žaliuzes, o gal roletus...nenusprendžiu, ko būtent noriu ir kokių spalvų, nes čia jų gausybė http://www.roletai-zaliuzes.lt/ ... Galvoju, ar pačiai montuoti, ar geriua, kad meistrai sumontuotų...
Atsijungęs
makomagda117Data: Šeštadienis, 2024-04-06, 5:40 PM | Žinutė # 150








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 9
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
O mano usžiėmimas dabar - apšiltinimo darbai visokiausi... nors ir užsakėme tokią paslaugą https://2ab.lt/pamatu-siltinimas/ , bet vis tiek yra reikalų..
Atsijungęs
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Mėgstamiausias užsiėmimas laisvalaikiu?
  • Page 10 of 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024