Penktadienis, 2024-05-03, 4:32 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: noele  
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Kokius buities darbus nudirbote šiandien (Pasipasakokime)
Kokius buities darbus nudirbote šiandien
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 4:31 PM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
sveikutes forumietes na tai papasakokite kokius šiandien buities darbus nudirbote? galvoju juokas
pradedu aš pirma,tai jog dar arteja man maisto gaminimas,vaikų kambario tvarkymas,saliono tvarkymas.indų plovimas,kates maudymas juokas juokas na žodžiu tik spek suktis juokas juokas bet kažkaip nebera to tingulio,kaip vyras sako sededama namie nieko nedarai tik prie pc prasedi, o kai dyrbu tai ir darbinga tada namie bunu. _liuks_ na bet dulkiū nekenčiau ir nekesiu valyti _pikt_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
MonikisSsData: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 5:32 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
as siandien buvau polininikoj ir parduotuvej, bet cia ne buities darbai juokas

o namie tai issiploviau indu kruva, valgyt siuo metu verdu, sudejau skalbinius i skalbianke, po to juos padzioviau juokas paseriau kate ir peles, grindis isslaviau po to isploviau, virtuvej spinteles nuvaliau, saldytuva isvaliau, dar laukia siandien tuoleto valymas, daugiau nieko, nes vakarais nemegstu tvarkytis ir tingiu, viska stengiuos susitvarkyt ka reik iki kol vyras grizta 10


Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2010-02-04, 8:29 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (MonikisSs)
as siandien buvau polininikoj ir parduotuvej, bet cia ne buities darbai juokas

o namie tai issiploviau indu kruva, valgyt siuo metu verdu, sudejau skalbinius i skalbianke, po to juos padzioviau juokas paseriau kate ir peles, grindis isslaviau po to isploviau, virtuvej spinteles nuvaliau, saldytuva isvaliau, dar laukia siandien tuoleto valymas, daugiau nieko, nes vakarais nemegstu tvarkytis ir tingiu, viska stengiuos susitvarkyt ka reik iki kol vyras grizta 10


daug darbų nudirbai _liuks_ _liuks_ o man kaip tik vakarais pats darbymetis,galiu visa diena nieko neveikti,rankos nekyla,o vakare man kažkoks motoriukas isijungia kaip bitute sukuosi. juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
KristalijaData: Penktadienis, 2010-02-05, 11:55 AM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:zemaitija
Forumo mylimieji
Žinutės: 3656
Apdovanojimai: 8
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
isisiurbiau visus kampus,nusivaliau dulkes,paploviau grindis,ir va sudejau patalyne skalbti _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_

Atsijungęs
MonikisSsData: Penktadienis, 2010-02-05, 1:44 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
grindis isslaviau ir isploviau ir dulkes nuvaliau, reik maut i virtuve virti valgyt kamilei ir po to indus suplaut, daugiau nieko siandien nereikia, o dar ir mama pasikviete pas ja vakarieniaut _liuks_ pailsesiu 10

Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
MonikisSsData: Penktadienis, 2010-02-05, 1:46 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
daug darbų nudirbai

kad nelabai, nu kiek ten trukau tas ziurkes ir kate pasert juokas grindis kasdien sluoju ir plaunu, indus irgi, valgyt irgi verdu, tai galim sakyt, kad tik saldytuva isvaliau ir spinteles nuvaliau

Quote (Dove@Deive)
o man kaip tik vakarais pats darbymetis

o as tai jei iki pietu nepasidarau ko nors, atmetus maisto virima, tai viskas, reikia atidet kitai dienai, nes vakare visai nekyla rankos 10


Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-02-05, 2:29 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
kaip visada.kambarius sutvarkiau,rubus iskalbiau,kilimus isdauziau,dar kruva rubu surusiavau islyginau,patalyne pakeiciau,daba ruosiu pietus..o kai gryz vyras nematys mano darbo _pikt_ nes tai tiesiog iprsta 12
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-02-05, 3:07 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
kaip visada.kambarius sutvarkiau,rubus iskalbiau,kilimus isdauziau,dar kruva rubu surusiavau islyginau,patalyne pakeiciau,daba ruosiu pietus..o kai gryz vyras nematys mano darbo _pikt_ nes tai tiesiog iprsta 12

tai čia jau kaip visada,aš kai nedyrbdavau man vyras sakydavo gryžes iš darbo ka tu veiki visa diena _pikt_ sakau nieko,namai patys susitvarke,maistas pats pasigamina,drabužiai patys išsiligino ir taip toliau,jie gi nemato juokas _pikt_ juokas

aš tai šiandien dar jokių darbu neatlikau ir greičiausiai neatliksiu,tingiu juodai.rytoj šeštadienis,o šeštadieniais aš darau geberaline tvarka,tai šiandien galime apsikuisti juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
MonikisSsData: Penktadienis, 2010-02-05, 4:27 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Gargždai
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1608
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
rytoj šeštadienis,o šeštadieniais aš darau geberaline tvarka,tai šiandien galime apsikuisti

o as siaip penktadieniais generaline darau, o sestadieni -sekmadieni isvis minimaliai tvarkaus, man irgi savaitgalis skirtas poilsiui 10


Jeigu visi žmonės turi angelus sargus, tai mano arba kažkur kirmija, arba labai ilgam užgėrė...

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-05, 7:19 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pakeičiau patalus, išploviau ( ne o skalbenkė juokas juokas ), galėtų ir išlyginti juokas juokas , indus išsiploviau, valgyt padariau susitvarkiau, gėlytes palaisčiau miela

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-05, 7:23 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
tai čia jau kaip visada,aš kai nedyrbdavau man vyras sakydavo gryžes iš darbo ka tu veiki visa diena sakau nieko,namai patys susitvarke,maistas pats pasigamina,drabužiai patys išsiligino ir taip toliau,jie gi nemato

nu maniškis, tai nors ir nedirbdavau o studijavau, niekada neprikiša kad kažkas nepadaryta 10 :10: priešingai, sako tu pailsėk aš indus suplausiu _liuks_ :_liuks_: ir manau kad tikrai ne visi vyrai nepastebi, kad kažką padarai. tavo vadinasi Dove vyras labai nesupratingas galvoju :galvoju:
o dabar kai dirbu, priešingai grįžta ir pietums kažką greit sugalvoja pavalgom abu, o savaitgalio rytais visada jis gamina, savo firminius dešrainius, ir kavutę arba arbatą man į lovą atneša _liuks_ :_liuks_: _liuks_
jam nesunku ir indus išplaut ir dulkes nuvalyt, kaip sakoma universalus vyras juokas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Penktadienis, 2010-02-05, 7:24 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-02-05, 7:26 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (MonikisSs)
o as siaip penktadieniais generaline darau, o sestadieni -sekmadieni isvis minimaliai tvarkaus, man irgi savaitgalis skirtas poilsiui

jo pasmus irgi ketvirtadienis arba penktadienis generalinė _liuks_ liudna savaitgaliais ir taip yra ką veikt, ilsimės pramogaujam, na nebent svečių laukiam tai tada darom generalinę juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-06, 11:57 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)

nu maniškis, tai nors ir nedirbdavau o studijavau, niekada neprikiša kad kažkas nepadaryta 10 10 priešingai, sako tu pailsėk aš indus suplausiu _liuks_ _liuks_ ir manau kad tikrai ne visi vyrai nepastebi, kad kažką padarai. tavo vadinasi Dove vyras labai nesupratingas galvoju galvoju
o dabar kai dirbu, priešingai grįžta ir pietums kažką greit sugalvoja pavalgom abu, o savaitgalio rytais visada jis gamina, savo firminius dešrainius, ir kavutę arba arbatą man į lovą atneša _liuks_ _liuks_ _liuks_
jam nesunku ir indus išplaut ir dulkes nuvalyt, kaip sakoma universalus vyras juokas _liuks_

koks mano vyras ne tau snieguoliuke spresti,koks jis yra jau toks,ne visi vyrai yra idealus ne visi tobuli,dauguma klysta,pasitaso ir mokosi iš savo klaidų. _liuks_ manau kysti yra žmogiška,o ne klystančių nėra _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-02-06, 11:59 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jam nesunku ir indus išplaut ir dulkes nuvalyt, kaip sakoma universalus vyras juokas _liuks_

musu tetis vyras tai pat gali ir dulkes nuvalyti ir grindis išplauti ir indus išplauti _liuks_ _liuks_ ir sulužusius baldus sutaisyti,ir naujus iš nieki sukonstruoti _liuks_ kaip sakoma iš nieko išvirti vakariene _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2010-02-07, 0:43 AM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na šiandien kaip planavau visko nenudirbau,iškupiau vaikų kambari ir tualetą išvaliau 10 baigėsi mano generaline tvarka juokas na bet pas vaukus tenka paplušeti,kol iš po lovų viską išvalai iškraštai juokas :juokas:

Pagalba naujokams ir ne tik čia



Paskutinį kartą redaguota Dove@Deive - Sekmadienis, 2010-02-07, 1:09 AM
Atsijungęs
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Kokius buities darbus nudirbote šiandien (Pasipasakokime)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024