Ketvirtadienis, 2024-04-25, 10:31 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: noele  
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Ar vyrai jums padeda buityje? (diskutuokim apie vyrus :))
Ar vyrai jums padeda buityje?
Vai2skeData: Antradienis, 2010-08-24, 8:22 PM | Žinutė # 121








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
na koks cia padeda, buitis bendra..o ne tik mano reiklas.., siaip jau kas liecia maisto gaminima, gamina tik viska su zuvim(nes as jos i rankas neimu), ir kiausiniene kepa.., noreciau zinoma daugiau 10
namus tvarkom ir kaip kas, kas paskutinis atsikele, tas kloja, sluoja, plauna....
kai isvykstu i uzsieni, men ar daugiau..tai ir neprapuola, ir vaikus , ir namus ziuri..
kai vaikai mazi buvo, tai tikrai daug padejo, ir vystiklus plove, nes as britkijaus, ir naktim keles, ir nuo 3men mane jau mokytis isleido, jis vaika priziurejo..
ir vel, aisku buna, noris dar, dar ..daugiau....., bet kaip manasis sako, dar nieko nepasisiukslinau, kad smarkiai dirbciau juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2010-08-24, 9:13 PM | Žinutė # 122








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
gamina tik viska su zuvim(nes as jos i rankas neimu), ir kiausiniene kepa

o manasis jei gamina tai kažką iš grikių nes man labai smirda juokas juokas juokas , o kiaušinienė kokią iškepa
Quote (vaidabas)
ir vel, aisku buna, noris dar, dar ..daugiau....., bet kaip manasis sako, dar nieko nepasisiukslinau, kad smarkiai dirbciau

_liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-09-17, 6:25 PM | Žinutė # 123








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
vaidabas, šaunus gi tavo vyras _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-09-17, 11:41 PM | Žinutė # 124








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
manau, kaddauguma vyrų vienaip ar kitaip prisideda prie buities, vieni dažniau kiti rečiau miela mua

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-09-18, 2:02 PM | Žinutė # 125








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Gražu žiūrėti kartais kai vyras plauna indus ar grindis juokas juokas

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:33 PM | Žinutė # 126








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Gražu žiūrėti kartais kai vyras plauna indus ar grindis

dar gražiau kai valgyt gartais ką skanaus padaro, kad ir sumuštinius anwei anwei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
MettaData: Trečiadienis, 2011-02-09, 2:10 PM | Žinutė # 127








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Vilnius
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 72
Apdovanojimai: 1
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Maniskis man labai padeda.... As uz svara ir kad namuose jauku butu, o mano vyras gamina valgyt... mmmm... skanei gamina..
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2011-02-09, 3:24 PM | Žinutė # 128








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Crassula)
Maniskis man labai padeda.... As uz svara ir kad namuose jauku butu, o mano vyras gamina valgyt... mmmm... skanei gamina..

man labai tokie vyrai patinka, kurie padeda buityje o jei dar gamina tai išvis fantastika _liuks_ _liuks_ maniškis tai savaitgaliais visada gamina pusryčius _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-02-11, 6:40 PM | Žinutė # 129








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
O man labiausiai patinka kai vyras rytais keliasi,veda vaikus į darželį,gryžęs suplauna indus,padaro man pusryčius ir kavos,ir viską atneša į lovą miela
tik visada atneša tuos pačius pusryčius-kiaušinienę juokas Bet nieko,aš labai mėgstu ir jis tai žino miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 6:46 PM | Žinutė # 130








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O man labiausiai patinka kai vyras rytais keliasi,veda vaikus į darželį,gryžęs suplauna indus,padaro man pusryčius ir kavos,ir viską atneša į lovą
tik visada atneša tuos pačius pusryčius-kiaušinienę Bet nieko,aš labai mėgstu ir jis tai žino

jei taip kiekvieną dieną, tai jis tikriausiai po padu bet juokauju vadinasi jis perimęs beveik visus moters darbus juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-02-11, 6:49 PM | Žinutė # 131








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
jei taip kiekvieną dieną, tai jis tikriausiai po padu bet juokauju vadinasi jis perimęs beveik visus moters darbus juokas

Ne kekvieną dieną,savaitę vedu aš vaikus,savaitę jis,pasidaliname visais darbais,jei aš tvarkau kabarius ,jis plauna indus. Susitariame kas ką darys,jei abu būname namie,nedirbame,tai neleisčiau,kad sedėtų koja ant kojos,o aš kuopčiau visus galus,reikia draugiškai viską daryti. Čia jau aš būčiau po padu,jei viską daryčiau viena,o jis sedėtų koja ant kojos,bet gerai,kad taip nėra _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 7:00 PM | Žinutė # 132








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Ne kekvieną dieną,savaitę vedu aš vaikus,savaitę jis,pasidaliname visais darbais,jei aš tvarkau kabarius ,jis plauna indus. Susitariame kas ką darys,jei abu būname namie,nedirbame,tai neleisčiau,kad sedėtų koja ant kojos,o aš kuopčiau visus galus,reikia draugiškai viską daryti. Čia jau aš būčiau po padu,jei viską daryčiau viena,o jis sedėtų koja ant kojos,bet gerai,kad taip nėra

tai šaunu, kad pagaliau vyras subrendo _liuks_ _liuks_ ir nebereikia tau vienai visur suktis _liuks_ _liuks_
nors sakoma kad vyrai labaiu pradeda vertinti savo antrąją pusę kai išeina tėvystės atostogų ir būna namuose ir kai beveik visi rūpesčiai puola ant jo pečių


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-02-11, 7:02 PM | Žinutė # 133








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai šaunu, kad pagaliau vyras subrendo _liuks_ _liuks_ ir nebereikia tau vienai visur suktis _liuks_ _liuks_

Jis niekada ir nebuvo nesubrendęs


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 7:07 PM | Žinutė # 134








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jis niekada ir nebuvo nesubrendęs

na jau na romeniukai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-02-11, 7:07 PM | Žinutė # 135








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na o ką manote apie vyra kulinarą miela galvoju kažin pasisekė toms ar n juokas juokas juokas

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » SUSIPAŽINKIME-PAPLEPĖKIME » Plepaliukai apie viską » Ar vyrai jums padeda buityje? (diskutuokim apie vyrus :))
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024