Penktadienis, 2024-03-29, 3:15 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: linuciuxxxx  
Forumas » VIRTUVĖS PASLAPTYS » Saldumynai-Kokteiliai-Desertai » Spurgos (receptai)
Spurgos
katulapeData: Ketvirtadienis, 2009-02-12, 10:41 AM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:pajūris
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 266
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Pasidalinkime spurgų receptais.

Atsijungęs
katulapeData: Trečiadienis, 2009-02-18, 4:29 PM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:pajūris
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 266
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
SPURGOS

Reikės:

3 kiaušinių
500 g varškės (tik ne pakeliuose, nes per šlapia)
8 valg. šaukštų miltų
5 valg. šaukštų cukraus
1 arbat. šaukštelį kepimo miltelių (galit ir nedėt)
vanilinio cukraus pakiuką

Viską sumaišom ir verdam aliejui A tiesa į aliejų dėkit su šlapiu šaukšteliu, kad tešla neliptu. Galima ir apvalias daryt, bet aš nesismulkinu, o ir vaikam įdomiau spėliot gali, į ką panaši ta ar ana spurga

Tinginio spurgos

Reikia tik pakelio šaldytų tinginukų, juos virti aliejuj, po to pabarstyti cukraus pudra. Skanaus. Valgysit pirštukus laižysit ir mane geru žodeliu minėsit. 13

Atsijungęs
FrekenbokData: Trečiadienis, 2009-05-13, 1:55 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:vilnius
Naujokas
Žinutės: 15
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
SPURGOS SU OBUOLIAIS BE MIELIU

12 obuoliu
6 saukstai cukraus
6 sukstai miltu
6 kiausiniai
3 st. tauku arba aliejaus (kepimui)
2saukstai cukraus pudros, cinamono

12 vidutiniu obuoliu nulupti,ispjauti viduri,tuscia vieta prideti uogienes(besirupo)
tynius,ir cukru istrinti iki baltumo, i trynius deti po suksta gerai suplakta baltymu putele ir po sukstamiltu. ismaisyti. kiekviena obuoli pamirkyti tesloje,ir deti i verdancius taukus ar alieju,kai paraus isimti ir pabarstyti cukrum ir cinamonu

SKANAUS

Paskutinį kartą redaguota Frekenbok - Trečiadienis, 2009-05-13, 1:55 PM
Atsijungęs
neridaData: Antradienis, 2010-08-03, 8:48 PM | Žinutė # 4








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Spurgos su mėsos įdaru

Spurgoms pagaminti reikės: spurgos su mesos idaru

10 g cukraus
250 g mėsos faršo
1 stiklinės ryžių miltų
½ stiklinės kvietinių miltų
Smulkintų žalumynų
Druskos
1 šaukšto sojų padažo
Aliejaus
Į faršą įpilkite sojų padažo, įdėkite žalumynų, įpilkite vandens, įberkite druskos. Ryžių miltus sumaišykite su kvietiniais, įpilkite 2 stiklines karšto vandens, įberkite druskos, užmaišykite vienalytę tešlą ir palikite 30 min. pastovėti. Iš tešlos suvyniokite volelį, supjaustykite 25 g svorio gabaliukais, iškočiokite paplotėlius, į kiekvieno vidurį dėkite faršo, kraštus sužnybkite, suformuokite kamuoliukus. Spurgas kepkite įkaitintame aliejuje, kol įgaus aksinį atspalvį.

Skanaus!


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-10-22, 1:31 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
JOGURTINĖS SNIEGUOLIUKĖS SPURGYTĖS
Produktai: 3 kiaušiniai, jogurtas ( aš dedu kur būna maišeliuose, tinka bet koks skonis), cukrus, vanilinis cukrus,kepimo milteliai, miltai, aliejus.
Darymas: išplaki gerai kiaušinius, įpili jogurto( priklauso nuo to kiek darysit, aš pilu 2 stiklines), tada įdedu kepimo miltelių (kartais juos nugesinu), išplaku su mikseriu viską, įdedu cukraus pgal skonį, jei norit galima ir vanilinio cukraus, vėl išplakam viską, tada dedam miltus : įpilam stiklinę miltų ir maišom atsargiai, miltų reikia tiek, kad gautsį tešla, šiek tiek tirštesnė nei blynų. na kaip čia pasakyti, tiršta tiršta, su rankom jos minkyti nereikės. tada užkaitinam aliejų : pasiimam šaukštą, ir su jo kraštu pakabinam spurgų masę, TIK Ne PILNĄ ŠAUKŠTĄ, ir dedam į indą su aliejumi, ir kepam kaip bet kurias spurgas, išmus apibarstome cukruas pudra, aš dažniausiai pirmą iškepusią spurgą perlaužiu ir paižiūriu ar iškepęs vidus, jei taip tai tokio dydžio kepu ir kitas,, jei ne tada mažesnes.
SKANAUS


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Penktadienis, 2010-10-22, 1:32 PM
Atsijungęs
Forumas » VIRTUVĖS PASLAPTYS » Saldumynai-Kokteiliai-Desertai » Spurgos (receptai)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024