Penktadienis, 2024-04-19, 1:37 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: jurgutex  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Būreliai ir menų mokyklėlės » Būreliai Panevėžyje (įvairaus amžiaus vaikams)
Būreliai Panevėžyje
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:20 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kokie šokiai pas jus tai jei tik šeip sau tai ko lanko

Nežinau ką jie ten šoka juokas Čia dar pabandymui, paskui sako atsirinks vaikus, na kas norės liks kas nenorės nebelankys,dovydas sakė nebenori, bet kai ateina ta diena jis pats nueina ir šoka juokas

Quote (snieguoliuke)
nors šeip manau kad bet kuris vaikas turėtų palankyti mažiausiai porą mėnesio kokį nors būrelį ir tada jei jau nelimpa tai nelimpa, nes jei tik porą savaičių tai net nesupras kas ten kaip, ir paskui jei šokinės nuo vieno prie kito kad nebūtų taip, kad visai nebebus ką lankyti

Nematau nieko blogo,toks amžius,kad renkasi, ras savo vietą ankčiau ar vėliau. Pereis visus būrelius kokius tuik siūlys ir pasiliks ties mėgstamiausiu, reikia viską išmėginti. gerai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:29 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nežinau ką jie ten šoka juokas Čia dar pabandymui, paskui sako atsirinks vaikus, na kas norės liks kas nenorės nebelankys,dovydas sakė nebenori, bet kai ateina ta diena jis pats nueina ir šoka juokas

pas mus tai tie pramoginiai berods juokas juokas juokas juokas bet sakė klasiokės mama brangu, berods 120 į mėnesį ir vyksta vėlai, iš mūsų klasės tik viena mergaitė ir telenko geda o šeip jei kokie tautiniai tai visai įdomu liuks
Quote (Romeniukas)
Nematau nieko blogo,toks amžius,kad renkasi, ras savo vietą ankčiau ar vėliau. Pereis visus būrelius kokius tuik siūlys ir pasiliks ties mėgstamiausiu, reikia viską išmėginti. gerai

na aišku nieko blogo, bet jei porą savaičių paeini ir leki į kitą tai irgi nekas, pas mus klasėje yra 2 berniukai, vieną savaitę į vieną lėkdavo būrelį kitą į kitą, ir t.t. tai taip ir liko be būrelių geda geda geda nes vieno ilgesnį laiką nebelangė paskui užsimanė, o ten jau vaikai pasimokę daug ką tai ir liko ant ledo geda , bet aišku jei neišbandys kelių tai tikrai ir nesužinos ko nori mirkt
Romeniukas,
tai teks tau pavedžioti berrnužėlį į treniruotę mirkt nes ten trenerių kalnas būna o be to daug vaikų kiekvieną kart kitoje stadiono vietoje, o šiemet sakė ir Žemynos mokyklos stadione, o paskui pripras ir vienas galės kulniuoti mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:30 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o kas lieič futbolą, tai sunkaiusia pamenu pernai bernužėliams būdavo batukus užsirišti, atsiriša tai prašydavo trenerio kad užryštų bet ne visi rišdavo geda mūsų tai ir dabar užriša, nes silpnai tikraiusiai berniukai užsiriša geda

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:33 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
pas mus tai tie pramoginiai berods bet sakė klasiokės mama brangu, berods 120 į mėnesį ir vyksta vėlai, iš mūsų klasės tik viena mergaitė ir telenko o šeip jei kokie tautiniai tai visai įdomu

Tai ir manau pramoginiai,tautinių visai jaučiu nešoktų juokas Nebeleisiu jei jis nenori, tik nesuprantu dėl ko jis eina, Mokytoja sakė,kas nenorite neikite, o ko jis nueina nesuprantu juokas Gal kažkiek ir idomu :)

Quote (snieguoliuke)
Romeniukas,
tai teks tau pavedžioti berrnužėlį į treniruotę nes ten trenerių kalnas būna o be to daug vaikų kiekvieną kart kitoje stadiono vietoje, o šiemet sakė ir Žemynos mokyklos stadione, o paskui pripras ir vienas galės kulniuoti

Aišku pradžioje teks, treniruotė būtų pusantros val. Reiks manau pabandyt,turėtų jam patikti. Be to kamuolį šiaip spardyt megėjas iš kairės kojos juokas juokas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:39 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai ir manau pramoginiai,tautinių visai jaučiu nešoktų juokas Nebeleisiu jei jis nenori, tik nesuprantu dėl ko jis eina, Mokytoja sakė,kas nenorite neikite, o ko jis nueina nesuprantu juokas Gal kažkiek ir idomu :)

na gal ir patinka bet nenori prisipažinti juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Aišku pradžioje teks, treniruotė būtų pusantros val. Reiks manau pabandyt,turėtų jam patikti. Be to kamuolį šiaip spardyt megėjas iš kairės kojos juokas juokas

ilgesnės žinok treniruotės mirkt o žaisti gauna vaikai pabaigoje treniruotės kokias 10 min juokas juokas juokas juokas juokas o vien technika būna pratimai liuks o kas liečia Butrimą, tai mamos jį vadina rėksiu, nes labai garsiai šneka juokas juokas juokas juokas nors vienas yra treneris jis vyresniųjų, tai tiesiog rėkia geda geda geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Ketvirtadienis, 2012-09-13, 6:43 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Yra mieste kur mokina berniukus gatvės šokių, breiko ir t.t.manau tokie berniukams turėtų patikti liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-09-23, 7:27 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na va pas mus daug pasikeitimų būreliuose liuks :liuks: antradieniais kinderis lankys Miško bičiulių būrelį gamtos mokykloje o iš jo važiuosim į keramikos būrelį liuks , pirmadieniais trečiadieniais ir penktadieniais aišku futbolas, bet va kai tokie orai peršlaps vaikinukas, ir vėl žais visi šlapi juokas :juokas: juokas :juokas: kaip viščiukai geda o pirmadienį po 5 pamokų dailė mirkt ir nuo spalio pradeda lankyti su tėčiu boksą, bet čia bus vakarais ir arti namų liuks liuks

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2012-09-23, 7:27 PM
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2012-10-21, 9:55 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na ar lankote mieste kas nors kokius būrelius, kažkaip kaip dabar greitai pradėjo tempti, o mums futbolas 2 kartus per savaitę bus nuo 19val, ir visai kitame miesto gale, tai manau teks vežioti, kažkaip baisu paleisti vieną geda geda net nežinau ką čia daryti geda
o Dabar pas mus mieste manau ir rajone galima pasirinkti vieną apmokamą būrelį mieste tai ir skautų ir orkestro ir gamtininkų ir dar visokiausių liuks liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Būreliai ir menų mokyklėlės » Būreliai Panevėžyje (įvairaus amžiaus vaikams)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024