Penktadienis, 2024-03-29, 3:26 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
Vežimėliai, autokėdutės
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 9:58 PM | Žinutė # 46








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Visu pirma daug ką pasako svoris 13kg. Visų antrą pati stumdžiau pakėliau ir panašiai, labai lengvutis,rėmas tai visai kaip pūkelis. Kas dėl sniego visiška nesamonė kas turi nei viena nesiskundė dėl pravažiavimo, yra fiksatoriai,kad ratukas nesisukiotų ir mažumas nieko nekeičia, kuo puikiausiai važiuoja per sniegą.Nežinau koki tavo drauge turi, ju yra begalė ir jie visi labai skiriasi kas liecia patogumą ir manevringumą, šiandien dar vieną stumdžiau, atrodo lengvutis fainas, bet kai reikia laviruoti tai siaubas kažkoks nepatinka Tai kad visi labai skiriasi o būtent šie yra manevringi

na tai dar primesk kokius 5 kg tai bus ką panešti juokas juokas na nežinau žinok tas mažas ratas prekyje dar kai 2 tai 2 bet kai vienas ir jei apsukus vežymėlį stumi priekyje būtent tuo mažu ratuku tikrai sunku nepatinka nepatinka nepatinka nes bandžiau pati, kai su drauge ėjom, sakau kas čia tau sunkaus juokas juokas juokas bet kai pačiai reikėjo pastumti tai buvo ką veikt juokas juokas juokas ir dar tas sniegas tarp tų ratukų prilino tai išvis košmaras juokas juokas juokas juokas ji turėjo ABC ir dar kažkaip ten vadinasi prisimenu Tik abc juokas juokas ir mokėjo jei neklystų apie 1600 Lt tai mes su draugėm juokėmės sakom gal paauksuotas juokas :juokas: tai gerai kad sesė jos laukėsi tai pardavė sesei pigiau mirkt
Quote (Romeniukas)
Va tas' kad panašų dar nieko nereiškia,šiandien stumdžiau atrodo du beveik tokius pat, bet valdymas skirėsi kaip diena ir naktis.

na taip, Tėja tai Zipio firmos turi, nes kartu apžiūrinėjom mirkt tai labai patenkinta liuks
sako bus matyt žiemą kaip bus juokas juokas juokas o kainytė tai arti tūkstančio buvo, dar nuolaidą gavo nes lovytę iš ten pat pirko liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:01 PM | Žinutė # 47








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
nu jo db čia tau galvos skausmas,nes norisi gero,patogaus :)

pilnai pritariu mirkt mirkt tikras galvos skausmas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:08 PM | Žinutė # 48








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Jei apsipresiu ties šiuo tai bus toks rėmas, ne 3 ratai o visi 4 galvoju keista man atrodo bet gal ir geriau.
tik spalva ne tokia


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:10 PM | Žinutė # 49








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na tai dar primesk kokius 5 kg tai bus ką panešti na nežinau žinok tas mažas ratas prekyje dar kai 2 tai 2 bet kai vienas ir jei apsukus vežymėlį stumi priekyje būtent tuo mažu ratuku tikrai sunku nes bandžiau pati, kai su drauge ėjom, sakau kas čia tau sunkaus bet kai pačiai reikėjo pastumti tai buvo ką veikt ir dar tas sniegas tarp tų ratukų prilino tai išvis košmaras ji turėjo ABC ir dar kažkaip ten vadinasi prisimenu Tik abc ir mokėjo jei neklystų apie 1600 Lt tai mes su draugėm juokėmės sakom gal paauksuotas juokas tai gerai kad sesė jos laukėsi tai pardavė sesei pigiau

Ačiū už nuomonę mirkt


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:13 PM | Žinutė # 50








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Jei apsipresiu ties šiuo tai bus toks rėmas, ne 3 ratai o visi 4 galvoju keista man atrodo bet gal ir geriau.

va ratukai pas draugytę tai tokie liuks bet va spalva galėtų būti kitokia mirkt manau stumiant tikrai vargo nebūtų nei kai su tais mažiukais priekyje, aišku kai sniego nėra tai manau ir su mažais patogu


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:17 PM | Žinutė # 51








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
va ratukai pas draugytę tai tokie bet va spalva galėtų būti kitokia manau stumiant tikrai vargo nebūtų nei kai su tais mažiukais priekyje, aišku kai sniego nėra tai manau ir su mažais patogu

Tai spalva ne tokia, pas mus būtų tokia pilka. gerai o čia kažkokia keista geda na rytoj jei viskas patiks pirksiu gana čia mėtytis jau galva susisuko juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:19 PM | Žinutė # 52








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na rytoj jei viskas patiks pirksiu gana čia mėtytis jau galva susisuko juokas

iš Vaikučio gal pirksi, ten didelis pasirinkimas mirkt o kainytė tai jaučiu irgi netoli tūkstančio geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:27 PM | Žinutė # 53








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
iš Vaikučio gal pirksi, ten didelis pasirinkimas o kainytė tai jaučiu irgi netoli tūkstančio

Vaikutis tokių vežimėlių neturi.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Antradienis, 2012-11-13, 10:34 PM | Žinutė # 54








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Vaikutis tokių vežimėlių neturi.

rimtai geda geda nu geras geda geda geda tai gal daugiau pas mus kaip ir pasirinkimo nebėra geda geda ar tu ieškai per skelbimus mirkt ai dar gi titė ritė pas mus yra, bet kažkaip abeboju ar ten irgi tolkių yra geda


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Antradienis, 2012-11-13, 10:37 PM | Žinutė # 55








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
rimtai nu geras tai gal daugiau pas mus kaip ir pasirinkimo nebėra ar tu ieškai per skelbimus ai dar gi titė ritė pas mus yra, bet kažkaip abeboju ar ten irgi tolkių yra

net nežinau ar iš vis Panevėžį tokių yra, na tokiam kaip babilone net nežėjau, bet šiaip tai jų nėra, žėjau ir titei ritei, tai pat nėra. Aš radau per skelbimą, ir tai 800lt jų kaina eina, kiti ir už 1000lt pardavinęja.


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-03-02, 11:24 AM | Žinutė # 56








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
nu ir prasimeciau su vezimeliu verkia vezimukas liuks, labai man patinka, patogus, manevringas, viskas liuks, tik va ratukai kieti, per kietai vaziuoja nepatinka kai dar musu tokie keliai tai visai nieko gero... net nezinau bandysiu parduoti, bet net nezinau daug kam nepatinka mazi ratukai, tai zesiu arba iprasiu ir teks vazineti, o jei kas nupirks tai jau nusiziurejau kita, nerialiai man jis fainas ir labai tokio noriu, dabar jau zinau kad reikia ziureti,jog butu pripuciami ratai.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Šeštadienis, 2013-03-02, 4:11 PM | Žinutė # 57








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
vezimukas liuks, labai man patinka, patogus, manevringas, viskas liuks, tik va ratukai kieti, per kietai vaziuoja

oj zinau ka reiskia, as specialiai ziurejau kad butu dideli pripuciami ir su amortizatoriais, kad per pusnis galeciau lengvai varinet juokas juokas nes musu kai naujas rajonas, tai nlb keliu yra, tai kalnais vazineja mamyciu pulkai juokas juokas


Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2013-03-02, 6:42 PM | Žinutė # 58








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
oj zinau ka reiskia, as specialiai ziurejau kad butu dideli pripuciami ir su amortizatoriais, kad per pusnis galeciau lengvai varinet nes musu kai naujas rajonas, tai nlb keliu yra, tai kalnais vazineja mamyciu pulkai


Tai uz tai ,o as kazkaip apsizioplinau, nepagalvojau apie ratukus... verkia nors siaip toks fainas vezimukas, ir se kad tau...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Šeštadienis, 2013-03-02, 11:39 PM | Žinutė # 59








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai uz tai ,o as kazkaip apsizioplinau, nepagalvojau apie ratukus... verkia nors siaip toks fainas vezimukas, ir se kad tau...

tai va kartais nepagalvoji, apie tokias smulkmes galvoju


Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 11:51 AM | Žinutė # 60








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (katcia)
tai va kartais nepagalvoji, apie tokias smulkmes


tai uz tai


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024