Antradienis, 2024-04-16, 8:31 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
Vežimėliai, autokėdutės
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 12:17 PM | Žinutė # 61








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
ik va ratukai kieti, per kietai vaziuoja nepatinka kai dar musu tokie keliai tai visai nieko gero... net nezinau bandysiu parduoti, bet net nezinau daug kam nepatinka mazi ratukai, tai zesiu arba iprasiu ir teks vazineti, o jei kas nupirks tai jau nusiziurejau kita, nerialiai man jis fainas ir labai tokio noriu, dabar jau zinau kad reikia ziureti,jog butu pripuciami ratai.

Romeniukai, tikrai kažkurioje tėmelėje kalbėjomė apie tuos didesnius ir pripučiamus ratus, ir visos buvo už juos liuks liuks nes tikrai super kai ratai idesni nei tokie mažiukai, bet tu sakei kad šis vežimėlis labai manevringas labai geri ratukai nesvarbu kad maži, kad labai geri atsiliepimai ir t.t. bet manau tikrai nepalyginama yra kur stumi vežimą su mažais ratukais o kr su normaliais, pripučiamais ir važiuoja minkštai ir t.t. bet kaip sakoma iš klaidų mokomės, kitą kartą tokio nepirktum mirkt
Quote (katcia)
oj zinau ka reiskia, as specialiai ziurejau kad butu dideli pripuciami ir su amortizatoriais, kad per pusnis galeciau lengvai varinet juokas juokas nes musu kai naujas rajonas, tai nlb keliu yra, tai kalnais vazineja mamyciu pulkai juokas juokas

va būtent, svarbiausia vežimuke yra ratai liuks liuks liuks nes kur tau su mažais per sniegą stumpti nepatinka nepatinka nepatinka o pripučiami ir lengviau ir praktiškiau liuks


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2013-03-03, 12:19 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 12:40 PM | Žinutė # 62








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
, bet tu sakei kad šis vežimėlis labai manevringas labai geri ratukai nesvarbu kad maži, kad labai geri atsiliepimai ir t.t. bet manau tikrai nepalyginama yra kur stumi vežimą su mažais ratukais o kr su normaliais, pripučiamais ir važiuoja minkštai ir t.t. bet kaip sakoma iš klaidų mokomės, kitą kartą tokio nepirktum


na jis ir yra man laba patogus ir labai manevringas, nesvarbu kad mazi ratukai, tik tiek kad kietai vaziuoja... tai vat atsiliepimai lieka atsiliepimais kol pati neisbandai... kambaryje ir net parduotuveje as ji stumdziau, super buvo, net nepagalvojau kaip bus kieme, nes nesijaute ratuku kietumas... viskas siaip gerai su tais ratukais, gali buti ir maxi jei nebutu kieti...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 12:43 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
na jis ir yra man laba patogus ir labai manevringas, nesvarbu kad mazi ratukai, tik tiek kad kietai vaziuoja... tai vat atsiliepimai lieka atsiliepimais kol pati neisbandai... kambaryje ir net parduotuveje as ji stumdziau, super buvo, net nepagalvojau kaip bus kieme, nes nesijaute ratuku kietumas... viskas siaip gerai su tais ratukais, gali buti ir maxi jei nebutu kieti...

na mano nuomone, visi vežimukai, kuriuose yra maži ratukai ir nepripučiami važiuoja tikrai ganėtinai kieti, nors šeip yra mažais ratukais ir pripučiamais, manau va tokie važiuoja kai ir didesniais pripučiamais ratais minkštai liuks liuks na ką padarysi, kaip ssakant kitą kartą žinosi mirkt


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 12:48 PM | Žinutė # 64








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na mano nuomone, visi vežimukai, kuriuose yra maži ratukai ir nepripučiami važiuoja tikrai ganėtinai kieti, nors šeip yra mažais ratukais ir pripučiamais, manau va tokie važiuoja kai ir didesniais pripučiamais ratais minkštai na ką padarysi, kaip ssakant kitą kartą žinosi


siaip daug kas su tokias vazineja ir pripranta, juk beveik visi sketukai yra su mazais ir kietais ratukais... ir vazineja, ai as tai galiu ir priprasti, nes siaip labai patogogus, bet kad kita nusiziurejau ir laba dabar jo noriu juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 12:55 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
siaip daug kas su tokias vazineja ir pripranta, juk beveik visi sketukai yra su mazais ir kietais ratukais... ir vazineja, ai as tai galiu ir priprasti, nes siaip labai patogogus, bet kad kita nusiziurejau ir laba dabar jo noriu juokas

tai va aišku kodėl nebepatinka šitas juokas juokas juokas juokas juokas nes nori kito juokas juokas tai pirk kitą o šitą į kokį komisėlį bandyk nuvešti mirkt , bet manau kad po kokio mėn vel kitą pamatysi ir jo užsimanysi juokas juokas juokas juokas o kuo tas kitas toks ypatingas kad taip nori gerai


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Sekmadienis, 2013-03-03, 12:57 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:08 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kuo tas kitas toks ypatingas kad taip nori


nezinau kuom ipatingas, man labai patiko sedima padetis, tokia idomi,kitokia nu fainas jis man, grazus labai modeliukas. atsimenu su vyresneliais gal kokius 3 vezimus pakeiciau juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
katciaData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:11 PM | Žinutė # 67








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
atsimenu su vyresneliais gal kokius 3 vezimus pakeiciau juokas

pamisus juokas juokas juokas mano vyresnelis, tai isvismazium neissiskiriam su vezimu juokas


Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:12 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
nezinau kuom ipatingas, man labai patiko sedima padetis, tokia idomi,kitokia nu fainas jis man, grazus labai modeliukas. atsimenu su vyresneliais gal kokius 3 vezimus pakeiciau juokas

vadinasi dabar kokius 6 pakeisti juokas juokas juokas reikės brangiausiajam dirbti dėl vežimų juokas juokas juokas juokas svarbioausia kad jei nusipriksi kitą ir jei vėl nebepatiks galvoju galvoju galvoju galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:40 PM | Žinutė # 69








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Romeniukas, parodyk kokį nusižiūrėjai ? :)

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
LauritukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:40 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Administratorė
Lygis:
Administratorė
Žinutės: 30254
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už forumo ir puslapio įkūrimą Forumo siela Plepučių,pleputė
Quote (snieguoliuke)
vadinasi dabar kokius 6 pakeisti

kad ir 10 tegu keičia jei turi už ką sypsausi sypsausi sypsausi


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Sveikinimų atvirukai

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:49 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Laurituke)
kad ir 10 tegu keičia jei turi už ką sypsausi sypsausi sypsausi

tai aišku nors ir visą 20 juokas juokas liuks liuks kad ir visus gali išmėginti sypsausi


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
katciaData: Sekmadienis, 2013-03-03, 1:52 PM | Žinutė # 72








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Vilnius
Forumo mylimieji
Žinutės: 2796
Apdovanojimai: 24
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (katcia)
pamisus juokas juokas juokas mano vyresnelis, tai isvismazium neissiskiriam su vezimu juokas

kazkokia nesamone puse zinutes nera galvoju
vienu zodziu su dickiu kelis kartus tenaudojau vezima, visada ant ranku budavo.. o maziuj vezimas lb liuks liuks reikalingas daiktas




Paskutinį kartą redaguota katcia - Sekmadienis, 2013-03-03, 1:54 PM
Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 2:00 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
Romeniukas, parodyk kokį nusižiūrėjai ?


stai toks, na cia sportine sedima dalis, bet ji tokia kaip matosi pusiau gulima labai tinka mazesniems. aisku yra ir lopsys kedute gerai



Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Sekmadienis, 2013-03-03, 2:01 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Laurituke)
kad ir 10 tegu keičia jei turi už ką


juk viena parduodu ir galiu pirkti kita juokas ot biznis juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2013-03-03, 2:06 PM | Žinutė # 75








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
stai toks, na cia sportine sedima dalis, bet ji tokia kaip matosi pusiau gulima labai tinka mazesniems. aisku yra ir lopsys kedute gerai

liuks liuks o čia priekiniai maži ratukai irgi pripučiami :)


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Vežimėliai, autokėdutės (bendra tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024