Šeštadienis, 2024-04-20, 4:57 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lauko žaislai (Bendra tema)
Lauko žaislai
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 11:55 AM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Manau vasaros sezonu labai aktualu yra lauko žaislai,pasidalinkime patirtimi kokius perkame savo vaikams lauko žaislus,kokių nevertėtų pirkti,iš kur perkate ir ttt...


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 11:58 AM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mes kol dar negyvename nuosavame name tai nupirksime tik lauko supynes kurių dar neturime 10 o vėliau tai labai norėčiau čiuožyklos ir baseino,pripili į baseiną vandens ir vaikas čiuožia nuo čiuožyklos, smagu vaikams būtų tikrai _liuks_
o jūs kokius lauko žaislus turite ar planuojate nupirkti savo vaikams 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:13 PM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
smelio deze yra gerai<ja pirmiausia ir isitaisem>,yrankiai joje zaist<priklausomai nuo amziaus<pradzioj ivairios formeles,dabar ivairios masinos>,baseinas plona sienele<ir pigesnis ir ne prakiura greit>masinos paspirtukai, dviraciai,motociklai<elektriniai ir benzininis>,batutas<kol kas mazas>,guminis parsiukas<ant kurio galima sokinet>,bumerangai,kamuoliai,krepsinio lankas...atrodo visa ju turta surasiau .seip baseinus perkam kiekvienais metais,nes pripuciami prakiursta,o tie plona sienele irgi plysta liudna
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:25 PM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (idit)
smelio deze yra gerai,yrankiai joje zaist,baseinas plona sienelemasinos paspirtukai, dviraciai,motociklai,batutas,guminis parsiukas,bumerangai,kamuoliai,krepsinio lankas...atrodo visa ju turta surasiau .seip baseinus perkam kiekvienais metais,nes pripuciami prakiursta,o tie plona sienele irgi plysta

Čia visą savo lauko žaislų atributika surašiai??? galvoju oho kiek visko turite sorry


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:27 PM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
pas mus dar tik mašina ir dviračiai ir paspirtukas lauko žaislai 10 10 na dar savaime aišku kastuvėliai kibirėliai tai smėlio žaislai,kamuoliai ir raketės su kuriomis dar nemoka žaisti juokas baseiną tai reikės nupirkti,nes išmetėme savo vieną o kitas prakiuro maximynis ne koks ir buvo.

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:36 PM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
baseiną tai reikės nupirkti,nes išmetėme savo vieną o kitas prakiuro maximynis ne koks ir buvo.

na mes turim maksiminį ir laiko jau 3 metus _liuks_ _liuks_ _liuks_ _liuks_
Quote (Dove@Deive)
vėliau tai labai norėčiau čiuožyklos ir baseino,pripili į baseiną vandens ir vaikas čiuožia nuo čiuožyklos, smagu vaikams būtų tikrai

tai jau kokius 400Lt nusiteik palikti juokas juokas juokas
mes kažkaip nebelabai daug turim:
turim dviratį, paspirtuką, Bagį, keturatį, kelis kastuvus grebliukus kibirėlius (nes su smėlio žaislais nelabai bežaidžia), turim pripučiamą palapinę kurią lauke pastatom, na dar vaikiška pastatoma palapinė yra , o prie upės vežamės valtis _liuks_ _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:38 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Čia visą savo lauko žaislų atributika surašiai??? oho kiek visko turite

dar pamirsau palapine juokas kurioje laiko savo zaislus ir vis kita geri.nu nezinau ar cia daug,kai trys yra tai ir turats ju nemazas.supyniu nenoreciau nes jau yra nukenteja kaime.
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:41 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai jau kokius 400Lt nusiteik palikti

Nereikės tų 400lt ieškosim per skelbimus ne naujos pigiau,gal kokioj titei ritei ką užmatysim,gal per pažystamus ką gausime,ar mašinų turguje netyčia gal bus.

supines tai paprastas pirksime. kur pasikabina kieme _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:42 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
dar pamirsau palapine

oj pas mus irgi palapinės bent kelios, viena pripučiama kita pastatoma juokas juokas juokas , o supynės yra prie garažo bet nelabai mėgsta, ai dar krepšinis yra juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2010-04-16, 12:48 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
na mes turim maksiminį ir laiko jau 3 metus

na tikiu kad vienas vaikas nelabai ja speja ir prakiurdyt,o dar sakei jis labai saugo zaislus.kadangi pas mane kieme maziausiai buna 5 vaikai kas diena,o vasara visi iskart nori savo subines sukist i vandeni tai todel ir nelaiko,abejoju ar murinis atlaikytu ju ataka
Atsijungęs
ValedyData: Penktadienis, 2010-04-16, 1:09 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Admin padejėja
Lygis:
Miestas:Ten kur širdis
Forumo mylimieji
Žinutės: 9789
Apdovanojimai: 62
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Kadangi nuosavo kiemo neturime,tad visi mūsų lauko žaislai kokie gali būti apart dviračių,riedlentės ir smėlio dėžės kastuvėlių ,kibirėlių,kuriuos vežamės prie jūros....ir viskas

Laimėtojų garbės lenta
Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 1:21 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
vasara visi iskart nori savo subines sukist i vandeni tai todel ir nelaiko,abejoju ar murinis atlaikytu ju ataka

juokas juokas juokas juokas tikra tiesa juokas juokas , na es irgi kai važiuojam prie upės a ežero sulenda nemažai vakų juokas juokas , bet kažkaip tikriausiai pasisekė su tuo basein nors pirktas ir iš maksės juokas juokas , o šeip nusipirkom beveik už 100Lt valtį, ir tik vieną kartą pasinaudojom, o pirkom ne iš maksės liudna liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 4:51 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Reikėtų ir mūms isitaisyti krepšinį,seniau turėjome bet pavogė 10 na aš pati palikau bendroje vietuvėje ir dingo,nebuvo gaila,nes nežaidė vaikai tai kažkaip nepergyvenau,o dabar jau didesni tai gal jau žaistų,tik kur vėl tokį faina gauti,nebeatsimenu iš kur pirkau. 10
Va tokį panašų turėjome tik be lentos visai fainas kieme galėtųžaisti tik kur dabar tokį gauti. į dugną prisipila vandens ir stabiliai stovi. _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2010-04-16, 6:21 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Va tokį panašų turėjome tik be lentos visai fainas kieme galėtųžaisti tik kur dabar tokį gauti. į dugną prisipila vandens ir stabiliai stovi.

oj mes tai tikrą ne plasasinį turim prie garožo pastatėm, tik lentą kai nežaidžia nuimam kad nepavoktų juokas juokas juokas , o šeip reiks apsaugas nupirk nes nori riedlente išmokt važinėt juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2010-04-16, 6:31 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Mūms dar ir plastmasinė gerai mes dar ne tokie dideli,brolis dar visai pypliukas miela miela tai dabar maxei atsiras visokių vasaros prekių ir smėlio dėžių,čiuožyklų tik kad kokybė nekokia,bet ir kaina atitinka kokybę 10 apseisim tada ir be smėlio dėžių nereikalinga yra kieme bendra ir gerai,o vėliau bus matyt jai turėsim savo kiemą. _liuks_

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lauko žaislai (Bendra tema)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024