Šeštadienis, 2024-04-27, 4:04 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lovos ir lovytės vaikams (bendra tema)
Lovos ir lovytės vaikams
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:04 PM | Žinutė # 31








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tai jau mačiau skelbimuose,už 500lt galima gauti normalią,tvarkingą

čia su spinta stalu ar tik šeip dviaukštę miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:07 PM | Žinutė # 32








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
tai bandyk pas kokį meistrą nunešti pavyzdį ir paklausk kiek daugmaž kainuos _liuks_ o jūs baldų neturit galvoju o vaikams svarbiausia lovą manau ir spinta rūbams ir jiems niek daugiau nereikia juokas juokas juokas juokas

Kažin ar pas mus yra tokių meistrų juokas Vaikams baldų neturime,tai va ir teks pirkti,lovą,stalą,spinta,o ką jau kalbėti kad dar mūms ir virtuvę apsisatyti reikės Po truputi kažkaip,vieną mėnesį lovą,kitą mėnesį stalą ir taip susipirksime,jei bus iš ko juokas juokas

Quote (snieguoliuke)
čia su spinta stalu ar tik šeip dviaukštę miela

Tik šiaip dviaukštė,bet yra ir su spinta,stalu,bet aišku viena lova


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:13 PM | Žinutė # 33








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Tik šiaip dviaukštė,bet yra ir su spinta,stalu,bet aišku viena lova

šei aš nemačiau kd būtų dviems vaikams ir dar su spinta ir stalu, arba jei yra jaučiu kaina kosminė juokas juokas
Quote (Romeniukas)
Kažin ar pas mus yra tokių meistrų

na panevėžyje tikrai yra _liuks_ _liuks_
Quote (Romeniukas)
Vaikams baldų neturime,tai va ir teks pirkti,lovą,stalą,spinta,o ką jau kalbėti kad dar mūms ir virtuvę apsisatyti reikės Po truputi kažkaip,vieną mėnesį lovą,kitą mėnesį stalą ir taip susipirksime,jei bus iš ko

na mes tai ir darėm kartu ir stalą kad nereiktų sukti galvos juokas juokas , na paliks gal uošvienė kažkiek tų baldų nesusitemps visko gal juokas _liuks_ o tai spinta pas vaikus yra tai ko netinka ir naujuose namuose miela
man tai gražiausia kai vaikų kambaryje yra visas komplektas mes jau esam nužiūrėję jaunuolio kompletą ir kaina nesikandžioja _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:17 PM | Žinutė # 34








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Arba va toks neblogas variantas, tokios dvi lovos kainuotų apytiksliai 500-600lt Čia lipdukus gali pasirinkti kokius nori _liuks_ _liuks_
Visai gal ir nieko galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:22 PM | Žinutė # 35








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Arba va toks neblogas variantas, tokios dvi lovos kainuotų apytiksliai 500-600lt Čia lipdukus gali pasirinkti kokius nori

graži lova _liuks_ _liuks_ bet dar atmink kad čiužinių į lovas kainuos o jie irgi nepygūs miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:24 PM | Žinutė # 36








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
graži lova _liuks_ _liuks_ bet dar atmink kad čiužinių į lovas kainuos o jie irgi nepygūs miela

Na su čiužiniais išeitų kažkur 1000lt ir turėtų vaikai gražias lovas _liuks_ Va čia tikrai geras variantas,primečiau,kad viena lova būtų prie vienos sienos,kita prie kitos ir per vidurį pilnai tilptų rašomasis stalas ir būtų liuks _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:28 PM | Žinutė # 37








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Na su čiužiniais išeitų kažkur 1000lt ir turėtų vaikai gražias lovas Va čia tikrai geras variantas,primečiau,kad viena lova būtų prie vienos sienos,kita prie kitos ir per vidurį pilnai tilptų rašomasis stalas ir būtų liuks

o kokio jos ilgio galvoju šeip gražios lovos _liuks_ _liuks_ o ką rangiausiasis sako miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:35 PM | Žinutė # 38








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o kokio jos ilgio galvoju šeip gražios lovos _liuks_ _liuks_ o ką rangiausiasis sako miela

Pagamina pagal norimus išmatavimus _liuks_ Nematė dar brangusis,net kol kas ir nerodysiu,užprieštaraus jaučiu juokas Kai jau reikės pirkti tada užrodysiu,prikalbėsiu,kad pigiausias variantas juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:40 PM | Žinutė # 39








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
mina pagal norimus išmatavimus Nematė dar brangusis,net kol kas ir nerodysiu,užprieštaraus jaučiu Kai jau reikės pirkti tada užrodysiu,prikalbėsiu,kad pigiausias variantas

toks patiklus tavasis juokas juokas bet jaučiu reikia kelis mėn palaukti kol pagamins galvoju mes tai kartu spredėm kas ten kur it kaip juokas juokas juokas


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
LeilaData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:42 PM | Žinutė # 40








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Toli
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 3
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o aš turiu klausimuką 10 Gal pamenate kas,iki kelių metų vaikučius mikdėte leliukiškose lovytėse.Arba dar paklausiu kitaip 10 Nuo kada pradeda jausti lovytės kraštą?
Turime lb mažą gražią lovytę ir jau nesulaukiu kada joje miegos .Tų apsaugėlių jau nenorėčiau pirkt//9kur užsikiša už čiužinio tipo grotelės)


Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:44 PM | Žinutė # 41








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
toks patiklus tavasis juokas juokas bet jaučiu reikia kelis mėn palaukti kol pagamins galvoju mes tai kartu spredėm kas ten kur it kaip juokas juokas juokas

Nea tai tokios paprastos taip ilgai negamins,nieko čia nėra sudėtingo ir darbo tikrai nedaug,o gal visai nereikėtų gaminti,ta prasme jei jie turi jau pagamintas ir mūms tiktų išmatavimai _liuks_ _liuks_


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:46 PM | Žinutė # 42








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Nea tai tokios paprastos taip ilgai negamins,nieko čia nėra sudėtingo ir darbo tikrai nedaug,o gal visai nereikėtų gaminti,ta prasme jei jie turi jau pagamintas ir mūms tiktų išmatavimai

na ta jo _liuks_ _liuks_ nesakys tavasis pati ir mokėk juokas juokas juokas na bet ne ne jei reikia tai reikia _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:46 PM | Žinutė # 43








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Leila)
Nuo kada pradeda jausti lovytės kraštą?

na mano pazystam vaika lovytej migde iki 6 metu.ju gi ilgis kazkur yra 120 tai manu iki tokio ugio ir galima guldyt,nors maniskiai jau i normalias persikrauste apie 2 metus<nes nuo metu jau buvau isemus sienine sienele kad neuzsigautu belaipiodami.
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:46 PM | Žinutė # 44








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Leila)
o aš turiu klausimuką 10 Gal pamenate kas,iki kelių metų vaikučius mikdėte leliukiškose lovytėse.Arba dar paklausiu kitaip 10 Nuo kada pradeda jausti lovytės kraštą?
Turime lb mažą gražią lovytę ir jau nesulaukiu kada joje miegos .Tų apsaugėlių jau nenorėčiau pirkt//9kur užsikiša už čiužinio tipo grotelės)

Mes leliukiškoje lovytėje miegojome tiksliai net nebeatsimenu bet kažkur iki 2metų 10 Iš leliukiškos perėjome į maniežą,bet jame nebe ilgai jau miegojome. Bet žinau kad kiti vaikučiai ir iki 3 metukų miega dar leliukiškose lovytėse. 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 1:48 PM | Žinutė # 45








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
na ta jo _liuks_ _liuks_ nesakys tavasis pati ir mokėk juokas juokas juokas na bet ne ne jei reikia tai reikia _liuks_

Jei reiks tai ir mokėsiu,kas beliks man jei labai norėsiu tų lovyčių juokas


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lovos ir lovytės vaikams (bendra tema)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024