Penktadienis, 2024-03-29, 5:59 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Forum moderator: Romeniukas  
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lovos ir lovytės vaikams (bendra tema)
Lovos ir lovytės vaikams
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:11 AM | Žinutė # 1








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Pakalbėkime apie vaikučių lovytes- lovas. kokias jūs pirkote,kurios geriausios mūsų vaikučiams,iš kur pirkote,kiek kainavo, kokias rekomenduotumėte ir kokių geriau nepirkti.




Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:13 AM | Žinutė # 2








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kokios jūsų vaikučių lovytės galvoju

Kadangi mūsų berniukų kambarys bus nelabai didelis, siauras,bet ilgas,tai svarstome apie dviaukštę lovytę. _liuks_ Tik bandysiu ieškotis gal padevėtos,nes naujos brangokos 10 O jei dar su stalu,spinta tai visai brangu,nebent irgi susirasti ne naują galvoju

O gal pigiau išeina darytis lovą pagal užsakymą galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:15 AM | Žinutė # 3








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Norėtume panašios į šią lovytę,atrodo paprastutė,bet ir tai kainuoja 1500lt Tokia faina,nedidelė,nestandartinė 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:31 AM | Žinutė # 4








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Kažin kiek Valedy mokėjo už vaikų dviaukštę lovą, labai faina _liuks_ _liuks_ Valedy gal atsiliepsi 10

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:51 AM | Žinutė # 5








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Kadangi mūsų berniukų kambarys bus nelabai didelis, siauras,bet ilgas,tai svarstome apie dviaukštę lovytę. Tik bandysiu ieškotis gal padevėtos,nes naujos brangokos O jei dar su stalu,spinta tai visai brangu,nebent irgi susirasti ne naują
O gal pigiau išeina darytis lovą pagal užsakymą

jei ieškosi ne naujos manau rasi už kokį 800Lt, su spinta ir t.t. bet jos nestandartinės, ir gali netikti, naujos irgi brangios o bent jau Panevėžyje nėra nieko gero, mes kai ieškojom tai pigiausia buvo Jysk parduotuvėj 1500Lt bet koks griozdas ir tik vienam vaikui liudna , yra ir ten dviems vaikams bet prilietus kaip ji juda na kokybės manau ten nėra


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 11:57 AM | Žinutė # 6








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
O jei dar su stalu,spinta tai visai brangu,nebent irgi susirasti ne naują

na žino jei ieškosi kad tilptų abu bernužėliai tai nelabai tokia manau yra nes jei yra su stalu spinta tai dažniausiai vienam vaikui, bet paieškojus manau rasi _liuks_ mes buvom nusižiūrėję naują Respublikos gatvėj yra pavyzdys bet kaina su viskuo apie 3000 juokas juokas juokas tai pasidarėm savo maketą, nunešėm pas pažįstamą išsirinkom spalvas, ir laukėm kol padarys sumokėjom 1500Lt, palyginus labai pigiai _liuks_ , nes užlipimas padarytas su laiptukais kuriuose yra stalčiai, viršuje lovą iki 170cm žmogus drąsiai tilptų, yra 2 durų spinta, stalas, dar lentynėlės _liuks_ labai talpus komplektas ir svarbiausia ne griozdiškas _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:15 PM | Žinutė # 7








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:

ziurekit kazka tokio.cia jei supranti ji yra ir kaip vienviete o apacioj issitraukia kita lova arba stalcius ju kainos kie ziurejau nauju apie 800lt.bet bus bent kompaktiska
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:31 PM | Žinutė # 8








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
ziurekit kazka tokio.cia jei supranti ji yra ir kaip vienviete o apacioj issitraukia kita lova arba stalcius ju kainos kie ziurejau nauju apie 800lt.bet bus bent kompaktiska

aga matėm ir mes tokią _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:35 PM | Žinutė # 9








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
na maniskiam vyras pats darys lovas tai kazkaip labai del to nesijaudinu,bet sake kazka panasaus kaip jum rodziau,bus kur drauga pasiguldyt arba merga juokas
Atsijungęs
RomeniukasData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:36 PM | Žinutė # 10








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
todėl kad nestandartinę daroma pagal savo arba platesnė arba siauresnė ir t.t. vienam kambarį gali tilpti o kitam ne, na supranti apie ką aš čia nemoku kitaip paaiškinti

Tai gerai išsirinktume tarkim nestandartinę,nelabai ilgą,siauresnę nes vaikų kambarys būtų nelabai didelis,ta lova manau nebekeliautų į kitą kambarį ar į kitus namus galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:42 PM | Žinutė # 11








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
i gerai išsirinktume tarkim nestandartinę,nelabai ilgą,siauresnę nes vaikų kambarys būtų nelabai didelis,ta lova manau nebekeliautų į kitą kambarį ar į kitus namus

ne jei darysit pagal užsakymą tai darysit kokios jums reikia, o jei sugalvosit į kitus namus keltis tai aišku kad tiks ir kitame, bet gal ne taip gerai žiūrėsis kaip šitam bute _liuks_ , na o jei padevėtos ieškosit tai irgi svarbiausiai žiūrėk matmenis kad tau tiktų, nes jei darytos pagal užsakymą tai aišku kad darėsi kaip reikėjo jiems _liuks_ aš tą turėjau omenį, _liuks_
o tai dabar gi bernužėliai turi lovą, o ji netinka miela


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:44 PM | Žinutė # 12








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na maniskiam vyras pats darys lovas tai kazkaip labai del to nesijaudinu,bet sake kazka panasaus kaip jum rodziau,bus kur drauga pasiguldyt arba merga

aišku gerai _liuks_ _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:45 PM | Žinutė # 13








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
tuoj surasiu savo lovytės foto

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)

Paskutinį kartą redaguota snieguoliuke - Penktadienis, 2011-03-04, 12:46 PM
Atsijungęs
iditData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:46 PM | Žinutė # 14








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:klaipeda,kiskenai
Forumo mylimieji
Žinutės: 7417
Apdovanojimai: 7
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Romeniukas)
Bet pažiūrėjau kaip atrodo ištraukta antra miegama dalis,tai man nelabai kažko,atrodo,kad vaikas miega praktiškai ant žemės

na ju modeliu yra daug.va pas zyguti darzeli tai lovos istraukiamos o kai susistumia atrodo kaip komoda 3 stalciu.seip aukletojos labai patenkintos iki 3 auksto yra padaryti laipteliai stalciai,virsutine lova atsidengia dangciu.na neturiu daba galimybes nufotkint,bet seip labai fainos,gal kada prie progos
Atsijungęs
snieguoliukeData: Penktadienis, 2011-03-04, 12:48 PM | Žinutė # 15








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (idit)
na ju modeliu yra daug.va pas zyguti darzeli tai lovos istraukiamos o kai susistumia atrodo kaip komoda 3 stalciu.seip aukletojos labai patenkintos iki 3 auksto yra padaryti laipteliai stalciai,virsutine lova atsidengia dangciu.na neturiu daba galimybes nufotkint,bet seip labai fainos,gal kada prie progos

aga mačiau vienam darželyje panašias _liuks_ gražiai atrodo _liuks_ ir jei vietos nėra per daugiausiai manau pats tas _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Forumas » ŠEIMA » Prekės vaikams » Lovos ir lovytės vaikams (bendra tema)
  • Page 1 of 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024