Penktadienis, 2024-03-29, 11:06 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: mazike, linuciuxxxx  
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Kompiuteris-Mano draugas » Kompiuterio problemos! (Help!nežinau ką daryt!padėkit!)
Kompiuterio problemos!
silvijaijaData: Trečiadienis, 2016-09-28, 3:00 PM | Žinutė # 166








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 23
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Gal kas galit paaiškinti kaip antivirusinė įdiegiama? Ir kokią geriau atsisiųsti? Domina tik nemokamos antivirusinės programos.
Atsijungęs
agnemerkelyteData: Ketvirtadienis, 2022-11-17, 11:46 AM | Žinutė # 167








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Vyras
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kokiu tikslu atliekamas kompiuterio valymas? Mano kompiuteris: modelis Asus Zenbook 14 ux435 pastaruoju metu labai kaista. Neatmetu galimybės, kad tai gali būti ne vien dėl susikaupusių dulkių, bet ir dėl to, kad jame jau mažai vietos, kadangi dažnai dirbu su photoshopu ir laikau čia PS failus. Tačiau vis tiek planuoju nešti kompiuterį į taisyklą, kad pažiūrėtų to priežastis, ir, jeigu reikia atliktų kompiuterio valymą. Kam yra taip buvę, ar padėjo nors kažkiek nuo perkaitimo? Ačiū.
Atsijungęs
karilekamoData: Penktadienis, 2023-07-28, 9:12 AM | Žinutė # 168








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 25
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
man tai reikia daugiau informacijos dėl operacinės sistemos, kaip ir turiu kur pirkti gera kaina
Atsijungęs
manspak3Data: Antradienis, 2023-11-28, 4:12 PM | Žinutė # 169








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Naujokas
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Neseniai susidūriau su problemomis, susijusiomis su mano seno kompiuterio veikimu, ir teko ieškoti tinkamos pagalbos Vilniuje. Nusprendžiau pasirinkti https://laptopfix.lt/, o jų profesionali komanda ne tik išsprendė visas problemas, bet ir padėjo atkurti mano seną kompiuterį. Dabar jis veikia efektyviau nei bet kada anksčiau. Jei turite seną įrenginį ir ieškote kokybiško remonto, nuoširdžiai rekomenduočiau išbandyti.
Atsijungęs
Forumas » FOTOAPARATAI-KOMPIUTERIS-KOMPIUTERIO PROBLEMOS » Kompiuteris-Mano draugas » Kompiuterio problemos! (Help!nežinau ką daryt!padėkit!)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024