Penktadienis, 2024-04-26, 2:19 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Socialinė pašalpa (Atmintinė piniginei socialinei paramai gauti)
Socialinė pašalpa
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:25 PM | Žinutė # 16








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
Dove, yra suvarzymai, esant vaiko prieziuros atostogose berods, vesdamas i darzeli, pasalpa prarandi

Na dėl to tai nežinau gali būti.

Quote (vaidabas)
kiek zinau, vienetams ja skiria, darem vaikams ploksteles, akinius pirkau, cekius turejau,tai sake vos uztenka pinigu soc pasalpom, vienkartines skiria tik kritiniais atvejais

Tai dabar savaime aišku,kad neturi pinigų tai viską sunku gauti ir socialinę pašalpą kol apskaičiuos praeis du mėnesiai. Tačiau net nežinojau kad taip yra 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:26 PM | Žinutė # 17








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
va gaunant pasalpa, nemokamai galima pasidaryti pasa, asmens tapatybes kortele

Va čia tai naujiena ir labai gera kaip faina _liuks_ _liuks_ tik kol kas dar nereikia išsiimti naujos kortelės 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:27 PM | Žinutė # 18








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Dabar labai man idomu per kiek laiko apskaičiuos man socialinę pašalpą,jaučiu kokius du mėnesius mažiausiai skaičiuos,nes labai daug prašymų turi liudna

Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
Vai2skeData: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:34 PM | Žinutė # 19








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (Dove@Deive)
tik kol kas dar nereikia išsiimti naujos kortelės

na kaip cia pasakius, o jei senoji netycia kiseneje perluzo.... 10
Quote (Dove@Deive)
Dabar labai man idomu per kiek laiko apskaičiuos man socialinę pašalpą,jaučiu kokius du mėnesius mažiausiai skaičiuos,nes labai daug prašymų turi liudna

nezinau kaip mieste, rajone, tai ta pacia diena, uzpildai, ir pasako kiek gausiu, ir kuria mazdaug diena


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
RomeniukasData: Šeštadienis, 2010-04-17, 10:49 PM | Žinutė # 20








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:panevezys
Forumo mylimieji
Žinutės: 19290
Apdovanojimai: 23
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (vaidabas)
nezinau kaip mieste, rajone, tai ta pacia diena, uzpildai, ir pasako kiek gausiu, ir kuria mazdaug diena

Matai kaip idomiai,o man net nepasakė kiek gausiu ir kada liudna


Pagalba naujokams ir ne tik čia

Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:27 PM | Žinutė # 21








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Aš stoviu darbo biržoje ir vaikus leidžiu į darželi ir jokių dėl to problemų nėra,gausiu ir socialinę pašalpą ir nemokamą maitinimą vaikams darželyje. ir biržoje dar nesu išstovėjusi 6 mėnesius,o pašalpą gausiu. Taip kad kas liečia darželį tai jokio skirtumo pašalpa vistiek priklauso kad ir leidi vaiką į darželį būdama bedarbė. mano draugė dirba jos vyras tai pat,tik nežinau ar oficialiai,tai ji tai pat gauna socialinę pašalpą ir nemokamą maitinimą darželyje.
Yra taip,jai gauni socialinę pašalpą tai automatiškai priklauso ir nemokamas maitinimas.

tai tu tvarkeisi kaip mažas pajamas gaunanti šeima , todėl ir gauni neišstovėjusi 6mėn darbo biržoje

o dėl darželio leidimo Dove klysti, tai priklauso nuo vaiko amžiaus ir pan .


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:30 PM | Žinutė # 22








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Prie mūsų tai pat prisikabino jog turime mašiną bet gerai,kad mes ją pardavėme ir išregistravome,jie viską mato,o kita mašina dar neužrašyta ant mūsų,tai aš išsigandau galvoju nejaugi dėl tokios pigios mašinos negausiu pašalpos,priskaitys kaip turtas,ot tai turtas

bet kai mašiną užregistruos ant vyro tu turėsi nueiti ir pranešti, taip pat jei padidės pajamos, sakykim vyrui pakels algą ir pan, nes jei nepraneši turėsi grąžinti pinigus liudna liudna


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:31 PM | Žinutė # 23








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
va gaunant pasalpa, nemokamai galima pasidaryti pasa, asmens tapatybes kortele

nemokamas pasas ir kortelė taip pat priklauso, jei stovi darbo biržoje draugė kaip tik darosi raudoną pasą _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:35 PM | Žinutė # 24








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
BŪTINA ŽINOTI
• Ši parama teikiama vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymu (Žin., 2003, Nr. 73-3352; 2006, Nr.130-4889).
• Jei nesutinkate su nustatyta nekilnojamojo turto verte, dėl turto vertės nustatymo turite teisę kreiptis į turtą vertinančią įmonę ir pateikti gautą turto vertinimo ataskaitą.
Per mėnesį privalote pranešti apie materialinės padėties pasikeitimą ar aplinkybes, dėl kurių ši parama turi būti nutraukta ar perskaičiuota: apie išvykimą nuolat ar laikinai gyventi į užsienį, apie šeimos sudėties pasikeitimus (šeimos nariui gimus, mirus, susituokus, nutraukus santuoką), netekus darbo arba įsidarbinus, pasikeitus neįgalumo ar darbingumo lygiui, moksleiviui ar studentui baigus ar nutraukus mokslą, jam išvykus mokytis į kitą valstybę, pradėjus gauti lėšas vaikui išlaikyti ar nutraukus jų mokėjimą ir kt.
Dėmesio!

• Nustačius, kad piniginę socialinę paramą gavote neteisėtai (kreipiantis pateikti neteisingi duomenys apie turtą, gaunamas pajamas, šeimos narius, nepranešta apie materialinės padėties pasikeitimą), privalote grąžinti neteisėtai gautą sumą arba ją mokėti dalimis.
• Negrąžinta neteisėtai gauta piniginė socialinė parama bus išieškota Savivaldybės administracijos sprendimu iš Jums skirtos piniginės socialinės paramos sumos išskaičiuojant ne daugiau kaip po 20 proc. mokėtinos sumos per mėnesį.
• Savivaldybės administracijos sprendimai gali būti apskundžiami Administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka: Savivaldybės administracijos direktoriui, administracinių ginčų komisijai, administraciniam teismui.
• Piniginės socialinės paramos teikimo tikslais informacija apie šeimą ar asmenis yra renkama ir iš kitų institucijų, o duomenys apie skirtą socialinę paramą gali būti teikiami kitoms institucijoms.
• Savivaldybės socialiniai darbuotojai turi teisę tikrinti gyvenimo sąlygas, turimą turtą ir užimtumą.
• Savivaldybės administracija turi teisę asmenis, nedirbančius, nedalyvaujančius aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse, pasitelkti visuomenei naudingiems darbams atlikti.


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:38 PM | Žinutė # 25








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (Dove@Deive)
Dabar labai man idomu per kiek laiko apskaičiuos man socialinę pašalpą,jaučiu kokius du mėnesius mažiausiai skaičiuos,nes labai daug prašymų turi

visiškai nesusiję dalykai, užpildai prašymą ir iškart pasako kiek gausi, kiek laiko, ir kada mokės
Quote (vaidabas)
au kaip mieste, rajone, tai ta pacia diena, uzpildai, ir pasako kiek gausiu, ir kuria mazdaug diena

teisybė, aš buvau su viena kliente tai iškart pasakė kiek gaus ir pan _liuks_
Quote (Dove@Deive)
tai kaip idomiai,o man net nepasakė kiek gausiu ir kada

tai tikriausiai neklausei


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:38 PM | Žinutė # 26








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
nemokamas pasas ir kortelė taip pat priklauso, jei stovi darbo biržoje

cia jau netiesa, domejausi tik gaunant socialine daroma nemokamai

KAS ATLEIDŽIAMI NUO VALSTYBĖS RINKLIAVOS UŽ PASO IŠDAVIMĄ?

Pagal Lietuvos Respublikos rinkliavų įstatymą (Žin., 2000, Nr. 52-1484, 2002, Nr. 95-4086; 2005, Nr. 121-4333 , 2007, 101-4107, 2007, 114- 4632; 2008, Nr. 50-1840) už paso išdavimą bei pakeitimą nuo valstybės rinkliavos atleidžiami:

* asmenys, turintys teisę gauti piniginę socialinę paramą įstatymų nustatyta tvarka;
* vaikai, kuriems nustatyta globa ir rūpyba;
* valstybės išlaikomi stacionariose globos įstaigose asmenys;
* vieniši asmenys, sukakę senatvės pensijos amžių;
* asmenys, kuriems nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis;
* senatvės pensijos amžių sukakę asmenys, kuriems teisės aktų nustatyta tvarka nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis;
* asmenys iki 18 metų, kuriems nustatytas neįgalumo lygis;
* asmenys, kurie pagal Lietuvos Respublikos asmenų, nukentėjusių nuo 1939-1990 metų okupacijų, teisinio statuso įstatymą pripažįstamas nuo okupacijų nukentėjusio – represuoto asmens teisinis statusas.


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:47 PM | Žinutė # 27








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
cia jau netiesa, domejausi tik gaunant socialine daroma nemokamai

o vat žinok nežinau, ji negauna iš daro birzos nieko, iki socialinės liko atstovėti 2 mėn ir su darbo biržos pažyma, kad negauna pinigų ji darosi pasą nemokamai galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:50 PM | Žinutė # 28








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
o vat žinok nežinau, ji negauna iš daro birzos nieko, iki socialinės liko atstovėti 2 mėn ir su darbo biržos pažyma, kad negauna pinigų ji darosi pasą nemokamai

gal kazka ji painiojasi, nes istatymas toks, nebent ji turi koki invaliduma, neigaluma ra dar kazkas... galvoju


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 2:55 PM | Žinutė # 29








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
gal kazka ji painiojasi, nes istatymas toks, nebent ji turi koki invaliduma, neigaluma ra dar kazkas...

žinok galvoju kad jei neišeina 350 Lt per mėnesį ir ji gaus socialinę pašalpą tai gal todėl jai nemokamai, jos mama tai tvarkosi kad gauna socialinę, bet ji kodėl net nežinau, sako man biržoj pasakė kad galima nemokamai susitvarkyti tai ir tvarkausi _liuks_


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
Vai2skeData: Sekmadienis, 2010-04-18, 3:01 PM | Žinutė # 30








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (snieguoliuke)
žinok galvoju kad jei neišeina 350 Lt per mėnesį ir ji gaus socialinę pašalpą tai gal todėl jai nemokamai, jos mama tai tvarkosi kad gauna socialinę, bet ji kodėl net nežinau, sako man biržoj pasakė kad galima nemokamai susitvarkyti tai ir tvarkausi _liuks_

na cia kazkas neaisku, socialine ir gauni, kai neiseina tie 350, bet turi atitikt ir kitus reikalavimus, o be pazymos is socialinio, jog gauna, jai nieks dykai nedarytu, nebent antras variantas, mama tvarkydamasi socialine, irase ja kaip seimos nari, tada visiems socialinio isvardintiems seimos nariams, pasas nemokamai, tik tada iskyla klausimas, ar ji gales pati pretenduot i ta pasalpa, jei ja jau mama priskyre prie savo seimos sudeties


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Socialinė pašalpa (Atmintinė piniginei socialinei paramai gauti)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024