Penktadienis, 2024-04-19, 1:06 AM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Darbo birža
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 5:49 PM | Žinutė # 61








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nu kazkoks bardakas,taip iseina mane apgavo,butu pasake kad puse metu pastovejus birzoj priklausys pasalpa,bet dar gi paklausiau ar kaip istosiu man ateit taip sake ateit.jau kaip nueisiu ir jei tada pasakys kad reik puse metu isstovet birzoj,tai kaip isedesiu as jas visas ten i suns dienas 45

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 5:50 PM | Žinutė # 62








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
snieguoliuke, bet cia tik kai abu nedirbantys ar ne?

man kazka minejo jei vienam seimos nariui neiseina i menesi 325lt.tada priklauso pasalpa socialine


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 5:56 PM | Žinutė # 63








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
žinok nežinau ar apie dirbančius ar ne, kai dirbau prie dokumentų dėl maisto talonų, buvau informuota, kad jei prastovi darbo biržoj 6 mėn, po to turi kreiptis į socialinį ir turi priklausyti pašalpa socialinė miela paklausiau ir kaimynės, ji užsiregistravo į darbo biržą, nieko negaudavo nes nedirbo, prastovėjo pusę metų ir socialinis pradėjo mokėti pašalpą 315Lt

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 5:58 PM | Žinutė # 64








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o man darbo birza tikriausiai ir nieko nemokes,tris metus niekur nedirbau,auginau maziuke,pries pastodama ir niekur nedirbau. galvoju

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 5:59 PM | Žinutė # 65








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
o jei vienas dirba o kitas ne tai tada gali eiti į socialinį ir tvarkytis dokumentus, kaip mažas pajamas gaunantys ar kažkaip panašei. mano draugė mokosi, augina vaiką o vyras gauna minimumą tai nuėjo į socialinį ir susitvarkė ir dabar gauna irgi tą socialinę, tik nežinau ar neturi viršyti 325, man regis kad 525, na bent jau maisto paketams turėjo neviršyti 525, o jei yra neįgalus šeimos narys tai 700Lt.

Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:00 PM | Žinutė # 66








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (nerida)
o man darbo birza tikriausiai ir nieko nemokes,tris metus niekur nedirbau,auginau maziuke,pries pastodama ir niekur nedirbau.

o tu neklausei?


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:02 PM | Žinutė # 67








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (snieguoliuke)
o tu neklausei?

pirmadieni man pas tarpininke tai ji tada ir informuos gal ar mokes ka,nes kai buvau tai tik anketa uzpildziau ir pazymejima dave kada apsilankyt


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:02 PM | Žinutė # 68








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (zuika)
jo cia tiesa as ir girdejau kad sius i viesuosius darbus...

Kodel jus baidotes tu viesu darbu? pas mus vos ne karas del ju, dirbau ir as per vasara pora men bibliotekoj, pasaka
Quote (snieguoliuke)
o kai prastovėsi pusę metų darbo biržoje tada priklausys socialinė pašalpa po 315 Lt kiekvienam šeimos nariui

na cia nera tiesa, jei seimoje abu nedirbantys, ir abu isstoveje birzoj po pusmeti, galit pretenduot i socialine pasalpa, bet tada viska turesite pristatyti, ir savo vardu registruotus dok, ir visa kita, zes koki turta turite..


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:05 PM | Žinutė # 69








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
Kodel jus baidotes tu viesu darbu

nazinau man tai viesieji darbai asocijuojasi su gatviu šlaveja,tai nenoreciau,nors ten visokiu darbu buna.
o einant del tu produktu reikia pristatyt kokias pazymas ar nieko,ar jie viska mato kompe?


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:10 PM | Žinutė # 70








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (nerida)
man kazka minejo jei vienam seimos nariui neiseina i menesi 325lt.tada priklauso pasalpa socialine

vienam zmogui turi 350 neiseit
Quote (snieguoliuke)
o jei vienas dirba o kitas ne tai tada gali eiti į socialinį ir tvarkytis dokumentus, kaip mažas pajamas gaunantys ar kažkaip panašei. mano draugė mokosi, augina vaiką o vyras gauna minimumą tai nuėjo į socialinį ir susitvarkė ir dabar gauna irgi tą socialinę, tik nežinau ar neturi viršyti 325, man regis kad 525, na bent jau maisto paketams turėjo neviršyti 525, o jei yra neįgalus šeimos narys tai 700Lt.

kazka cia maisot, vienam seimos nariui, turi maziau nei 350 gautis, norint gaut socialine, na pvz, jusu seimos nariai 4, gauna algos kazkas 800, kitas birzoj stovi, tada jums priklausytu 540lt... o skaiciuojasi taip: 350*4=1400 1400-800(jusu pajamos)=600*90%=540
;


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:12 PM | Žinutė # 71








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (nerida)
nazinau man tai viesieji darbai asocijuojasi su gatviu šlaveja,tai nenoreciau,nors ten visokiu darbu buna.
o einant del tu produktu reikia pristatyt kokias pazymas ar nieko,ar jie viska mato kompe?

tikrai buna visokiu, nereik iskart pries juos nusistatyt miela
del produktu, tai gal kiekviena savivaldybe daro savaip, pas mus nueini, uzpildai prasyma, paskutiniu 3men pajamas mazdaug uzrasai, paskaiciuoja ar vienam seimos nariui 525 neiseina, pasako, priklauso ar ne


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:14 PM | Žinutė # 72








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
pratryniau cia biskeli 10

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero


Paskutinį kartą redaguota nerida - Trečiadienis, 2010-01-13, 6:19 PM
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:17 PM | Žinutė # 73








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
pirma, kibs kad nestovi birzoj tu, vyras neisstovejes 6men,bet cia dar gali but pliusas, kad gauna pasalpa, o ten ar paskola, ar elementus moka, jie i tai neatsizvelgia.. liudna

Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia


Paskutinį kartą redaguota vaidabas - Trečiadienis, 2010-01-13, 6:21 PM
Atsijungęs
laurintareData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:20 PM | Žinutė # 74








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nerida, jei nesi dirbus o tik vaika auginus,net nesvajok ka gauti liudna ,nes ir as negavau nieko,nes man truko darbo stazo,reikia buti isdirbus pusantru metu Ir is viso,gret niekas niekur nieko nebemokes,kas darosi lietuveleje
Quote (vaidabas)
Kodel jus baidotes tu viesu darbu? pas mus vos ne karas del ju, dirbau ir as per vasara pora men bibliotekoj, pasaka

Man tai su gatviu slavimu jie asocijuojasi miela Na butu matyt,jei ka pasiulytu normalaus,jei ne tai iskart eiciau lauk,ir stociau tada kai susirgciau,jei ligoniu kasose nieko nepesciau


Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:20 PM | Žinutė # 75








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
pirma, kibs kad nestovi birzoj tu

tai istojau i birza jau
10


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024