Penktadienis, 2024-04-26, 6:09 PM
Welcome Svečias
Pagrindinis | Registracija | Prisijungti
''Kartą užsukęs, negali sustot...''









Forum moderator: Vai2ske  
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Darbo birža
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:22 PM | Žinutė # 76








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
nerida, jei nesi dirbus o tik vaika auginus,net nesvajok ka gauti

esu dirbusi pries tai kaip pastojau,kai meciau darba tada ir pastojau,nieks jau nebeprieme besilaukiancios


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:23 PM | Žinutė # 77








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (laurintare)
Man tai su gatviu slavimu jie asocijuojasi miela Na butu matyt,jei ka pasiulytu normalaus,jei ne tai iskart eiciau lauk,ir stociau tada kai susirgciau,jei ligoniu kasose nieko nepesciau

oij, cia dar turi zinot, isejus is birzos savo noru, i ja gali gryzt tik po 3men, ismesta is jos, tik po 6men


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
laurintareData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:27 PM | Žinutė # 78








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
nerida, tai koks stazas tavo?
vaidabas, zinau,kad negalesiu istoti...O jei susirgsiu tuo metu kai nestovesiu birzoje,ir atsidursiu ligonineje ir teks uz viska moket,numirsiu ir tiek,kas kam rupi gi


Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:30 PM | Žinutė # 79








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
,numirsiu ir tiek,kas kam rupi gi

nerupim mes niekam tik kaip nugrest paskutinius nuo vargano zmogelio


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:31 PM | Žinutė # 80








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (laurintare)
zinau,kad negalesiu istoti...O jei susirgsiu tuo metu kai nestovesiu birzoje,ir atsidursiu ligonineje ir teks uz viska moket,numirsiu ir tiek,kas kam rupi gi

na kodel taip pesimistiskai? galvoju o tau kitaip ta sveikatos draudima gaut neina, kiek vaikuciams metu?


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:31 PM | Žinutė # 81








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
nerida, tai koks stazas tavo?

ka as zinau juokas galvoju gal kokie apie trys metai sudejus viska,bet cia ne per paskutinius tris metus


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero


Paskutinį kartą redaguota nerida - Trečiadienis, 2010-01-13, 6:32 PM
Atsijungęs
laurintareData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:35 PM | Žinutė # 82








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Palanga-Londonas
Forumo ištikimieji
Žinutės: 1651
Apdovanojimai: 5
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
vaidabas, juokauju as taip kvailokai tik juokas ,dukrai 4 metai
Quote (nerida)
ka as zinau gal kokie apie trys metai sudejus viska,bet cia ne per paskutinius tris metus

Na tada gal ir gausi.Kai nueisi,pasakys,nespeliokime dabar _liuks_


Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:36 PM | Žinutė # 83








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (laurintare)
dukrai 4 meta

pasiimi pasa, mergaites gimimo liudijima, ir mars man i ligoniu kasas,gausi pazyma, jod esi drausta iki jai sueis 8m ir ramiai sau gyvensi miela


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:37 PM | Žinutė # 84








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (laurintare)
Na tada gal ir gausi.Kai nueisi,pasakys,nespeliokime dabar

na pirmadieni bus matyt kas kaip smile


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:38 PM | Žinutė # 85








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
pasiimi pasa, mergaites gimimo liudijima, ir mars man i ligoniu kasas,gausi pazyma, jod esi drausta iki jai sueis 8m ir ramiai sau gyvensi

o jeigu iseitau is birzos ir tada eitau i ligoniu kasas,ar irgi sutvarkytu kad drausta iki 8 metu galvoju


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
neridaData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:39 PM | Žinutė # 86








[ (US) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Alytus
Forumo mylimieji
Žinutės: 5372
Apdovanojimai: 64
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
ar jei stovi birzoj tai nereikia eit i tas kasas galvoju

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero
Atsijungęs
Vai2skeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 6:43 PM | Žinutė # 87








[ (LT) ]

Grupė: Super Moderatorius
Lygis:
Miestas:Pnvz
Forumo mylimieji
Žinutės: 7050
Apdovanojimai: 36
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Už super moderavimą
Quote (nerida)
o jeigu iseitau is birzos ir tada eitau i ligoniu kasas,ar irgi sutvarkytu kad drausta iki 8 metu

Quote (nerida)
ar jei stovi birzoj tai nereikia eit i tas kasas

toks istatymas, tai tau priklauso, o ar birzoj stovint reik eit i jas, nzn, bet man rodos reikdavo kazkoki popieriu issiimt galvoju , bet kam tau isstot, kol gali, tol tempk, svarbiausia, i pirmas ieskomo, pageidaujamo darbo vietas, irasyti kokias nelabai paklausias profesijas ir ttt, arba nest saldainiuku tarpininkei, manau tada stovetum, ir vargo nematytum 10


Pagalba naujokams ir ne tik čia
Forumo taisyklės ir ne tik čia
Atsijungęs
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2010-01-13, 8:49 PM | Žinutė # 88








[ (LT) ]

Grupė: Patikimi
Lygis:
Miestas:Panevėžys
Forumo mylimieji
Žinutės: 21154
Apdovanojimai: 20
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Quote (vaidabas)
bet tada viska turesite pristatyti, ir savo vardu registruotus dok, ir visa kita, zes koki turta turite..

tai aišku kad reiks pristatyt viską, kaip ir beveik visur dabar, bet jei esat susituokę užteks kažkuriam vienam nueiti su visais popieriais, o kas dėl tų 350Lt tai gali būti nes aš pati nebuvau susidūrusi 10 tik darbe pastoviai aiškindavom ir skaičiuodavom kad neviršytų 525, tai man ir užšifiksavo 10 10 bet katastrofa ir su tom pašalpom, nes vėluoja ir labai mokėt nenori, košmaras liudna galvoju


Kalba man už nugaros? Vadinasi aš priekyje ! Aptarinėja mano gyvenimą? Reiškia jis įdomesnis nei jų ! Stengiasi įžvelgti trūkumus? Reiškia pavydi ! O jei pavydi- vadinasi yra ko pavydėti :)
Atsijungęs
SaulytėData: Antradienis, 2010-01-26, 11:48 AM | Žinutė # 89








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Miestas:Kretinga
Laukiamas dalyvis
Žinutės: 298
Apdovanojimai: 4
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
laba,merginos,aš toj situacijoj jau murkdaus pusmetį,tai galiu papasakot,bent tai kaip praitą met buvo 10
iki vaikui sueina 3m.esi socealiai draustas,po to jei nesiruoši jokių pašalpų gaut eini į ligonių kasas,ten viską protingai išaiškina,bet bent praitą met sakė,vaikui kol sueis 7m.apdraustos yra tik tos kas turi du ir daugiau vaikų(100proc.negarantuoju,nes perdažnai pas mus viskas keičiama,o man neaktualu buvo,nes turiu tris 10 ),ten išsiimi nemokamai kortelę ir esi rami.Toa kurios norėtų gaut papildomai iš valstybės pinigėliu,turi stot darbo biržon(kas įstoja t.p.automatišai apdraudžiamas iki kol neišstoja(6mėn.tik pašalpa mokama,gali stovėt kiek nori,kol darbo nerandi),tačiau,jei negauni iš biržos pinigėlių -nieko nepeši,nebent visokių nuolaidų gali gaut,bei kruopų davinį kas du mėnesius.Taip pat nieko negausit jei vienam šeimos nariui viršijat 350lt,bei jei viens iš šeimos buvo du mėnesius neapmokamose.
Pašalpa iš biržos priklausydavo,jei prieš gimdimą bent pusmetį dirbai,bet jie daug kartų koregavo,tai nebežinau.Biržos puslapį ya skaičiuoklė,galit įvest ko ten klausia ir parašis gausit ką nors ar ne.T.P.birža neprivalo jūm surast ir už jus ieškot darbo,tai aiškiai yra išdėstoma per jau pirmą susirinkimą 10
galvoju tikiuosi aiškiai paaiškinau,kaip su tuo draudimu ir birža yra ir t.t. 10 aišku šiemet viskas keičiama,tai tikrai nebežinau kaip bėra,nes ir moterytės kur benueidavau juokės,viskas tiksliai paaiškėja tik vasario mėnesį,kai seimas savo įstatymam,krūvas pakeitimų prikepa juokas
Atsijungęs
AtileData: Antradienis, 2010-01-26, 11:59 AM | Žinutė # 90








[ (LT) ]

Grupė: Dalyviai
Lygis:
Forumo mylimieji
Žinutės: 6166
Apdovanojimai: 41
Lytis: Moteris
Sukaupta jau

Dalyvio įvertinimas:
Forumo siela Už paaiškinimą, pagalbą Už nuoširdumą
Saulytė, ačiū už info...pašalpos tai žiauriai vėluoja...aš gruodį gavau 14 d o suusį 24 d brač jei skaičiuoklė yra tai visai super...o tai nežinau kiek dabar gausiu sumažintos pašalpos o dar ji ri taip sumažėjo nuo naujų
Atsijungęs
Forumas » ŠVIETIMO ĮSTAIGOS » Socialiniai klausimai » Darbo birža (Kokių dokumentų reikia, norint į ją stoti?)
Search:



Kartą užsukęs negali sustoti© 2024